Jump to content

הקטע שחיימוב המשיך לשחק

Omer

Recommended Posts

10 דקות לפני, Dalembert said:

לפי מה שהבנתי, הצוות הרפואי של חיפה אמר להחליף אותו, ובלבול השאיר אותו אחרי ששאל אותו אם הוא יכול להמשיך וחיימוב ענה לו שכן.

אם זה נכון, בלבול אידיוט אפילו גדול יותר ממה שהוא נראה, והוא נראה אידיוט לאללה.

זה חוק פנחס שאם השוער מקבל זעזוע מוח הוא יחטוף גול דקה אחרי

3 דקות לפני, yellow_blood said:

אחרי שדוס סנטוס דרך על וידאר מצידי שיסיימו על כסא גלגלים אחד אחד שם. מועדון מטונף.

אחרי שאוהדי חיפה מיררו לרפי דהן את החיים וחגגו לו על הדם אין בי טיפה של צער על שחקנים משם.

52 דקות לפני, גדי ברומר said:

ברק לוי 
בטילוגסי...

אני לא בא לתרץ תירוצים, עם המודעות של היום לדעתי הוא היה צריך לצאת.

אבל ברק לוי כבר היה שוער שני, אני לא בטוח אם יש בכלל חילופים ונשארו כמה דקות לשחק, זאת סיטואציה שונה בתחלית.

אנחנו בכלל היינו בטוחים שהוא עושה את ההצגות הקבועות שלו, לעצור מומנטום.. ברגע שעברו כמה דקות הוא היה חייב להיות בחוץ, ביזיון של הצוות של חיפה ושל השופט 

אני לא חושב שיש חוק ברור כמה השופט אמור לחכות עד שמסיימים לטפל בשוער וזה נתון יותר לשיקול דעתו. עם זאת זכור לי שראיתי שופטים שאישרו טיפולים יותר ארוכים ממה שטיפלו בחיימוב. 

הדבר היחיד שרשום זה ששוער שנפצע לא יוצא מחוץ לתחומי המגרש ומחכים לו עד שיטפלו בפציעה. 

אם הפציעה חמורה ומצריכה טיפול יותר מעמיק מחוץ לקווים הקבוצה צריכה להחליף את השוער או למנות את אחד משחקני השדה לשוער. 

ואחרי שכל זה נאמר.... אם אתה המאמן והצוות הרפואי שלך אומר לך פעמיים שצריך להחליף את השוער והוא לא צריך להמשיך לשחק - עד כמה מטומטם אתה יכול להיות בלבטל את ההמלצה שלהם ולתת לו להמשיך לשחק?! חח 

4 hours ago, kutomer said:

אני לא בא לתרץ תירוצים, עם המודעות של היום לדעתי הוא היה צריך לצאת.

אבל ברק לוי כבר היה שוער שני, אני לא בטוח אם יש בכלל חילופים ונשארו כמה דקות לשחק, זאת סיטואציה שונה בתחלית.

בעיקר לא היו חילופים.

(לא שזה תירוץ)

23 דקות לפני, Omer said:

הוא פרסם פוסט בפייסבוק שבו מתגאה על זה שהמשיך לשחק עם זעזוע מוח.

מדובר באידיוט.

איזה שקרן הוא, אין לו בכלל מוח.

1 hour ago, Omer said:

מדובר באידיוט.

זה יותר נראה כמו פוסט בשביל להוריד אחריות ממכבי חיפה מתאם מכבי חיפה, לטעמי רק מציג אותם באור יותר גרוע, מי נותן בכלל לשחקן לקבל החלטה כזאת כשהוא עם זעזוע מוח.

לא סתם יוצאים עליהם ברשתות החברתיות, מקווה מאוד שגם המנהלת תתערב ותדע לתת חוקים ברורים שיגינו על בריאות השחקנים.

1 hour ago, kutomer said:

זה יותר נראה כמו פוסט בשביל להוריד אחריות ממכבי חיפה מתאם מכבי חיפה, לטעמי רק מציג אותם באור יותר גרוע, מי נותן בכלל לשחקן לקבל החלטה כזאת כשהוא עם זעזוע מוח.

לא סתם יוצאים עליהם ברשתות החברתיות, מקווה מאוד שגם המנהלת תתערב ותדע לתת חוקים ברורים שיגינו על בריאות השחקנים.

הקטע הוא ששחקן במשחקים כאלו תמיד ירצה לשחק גם עם רגל שבורה זה התפקיד של המאמן להוציא אותו במצב כזה.

עריכה: לא כולל את דקל קינן. 

59 דקות לפני, הנדון said:

הקטע הוא ששחקן במשחקים כאלו תמיד ירצה לשחק גם עם רגל שבורה זה התפקיד של המאמן להוציא אותו במצב כזה.

מסכים. האשמה לא על השחקן שרוצה להמשיך לשחק, למרות שהוא בהחלט אידיוט (לא כי רצה להמשיך לשחק, הוא לא היה במצב לקבל החלטה, אלא כי עכשיו מתגאה בזה).

אומרים שהצוות הרפואי רצה שלא ימשיך - אז או שהוא לא התעקש מספיק, או שחיפה התעלמה לגמרי. וגם גרינפלד כשופט המשחק לא יוצא נקי פה לדעתי.

במקום ההתאחדות אני חוקר מה קרה אפילו בלי להעניש. כי אין ספק שהיתה פה פאשלה רצינית. שחקן שעבר זעזוע מוח לא צריך להמשיך לשחק. זה מסוכן, וגם משחק על אליפות לא שווה את זה.

2 hours ago, Omer said:

מדובר באידיוט.

מה אתה רוצה ממנו? יש לו זעזוע מוח.

הוא מטומטם, הצוות רפואי מטומטם, המאמן שלו מטומטם.

חד משמעית צריך להתקין תקנות חדשות בתחום הזה (רופא מטעם ההתאחדות שייקבע החלטה שתחייב את הקבוצות כמו שופט למשל).

אגב מגעיל לקרוא פה חלק מהתגובות, שדוס סנטוס ישבור רגל, שהקהל שלהם ששר על מני לוי ועל רפי דהן ישברו רגליים ויאבדו כושר עבודה, אבל שחקנים שסה"כ חוץ מה90 דקות שהם עולים לשחק נגד מכבי מעניינים לי תתחת? רק בריאות ואני חייב להגיד שגם במהלך האירוע הזה הייתי קצת מודאג בשבילו.

תמיד חשבתי שמכבי חיפה מועדון מסודר-צוות רפואי,הנהלה וכו'.

ההתנהלות עם חיימוב,לתת לו להמשיך לשחק עם חשש לזעזוע מוח היא לא רק זלזול בענף שנקרא כדורגל,אלא היא זלזול בחייו של חיימוב.

אם הזעזוע היה קשה,כל תנועה קטנה יכלה להוסיף שם סדיקה ונזק בלתי הפיך.

חוסר אחריות משווע של מכבי חיפה.

ועוד מיזה מרקו בלבול שמסמן לרופא שהוא יכול להמשיך? ממתי בלבול עשה תואר ברפואה?

תעודת עניות למועדון שחשבתי שהוא היחיד חוץ מאיתנו שעוד מתנהל ברמה מקצוענית.

אחרי הפארסה הזאת,ברור לכולם שזה הפועל תל אביב עם מוסר תשלומים גבוה.

1 hour ago, Kimhistan said:

תמיד חשבתי שמכבי חיפה מועדון מסודר-צוות רפואי,הנהלה וכו'.

ההתנהלות עם חיימוב,לתת לו להמשיך לשחק עם חשש לזעזוע מוח היא לא רק זלזול בענף שנקרא כדורגל,אלא היא זלזול בחייו של חיימוב.

אם הזעזוע היה קשה,כל תנועה קטנה יכלה להוסיף שם סדיקה ונזק בלתי הפיך.

חוסר אחריות משווע של מכבי חיפה.

ועוד מיזה מרקו בלבול שמסמן לרופא שהוא יכול להמשיך? ממתי בלבול עשה תואר ברפואה?

תעודת עניות למועדון שחשבתי שהוא היחיד חוץ מאיתנו שעוד מתנהל ברמה מקצוענית.

אחרי הפארסה הזאת,ברור לכולם שזה הפועל תל אביב עם מוסר תשלומים גבוה.

איזה מסודר ואיזה נעליים, נסעו למחנה אימונים לפני העונה בלי מאמן כושר, כל ה"ניהול אירופאי" ברח מהם מזמן

5 hours ago, Mario said:

חד משמעית צריך להתקין תקנות חדשות בתחום הזה (רופא מטעם ההתאחדות שייקבע החלטה שתחייב את הקבוצות כמו שופט למשל).

אגב מגעיל לקרוא פה חלק מהתגובות, שדוס סנטוס ישבור רגל, שהקהל שלהם ששר על מני לוי ועל רפי דהן ישברו רגליים ויאבדו כושר עבודה, אבל שחקנים שסה"כ חוץ מה90 דקות שהם עולים לשחק נגד מכבי מעניינים לי תתחת? רק בריאות ואני חייב להגיד שגם במהלך האירוע הזה הייתי קצת מודאג בשבילו.

חיימוב לא בדיוק my cup of tea אבל שיהיה בריא וננצח אותו על המגרש.

4 hours ago, Mario said:

שמע זה לא היה זעזוע מוח כמו של גולסה- על ההתחלה ראית שהוא זז ודי בסדר, בסה"כ בדיחה לא צריך לקחת את זה כזה רחוק 

ולגבי ההשוואה שלך, מה עשו להם כבר מני לוי ורפי דהן?! ושם זה לא היה בצחוק או קללות בלהט הרגע

העבירות המגעילות של דוס סנטוס עם הדובדבן בדריכה על וידאר

ההתנהלות של חיימוב נגדנו (אני כבר לא מדבר רק על הגניבה שלו אז באלוף האלופים), תמיד מצליח ליצור מריבות ובלאגן ולקחת את הבזבוזי זמן (בחסות השופטים) כמה צעדים קדימה כמו בפנדלים שלו

בכל מקרה הנקודה שלי היא שיש הבדל בין לקלל בעצבים או לצחוק עליו לבין מה שהם עשו שבלבול מנסה להמית אותו כדי לחסוך משכורת לשוער אחר

41 דקות לפני, kutomer said:

חיימוב לא בדיוק my cup of tea אבל שיהיה בריא וננצח אותו על המגרש.

אסטונית לא נשרקת מפי כמו קנקן מהביל של תה אבל חיימוב באסטונית זה חייב למות

לא עשיתי שום השוואה, מי שמקלל ושר על רפי דהאן או מני לוי כשמח לאיד בהחלט מגיע לו כל האיחולים הקשים. גם לדוס סנטוס אני מאחל רק אסונות בדומה לדקל קינן.

חיימוב גם אם לא שחקן סימפטי לא קשור לזה ולכן אני לא מייחל שיקרה לו משהו רע באמת.

גם ברק לוי היה חייב לרדת מהמגרש, אם להיות הוגנים. עדיין, מאז המודעות גדלה, בין היתר בגלל מחקרים על הנושא של זעזועי מוח בפוטבול, מה שהגביר את המודעות לנזקים של זעזועי מוח בכלל.

להשאיר שחקן עם זעזוע מוח על המגרש יכול לגרום לו לנזק בלתי הפיך, שום משחק לא שווה את זה - וגם אני לא מרגיש בנוח לחגוג פציעה כזאת.

3 hours ago, Mario said:

לא עשיתי שום השוואה, מי שמקלל ושר על רפי דהאן או מני לוי כשמח לאיד בהחלט מגיע לו כל האיחולים הקשים. גם לדוס סנטוס אני מאחל רק אסונות בדומה לדקל קינן.

חיימוב גם אם לא שחקן סימפטי לא קשור לזה ולכן אני לא מייחל שיקרה לו משהו רע באמת.

עכשיו קראתי את ההודעה שלך שוב, קשב וריכוז ובלנדר יצאתי סתום כרגיל:arrowhead: