Jump to content

הקטע שחיימוב המשיך לשחק

Omer

Recommended Posts

Just now, duss21 said:

בדיוק כתבתי על זה בנושא של גרינפלד. פשוט בדיחה איך שהדקות האלה נוהלו. אם חיימוב לא היה מחליט שהוא קם היינו מחכים עוד 10 דקות.

הייתי יכול להבין את ההיגיון של לחכות ולראות מה עם השוער, אם לא היה מדובר בפגיעת ראש. אני גם לא מאשים את הצוות של חיפה שלא הזיז אותו בהתחלה. אבל מרגע שהוא בחוץ הוא היה חייב לצאת.

זה שהם נתנו לבן אדם שהיו שרוע על הדשא במשך כמה דקות בלי לזוז להמשיך לשחק זה לא נתפס.

Just now, Omer said:

הייתי יכול להבין את ההיגיון של לחכות ולראות מה עם השוער, אם לא היה מדובר בפגיעת ראש. אני גם לא מאשים את הצוות של חיפה שלא הזיז אותו בהתחלה. אבל מרגע שהוא בחוץ הוא היה חייב לצאת.

זה שהם נתנו לבן אדם שהיו שרוע על הדשא במשך כמה דקות בלי לזוז להמשיך לשחק זה לא נתפס.

זה נחמד לחכות לראות מה איתו, לא לבזבז על זה 10 דקות, בטח במצב בו הוא היה.

וכן, פשוט הזוי שהוא חזר לשחק. לא נראה לי שהיה מישהו שלא ידע שכמה דקות אחרי הוא יפול שוב ויסיים את המשחק.

9 דקות לפני, קמאנן said:

ביזיון, זה היה ברור שהוא ייצא.

משחק לי אותה ״לא מוותר על המשחק״. יאללה סע.

שמע, אני לא יודע כמה הוא היה במצב שיכול לקבל החלטה. זה מזכיר לי שסטרול חטף זעזוע מוח באימון ויצא מחדר ההלבשה עטוף במגבת במטרה להמשיך באימון.

לא אמיתי שהיינו צריכים לחכות עשר דקות כדי שיואילו בטובם אנשי הצוות של חיפה להחליט האם חיימוב ימשיך או לא ולמרות כל הזמן הזה גם יצליחו להחליט לא נכון.

36 דקות לפני, אקיטה said:

הקטע ששוב דרסו אותו וגמרו אותו סופית הרג אותי מצחוק

כן וזה,

אבל בתכלס 0 אשמה לבלקמן, אם כבר מישהו שם עשה משהו לא חוקי זה המסובב מהתקרית ראש הקודמת. 

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

כן וזה,

אבל בתכלס 0 אשמה לבלקמן, אם כבר מישהו שם עשה משהו לא חוקי זה המסובב מהתקרית ראש הקודמת. 

בפעם השניה זה לא בלקמן שפגע לו בראש (כמובן לא אשם אלא שני המפגרים של חיפה)?

4 דקות לפני, אקיטה said:

בפעם השניה זה לא בלקמן שפגע לו בראש (כמובן לא אשם אלא שני המפגרים של חיפה)?

לא בראשון יאיר דחף את חבשי עליו, פעולה נאה ו0 מגע עם מינימום נזק היקפי (קצת כאב לטיבי ישר קם)

בתקרית השניה חיימוב שכבר היה מסובב לא שם לב לדיפלקשן ולכן בזמן שבלקמן מזנק אל הכדור בגובה הוא ירד למטה למיקום המקורי של הכדור ובדרך נגח בבלקמן שמנסה להתחמק ולנגוח תוך כדי.

1 דקה לפני, kutomer said:

האמת שזה לא מתאים למועדון כמו חיפה להשאיר 2 שחקנים עם פציעת ראש על הדשא כל כך הרבה זמן.

עם כל הכבוד זה לא הפועל.

חיפה זאת הפועל עם תשלומי שכר. 

6 hours ago, Omer said:

אין איזה פרוטוקול פגיעת ראש? ביזיון עצום, ההיגיון אומר שהם חייבים לחטוף עונש על זה.

אין בכדורגל.

מצחיק שהשדרים האובייקטיביים האשימו את טיבי.

מה ששערוריה כאן מעבר לזה שרק על הפגיעה הראשונה בוזבזו שמונה דקות, זה שהצוות הרפואי סימן חילוף ואז בלבול סימן להם לחכות עוד קצת (אחרי איזה חמש דקות) ואז אחרי עוד שלוש דקות סימנו לו שוב חילוף והוא סימן לא. האחריות היא נטו עליו.

בנימה אישית, בואו לא נהיה באר שבע.. גם אני צעקתי חיימוב מת לפני שיצא, אבל אחרי שיצא על אלונקה, רואים שזו פציעה לא קלה, אפשר לשחרר.

לפי מה שהבנתי, הצוות הרפואי של חיפה אמר להחליף אותו, ובלבול השאיר אותו אחרי ששאל אותו אם הוא יכול להמשיך וחיימוב ענה לו שכן.

אם זה נכון, בלבול אידיוט אפילו גדול יותר ממה שהוא נראה, והוא נראה אידיוט לאללה.