Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד אחריי צפיה בש.ח | 1-0 מתוק, 3 נקודות קריטיות.

Sawyer

Recommended Posts

7 דקות לפני, המכבייה said:

כל הבעיה בקישור זה דור פרץ. גלזר היה נפלא ומיכה היה טוב. "הטיילת" שאתה מדבר עליה קרתה ב20 רגע האחרונים אחרי שהחמצת את השני והשלישי ומנטלית, היית במוד של לשמור על התוצאה. טבעי ונורמלי. שיזכירו לי שוב למה קראצב הושאל? 

בדיוק. גלזר היום שיחק היום בשביל שני שחקנים, פרץ היה קטסטרופה.

אני לא חושב שפרץ מתאים לעמדת הקשר 50-50 למרות השערים שלו בעונה שעברה. הוא צריך לשחק 6 כמו גלזר ושם הוא נראה מעולה.

אם גלזר ופרץ היו מחליפים עמדות במשחק אז הייתם רואים שלפרץ יש משחק טוב ולגלזר משחק חלש. שניהם שחקני 6.

15 דקות לפני, קמאנן said:

בלבול הזה מצחיק. אין פחדן כזה.

עזוב פחדן, שמעת אותו פעם מנסה להגיד שטרסבורג?

בלומפילד והוא היו היתרונות שלנו במשחק הזה והם גם ניצחו לנו אותו.

כל עוד הוא שם, תהיו רגועים.

4 דקות לפני, Cosmic said:

שכטר היה מצויין בדקות ששיחק. 

מסכים, החזיק את הכדור, נלחם, מסר כמה מסירות עומק לסבוריט וכו׳. חבל שלא סיים עם שער בחטיפה שם ועוד יותר חבל שהוא נפל ברחבה במקום לבעוט לשער.

4 דקות לפני, Cosmic said:

שכטר היה מצויין בדקות ששיחק. 

לגמרי. הרוויח פאולים, סחט אאוטים, לחץ וזימזם להם באוזן, היה בקונטרול מוחלט על עצמו וגם השתלט יפה עם הגב לשער ליצירת מתפרצת.

7 דקות לפני, Adir12 said:

אני לא חושב שפרץ מתאים לעמדת הקשר 50-50 למרות השערים שלו בעונה שעברה. הוא צריך לשחק 6 כמו גלזר ושם הוא נראה מעולה.

אם גלזר ופרץ היו מחליפים עמדות במשחק אז הייתם רואים שלפרץ יש משחק טוב ולגלזר משחק חלש. שניהם שחקני 6.

גלזר כ6 טוב בשתי דרגות מפרץ כ6. נגמרה לפרץ הענווה להיות 6 ורק לעשות פעולות שחורות. האטטיוד המשתנה שלו לא מספיק טוב לסלע של יציבות שהתפקיד הזה דורש. 

שכטר היה טוב.

דור פרץ היה בסדר גמור, חילץ הרבה מאוד כדורים וגם בחלק של חיפה. עונה שעברה היה נכנס לו גול במשחק כזה. הוא עולה על גלזר כ6.

31 דקות לפני, yellowcake said:

גול בקרן נגד חיפה בתשתחוו הפך למסורת (הכתף של שוינפלד)

הכתף של שוינפלד היה ב"את הגרון קורע" , סליחה שהרסתי לך :)

33 דקות לפני, המכבייה said:

כל הבעיה בקישור זה דור פרץ. גלזר היה נפלא ומיכה היה טוב. "הטיילת" שאתה מדבר עליה קרתה ב20 רגע האחרונים אחרי שהחמצת את השני והשלישי ומנטלית, היית במוד של לשמור על התוצאה. טבעי ונורמלי. שיזכירו לי שוב למה קראצב הושאל? 

יכול להיות. לראות דברים כאלה ברמה הפרסונלית בשבילי זה רק בשידור חוזר.

מסכים לגבי קארצב, חסר עוד מוביל כדור בקישור. זה זועק. 

אגב, חייב לציין את נטע לביא. שחקן שבתחילת דרכו התקשה לתת פס והיה נראה כמו נגר רציני, שדרג את משחק ההתקפה שלו בצורה ניכרת. אני לא מדבר על  מסירות מפתח או איומים, אבל נגיעה יפה בכדור, הובלת כדור, השחררות מלחץ. רק מראה שזה אפשרי.

40 דקות לפני, המכבייה said:

אל תדאג תכף ניקוליץ חוזר... 

4 דקות לפני, zion8 said:

יכול להיות. לראות דברים כאלה ברמה הפרסונלית בשבילי זה רק בשידור חוזר.

מסכים לגבי קארצב, חסר עוד מוביל כדור בקישור. זה זועק. 

אגב, חייב לציין את נטע לביא. שחקן שבתחילת דרכו התקשה לתת פס והיה נראה כמו נגר רציני, שדרג את משחק ההתקפה שלו בצורה ניכרת. אני לא מדבר על  מסירות מפתח או איומים, אבל נגיעה יפה בכדור, הובלת כדור, השחררות מלחץ. רק מראה שזה אפשרי.

נכון. בנושא על גלזר התחייחסתי אליו. שיחק יפה מאד היום ועם ביטחון.

45 דקות לפני, yellowcake said:

גול בקרן נגד חיפה בתשתחוו הפך למסורת (הכתף של שוינפלד)

13 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הכתף של שוינפלד היה ב"את הגרון קורע" , סליחה שהרסתי לך :)

אם אני זוכר נכון , הגול בתשתחוו היה נגד באר שבע בנתניה במשחק שהעביר לנו את השרביט

סוייר שכחת לציין את הבמה החדשה של הפנאטיקס.

בחייאת תפסיקו להתעסק בקארצב. הוא כבר לו כאן בגלל החלטה של איביץ' ואין מה לעשות עם זה.

אף אחד לא הבין למה הוא הוציא את כהן ועטר מהסגל ובסוף כולנו מבינים שזה עזר ועוד יעזור.

- משחק קצת מוזר לניתוח. בתכלס היינו טובים יותר, והניצחון הגיע לנו, אבל אם בלבול היה קצת פחות בלבול, לא בטוח שזה היה מסתיים ככה. לחיפה פוטנציאל גבוה מזה. המאמן שלהם מגביל אותם.

- במידה מסויימת, המחצית השנייה, בעיקר אחרי שמיכה יצא, המשך ישיר למחצית השנייה נגד בני יהודה. מכבי משחקת מאורגן מאוד מאחור. הפעם זה היה גם עם יכולת טובה של סבוריט (משחק ראשון טוב העונה) וג'רלדס (גם).

אחרי שמיכה יצא בעצם עברנו ממשחק של שליטה בכדור למשחק נסוג. יפה היה לראות שבשני הסוגים היינו מסוכנים יותר.

- הקישור האחורי היה טוב מאוד. גלזר כבר משחק שני השחקן הטוב ביותר שלנו. לא ברור לי מה אתם רוצים מפרץ. גם הוא שיחק את משחקו הטוב ביותר העונה, ושיחק טוב באופן כללי. גם הגנתית וגם התקפית. זה לא הטוב ביותר שלו; ראינו ממנו יותר, אבל זה היה טוב, ומפאת תפקודו, הוא היה השחקן  שעשה את ההבדל בין מכבי לחיפה. אם הוא לא היה משחק טוב, זה לא היה נגמר ככה.

- אמאדור היה באמת טוב הגנתית. מצד שני, כרגיל, כמעט כל מסירה שלו שאינה פשוטה מגיעה לרגליים ירוקות או חזרה לטננבאום. בינתיים מסתדרים עם זה.

- ופיבן שוב עולה אחרי זמן ספסל ארוך, משחק טוב, ובקושי מקבל קרדיט.

- החוליה החלשה, גם די כרגיל, הייתה מקדימה. צ'יקו ובלקמן היו... בואו נאמר שהם היו. עבדו קשה. באמת. בעיקר צ'יקו. אבל זה על פראייר. חוץ מריצה לשטח פתוח (שגם את זה צריך לדעת לעשות, אבל אפשר לצפות לקצת יותר) לא זוכר כמעט שום פעולה התקפית יוצאת דופן שלו. גם לא של בלקמן. איזה אחד על אחד, מסירה מחוכמת, בעיטה מפתיעה. משהו. בדקות הלא רבות ששיחק, שכטר הספיק לעשות יותר פעולות טובות משני החבר'ה האלה (גם פה - שכטר ניפק את דקותיו הטובות ביותר העונה).

- שוב חבל שחוזז בקושי מקבל דקות, ואלמוג לא מקבל בכלל. הראשון היה צריך לקבל יותר, והשני היה בכלל צריך לעלות בהרכב, לפחות לדעתי. אם יש לי טענות לאיביץ' במשחק הזה זה סביב הדקות האלה וההעדפה המשונה של בלקמן.

- זה משחק שיכול, אולי, להיות מכונן. אחרי המשחק הזה, קשה יהיה לליגה להתייחס למכבי בתור משהו דועך. מכבי לא משחקת מבריק, אבל בסופו של דבר הייתה טובה יותר מכל היריבות שלה עד עכשיו, והיא עושה את זה שהיא חבולה ופצועה, פיזית וגם מנטלית. לשני האלמנטים האלה יש פוטנצאיל שיפור גדול. גם מכבי עצמה, יש לקוות, תתחיל להאמין שהיא המפלצת שהיא יכולה להיות.