Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד אחריי צפיה בש.ח | 1-0 מתוק, 3 נקודות קריטיות.

Sawyer

Recommended Posts

מסוג המשחקים של מכבי שאתה חושב ומרגיש שזה שלנו כבר מהאווירה לפני המשחק, ובטוח שזה שלנו אחרי 5 דקות ראשונות. וזה דרך צפייה בטלוויזיה (גר בארה"ב...)

2 hours ago, itan17 said:

20 הרמות יונתן ועטר מתחילת העונה וכלום, ז'ראלדש ראשונה וגול.

הפרשן המהולל מטפטף מהיום הראשון של ג'ראלדש שהוא לא יודע להרים.

7 hours ago, המכבייה said:

כל הבעיה בקישור זה דור פרץ. גלזר היה נפלא ומיכה היה טוב. "הטיילת" שאתה מדבר עליה קרתה ב20 רגע האחרונים אחרי שהחמצת את השני והשלישי ומנטלית, היית במוד של לשמור על התוצאה. טבעי ונורמלי. שיזכירו לי שוב למה קראצב הושאל? 

20 רגע? מאיזו שנה הבאת את, 1939?

7 hours ago, Sawyerdroid said:

לגמרי, אבל ככ עצבן שלא מסר לחוזז וגמר משחק.

עזוב, היה לגיטימי שחלוץ יבעט את זה.

אבל בעט רע.

6 hours ago, guy3131 said:

שכטר היה טוב אבל ההחטאה הזאת זה עילה לכלא

אם היינו חוטפים בדקה 90 אנשים פה היו קוברים אותו

זוועה. אתה יודע שיש עוד 5 דק' אח"כ ואומר לך שאם חוטפים אחרי החמצה כזו....

5 hours ago, Sawyerdroid said:

יום שלישי נקבל דקות של ניקוליץ? רוחות של שינוי בקישור?

לא

נקודה אחרונה לפני השינה, התקשנו מאוד לשים את השני ולגמור את המשחק בגלל שגרינפלד (הזבל שלא יראה אור יום) לא נתן לחיפה צהובים מה שאפשר להם פשוט ללחוץ עלינו גבוה מאוד ובכל נסיון מתפרצת של מכבי פשוט לעשות פאול של צהוב והופ, מסתדרים. וחוזר חלילה, בלי הצהובים (והאדומים בעקבותיהם) לקבוצה בפיגור כמעט אין כלים. זה לא יאמן איזה שופט זבל. 

ועדיין, גם ניצחנו את חיפה ופוצצנו להם את הבועה (שוב), גם אף אחד לא נפל מהלמעלה של שער 8 גם חיימוב מת ושוב אני הולך לישון עם חיוך על השפתיים. מושלם. 

עזוב, גרינפלד לא אשם שלא שמנו את השני. גם הקורה, וגם המצב של שכטר בסוף. היינו חייבים, פשוט חייבים לחסל את זה ובגלל הקהות שלנו בהתקפה שמלווה אותנו מתחילת העונה לא עשינו את זה.

ועדיין, גם ניצחנו את חיפה ופוצצנו להם את הבועה (שוב), גם אף אחד לא נפל מהלמעלה של שער 8 גם חיימוב מת ושוב אני הולך לישון עם חיוך על השפתיים. מושלם. 

כזה מפחיד 8 עליון נראה. ישבתי שם די גבוה ולא הרגשתי כל כך מפחיד.

הלחצתם אותי...

Just now, מכביסט לעד said:

כזה מפחיד 8 עליון נראה. ישבתי שם די גבוה ולא הרגשתי כל כך מפחיד.

הלחצתם אותי...

האמת שכשהיציע מלא פחות מרגישים את התלילות והשיפוע החד.

הייתי שם באיזה שישי צהריים לפני 3-4 שבועות, לבד. במצב כזה אתה בהחלט מרגיש כמה השיפוע חד.

8 hours ago, daniel616 said:

רק אותי חוזז הטריף בסוף? 2 נגיעות ראשונות איבוד כדור, עבר שחקן עם הקפצה מרשימה ואז נעצר כדי לקבל פאול במקום לדהור לשער.

כי השחקן תפס אותו והוא איבד את הריצה? 

1 דקה לפני, Krishi said:

ממש התבאסתי שחבשי הוחלף. בניתי עליו למינימום כרטיס אדום במשחק, מקסימום פנדל ואדום.  

גם אני. אני מאמין שהמטומטם הזה בקלות היה מקבל עוד צהוב, אבל הפעם בלבול היה קצת חכם.

6 דקות לפני, Krishi said:

ממש התבאסתי שחבשי הוחלף. בניתי עליו למינימום כרטיס אדום במשחק, מקסימום פנדל ואדום.  

חבל קצת.

הם אוהבים לקבל נגדנו אדומים

2 hours ago, daniel616 said:

רק אותי חוזז הטריף בסוף? 2 נגיעות ראשונות איבוד כדור, עבר שחקן עם הקפצה מרשימה ואז נעצר כדי לקבל פאול במקום לדהור לשער.

ולא ירד אחרי זה להגנה.

לא מתחבר לשחקן הזה ועקבתי אחריו איפה ששיחק.

8 hours ago, Wade said:

אגב עופרי ארד נתן משחק אה לה דגני היום. צילם כמה פעמים כל כך יפה שהיו לי פלאשבקים של כיף. 

של נעליך כשאתה מדבר על עופרי נסטה.

משחק הגנה מטורף, היו לא מעט רגעים של טיבי ופיבן שתפסתי את הראש, לא זוכר מתי נהנתי ככה מהגנה.

פרץ פשוט לא נראה בעניינים, לא יודע אם ספסל אם להמשיך לתת לו לרוץ כי אנחנו נצטרך אותו אבל הוא פשוט נראה לא מרוכז.

אם יש דבר שהרגשתי כמעט כל המשחק,  זה החוסר הבולט באיכות בהתקפה ובקישור. מיכה, סבוריט(לגמרי חלק מההתקפה), שכטר..פה זה נגמר.

צ'יקו, בלקמן, ג'ראלדש, פרץ(את גלזר אני משייך למצוינות בהגנה), הולכים כמעט תמיד על הפעולה הפשוטה והבסיסית שזה הרבה פעמים בסדר אבל אני מצפה משחקנים במכבי לדעת גם להביא איזה ניצוץ של כשרון או משהו בלתי צפי מדי פעם והתחושה הייתה שהם פשוט לא יודעים לעשות מעבר לדרישות המאמן הבסיסיות. אולי זה מוגזם אבל אני מצפה ששחקן שלנו ידע יותר מאשר לא לאבד, למסור מדויק, לעשות לחץ.

2 hours ago, Krishi said:

הביא לך זעזוע מוח לחיימוב.

2 hours ago, החתול הצהוב said:

האמת שכשהיציע מלא פחות מרגישים את התלילות והשיפוע החד.

הייתי שם באיזה שישי צהריים לפני 3-4 שבועות, לבד. במצב כזה אתה בהחלט מרגיש כמה השיפוע חד.

אנשים שופכים לאגר במדרגות

Just now, zion8 said:

איך פיבן לא הוציא משועה אדום? היה צריך להתגלגל שם על הדשא. איפה שכטר שצריך אותו.

שכטר היה מקבל צהוב על התחזות.

המגמה שגרינפלד התחיל מסוכנת מאוד

אני עדיין זוכר איך זיינו לנו את 2007-2008 עם השיפוט וזה מאוד מזכיר את העונה ההיא

1 דקה לפני, סטלן בטלן השמן said:

המגמה שגרינפלד התחיל מסוכנת מאוד

אני עדיין זוכר איך זיינו לנו את 2007-2008 עם השיפוט וזה מאוד מזכיר את העונה ההיא

את 07-08? אם אני לא טועה היה ניצחון בכורה במחזור 9 נגד בני יהודה אחרי הפסד בדרבי במחזור 8. יוסי שבחון

אחת העונות הגרועות שלנו אי פעם

לא זכור לי שהשופטים השפיעו יותר מדי..