Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד אחריי צפיה בש.ח | 1-0 מתוק, 3 נקודות קריטיות.

Sawyer

Recommended Posts

איך שהוא מצאנו את עצמנו אחרי פתיחת עונה קצת מדשדשת בפני משחק עונה, מחזור רביעי על כל הקופה מול מכבי חיפה. משחק שכל תוצאה מלבד ניצחון והרחשים יהפכו להיסטריה.

היריבה, שמבחינתה אנחנו הדבר הנורא בעולם, המשחק החשוב בהיסטוריה והיריבות הרגשית ביותר מגיעה אחרי פתיחה סבירה בממדים שלהם ועם המון מוטיבציה להפוך את העונה הזאת לסיפור הצלחה.

המשחק נפתח עם גישושים משני הצדדים שעלו בצורה יחסית מבוקרת, הדקות חולפות והיתרון שלנו מתחיל להגיע לידי ביטוי בהגעה למצבים. דקות טובות מאוד שלנו הסתיימו בשער המוצדק (עצמי של סיינסבורי). גם אחרי השער השליטה בצהוב נמשכה עם עוד כמה מצבים שהיו חייבים לגמור את המשחק עוד במחצית אבל היה חסר מזל/רגל מסיימת. מחצית שניה החניכים של מרקו בלבול ידעו שהם חייבים להסתכן כדי לכבוש ואחרי כמה דקות של משחק מבוקר שתי הקבוצות הגיעו למצבים, השליטה של מכבי מעט נשברה למספר דקות והמתפרצות (והיו כאלו) לא הסתיימו בשער (תמסור לחוזז שכטר!). למזלנו האימפוטנטיות של חיפה ומשחק מעולה של ההגנה שלנו לאורך כמעט כל 90 הדקות שמרו על שער נקי ו1-0 בסיום.

שופט: רע- (הייתי רגוע יחסית כשראיתי שזה גרינפלד, אוף כמה שטעיתי. הבן זונה אמנם התחיל בסדר אבל עם הדקות עבר למוד לזיין את מכבי, פנדל, אדום, אלפי צהובים שהם לא קיבלו והחמרה איתנו. פשוט חד צדדי ניסה לעזור להם לשרוד במשחק. השיא של השיפוט הרע היה 5-6 פאולים רצופים שעוצרים לנו מתפרצות מאחורה בלי צהוב. תמות!)

שחקנים: טננבאום ממשיך להוכיח שיש על מי לסמוך בשער, הפעם הוסיף עצירה גדולה לארסנל ומשחק נקי כמובן. גם חוליית ההגנה הצטיינה, מהמגנים סבוריט שעלה מעולה והיה נהדר בכל מקום עד המסירה האחרונה בחלק מהפעמים וגראלדס שגם כן היה פעיל ורשם כמה פעולות טובות, שלשיית הבלמים מוכיחה הרבה עוצמה כשטיבי ממשיך להוכיח שהוא כרגע הבלם הטוב ברגע, אמאדור לצידו עם איזה טעות ורבע אבל הרבה דחיפות רגליים ראשון בראש ופיבן כמובן עם המלחמה והדחיפה של ההתקפה של חיפה הרחק מהשער, לא מושלם אבל מרוצה מאיך שעמדנו היום. הקישור היה גם בסה"כ בסדר כשגלזר ממשיך לשמור על כושר טוב, היו לו כמה חילוצי כדור משוגעים, הוא לא מפסיק לרוץ וממש עושה את ההבדל, דור פרץ לדקות/פעולות מסוימות היה לגמרי דור פרץ הטוב, נראה במגמת שיפור. דור מיכה ממשיך לאיים על השער (איזה קורה) ולנהל את המשחק טוב, עוד רחוק מהשיא שלו אבל נכנס להילוך. צ'יקו ההפתעה של המשחק עם משחק מעולה, המון המון לחץ וריצה, הוריד כדורים, מסירות מעולות, משחק חכם(!). רק היה חסר לסיים עם שער. בלקמן גם כן היה במשחק לא רע באופן יחסי, השתתף יפה בלחץ, הוריד כדורים ולא הראה אוטיזם מוגזם.

ראוי לציין את ריקן שנכנס ונתן הכל.

פיקנטריה:

- ניצחון ראשון בבלומפילד המחודש(!)

- חיימוב מת.

- תפאורה ראשונה בבלומפילד המחודש (דגל)

- שכטר השחקן הראשון בהיסטוריה שמקבל צהוב לפני שמסיים את ה"התחזות".

- סולד אאוט 2/2 בכניסה לבלומפילד.

קהל:

קודם כל נהנתי מאוד בבלומפילד היום, הייתה אווירה של משחק גדול (עדיין לא רמה סופית אבל בדרך לשם) ועידוד מהתחלה, היו לנו דקות מעולות שהייתי גאה בצורה שאנחנו מובילים את הקבוצה ותומכים בה, קצת בוז פה ושם לשופט ולחיפה (צריך יותר ויותר חזק), כמה פיקים משוגעים שיחרטו בזיכרון הקולקטיבי של החזרה לבלומפילד והניצחון היום. בסה"כ רק דברים חיוביים ותקווה לעתיד. בואו נקח את המשחק הזה ורק נמשיך לטפס מכאן.

שבוע הבא זה שבוע מלחמה, דאבל בית"ר (שלישי ושבת) ולחזור עם 2 נצחונות לא הולך להיות קל, אם בכלל אפשרי.

שלישי, 20:30, נתניה. (גמר!!). נתראה שם!

מחויבות אדירה מצד השחקנים היום, הם באו לנצח את המשחק , אין לנו איכות כרגע בחלק הקדמי אחרת היינו מפרקים להם את התחת

טיבי היה רמה מעל, ממש הזכיר את טיבי של השנים הראשונות, סאבוריט חוזר לעצמו, ז׳איר מעולה למעט משחק רגל זוועתי. פרץ עדיין חלש, בחצי השני היה טוב יותר. 

בלומפילד חוויה !!

מבחינה פיזית זה היה נראה כמו נוער נגד בוגרים. ראשונים לכל כדור, נכנסים בכל הכוח, דוחפים כשצריך.

עם קצת יותר חדות זה נגמר בלפחות עוד גול.

יצאתי מעודד מאוד מהמלחמה שהיתה היום.

אה, וטיבי היום היה ביכולת טובה על גבול החשד ללקיחת ממריצים. פסיכי.

3 דקות לפני, סלבה said:

הקהל איכזב אותי מאוד היום בשירה לשועה.

מה זה "שועה בוא תנגב לי את התחת"? מה זה הבינוניות הזו? זה חייב להיות "ירדן בוא תלקק לי את השועה".

זה מהר מאוד הפך ל"ירדן בוא תנגב לי את השועה". 

מכובד וראוי. 

מכבי שיחקו נוראי, לא יודע על מה הדיבור ששיחקנו טוב. 

אולי היינו פחות גרועים אבל משחק טוב שלנו לא היה פה. 

בלומפילד הביא לנו 3 נקודות היום. 

היו רגעים שגרינפלד היה חסר ביטחון כאילו הוא שם קונדום בפעם הראשונה, פתטי בטירוף. 

מעבר לכך, שער 7 מת והאקוסטיקה רצחה אותנו (רלוונטי יותר למי שממוקם יחסית במרכז 7-8). בדיוק מזה חששתי ואני מקווה שייפתר מהר (מיקרופון?)

מקצועית, היינו חייבים לגמור פעמיים את המשחק במחצית הראשונה עוד, סתם נכנסנו ללחץ לקראת הסוף. טיבי וסאבוריט אש אש אש 

הקישור ממש מאכזב. האמת לא ברורה הנפילה ביכולת הזו. חיפה הצליחו יותר מידי פעמים להיכנס לרחבה שלנו, להניע כדור מסביב ל16 שלנו ברוגע. למזלינו חוליית ההגנה הייתה ביום שיא וסיכלו כל כדור.

ההתקפה גם מאכזבת. ציקו, בלקמן, שכטר. משחקים לא חכם, לא מדוייק, בעיקר לא חדים מול השער. חסר חלוץ בצורה קיצונית.

הגול בתשתחוו היה אדיר , חיפה הרגישו לי כמו בלון מנופח שהתפוצץ , קבוצה מאוד טיפשה ,שרי שחקן טוב , אנחנו נצלע כל הדרך עד שיחזרו הפצועים כנראה

4 דקות לפני, I promise said:

הגול בתשתחוו היה אדיר , חיפה הרגישו לי כמו בלון מנופח שהתפוצץ , קבוצה מאוד טיפשה ,שרי שחקן טוב , אנחנו נצלע כל הדרך עד שיחזרו הפצועים כנראה

גול בקרן נגד חיפה בתשתחוו הפך למסורת (הכתף של שוינפלד)

7 דקות לפני, zion8 said:

הקישור ממש מאכזב. האמת לא ברורה הנפילה ביכולת הזו. חיפה הצליחו יותר מידי פעמים להיכנס לרחבה שלנו, להניע כדור מסביב ל16 שלנו ברוגע. למזלינו חוליית ההגנה הייתה ביום שיא וסיכלו כל כדור.

ההתקפה גם מאכזבת. ציקו, בלקמן, שכטר. משחקים לא חכם, לא מדוייק, בעיקר לא חדים מול השער. חסר חלוץ בצורה קיצונית.

כל הבעיה בקישור זה דור פרץ. גלזר היה נפלא ומיכה היה טוב. "הטיילת" שאתה מדבר עליה קרתה ב20 רגע האחרונים אחרי שהחמצת את השני והשלישי ומנטלית, היית במוד של לשמור על התוצאה. טבעי ונורמלי. שיזכירו לי שוב למה קראצב הושאל?