Jump to content

אוראל גרינפלד

itanar

Recommended Posts

מדהים איך הוא תמיד יודע יותר טוב מהקוון גם אם האירוע מתרחש ברגליים של הקוון והוא באמצע המגרש בכלל (כשהשריקה נגדנו כמובן)

איפה אני יכול לראות את המקרה של סאן מנחם והפנדל? העלימו את זה מהתקצירים.

במקרה של סאן מנחם חלמתי ולא ראיתי מה היה ובמקרה של הפנדל זה היה רחוק ממני ממש (יושב בשער 7).

אגב, מה היה עם ריקן וציקו שם לקראת הסוף? וגם היה מרפק של שועה? שווה אדום?

מרגיש שכל העניין היה בצד השני

אם נרצה או לא- יש קטע עם שכטר.

ברירת המחדל תהיה תמיד שהוא מתחזה- אצל כולם, כולל אצלנו.

אני מוכרח להודות שבמהלך הזה, אני וכל מי שישב לידי באצטדיון כעסנו על שכטר על זה שהוא בוחר ללכת על סחיטת פנדל/ התחזות ולא על מהלך שיביא לכיבוש.

כולנו היינו בטוחים שהוא מתחזה ושהצהוב היה מוצדק.

לא היתה שום מחשבה על זה שגרינפלד טועה.

כמובן שכשראיתי את זה בבית הבנתי שגרינפלד הוא האפס העיוור פה בכל הסיפור ושזה היה פנדל- בטח לא התחזות של שכטר. מעצבן שלא קראו לו ל var.

אבל זאת למעשה הבעיה עם שכטר- זה המוניטין שהוא סיגל לעצמו שמשפיע אפילו עלינו האוהדים...

מהיציע ראו דחיפה ברורה עם שתי הידיים זה פנדל 10000000%  הריצה של גרינפלד לשכטר עם היד על הצהוב עוד לפני ששכטר נפל אפילו זה חתיכת בזיון, זה היה נראה כאילו מהרגע ששכטר נכנס גרינפלד רק חיפש הזדמנות להוציא לו צהוב על ההתחזות להראות איזה גבר הוא שהוא לא "יאכל" את ההתחזויות של שכטר ועל הזין שלו אם אשכרה היה פאול. זה לא מעניין אותו את הוד רוממתו השופט הדגול והנערץ גרינפלד ימח שמו וזכרו חתיכת אפס מושתן

8 דקות לפני, שובב said:

אני מוכרח להודות שבמהלך הזה, אני וכל מי שישב לידי באצטדיון כעסנו על שכטר על זה שהוא בוחר ללכת על סחיטת פנדל/ התחזות ולא על מהלך שיביא לכיבוש.

כמובן שכשראיתי את זה בבית הבנתי שגרינפלד הוא האפס העיוור פה בכל הסיפור ושזה היה פנדל- בטח לא התחזות של שכטר. מעצבן שלא קראו לו ל var.

אבל זאת למעשה הבעיה עם שכטר- זה המוניטין שהוא סיגל לעצמו שמשפיע אפילו עלינו האוהדים...

השופט לא אמור להתייחס למוניטין כזה או אחר. הוא אמור לשפוט את שכטר בדיוק כמו כל שחקן אחר.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

השופט לא אמור להתייחס למוניטין כזה או אחר. הוא אמור לשפוט את שכטר בדיוק כמו כל שחקן אחר.

במדינת "אוטופיה" זה בדיוק מה שקורה...

לא אצלנו.

לא בכדורגל.

36 דקות לפני, שובב said:

1.לא יודע איפה אתה יושב, אני ישבתי בשער 8 עם זוית מעולה למקרה שראו בבירור דחיפה.

2.גם אם לא שורק פנדל, זה בחיים לא צהוב על התחזות, ברגע שיש מגע הכי קטן הנפילה לגיטימית, יכול להוציא מאיזון.

3.השופט הכניס יד לכיס עוד לפני הנפילה, בא אליו אנטי מלכתכילה.

4.לא יודע מי היה השופט ואר אבל פשוט בושה שלא בדק את המקרה, הואר כאן לא מתפקד ומתחיל לחשוב כבר שעדיף בלעדיו, השופטים לפעמים לא לוקחים החלטות שרוצים כי מחכים שהואר יתקן אותם.

נ.ב חיפה טוענים לנבדל בגול עצמי, הטענה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא שטיבי היה בנבדל אבל הכדור לא הלך לכיוונו ולא הסתיר לחיימוב שאפילו לא התלונן (כולנו יודעים שאם היו מסתירים לו הוא היה בוכה על זה שעות).

Just now, zeudemort said:

1.לא יודע איפה אתה יושב, אני ישבתי בשער 8 עם זוית מעולה למקרה שראו בבירור דחיפה.

2.גם אם לא שורק פנדל, זה בחיים לא צהוב על התחזות, ברגע שיש מגע הכי קטן הנפילה לגיטימית, יכול להוציא מאיזון.

3.השופט הכניס יד לכיס עוד לפני הנפילה, בא אליו אנטי מלכתכילה.

4.לא יודע מי היה השופט ואר אבל פשוט בושה שלא בדק את המקרה, הואר כאן לא מתפקד ומתחיל לחשוב כבר שעדיף בלעדיו, השופטים לפעמים לא לוקחים החלטות שרוצים כי מחכים שהואר יתקן אותם.

נ.ב חיפה טוענים לנבדל בגול עצמי, הטענה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא שטיבי היה בנבדל אבל הכדור לא הלך לכיוונו ולא הסתיר לחיימוב שאפילו לא התלונן (כולנו יודעים שאם היו מסתירים לו הוא היה בוכה על זה שעות).

לגבי הנבדל זה בכלל לא רלוונטי איפה טיבי עמד ברגע שזה מגיע מנגיחה של שחקן חיפה

בזמן הנגיחה של בלקמן

שוב, לא רלוונטי למהלך. נבדל מתבטל ברגע שיש התערבות של השחקן הגנה גם אם השחקן התוקף היה בנבדל לפני זה

6 דקות לפני, Krishi said:

שוב, לא רלוונטי למהלך. נבדל מתבטל ברגע שיש התערבות של השחקן הגנה גם אם השחקן התוקף היה בנבדל לפני זה

הנקודה היא שבלקמן נגח והכדור שינה כיוון בעקבות הנגיעה של שחקן חיפה,ברגע שהכדור שינה כיוון זו נגיעה חדשה לכל דבר.

האם שחקן שקיבל צהוב על התחזות ברחבה  - השופט יכול לבטל לו את הצהוב בעקבות ה-VAR?
ידוע שה-VAR מופעל רק במקרה של פנדלים, אדומים, שערים וטעויות זיהוי - פה היו צריכים לבדוק פנדל ובעקבותיו לבטל את הצהוב

7 דקות לפני, gilgil28 said:

האם שחקן שקיבל צהוב על התחזות ברחבה  - השופט יכול לבטל לו את הצהוב בעקבות ה-VAR?
ידוע שה-VAR מופעל רק במקרה של פנדלים, אדומים, שערים וטעויות זיהוי - פה היו צריכים לבדוק פנדל ובעקבותיו לבטל את הצהוב

כן, כמו במקרה לפני שבועים שפרץ קיבל צהוב על התחזות רק לאחר בדיקת ואר ולשחקן שביצע את העבירה בוטל הצהוב

כן, כמו במקרה לפני שבועים שפרץ קיבל צהוב על התחזות רק לאחר בדיקת ואר ולשחקן שביצע את העבירה בוטל הצהוב

אבל זה בעקבות הפיכת ההחלטה על הפנדל

12 דקות לפני, BRoi said:

הנקודה היא שבלקמן נגח והכדור שינה כיוון בעקבות הנגיעה של שחקן חיפה,ברגע שהכדור שינה כיוון זו נגיעה חדשה לכל דבר.

לא בדיוק, סתם פגיעה בשחקן הגנה לא בהכרח מבטלת את הנבדל, פעולה אקטיבית כמו נגיחה כן

14 דקות לפני, Krishi said:

לא בדיוק, סתם פגיעה בשחקן הגנה לא בהכרח מבטלת את הנבדל, פעולה אקטיבית כמו נגיחה כן

אז אתה טוען שיש אמת בטענות של חיפה על נבדל גבול העצמי?

19 דקות לפני, Krishi said:

הכדור לא המשיך במסלול הרגיל שלו בגלל הנגיעה בשחקן חיפה,הכדור שינה כיוון זו כמו נגיעה חדשה לגמרי

לכן לדעתי אין ספק שאין פה נבדל,לשחקן של חיפה אף שחקן מכבי שבנבדל לא הסתיר.

כל ההוצאות חוץ, הקוון מטר מהאירוע מסמן כדור שלנו, הזבל עם המשרוקית 50 מטר משם מסמן כדור של חיפה, איך ראית יותר טוב מקוון איך?!

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

לא, כי אמנם הדיון מרתק, אבל טיבי לא מפריע בשום צורה לחיימוב בגישה לכדור ו/או בשדה הראייה.

לצורך העניין, תדמיין את טיבי עומד ליד דגל הקרן, סיים שיט.

5 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

ההיפך אני טוען שבגלל ששחקן של חיפה נגע בכדור זה מבטל כל אפשרות לנבדל. אבל, לצורך העניין גם אם שחקן של חיפה לא היה נוגע בכדור והיה נכנס לשער גם אז לא היה נבדל כי טיבי לא באמת הסתיר לחיימוב את נתיב הכדור

Just now, BRoi said:

הכדור לא המשיך במסלול הרגיל שלו בגלל הנגיעה בשחקן חיפה,הכדור שינה כיוון זו כמו נגיעה חדשה לגמרי

לכן לדעתי אין ספק שאין פה נבדל,לשחקן של חיפה אף שחקן מכבי שבנבדל לא הסתיר.

לא בהכרח רק בגלל שינוי הכיוון. אלא עצם הפעולה האקטיבית של סיינסבורי שניסה להרחיק היא שמבטל כל נבדל שיכל להיות בהמשך אם בכלל