Jump to content

ניצחון בכורה בבלומפילד המחודש

pirlo_21

Recommended Posts

יששששששששש איזה כיף ניצחון ראשון בבלומפילד על השרמוטות האלו איזה כיף.

תפאורה מחשמלת אווירה מחשמלת, הקהל נתן הצגה, כל החששות ש4-5 ירוק יבטל לנו את אפקט הביתיות נמוגו. שמעתי רק אותנו כל המשחק מ-8 עליון

את בני יהודה שמעתי הרבה יותר מהם במשחק הקודם אפילו.

עידוד טוב מאוד, בוז בהרבה דקות.

תצוגה לא רעה בכלל שלנו.

בקושי שמעו את המאותגרים שכלית ב4-5, מקווה שנרגעתם עם החשש כאילו העוד 1,500 יעשו הבדל מול 24,000 שלנו.

אמרתי לכם, תבואו ותקרעו ת'גרון, תשרקו בוז ותלחצו על השופט אז 4-5 לא ישנה.

עכשיו בסמי עופר סיבוב הבא נקבל כפול כרטיסים ונזיין אותם גם שם.

31 דקות לפני, pirlo_21 said:

יששששששששש איזה כיף ניצחון ראשון בבלומפילד על השרמוטות האלו איזה כיף.

תפאורה מחשמלת אווירה מחשמלת, הקהל נתן הצגה, כל החששות ש4-5 ירוק יבטל לנו את אפקט הביתיות נמוגו. שמעתי רק אותנו כל המשחק מ-8 עליון

את בני יהודה שמעתי הרבה יותר מהם במשחק הקודם אפילו.

חוץ מהתלהבות שלהם הילדותית על האבוקה לא שמעתי אותם לשנייה.

התצוגת עידוד שלנו לאורך רוב המשחק הייתה חוויה 

האמת שמשער 2 במיוחד בתחילת המשחק ולפני שמעו אותם יותר מידי טוב ואת 11 בקושי.. טעות הכרטיסים הנוספים האלה מול בני יהודה זה היה עולם אחר

1 hour ago, המכביסטית15 said:

האמת שמשער 2 במיוחד בתחילת המשחק ולפני שמעו אותם יותר מידי טוב ואת 11 בקושי.. טעות הכרטיסים הנוספים האלה מול בני יהודה זה היה עולם אחר

מרגיש לי קצת הגיוני שתשמעי את שער 5 הצמוד אלייך טוב בהרבה משער 11

6 hours ago, Wade said:

מרגיש לי קצת הגיוני שתשמעי את שער 5 הצמוד אלייך טוב בהרבה משער 11

ברור אבל התכוונתי קודם כל בהשוואה לבני יהודה ששמעו אותם משמעותית פחות בגלל כמות הכרטיסים. זאת טעות להביא לחיפה כל כך הרבה במיוחד ששער 5 באמצע ולא צדדי כמו שנקבל בסמי עופר.

אני ישבתי ב-8 למטה ולמרות ששמעתי לא מעט פעמים את הקהל של חיפה, הרגשתי שזה דווקא מרים את הקהל שלנו ורק דוחף אותנו לשיר חזק יותר.

למרות שהייתי נגד לפני, אין לי בעיה לדיל הזה שמאפשר 4000 גם לנו בחוץ אחרי מה שראיתי אתמול.

ביזיון לתת לקהל אורח את כל 4-5. אני עוזב בצד כרגע את העובדה שזפציפית חיפה לא הורגשו בכלל.

זה יציע שנפרש מעולה לכל רוחב המגרש. עבור קהל מעודד זה חלום. זה הופך משחק חוץ לחוויה. למה לתת מתנה כזו לקבוצה יריבה?!

4 hours ago, הילד משער 8 said:

ביזיון לתת לקהל אורח את כל 4-5. אני עוזב בצד כרגע את העובדה שזפציפית חיפה לא הורגשו בכלל.

זה יציע שנפרש מעולה לכל רוחב המגרש. עבור קהל מעודד זה חלום. זה הופך משחק חוץ לחוויה. למה לתת מתנה כזו לקבוצה יריבה?!

אבל אם חושבים על זה גם אם תתן להם את 5 ו4 ימכרו לאוהדים שלנו אז יהיה להם קל להתסתנן ליציע הזה, יעשו שם חציצה עם יוטה והם יעברו בקלות.

המעט שהסתננו ל7 לא היה להם סיכוי לעבור ל4-5 בגלל הגדר, הם ישבו בשקט כל המשחק כי ידעו שיוציאו אותם

5 hours ago, הילד משער 8 said:

כי לבכות אחר כך שלא משיגים כרטיס לדרבי זה עדיף...

1 hour ago, Double said:

אבל אם חושבים על זה גם אם תתן להם את 5 ו4 ימכרו לאוהדים שלנו אז יהיה להם קל להתסתנן ליציע הזה, יעשו שם חציצה עם יוטה והם יעברו בקלות.

המעט שהסתננו ל7 לא היה להם סיכוי לעבור ל4-5 בגלל הגדר, הם ישבו בשקט כל המשחק כי ידעו שיוציאו אותם

זה לא משנה, כי זה ברמת התודעה. אתה רואה 4,000 איש של קהל חוץ - זה רע. זה לא צריך להיות ככה. מול קהל נורמלי זו יכולה להיות מכה (תחשוב על הפועל או בית"ר בימים קצת יותר יפים).

54 דקות לפני, סוקראטס said:

כי לבכות אחר כך שלא משיגים כרטיס לדרבי זה עדיף...

אני סולד מהודעות שנכתבות בסרקזם, אבל אגיב לך עניינית, כי לרוב אתה כן ענייני.

כן, זה בהחלט עדיף, מכמה סיבות:

1. שיתנו לנו רק את 11. הקהל שלנו תמיד מצא דרך להכפיל ולשלש את הכמות שהם נתנו לנו. אין להם קהל. הם בחיים לא ימלאו 25K. יהיה קל מאוד להשיג כרטיסים לדרבי חוץ.

2. וגם אם נניח שהם כן היו יכולים למלא את היציעים שלהם, אני עדיין מעדיף את זה. מעדיך את בלומפילד מבצר.

3. לא בכיתי אף פעם שלא השגתי כרטיס לדרבי, כי אני לא מרבה ללכת למשחקי חוץ. אני חושב ששיטת הנקודות אמנם לא מושלמת, אבל היא לא רעה. יש מי שמגיע לו יותר ממני. שיילך וייתן את הגרון.