Jump to content

צ'יקו

pirlo_21

Recommended Posts

חחח צ'יקו אחד השחקנים האהובים עליי, באמת. לפי דעתי אין שום סיכוי בעולם שהוא ניסה למסור את זה. זה בערך כמו להגיד שהוא בעט כמו שבעט בשער השני כי הוא ניסה שזה יפגע בבלם וייכנס לפינה הקרובה.

5 hours ago, Brandon Roy said:

למה אתה לא רפוי?

קוסמיק בחר להתייחס לצ'יקו:

גול 1 הוא ייתר לו עקב טעות של בית"ר (נו ו?)

גול 2 הוא התעלם מביצוע חריג שלו. ביצוע חריג כמו שליוני כהן היה ביצוע חריג. שניהם ברמתם רשומים על הגול.

גול 3 ענק שלו, בשביל זה הוא יועד- הפריצה, הריצה, האסרטיביות, הארבע הראשי. לא מעניין אותי אם בכלל כיוון לשער. מעניין אותי שכשבאוניברסיטה של חלוצים רוצים ללמד איך לכבוש, מציגים את הפעולה הזו שלו.

ושער 4?

מה יש לומר?

ביצוע מרהיב שלו. אמנות, גאונות, בחר אתה.

גם הפרגון, גם התעוזה, וגם האלגנטיות.

חושב שזה אחרת? זכותך.

אבל אני בטוח בוודאות שהוא השאיר לרוסלן.

ועדיין לא ארשה לעצמי לציין "בוודאות" משל וידיתי זאת עם כבוד צ'יקו.

יש לך בזכרונות איש קשר בשם "צ'יקלובה אופאודו"?

שתף צילומסך שלך "מוודא" איתו את זה או שאל תרשום בוודאות.

זה מה שהקציף אותי.

ועכשיו אני רפוי. טוב?

היתרון של צ'יקו על שכטר ובלקמן(את שוינפלד כרגע לא מחשיב) הוא שקודם כל הוא בועט טוב ב2 הרגליים בניגוד לשכטר(ימנית סבירה ושמאלית דרדלה) ובלקמן( שמאלית מעולה וימנית לא קיימת).  הוא יודע לשתף את החברים שלו ולבשל (בניגוד לבלקמן שהולך ראש בקיר), הוא זריז(בניגוד לשכטר) ומחפש את השער בצורה הכי מדויקת ביחס לשכטר ובלקמן.

בקיץ אפשר וצריך לשאוף לטוב יותר(הייתי מרענן את כל מצבת החלוצים כולל שכטר בלקמן ושוינפלד), אבל כרגע הוא הכי טוב שיש לנו שם.

1 hour ago, ששון הצהוב said:

קוסמיק בחר להתייחס לצ'יקו:

גול 1 הוא ייתר לו עקב טעות של בית"ר (נו ו?)

גול 2 הוא התעלם מביצוע חריג שלו. ביצוע חריג כמו שליוני כהן היה ביצוע חריג. שניהם ברמתם רשומים על הגול.

גול 3 ענק שלו, בשביל זה הוא יועד- הפריצה, הריצה, האסרטיביות, הארבע הראשי. לא מעניין אותי אם בכלל כיוון לשער. מעניין אותי שכשבאוניברסיטה של חלוצים רוצים ללמד איך לכבוש, מציגים את הפעולה הזו שלו.

ושער 4?

מה יש לומר?

ביצוע מרהיב שלו. אמנות, גאונות, בחר אתה.

גם הפרגון, גם התעוזה, וגם האלגנטיות.

חושב שזה אחרת? זכותך.

אבל אני בטוח בוודאות שהוא השאיר לרוסלן.

ועדיין לא ארשה לעצמי לציין "בוודאות" משל וידיתי זאת עם כבוד צ'יקו.

יש לך בזכרונות איש קשר בשם "צ'יקלובה אופאודו"?

שתף צילומסך שלך "מוודא" איתו את זה או שאל תרשום בוודאות.

זה מה שהקציף אותי.

ועכשיו אני רפוי. טוב?

ההשתלטות על הכדור ומיד התניע לפריצה בגול השני, היתה נהדרת.

41 דקות לפני, Adir12 said:

היתרון של צ'יקו על שכטר ובלקמן(את שוינפלד כרגע לא מחשיב) הוא שקודם כל הוא בועט טוב ב2 הרגליים בניגוד לשכטר(ימנית סבירה ושמאלית דרדלה) ובלקמן( שמאלית מעולה וימנית לא קיימת).  הוא יודע לשתף את החברים שלו ולבשל (בניגוד לבלקמן שהולך ראש בקיר), הוא זריז(בניגוד לשכטר) ומחפש את השער בצורה הכי מדויקת ביחס לשכטר ובלקמן.

בקיץ אפשר וצריך לשאוף לטוב יותר(הייתי מרענן את כל מצבת החלוצים כולל שכטר בלקמן ושוינפלד), אבל כרגע הוא הכי טוב שיש לנו שם.

שכטר שחקן מאוד לא מהיר, אבל בוודאי שזריז.

הוא גם לא הכי מדויק לדעתי, הבעיטה שלו מאוד לא מלוטשת (כמו ההתנהלות שלו עם הכדור) ובלא מעט מקרים אנחנו רואים ממנו כדורים שהולכים ליציע.

שחקן טוב, אבל כרוטציה שלפעמים פותח ולפעמים לא.

8 hours ago, Adir12 said:

מדוייק לטעמי.

אם אני זוכר נכון כולם מלבד בלקמן מסיימים חוזה בקיץ.

On 29.9.2019 at 14:03, DaleMaccabi said:

לדעתי הוא לא מודע בכלל לזה שברסקי שם, הוא לא מסתכל לכיוון מתחילת ההתקפה. 

גם התנועה שלו יותר תנועה של השתלטות. 

בקיצור יצא לו סבבה, אבל בטעות. 

אני חושב שזה במכוון ואז הוא רץ קדימה לקבל חזרה. זה לא פעם ראשונה שהוא מוסר ככה מתוך אינסטינקט. 

הכי טוב שאולי נשאל אותו.