Jump to content

צ'יקו

pirlo_21

Recommended Posts

6 דקות לפני, הילד בן 30 said:

צריכים זה נחמד. בינתיים הוא פה והוא הבחירה שלי לחלוץ המרכזי בסגל הנוכחי.

רק אוהדי מכבי חושבים את מי צריך להחליף אחרי 4-0 והמסקנה היא את זה שכבש שניים ובישל שניים

אני פשוט מתייחס לתפקיד שלו על המגרש ולא על התפוצצות שעם כמה שהיא כיפית היא לא בדיוק מעידה על השחקן. שוב, תחשוב אחרת. הכל טוב. זה שהוא החלוץ הטוב ביותר בסגל (הוא אגב.. לא חלוץ קלאסי) מעיד על איכות הסגל ופחות עליו. למען הסר ספק אני בכלל הייתי מהתומכים הגדולים שלו.

ואת ההתנשאות שלך אתה מוזמן לדחוף.

חזירות מצידנו לשחרר אותו או להגיד שהוא לא לרמה.

שורה תחתונה, הוא יודע לשים כדור ברשת מה ששאר שחקני התקפה לא יודעים בינתיים.

לא משחררים את השחקן הכי טוב בחולייה כלשהי. אם אתם רוצים יותר טוב אז קודם מביאים מישהו שיוציא אותו מההרכב, בתור התחלה. מקום בסגל של מכבי בטח יש לו, אפילו אם אפשר למצוא שחקן טוב יותר. אבל בואו נתחיל מלמצוא שחקנים שידיחו אותו מההרכב. הוא הבעיה האחרונה שלנו בהתקפה.

נערך על ידי Omer

1 דקה לפני, Omer said:

לא משחררים את השחקן הכי טוב בחולייה כלשהי. אם אתם רוצים יותר טוב אז קודם מביאים מישהו שיוציא אותו מההרכב, בתור ההתחלה. מקום בסגל של מכבי בטח יש לו, אפילו אפשר למצוא שחקן טוב יותר. אבל בואו נתחיל למצוא שחקנים שידיחו אותו מההרכב. הוא הבעיה האחרונה שלנו בהתקפה.

נכון. 

אני בעיקר לא מבין את הדחיפות לבקר שחקן שלך אחרי משחק עם תוצאה היסטורית ושחקן שהיה מעורב בארבעה שערים 

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

נכון. 

אני בעיקר לא מבין את הדחיפות לבקר שחקן שלך אחרי משחק עם תוצאה היסטורית ושחקן שהיה מעורב בארבעה שערים 

אתה כנראה בעיקר לא מבין את הקונספט של הדבר שנקרא ״פורום״. מותר לאנשים לחשוב אחרת ממך. ביג פאקינג דיל.

אגב, אין פה שום קריאה לשחרור. לטעמי, אם שואלים אותי איפה אנחנו צריכים להשתדרג, זה גם שם בין היתר. חלאס להיות מוגזמים.

1 דקה לפני, Wade said:

אתה כנראה בעיקר לא מבין את הקונספט של הדבר שנקרא ״פורום״. מותר לאנשים לחשוב אחרת ממך. ביג פאקינג דיל.

אני לא מבין למה אתה לוקח את זה אישית.

ניצחנו, תהנה

רץ ונלחם כמו נמר היום, אבל הוא לא זר ברמה שהייתי מצפה שתהיה במכבי, רחוק מזה. וזה נכון לגבי כל עמדה בה שיחק. קבלת החלטות נוראית, לוקה בטכניקה והעונה גם די אגואיסט( זה היה יותר ניסיון השתלטות מבישול בגול של רוסלן). היום היה טוב מאוד ובאופן כללי, בכל הקשור ללחימה ורצון, הוא תמיד בא לתת הכל

היה לו משחק חלש בעיניי, איבד תועפות של כדורים וקיבל החלטות רעות ברוב המקרים. 

קשה להתרשם מהגול השני שלו (הכדור הלך מחוץ למסגרת בוודאות), בטח מה״בישול״ המצחיק שהוא ניסיון השתלטות כושל.... 

אבל אצל החלוץ המספרים הם מעל הכל, ולצד הלחימה הבלתי מתפשרת שהוא מביא לכל משחק - מגיע לו קרדיט גדול. 

בטוח לגבי הבעיטה שלו? נראה לי הייתה נכנסת, הוא כיוון לפינה שהכל היה פתוח.

אני לא מתומכיו, אבל אני לא חושב שאפשר להגיד שהיה לו משחק חלש. גם העבירה לגול הייתה עליו.

3 דקות לפני, Cosmic said:

קשה להתרשם מהגול השני שלו (הכדור הלך מחוץ למסגרת בוודאות), בטח מה״בישול״ המצחיק שהוא ניסיון השתלטות כושל.... 

אבל אצל החלוץ המספרים הם מעל הכל, ולצד הלחימה הבלתי מתפשרת שהוא מביא לכל משחק - מגיע לו קרדיט גדול. 

תפרגן קצת ותפסיק לצנן כל פעם ובכל נושא את ההתלהבות.

ניצחנו 4-0 את בית"ר ירושלים בטדי. זה לא דבר שקרה בעונות שחורות שלהם וטובות שלנו. 

מותר קצת לשמוח איזה יום יומיים ולחזור למציאות. הכל בסדר.

5 דקות לפני, Cosmic said:

מאחל לו כל שבוע משחקים חלשים כאלה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

ניצחנו 4-0 את בית"ר ירושלים בטדי. זה לא דבר שקרה בעונות שחורות שלהם וטובות שלנו. 

תגידו מה נסגר איתכם? אי אפשר לתת דעה אחרת? חלאס עם השטויות. זכותך להתלהב מצ׳יקו וזכות יוזרים אחרים להגיד שהם לא התרשמו. לצנן את ההתלהבות עלק.

Just now, Wade said:

תגידו מה נסגר איתכם? אי אפשר לתת דעה אחרת? חלאס עם השטויות. זכותך להתלהב מצ׳יקו וזכות יוזרים אחרים להגיד שהם לא התרשמו. לצנן את ההתלהבות עלק.

אחי אתה מתעצבן כאילו הפסדנו.

מה שהוא ואתה עושים זה לצנן את האליפות. 

אני בסך הכל אומר שאפשר לשמוח ולא להתעסק ברע כרגע. לא תקפתי אף אחד בניגוד אלייך, שאתה תוקף יוזר אחרי יוזר. 

בסך הכל אמרתי את מה שאני חושב.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ואיך התגובה שלך קשורה?

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אחי אתה מתעצבן כאילו הפסדנו.

מה שהוא ואתה עושים זה לצנן את האליפות. 

אני בסך הכל אומר שאפשר לשמוח ולא להתעסק ברע כרגע. לא תקפתי אף אחד בניגוד אלייך, שאתה תוקף יוזר אחרי יוזר. 

בסך הכל אמרתי את מה שאני חושב.

מה שאנשים פה עושים זה להביע דעה, גם אם זה ״מצנן לך את ההתלהבות״. אני תוקף (אחרי שאתה יוצא על מישהו שבסך הכל הביע דעה) כי הקונספט עובר לידכם. יש פה פורום, זו המטרה, להחליף דעות. אם אתה רוצה תגובות חיוביות בלבד ולא דיון נורמלי אתה צפוי להתאכזב.