Jump to content

צ'יקו

pirlo_21

Recommended Posts

אחד המשחקים הטובים שלו מאז שהגיע לקבוצה, שיחק בשביל שני שחקנים. וכמה לחץ הוא עושה הבן אדם לא מפסיק לרוץ, אני התעייפתי בשבילו.

אחלה צ'יקו שבעולם היום.

היה לא טוב בעיניי, במיוחד במחצית הראשונה. נתן כמה מסירות נחמדות אבל כל ניסיון לפעולה אישית שלו הסתיים בכלום. טכניקה ממנו והלאה.

חמד של בחור וזה ממש מפתיע,

דיברנו בעונה שעברה על כך שהסנכרון בין הראש לרגל הוא ככה ככה,

אבל אבל עוד מהחלק האחרון של העונה שעברה, הבנו שאין באמת שום ציפייה ממנו לעשות שום דבר בתחום הכדורגל.

הוא נלחם ומשתדל ורץ, וזה מאוד מבאס לייחס תכונות כאלה לזר שמשתכר כמוהו ובעמדה שלו. זה מה יש. 

אני לא יודע מה ראיתם אני ראיתי משחק מחריד של שחקן התקפה להזכירכם, לא עבר את המגן שלו פעם אחת ואיבד מלא.

נלחם זה טוב ויפה אבל את שוינפלד הלוחם שחטתם על הרבה פחות מזה. 

אתם מחמירים איתו מאוד לדעתי. חוץ מהלחימה יש לו גם איכויות. מהיר מאוד, משחק ראש וגב לשער טוב מאוד, מסירה נקיה ובדרך כלל טובה וגם בעיטה לא רעה. אבל כן הוא חייב להתחיל לתת יותר מספרים

במעברים הוא טוב סהכ. תמיד מוצא את השחקן שפותח איתו. עושה הגנה. אבל אין לו דריבל.

הוא קצת בין עמדות, לא שחקן קו אלא חלוץ.

כן, מזר אני מצפה להיות איכותי יותר.

אני באמת אוהב אותו בכל ליבי אבל לא ברור למה זה הזרים שאנחנו מקבלים פה, כמה כבר קשה למצוא שחקן כנף עם תאכלס שיודע מה הוא עושה

מרגיז קצת אבל קשה להתעצבן על ציקו הוא נותן תמקסימום

1 דקה לפני, אין עוד מלבדי said:

הוא פירפר שם שחקנים בקו וחילק לא פעם כדורים שלא עשינו איתם כלום. אם היה לו חלוץ אמיתי לידו היה גם מביא מספרים

אם יש משהו אחד שאי אפשר להגיד בשום מצב על המשחק של צ׳יקו היום, זה שהוא ״פירפר שחקנים בקו״.

1 דקה לפני, אין עוד מלבדי said:

הוא פירפר שם שחקנים בקו וחילק לא פעם כדורים שלא עשינו איתם כלום. אם היה לו חלוץ אמיתי לידו היה גם מביא מספרים

אחינו אין לו דריבל בגרוש 

מעריך אותו על המלחמה והקבוצתיות שלו, אבל משחק מצוין? באמת?

מעט מאוד פעולות חיוביות עם הכדור, לא סיכן את השער ואיבד את הכדור בקלות מרגיזה בכל ניסיונות האחד על אחד שלו.