Jump to content

טננבאום

שורה

Recommended Posts

אני חושב שבמקרה של טננבאום זה לא רק היכולת האישית, יש כאן עניין של תיאום מצויין עם חוליית ההגנה ( השפה כנראה עוזרת הרבה).

כל עוד הוא כשיר וממשיך ביכולת הטובה לא הייתי מנסה להחזיר את יאניוטיס להרכב וזה לא משנה כמה הוא שוער טוב, זאת לא עמדה לניסויים.

52 דקות לפני, רויקלה said:

עם כל הבעייה של להסתמך על תקצירי ״ההצלות הכי טובות״, אני חושב שהוא שוער מרשים. ביוון, כשהיה לו בטחון והוא עבר עם הגנה שהוא הכיר, הוא הראה שליטה ברחבה, יכולת מעולה בכדורי גובה, ירידה מצויינת לקרקע ומשחק רגל טוב. יאניוטיס שוער מאוד מנוסה. אני חושב שדניאל שוער שני מצויין שהוכיח את עצמו כשוער שני מצויין במחזורים האחרונים ובסוף השנה שעברה. אבל למחוק את יאניוטיס בגלל תחילת עונה מחורבנת (של כל ההגנה) זה מתאים לאוהדי בית״ר, לא מכבי. 

אף אחד לא מחק אותו, אבל אמרתי דניאל הציב לו רף גבוה

הוא ייצטרך לתת לנו להגיד עליו הרבה פעמים וואוו בכל זאת הוא זר

25 דקות לפני, משה פרימו said:

אני חושב שבמקרה של טננבאום זה לא רק היכולת האישית, יש כאן עניין של תיאום מצויין עם חוליית ההגנה ( השפה כנראה עוזרת הרבה).

כל עוד הוא כשיר וממשיך ביכולת הטובה לא הייתי מנסה להחזיר את יאניוטיס להרכב וזה לא משנה כמה הוא שוער טוב, זאת לא עמדה לניסויים.

לא חושב שזאת השפה, כי רק ישראלי אחד בחולית ההגנה מדבר עברית, אני דווקא מייחס את זה לביטחון שהוא מקנה להם...

יאללה די עם אבחנת השוערים שלכם. כאילו שמישהו מאיתנו(יש מעטים) שיודעים לזהות באמת פוטינציאל שוערות. כל אחד שיתרכז במקצוע שלו, רוב האנושות בינונית גם במה שהיא עוסקת כמקצוע.

13 דקות לפני, YoniC said:

אבא שלך אנטיוכוס יא שרמוטה

שרמוטה תקרא לאמא שלך יא אהבל

רק אל תיעלב בשבילו יותר מדי !! 

תתחיל לדבר יפה ולהוריד את הטון שלך

שמת לב שרק אתה קפצת בתגובה מפגרת כמו אוהד ביתר?

תבין רגע עניין של ציניות

4 דקות לפני, nitzan_yavne said:

שרמוטה תקרא לאמא שלך יא אהבל

רק אל תיעלב בשבילו יותר מדי !! 

תתחיל לדבר יפה ולהוריד את הטון שלך

שמת לב שרק אתה קפצת בתגובה מפגרת כמו אוהד ביתר?

תבין רגע עניין של ציניות

לא ראיתי שאף אחד צחק.

1 hour ago, nitzan_yavne said:

לא חושב שזאת השפה, כי רק ישראלי אחד בחולית ההגנה מדבר עברית, אני דווקא מייחס את זה לביטחון שהוא מקנה להם...

האמת שהתכוונתי לספרדית/פורטוגזית...

למכבי עד לפני שנה היה שוער שני אחר , חביב אוחיון שמו..היו הרבה תקופות שדניאל לא היה מתלבש בכלל והנה היום דניאל שוער ראשון במכבי וחביב שני במקום אחר ..צניעות ועבודה זה מה שחשוב לא מה עשיתי ולא איך איימתי ואיך אני בועט לחלון ומאתגר אנשים. 

לגבי יאניאוטיס אסור להספיד אותו , האיש היה שוער הטוב בליגה היוונית לפני שנתיים עדין מדובר בשוער מצוין ודניאל עשה לו ולנו טובה שנתן לנו חלופה ראויה , מה רע בזה?

9 hours ago, erantheking21 said:

למכבי עד לפני שנה היה שוער שני אחר , חביב אוחיון שמו..היו הרבה תקופות שדניאל לא היה מתלבש בכלל והנה היום דניאל שוער ראשון במכבי וחביב שני במקום אחר ..צניעות ועבודה זה מה שחשוב לא מה עשיתי ולא איך איימתי ואיך אני בועט לחלון ומאתגר אנשים. 

חביב שוער מעולה שעבר פציעה דיי קשה שפגעה בו, הוא עדיין שייך לנו לא צריך להתעצבן גם אם עשה טעויות בניהול. 

דניאל שוער שעד עכשיו לא מאכזב איך שלא תסתכלו על זה, כל הדיון לא היה מתקיים אם זה לא היה עמדת השוער, אם זה היה חלוץ בפורמה טובה כולם היו אומרים שחייב לפתוח בכל מקרה, נכון הוא לא השוער המושלם אבל הוא לגמרי עושה את העבודה ומגיע לו להשאר בשער כל עוד הוא נראה ככה. 

הבטחון שדניאל עומג בשער מול הבטחון שהרגשתי שחביב עמד זה שמים וארץ מצטער, חביב גם לפני שנפצע עמד כמה משחקים והרגשתי לא בנוח איתו, יכול להיות שיהיה שוער ענק, אבל צריך להביא עבודה, צניעות , סבלנות והרבה מזל.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

הבטחון שדניאל עומג בשער מול הבטחון שהרגשתי שחביב עמד זה שמים וארץ מצטער, חביב גם לפני שנפצע עמד כמה משחקים והרגשתי לא בנוח איתו, יכול להיות שיהיה שוער ענק, אבל צריך להביא עבודה, צניעות , סבלנות והרבה מזל.

אתה מתכוון בפתיחת עונה עם יוקאנוביץ'? בן כמה הוא היה 17?