Jump to content

טננבאום

שורה

Recommended Posts

עצירת הפנדל הייתה מדהימה והוא באמת נתן אחלה משחק, אבל חייב חייב לעבוד על כדורי הגובה. לא רחוק היום שנאכל מזה גול ואז הדיבור פה יהיה אחר לגמרי.

בנוגע ליאניוטיס - באמת שלא הייתי מוחק אותו כל כך מהר. תזכרו שראינו אותו בתחילת השנה, כשההגנה הייתה גרועה, מחוררת ולא מתואמת והוא אחרי הכל שוער חדש. דניאל קיבל את טיבי המחודש ואת ז׳איר בכושר אחר לגמרי, וזה אחרי ששיחק איתם בסוף העונה שעברה די הרבה. יאניוטיס צריך עוד זמן כדי לבנות תאום והיכרות עם המגינים שלו. דניאל הוא אחלה, באמת, אבל אני חושב שהייתי נותן ליאניוטיס לחזור. אולי כדאי לשלוח את דניאל לבית״ר ת״א (או קבוצה אחרת) לקבל דקות ולהשתפר בכדורי גובה, ונראה אותו חוזר אלינו בעוד כמה שנים. 

12 דקות לפני, רויקלה said:

בנוגע ליאניוטיס - באמת שלא הייתי מוחק אותו כל כך מהר. תזכרו שראינו אותו בתחילת השנה, כשההגנה הייתה גרועה, מחוררת ולא מתואמת והוא אחרי הכל שוער חדש. דניאל קיבל את טיבי המחודש ואת ז׳איר בכושר אחר לגמרי, וזה אחרי ששיחק איתם בסוף העונה שעברה די הרבה. יאניוטיס צריך עוד זמן כדי לפנות תאום והיכרות עם המגינים שלו. דניאל הוא אחלה, באמת, אבל אני חושב שהייתי נותן ליאניוטיס לחזור. אולי כדאי לשלוח את דניאל לבית״ר ת״א (או קבוצה אחרת) לקבל דקות ולהשתפר בכדורי גובה, ונראה אותו חוזר אלינו בעוד כמה שנים. 

יאנוטיס פצוע לעוד חודש(לפחות) ולא נראה לי הוגן להוריד את דניאל ליגה. 

2 hours ago, רויקלה said:

בנוגע ליאניוטיס - באמת שלא הייתי מוחק אותו כל כך מהר. תזכרו שראינו אותו בתחילת השנה, כשההגנה הייתה גרועה, מחוררת ולא מתואמת והוא אחרי הכל שוער חדש. דניאל קיבל את טיבי המחודש ואת ז׳איר בכושר אחר לגמרי, וזה אחרי ששיחק איתם בסוף העונה שעברה די הרבה. יאניוטיס צריך עוד זמן כדי לפנות תאום והיכרות עם המגינים שלו. דניאל הוא אחלה, באמת, אבל אני חושב שהייתי נותן ליאניוטיס לחזור. אולי כדאי לשלוח את דניאל לבית״ר ת״א (או קבוצה אחרת) לקבל דקות ולהשתפר בכדורי גובה, ונראה אותו חוזר אלינו בעוד כמה שנים. 

ציני או רציני?

אם לא ציני זה לחלוטין ההודעה הכי הזוייה שקראתי 

לא ציני ולא מפגר, יש משהו בנקודה שהוא מנסה להעביר לגבי יאנוטיס, אני איתו בכללי. משאיר את טננבאום בכל מקרה כי אכפת לי ממכבי ולא ממנו והוא על פניו יכול להיות שוער שני לשנים. וזה גם מצרך חשוב. 

15 דקות לפני, Sawyerdroid said:

לא ציני ולא מפגר, יש משהו בנקודה שהוא מנסה להעביר לגבי יאנוטיס, אני איתו בכללי. משאיר את טננבאום בכל מקרה כי אכפת לי ממכבי ולא ממנו והוא על פניו יכול להיות שוער שני לשנים. וזה גם מצרך חשוב. 

אם דניאל מגיע מברזיל על תקן זר ולא עם ת.ז ישראלית הדיבור עליו היה שונה..

ממה שראיתי(אני ועוד הרבה אחרים) דניאל לפחות(אם לא יותר) 2דרגות טוב מהיווני.