Jump to content

טננבאום

שורה

Recommended Posts

9 דקות לפני, שורה said:

אכבר גבר.

שמח שהוא השוער השני שלנו.

מלא ביטחון , משחק רגל לא רע ובכללי חף מטעויות.

מסכים עם הכל, אבל אני כבר לא בטוח שהוא השוער השני

יותר מ- 5 משחקים רשת נקייה

חבל על השער שוויון המיותר ממנז'ק בדקות הסיום  בחיפה שנה שעברה.

לא סגור מה השיא לאי-ספיגות לקבוצה ולשוער בפרט, אבל הכיוון הוא טוב.

סך הכל לקח מה שהיה צריך לקחת לא ראיתי משהו עד כדי כך יוצא דופן

כמעט כל הבעיטות שלו הגיעו לשחקנים של חיפה ורובם לא הצליחו לעבור את החצי

כבר בעונה שעברה אמרתי יאללה למה לא לתת לו אחרי ראייקו? לליגה זה בטח יספיק, ואני לא בטוח שזה לא היה מספיק ליותר אם איביץ' היה מתחיל איתו מהתחלה. מבחינתי הוא יכול להיות השוער הראשון שלנו בשקט.

אני לא חושב שהוא עמד במבחן של ממש בארבעת המשחקים האלו. צריך להיות בטוח יותר ביציאות בחמש (בינתיים הוא פחות מפחיד מאנטיוכוס) ובגדול להיות שם כשנובך. מפחד מהעמדה הזו דווקא בטדי. 

בתחושה שלי הוא אמנם טנק והרבה כדורים הוא אפילו לא מזנק אלא פשוט תופס את הכדור, אבל נדמה שלא באמת עמד למבחן.

הקטע שהוא לוקח כדור וחושב כל הזמן לא משנה מה על איך להרגיע את המשחק למרות שאפשר לצאת למתפרצת משגע אותי. לא אוהב שוערים סטייל חיימוב שמרדימים את המשחק.

מתי תבינו שכששוערים מרגיעים את המשחק זה לא סתם ככה על דעת עצמם.

בין אם זה הוראה מהמאמן או בין אם זה כי השחקנים מסביב מבקשים ממנו, אבל זה סתם.

לעניינו עצר מה שצריך לעצור, סה"כ זה הרמה בליגה ועם הגנה חזקה כמו שלנו אלו יהיו רוב המצבים שלו. לשוער שני הוא אחלה לגמרי. כמו שאמרו פה הכדורי גובה שהוא לא יוצא אליהם קצת מפחיד אותי לפעמים. כמו גם הרחקות מסוכנות לאמצע.

14 דקות לפני, Krishi said:

מתי תבינו שכששוערים מרגיעים את המשחק זה לא סתם ככה על דעת עצמם.

בין אם זה הוראה מהמאמן או בין אם זה כי השחקנים מסביב מבקשים ממנו, אבל זה סתם.

לעניינו עצר מה שצריך לעצור, סה"כ זה הרמה בליגה ועם הגנה חזקה כמו שלנו אלו יהיו רוב המצבים שלו. לשוער שני הוא אחלה לגמרי. כמו שאמרו פה הכדורי גובה שהוא לא יוצא אליהם קצת מפחיד אותי לפעמים. כמו גם הרחקות מסוכנות לאמצע.

אהבתי את ה״מתי תבינו״ בקטע מתנשא, אבל אתה קצת שוכח ששיחקנו גם נגד קבוצות בהן היינו צריכים לצאת קדימה מהר ולאו דווקא ״להרגיע את המשחק כי המאמן אמר״. הטיעון הזה תופס אולי ב1-0 מול חיפה בדקה 85, לא בדקה 40 מול כפ״ס. מדובר במשהו שהוא די שורשי, ויכול להיות שהוא גם נובע מחוסר ביטחון והכל טוב, אבל בטח לא משהו שאפשר להגיד שהוא ״הוראה של מאמן״ אול אובר.

באופן כללי, להגיד ששוערים מרגיעים את המשחק נטו כי המאמן אמר זו אמירה קצת מוזרה. כמו שיש שחקנים שאוהבים להרגיש את הכדור ולשמור את הכדור ברגל, ככה יש שוערים שעושים אותו הדבר. לא הבנתי את ההבדל. עניין של אופי משחק, ביטחון ויכולת לעבוד תחת לחץ.

1 דקה לפני, Wade said:

אהבתי את ה״מתי תבינו״ בקטע מתנשא, אבל אתה קצת שוכח ששיחקנו גם נגד קבוצות בהן היינו צריכים לצאת קדימה מהר ולאו דווקא ״להרגיע את המשחק כי המאמן אמר״. הטיעון הזה תופס אולי ב1-0 מול חיפה בדקה 85, לא בדקה 40 מול כפ״ס. מדובר במשהו שהוא די שורשי, ויכול להיות שהוא גם נובע מחוסר ביטחון והכל טוב, אבל בטח לא משהו שאפשר להגיד שהוא ״הוראה של מאמן״ אול אובר. 

לא חושב שזה משהו שורשי גם ראייקוביץ' דיבר על זה בזמנו שגם כלפיו היו תלונות בנושא. הרבה מזה זה הוראות מאמן.