Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

לפני3 שעות , erantheking21 said:

איך אשכרה מ.ס. חיפא' השתלטו על תחנת רדיו שלמה ומוציאה ממנו תורה שלמה של שנאה ואנטישמיות.

אני שם לב שיש ממש הקבלה בין הפרופגנדה של רדיו חיפה ובכלל של אוהדי חיפה עם כל ה"רק בחיפה יש מכבי" לבין הפרופגנדה הפלסטינית וזה שהם היו פה קודם.

4 דקות לפני, Davidna said:

אני שם לב שיש ממש הקבלה בין הפרופגנדה של רדיו חיפה ובכלל של אוהדי חיפה עם כל ה"רק בחיפה יש מכבי" לבין הפרופגנדה הפלסטינית וזה שהם היו פה קודם.

זה אותם אנשים

לפני2 שעות , duduha said:

בסוף השידור אתמול עלה אוהד הפועל חיפה ששמח, זרקו אותו מהשידור בעצבים.

תשמע בתור צפוני אני זוכר את התחנה הזאת מאז הימים של גדי נס, אני מוכן להישבע לכם שהיא לא הייתה ככה פסיכופתית. היה בה עיסוק במכבי חיפה אבל בתכניות ספורט היו מתעסקים הרבה גם בהפועל וגם בכדורסל בהפועל חיפה ובמכבי חיפה. 

הקניאסים והנישליסים רצחו את התחנה.

אשכרה היה משחק של הפועל חיפה אתמול, הם הטריחו את עצמם לשלוח שדר לבלומפילד ובזמן שהמשחק של מכבי חיפה עוד לא התחיל הם קפצו אליו רק בגולים. וגם זה רק בגלל שהם שיחקו נגד מכבי. זה מטורף. רדיו חיפה עלאק.

לפני2 שעות , בראון said:

חבר הגיע אתמול לבלומפילד ברכבת והיו איתו מלא אוהדי הפועל חיפה, הוא מספר שהם התפללו שניתן להם 5 אתמול.

אותו סנריו אבל זה היה אחרי המשחק ובוא נגיד שהם לא בדיוק היו עצובים על ההפסד הזה.

On 18.3.2024 at 10:41, רן יעקובי said:

איזה אפס, באמת שהייתי מתבייש אם היה אוהד מכבי שכביכול "מייצג" את אוהדי מכבי בתקשורת.

להקיא.

מסכים שהוא יצור מביך בגדול ודי טיפש..

אבל למה לקחת כל דבר קשה?

קצת טיזינג.. מה נשאר לנו?

קצת צוחקים עלינו קצת אנחנו עליהם, כל עוד זה בגדר הנורמה ולא באלימות אני בעד.

On 18.3.2024 at 01:26, Double said:

סקביאס בלחץ

IMG-6573.jpg

ממש הסוף של שיבת המלך עם כמות הפעמים שתם הטקס. 

On 18.3.2024 at 07:19, erantheking21 said:

איך אשכרה מ.ס. חיפא' השתלטו על תחנת רדיו שלמה ומוציאה ממנו תורה שלמה של שנאה ואנטישמיות.

אתה חייב להפסיק לכתוב חיפה עם א'

לפני7 שעות , קובי השועל said:

מסכים שהוא יצור מביך בגדול ודי טיפש..

אבל למה לקחת כל דבר קשה?

קצת טיזינג.. מה נשאר לנו?

קצת צוחקים עלינו קצת אנחנו עליהם, כל עוד זה בגדר הנורמה ולא באלימות אני בעד.

יש הבדל בין סחבקיה בפורום לדעה בגוף תקשורתי שמגיעה לקהל רחב.

זו אחת הסיבות שהקבוצות מרגישות נחותות ומדברות על שופטים נגדנו ונותנות את התחת נגד מכבי ושונאים אותנו כל כך.

בחיים לא תראה מסע ציד(שלרוב הוא לא מוצדק) של קבוצות וגם מאמנים אחרי משחקים נגד קבוצות שהן לא מכבי כמו שיש נגדנו.

On 18.3.2024 at 08:50, דקסטר said:

אפשר דוגמאות לאנשים שלא שומעים רדיו? מה הוא עושה האהבל הזה

דוגמא קטנה- שם שיר של גרין דיי ומיד מאחל לכל המאזינים שיהיה להם יום ירוק, חותם שידור בירוק עולה, מזיין תשכל אחרי ניצחונות שלהם וכאלה.

ובמוזיקה הוא באמת מוכשר, חבל.

3 דקות לפני, avich15 said:

דוגמא קטנה- שם שיר של גרין דיי ומיד מאחל לכל המאזינים שיהיה להם יום ירוק, חותם שידור בירוק עולה, מזיין תשכל אחרי ניצחונות שלהם וכאלה.

מעניין אם יש עוד תופעה כזאת של רדיו חיפה ברחבי העולם ואני לא מדבר על צפון קוריאה וערוצי תקשורת רשמיים של מועדונים. 

יום ראשון בזמן המשחק של חיפה דיברתי עם חברה (שאני מאוד אוהבת) אוהדת שלהם, ואחרי הפנדל שהיא חשבה שהגיע להם (ואני לא ראיתי) היא סיפרה לי שהיה פנדל ממש והידיים הגדילו את נפח הגוף ואז היא אמרה משפט מנותק והזוי "אפילו השדרים שהם בדכ אובייקטיבים אמרו שהגיע פנדל" ואם חשבתם שזה השיא משפט אחרי זה היא אמרה "אי אפשר להגיד שהם פרו חיפה בדכ הם נגדנו"
סיפור אמיתי לחלוטין, לא דמיינתי, ניתוק מוחלט מהמציאות

59 דקות לפני, הנדון said:

מעניין אם יש עוד תופעה כזאת של רדיו חיפה ברחבי העולם ואני לא מדבר על צפון קוריאה וערוצי תקשורת רשמיים של מועדונים. 

אחי הוא מדבר על שדר בגלגלצ, שתבין

1 hour ago, avich15 said:

תתלוננו. זה לא רדיו מכבי חיפה, זה תחנה ציבורית.

עומר גפן מגלגלצ בלתי נסבל(מעביר ישר תחנה כשאני שומע את הקול של הזין הזה)

מוכרח להתאבד

1 hour ago, דקסטר said:

אחי הוא מדבר על שדר בגלגלצ, שתבין

הא זה השדר המאוס הזה שתמיד דוחף את חיפלה גם שבני כבודי מדבר איתו ואין לו מושג מה הוא רוצה ממנו?

כל פעם שמכבי גם מפסידה הוא לא מבזבז הזדמנויות לשלוח עקיצות

כל פעם שאני שומע אותו (לפעמים החליף את הדר מרקס בבוקר, והיה משדר בימי חמישי בבוקר ולדעתי עבר לשדר בערב) עולה לי בחילה ואני מעביר תחנה

בלתי נסבל

לפני2 שעות , avich15 said:

בפסקה העצובה הזו מסתכמת הטעות ההיסטורית שלנו כאוהדי מכבי שלא הצבנו אנשים שלנו במהלך השנים בתקשורת ובמיוחד כאלו שיבטאו את המסרים שלנו כאנשים פרטיים ואוהדים אמיתיים ולא כשופרות מטעם המועדון.

ל @erantheking21 ו @קובי השועל יש לי משהו אחד להגיד לכם:

אוהב אתכם למרות שלא פגשתי בכם בחיים(לפחות לא במודע אבל מי יודע ואולי הבלחתם לערב ב8 תחתון למרות שאתם אנשי 11 מהקצת שאני זוכר) אבל שום עצומה לא תועיל מול נושמי האמוניה מהצפון אלא אם מתחילים בקמפיין אגרסיבי וחסר מעצורים שלא יבייש את מיטב המוחות הפוליטיים ואז אולי יש סיכוי כלשהו למזער נזקים.

לפני3 שעות , Raumdeuter said:

בפסקה העצובה הזו מסתכמת הטעות ההיסטורית שלנו כאוהדי מכבי שלא הצבנו אנשים שלנו במהלך השנים בתקשורת ובמיוחד כאלו שיבטאו את המסרים שלנו כאנשים פרטיים ואוהדים אמיתיים ולא כשופרות מטעם המועדון.

ל @erantheking21 ו @קובי השועל יש לי משהו אחד להגיד לכם:

אוהב אתכם למרות שלא פגשתי בכם בחיים(לפחות לא במודע אבל מי יודע ואולי הבלחתם לערב ב8 תחתון למרות שאתם אנשי 11 מהקצת שאני זוכר) אבל שום עצומה לא תועיל מול נושמי האמוניה מהצפון אלא אם מתחילים בקמפיין אגרסיבי וחסר מעצורים שלא יבייש את מיטב המוחות הפוליטיים ואז אולי יש סיכוי כלשהו למזער נזקים.

ערן זה אח על מלא

כרגע הוא על ענן

On 20.3.2024 at 14:54, erantheking21 said:

לפתוח עצומה להסיר את רדיו חיפא לאלתר

זה לא רדיו חיפא, זה רדיו חמאס.

ממש לא, שומר לזה חסד נעורים עד לפני העונות האחרונות שלהם 
הימים שהייתי נרדם בהם הכי טוב היו בימים של משחקים של חיפה ורדיו חיפה פתוח על המחשב(סיפור אמיתי)
העונה הזאת מודה שנפלתי לתחביב הישן שוב.

On 18.3.2024 at 11:01, car.garsia said:

תשמע בתור צפוני אני זוכר את התחנה הזאת מאז הימים של גדי נס, אני מוכן להישבע לכם שהיא לא הייתה ככה פסיכופתית. היה בה עיסוק במכבי חיפה אבל בתכניות ספורט היו מתעסקים הרבה גם בהפועל וגם בכדורסל בהפועל חיפה ובמכבי חיפה. 

הקניאסים והנישליסים רצחו את התחנה.

אשכרה היה משחק של הפועל חיפה אתמול, הם הטריחו את עצמם לשלוח שדר לבלומפילד ובזמן שהמשחק של מכבי חיפה עוד לא התחיל הם קפצו אליו רק בגולים. וגם זה רק בגלל שהם שיחקו נגד מכבי. זה מטורף. רדיו חיפה עלאק.

אני בכלל חושב שהגיע הזמן להפסיק לשתף פעולה עם גניבת הדעת הזו, להסיר את המסיכות ולהתחיל להתייחס אליהם פה בפורום וכל מקום אחר בתור מה שהם באמת - רדיו מכבי חיפה