Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

3 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

מגעיל בעיניי. יש כבוד גם לשכירי חרב שנתנו הרבה למועדון, בטח כשהמועדון בחר לזרוק אותם ולא ההפך. אבל בסדר כל אחד ומה שהוא בוחר לשיר. 

יש כבוד ויש כבוד.

יש כבוד לטל בן חיים הבלם שמכבי לא רצו אותו ויש כבוד הדדי מבחינת הכל.

יש כבוד לאלירן עטר, שגם אם הוא יכבוש עדין נזכור לו חסד נעורים וגם שהיה בחיפה היה מת לחזור.

לא אמרתי שאצילי לא צריך לחתום בחיפה כמו עטר, אבל ההבדל בין עטר שחתם בחיפה לבין אצילי שחתם בחיפה אחרי מה שהם עשו לו זה כבר צביעות וגועל(גם שהם גיבו אותו זה היה השיא אחרי שהקהל שלהם דפק אותו וגרם למכבי לשחרר אותו) ..

5 דקות לפני, Krishi said:

צודק, הוא היה רק מגיל 8...

ועזב. מעולם לא היה מזוהה עם מכבי כמו מיכה.

ושוב, אם מיכה יתייחס למכבי כמו אצילי גם לו יגיע היחס הזה.

אני אעשה כל דבר כדי לעזור למכבי לנצח, ולקלל את אצילי בהחלט יעזור. יודע למה? כי במשחק נגדם בפלייאוף הוא עשה לפחות 4 עבירות של צהוב שבכלל לא קשורות לכדורגל. אז תחשוב מה יקרה אם 20 אלף צהובים ישירו לו אצילי מזיין קטינות...

לא הבנתי מה צריך יותר?

עבר לחיפה, חוגג שם כמו מטורף, מנסה לדפוק אותנו.

חרא עליו, צריך לעשות כל מה שיוציא אותו מאיזון.

למה בכלל צריך להתעסק בו במקום לעודד את השחקנים שלנו כמו זומבים אחוזי טרוף? לדעתי אם נתעסק רק בו זה עוד יפעל לטובתו אצל האובססיבים מהכרמל ורק יפאר אותו יותר. 

לפני2 שעות , mta8 said:

אצילי הבן זונה הזה שונא מכבי הכי גדול שיש כרגע במדינה

כדאי שתבינו את זה

הבנאדם ניסה בקיץ ובינואר להרוס למכבי עם שחקנים ובחידוש חוזים

הבנאדם מספר לכל חבר קרוב אליו שהוא מת לקחת לנו אליפות על הראש ושנבכה, יותר נכון גם הוא וגם אשתו שלא חסר לה בכלל...

הבנאדם הזה בחימום בסמי הלך לקהל רץ אליהם וצעק להם "לזיין אותם!!!!" כן כן במילים האלו (איך אני יודע? מחבר אוהד חיפה ולא הוא לא חרטט אותי..)

הבנאדם הזה בגול של פלאניץ חגג כאילו לקח אליפות או כבש שער בגמר מונדיאל עם נבחרת ישראל

אתה פגוע מהמועדון? סבבה, איך הקהל קשור? הקהל שתמיד היה לצדו ותמך בו(סורי שלפעמים תמכו יותר בדור כי דור 20 שנה במכבי מגיל 6, אל תעלב)

איפה הכבוד שלך?יא חתיכת סמרטוט רצפה?

אני אפילו לא מדבר על זה שהוא הלך לקבוצה שהאוהדים שלה "לכאורה" גרמו להתפוצצות הפרשה או מי יודע מה מעבר..

ועכשיו לסיום, אפשר לדבר על זה שהוא פגע במכבי? פגע בקהל? במועדון? מעניין מה היה קורה אם הדבר הזה היה מתפוצץ לפני הפלייאוף ולא אחרי שאנחנו 12 הפרש על מכבי חיפה

קיבלנו התנצלות?לא, קיבלנו את כל מה שרשמתי למעלה. השונא הכי גדול שקיים כרגע למכבי תא. שמו עומר אצילי, והאפס הזה צריך לעבור גהנום במשחק בבלומפילד עוד שבוע וחצי, לאנוס אותו שהוא נוגע בכדור ומגיע להרים קרן. פשוט וחלק.

אולי זה יצא קצת קיצוני מדי,אבל איך שאני תופס את המצב הזה(יכול להיות שאני טועה) הוא שמכבי נהפכה להיות סוג של ההפועל ת"א של אצילי בדומה לזהבי שהמשחקים מול הפועל כבר נהפכו למשהו אישי של אצילי נגדנו כמועדון וקהל ולא קשור בכלל לכדורגל.

1 hour ago, Raumdeuter said:

אולי זה יצא קצת קיצוני מדי,אבל איך שאני תופס את המצב הזה(יכול להיות שאני טועה) הוא שמכבי נהפכה להיות סוג של ההפועל ת"א של אצילי בדומה לזהבי שהמשחקים מול הפועל כבר נהפכו למשהו אישי של אצילי נגדנו כמועדון וקהל ולא קשור בכלל לכדורגל.

:( 

לפני1 שעה , Raumdeuter said:

ערן אכל קללות מאוהדי הפועל אז הוא הגיב כמה שהוא הגיב

לאצילי הקהל לא עשה כלום, אם אצילי לא היה עושה את כל מה שתיארתי שהוא עשה ועושה אני בטוח שזה היה עובר לנו יותר חלק בגרון בידיוק כמו שעטר חתם שם

אבל אצילי החליט לקחת את זה למקום הזה

אצילי זה לא ערן זהבי, שלא יישכח את זה האפס הזה

כמו שאמרתי, צריך לעשות לו גהנום בבלומפילד.

אם הוא לא יקבל טרור בכל דקה שלו על המגרש במשחק נגדנו בבלומפילד הקהל שלנו

הוא הקהל הכי מושפל בארץ,גדל במועדון אוהב את המועדון בלה בלה בלה מעניין תתחת עכשיו

הוא משחק ביריבה שלנו על התואר וכבר ראינו איך הוא חגג בגול נגדנו אינשאללה ישבור את הרגל 

לפני2 שעות , הנדון said:

למה בכלל צריך להתעסק בו במקום לעודד את השחקנים שלנו כמו זומבים אחוזי טרוף? לדעתי אם נתעסק רק בו זה עוד יפעל לטובתו אצל האובססיבים מהכרמל ורק יפאר אותו יותר. 

בגדול אתה צודק אבל אם זה יכול להוציא אותו מאיזון (=לעזור למכבי) זה שווה את זה ושיזדיינו

39 דקות לפני, mta8 said:

ערן אכל קללות מאוהדי הפועל אז הוא הגיב כמה שהוא הגיב

לאצילי הקהל לא עשה כלום, אם אצילי לא היה עושה את כל מה שתיארתי שהוא עשה ועושה אני בטוח שזה היה עובר לנו יותר חלק בגרון בידיוק כמו שעטר חתם שם

אבל אצילי החליט לקחת את זה למקום הזה

אצילי זה לא ערן זהבי, שלא יישכח את זה האפס הזה

כמו שאמרתי, צריך לעשות לו גהנום בבלומפילד.

למזלנו יש לחצילי אישיות של נקניקיה וחוסן מנטלי של ילדה בת 12 ויש לזה גם משמעות מקצועית.

אני חולם על היום בו הקהל שלנו יבין שהתעלמות מוחלטת משחקן שהוא ילד מניאק זה פי אלף יותר משפיל מאשר בוז צורם. 

בוז ונאצות מדליקים שחקנים, נותנים להם יחס כאילו הם שווים משהו. עם כל הכבוד לאצילי, מי הוא בכלל? הוא אפילו לא הקצה של פסיק בהיסטוריה של מכבי.

15 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אני חולם על היום בו הקהל שלנו יבין שהתעלמות מוחלטת משחקן שהוא ילד מניאק זה פי אלף יותר משפיל מאשר בוז צורם. 

בוז ונאצות מדליקים שחקנים, נותנים להם יחס כאילו הם שווים משהו. עם כל הכבוד לאצילי, מי הוא בכלל? הוא אפילו לא הקצה של פסיק בהיסטוריה של מכבי.

צריך לבחור טקטיקה פר שחקן.

לדוגמא, לקלל שחקן כמו זהבי זו טעות ענקית. רק מדליק אותו עוד יותר.

שחקן כמו ז'וזואה צריך להטריף כי יש לו פיוז קצר.

אצילי נראה בחור רגיש, אז הגיוני לקלל אותו כדי שיהיה לו פחד ביצוע.

זה לא לתת יחס כמו לעזור לקבוצה

20 דקות לפני, Zizou said:

צריך לבחור טקטיקה פר שחקן.

לדוגמא, לקלל שחקן כמו זהבי זו טעות ענקית. רק מדליק אותו עוד יותר.

שחקן כמו ז'וזואה צריך להטריף כי יש לו פיוז קצר.

אצילי נראה בחור רגיש, אז הגיוני לקלל אותו כדי שיהיה לו פחד ביצוע.

זה לא לתת יחס כמו לעזור לקבוצה

בדיוק 

אצילי הוא בדיוק מה שהוא אוהב במיטה, ילדה עם קוקיות. אנחנו נזיין אותו, הוא ישבר ויבכה ואנחנו נרוויח. 

כל רעיון אחר פשוט לא מתכתב עם לאהוד מכבי..

51 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אצילי זה בדיוק השחקן לקלל אותו. 

אם 20 אלף צהובים במשחק העונה יושבים לו על הוריד זה יכול להיגמר ב2 אופציות:

1. הבן אדם יסריח את הדשא ברמת הג'סי לינגארד ביונייטד בשנתיים האחרונות.

2. יהיה לו אובר מוטיבציה של ילד חרא והוא יקבל אדום דקה 20

יש שחקנים שאם אתה מקלל אותם זה רק מעלה להם. אבל אצילי? לא אשכח מול ביתר במשחק הראשון את ריח השלשול שיצא ממנו.

בכל מקרה בואו נסכים שאם לשיר לו זה מה שיוציא אותו מריכוז אז זה מה שנעשה

בואו נודה באמת הוא השחקן הכי טוב שלהם 

אם נצליח להוציא אותו מריכוז אנחנו את שלנו עשינו 

זה התפקיד שלנו כקהל, לעזור לקבוצה לנצח לא משנה הדרך 

כבר כמה אנשים פה אומרים שאצילי נהפך להיות שונא מכבי גדול וכל זה. לא אומר שמישהו פה שקרן אבל לפעמים צריך לראות בעיניים כדי להאמין.

במידה וזה באמת נכון הוא צריך לקבל 90 דקות של קללות כל משחק ומשחק.

עטר גם כשהיה בחיפה לא חגג נגדנו למרות שקיבל בוז מטורף כשהיה עם הכדור אבל עדין כיבד ולכן אנחנו אוהבים אותו.