Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

1 דקה לפני, BRoi said:

אתם צוחקים עליהם אבל הלוואי שלנו היה חצי מהתוכניות שלהם שהיה אפשר להאזין לזה במשך היום..

אפילו שהכל זיוני מוח,הם חיים את הקבוצה 

חד משמעית לא.

בלי טיפת ציניות, תודה לאל שאין לנו את כל החרא הזה. 

היה נחמד אם למכבי הייתה תוכנית pre-game בתקופת נתניה שהיה לוקח שעתיים להגיע לאצטדיון ולפחות היה משהו נחמד לשמוע בדרך, אבל בתכלס? לא רוצה לשמוע חבורה של חסרי מושג מבלבלים תמוח על הקבוצה שלי. 

1 דקה לפני, BRoi said:

אתם צוחקים עליהם אבל הלוואי שלנו היה חצי מהתוכניות שלהם שהיה אפשר להאזין לזה במשך היום..

כמה אפשר להתעסק בקבוצה החלשה שלהם? יש לנו את מכביבול וגם זה לפעמים יותר מדי.

הפורום די מספיק כדי לדבר על מכבי.

בטח לא מעדיף עוד תוכניות מביכות כאלה שצורחים אחד על השני עם טמבלים כמו יאניב, אהרונוביץ' וכל שאר הטמבלים.

9 דקות לפני, BRoi said:

חס וחלילה.

כמה אפשר לטחון? יותר מזה, זה רק יכול לעשות בעיות בתקופות רגישות

הקטע הזה שכל משפט שלישי זה השוואה אלינו זה מטורף 

שמעתי את הסיכום משחק בדרך מאשדוד ואשכרה לא עברה דקה שלמה בלי ״אם מכבי ת״א יכולה לנצח 1-0 קטן גם אנחנו יכולים״ 

24 דקות לפני, BRoi said:

חס וחלילה רק זה אנחנו צריכים 5 תוכניות ביום שמתעסקות רק בקבוצה זה מתכון בטוח לצרות.

להגיד שהם חיים את הקבוצה זה אנדרסטייטמנט חחחח הם בפועל משפיעים על הקבוצה שעליה הם מדווחים חח

רוצה לדעת למה הם "חיים את הקבוצה"? כי האטרקציה הכי טובה (יש שיגידו היחידה) בחיפה זה הקבוצה. בגלל זה הם מתעסקים בה יומם וליל ללא הפסקה. בת"א יש לאנשים דברים אחרים לעשות בחיים...

2 hours ago, BRoi said:

אתה רוצה לשמוע את הפייסבוק עובר לרדיו אני ממש לא כי ככה בדיוק נשמעות התוכניות האלו.

הפורום פה עונה על כל הצרכים של ה25 שעות ביממה (טעות מכוונת) שהתוכניות ההזויות שלהם משדרות. זה לא נורמלי באף קבוצה בעולם אין את כמות השידורים שמדברים על אותה קבוצה אותם דברים כל הזמן וברמה של ילדי בר מצווה.

55 דקות לפני, הנדון said:

אתה רוצה לשמוע את הפייסבוק עובר לרדיו אני ממש לא כי ככה בדיוק נשמעות התוכניות האלו.

הפורום פה עונה על כל הצרכים של ה25 שעות ביממה (טעות מכוונת) שהתוכניות ההזויות שלהם משדרות. זה לא נורמלי באף קבוצה בעולם אין את כמות השידורים שמדברים על אותה קבוצה אותם דברים כל הזמן. וברמה של ילדי בר מצווה.

רמה ממש נמוכה. שעות שלמות של בכי וזיוני שכל על קבוצה בינונית מינוס.

מעניין אם הם באמת לא מודעים לכמה זה נשמע מביך? אין לתחנת רדיו הזו עורך ראשי? מנכ"ל? 

זה כבר ידוע שזה לא רדיו חיפה אלא רדיו מכבי חיפה.

ודי ברור שיש איזה בכיר שם שאוהד אותם ומאפשר את זה.

אגב זה באופן רדמי אמור להיות רדיו של שתי הקבוצות בעיר אבל בערך 90% זה על מכבי חיפה.

2 דקות לפני, וזה ברשת said:

אגב זה באופן רדמי אמור להיות רדיו של שתי הקבוצות בעיר אבל בערך 90% זה על מכבי חיפה.

היה אזיה מחזור שהפועל חיפה ניצחו ומישהו שם עלה לשידור והתעצבן שמדברים עליהם כל הזזמן שזה אפילו לא היה עשר דקות.

3 hours ago, BRoi said:

רבע השעה הראשונה הראשונה שלשום היתה שני אנשים צורחים אחד על השני כשכל אחד חוזר כל הזמן על אותו משפט, ועוד עלבונות. וככה נראות כל התוכניות שם, זה לא שבאמת יש להם חומר לארבע שעות ביום.

דווקא לא הייתי מתנגד לאיזה 2-4 שעות שבועיות של תוכניות על מכבי.

הבעיה היא שלא יודעים לעשות בארץ תוכניות, לא רדיו, לא טלויזיה, להכל יש ריח של תת רמה וזלזול בצופה.

תמיד מנחי השידור בארץ הם כאלה בלי טיפת אינטליגנציה ריגשית שלא מבינים שגם אנשים אינטליגנטים צופים בהם.

זה די מתחבר בכלליות לזה שבארץ לא יודעים לתת שירות ללקוח.

פעם קראתי איזו כתבה על תיירת יפנית שביקרה בארץ ואמרה שהיא היתה בשוק מרמת השירות המבישה שהיא נתקלה בה כאן, לעומת יפן.

Just now, Ambition said:

הבעיה היא שלא יודעים לעשות בארץ תוכניות, לא רדיו, לא טלויזיה, להכל יש ריח של תת רמה וזלזול בצופה.

תמיד מנחי השידור בארץ הם כאלה בלי טיפת אינטליגנציה ריגשית שלא מבינים שגם אנשים אינטליגנטים צופים בהם.

פעם קראתי איזו כתבה על תיירת יפנית שביקרה בארץ ואמרה שהיא היתה בשוק מרמת השירות המבישה שהיא נתקלה בה כאן, לעומת יפן.

שבועיות? שם זה יומיות... ואני באמת לא מבין מה הקשר לתודעת שירות.

15 דקות לפני, Omer said:

שבועיות? שם זה יומיות... ואני באמת לא מבין מה הקשר לתודעת שירות.

מגישים לך תוכניות כמו שמגישים ירקות בבסטה בשוק. זה הקשר.

8 hours ago, Ambition said:

יש פודקאסט שבועי של מכבי - חפש מכביבול 

אפשר להוריד את האפליקציה של רדיו תל אביב ולשמוע שם. 

יש להם כל שבוע פרק אחד מוקדש לרגל ואחד לסל.. מומלץ ממש

17 hours ago, וזה ברשת said:

זה כבר ידוע שזה לא רדיו חיפה אלא רדיו מכבי חיפה.

ודי ברור שיש איזה בכיר שם שאוהד אותם ומאפשר את זה.

לפני הדרבי שלהם מכבי חיפה ניצחה 4:3 את רעננה.

איזה אחד בפאנל אמר שבטח יואב כץ ממש שמח, כי עכשיו בעקבות הניצחון הזה יגיעו המון אוהדים של מכבי חיפה למשחק, והוא יוכל לעשות הכנסה יפה.

אז כולם בפאנל התרגזו עליו, שהם צריכים להתרכז במכבי חיפה ובקהל הנהדר שלהם שיעשה אוירה מדהימה בדרבי, ולא צריך לחשוב בכלל על מה טוב או לא טוב ליריבה.

3 hours ago, nirc2 said:

לפני הדרבי שלהם מכבי חיפה ניצחה 4:3 את רעננה.

איזה אחד בפאנל אמר שבטח יואב כץ ממש שמח, כי עכשיו בעקבות הניצחון הזה יגיעו המון אוהדים של מכבי חיפה למשחק, והוא יוכל לעשות הכנסה יפה.

אז כולם בפאנל התרגזו עליו, שהם צריכים להתרכז במכבי חיפה ובקהל הנהדר שלהם שיעשה אוירה מדהימה בדרבי, ולא צריך לחשוב בכלל על מה טוב או לא טוב ליריבה.

חחחחחחחח

On 23.10.2019 at 10:43, BRoi said:

"חיים נכון"?

13 hours ago, AVIKUK12 said:

יש פודקאסט שבועי של מכבי - חפש מכביבול 

אפשר להוריד את האפליקציה של רדיו תל אביב ולשמוע שם. 

יש להם כל שבוע פרק אחד מוקדש לרגל ואחד לסל.. מומלץ ממש

תהרגו אותי אבל אני לא מסוגל להאזין להם. 

טל בן יהודה רק מתחיל לדבר ובא לי לנסוע על 200 לתוך עמוד בטון. 

24 דקות לפני, Moryo said:

תהרגו אותי אבל אני לא מסוגל להאזין להם. 

טל בן יהודה רק מתחיל לדבר ובא לי לנסוע על 200 לתוך עמוד בטון. 

לא רק הוא, גיל שלי גורם לך לתהות אם אתה חי באותו עולם ויש את ההוא שסבבה סך הכל אבל הקול שלו לא בנוי למיקרופון.

22 hours ago, Ambition said:

מגישים לך תוכניות כמו שמגישים ירקות בבסטה בשוק. זה הקשר.

אתה יכול להגיד את זה על כל מוצר שאתה לא מרוצה ממנו. גם בארה"ב ששם כביכול יש תודעת שירות טובה (יש מי שיגיד מוגזמת - פעם קראתי ביקורות שליליות על חנות כי "לא אומרים שלום כשאתה נכנס") יש תוכניות ספורט סוג ז׳ שתכליתן היא טינוף וסיסמאות. לא מעט כאלה, האמת.

23 דקות לפני, eran_7 said:

שמעתי בערך את כל הפודקאסטים, רק ציון 3 אני שורד עד הסוף

ציון 3 צירפו בחור בשם אושרי, אוהד חיפה - בלתי אפשרי לשמוע אותו!

קורא לנו מכבי תל אביב מיליון פעם בשידור גם כשהוא מדבר על משחק שלנו, קורא לבלבול מרקו וכל 2 דקות מכניס משפט נוסטלגי על בנאדו ופראליה. אפשר להקיא! לא מסוגל לשמוע פרק שלהם כשהוא נמצא.