Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

20 דקות לפני, דקסטר said:

מסקנות מרדיו חיפה: הזרים הם הבעיה של הכדורגל הישראלי

זה והקורונה שבאה להם בטיימינג לא טוב בכלל כי "מכבי תל אביב הייתה על הגחון (אה? מה? שו?) לפני הפגרה" על פי ניתוחו המקצועי של סר אלכס בן דור הדפר מת הזה.

כל העשור הזה צריך לנצור עמוק עמוק בפנים, כל הטוב הזה שנופל עלינו לא יהיה כל הזמן במהלך חיינו כפי שגם ההיסטוריה מוכיחה.

1 hour ago, Maldini said:

זה והקורונה שבאה להם בטיימינג לא טוב בכלל כי "מכבי תל אביב הייתה על הגחון (אה? מה? שו?) לפני הפגרה" על פי ניתוחו המקצועי של סר אלכס בן דור הדפר מת הזה.

אמת.

בנוסף מכבי רגל כמו מכבי סל בעבר, קונה שחקנים שהם לא צריכים מכל הליגה כדי להחליש קבוצות אחרות, משתמשת בהם כנערי פוסטר העיקר שחיפה או בית"ר לא יקחו אותם.

אי אפשר לצמצם פערים שמכבי תל אביב משקיעה פי 3 או פי 4 ממכבי חיפה.

7 דקות לפני, דקסטר said:

אמת.

בנוסף מכבי רגל כמו מכבי סל בעבר, קונה שחקנים שהם לא צריכים מכל הליגה כדי להחליש קבוצות אחרות, משתמשת בהם כנערי פוסטר העיקר שחיפה או בית"ר לא יקחו אותם.

קבוצה של כסף מסריחה (וכו' וכו'..)

25 דקות לפני, דקסטר said:

אמת.

אתה צוחק אבל כבר ראיתי אוהדי חיפה מדברים על זה שהתקציב של מכבי פי 2 מזה של חיפה.

21 דקות לפני, הנדון said:

אתה צוחק אבל כבר ראיתי אוהדי חיפה מדברים על זה שהתקציב של מכבי פי 2 מזה של חיפה.

לצערי אני לא צוחק, מצטט מילה במילה מהדיון בסיום המשחק שלהם אתמול.

לא מבין איך הם מסוגלים לחשוב ככה בזמן שכמעט כל הישראלים שלנו הם שחקני בית ואלה שלא, הם שחקנים שזרקו אותם בכיף מקבוצות אחרות ואף קבוצה לא רצתה לקחת אותם.

שכטר עזב את ביתר וחיפה

את ריקן אני לא זוכר שאף קבוצה רצתה לקלוט

טיבי משחק אצלנו כבר שמונה שנים

אצילי זה עוד ניחא אבל גם הוא גדל במכבי

33 דקות לפני, zeudemort said:

לא מבין איך הם מסוגלים לחשוב ככה בזמן שכמעט כל הישראלים שלנו הם שחקני בית ואלה שלא, הם שחקנים שזרקו אותם בכיף מקבוצות אחרות ואף קבוצה לא רצתה לקחת אותם.

שכטר עזב את ביתר וחיפה

אל תחפש היגיון אצלם, חבל על האנרגיה. 

אגב ריקן עסקה עצומה, הגיע באיזה 50-150 אלף אירו משוויץ ונתן תמורה מלאה לאגרה, אחת העסקאות הטובות עלות מול תועלת שהיו במכבי. 

13 דקות לפני, erantheking21 said:

הבכורה של ריקן היה מול פלזן בבית

אני זוכר שהוא נכנס הוא הכניס התלהבות והרים את הידיים לקהל

בשנים הראשונות שלו פה בוזבז כמגן שמאלי

4 hours ago, דקסטר said:

אמת.

הם אמרו את זה גם באליפויות של שנות האלפיים, או שאז לא היתה להם בעיה עם תקציב מעל הליגה?

29 דקות לפני, Omer said:

הם אמרו את זה גם באליפויות של שנות האלפיים, או שאז לא היתה להם בעיה עם תקציב מעל הליגה?

אז שחר ישב חזק על תדמית הבעלים השפוי של הכדורגל הישראלי. 

2 hours ago, הנדון said:

אז שחר ישב חזק על תדמית הבעלים השפוי של הכדורגל הישראלי. 

זה היה אחרי, כשגאידמק הגיע. 

3 hours ago, תמיר8 said:

מעניין לראות את טבלת שכר השחקנים שלנו לעומת היריבות

לדעתי אם תשווה שכר אנחנו נהיה ראשונים בפער די גדול מהשאר כשרק יענקלה משלם סכומים דומים. 

אותי מעניינת לראות השוואה של הוצאות על רכישת שחקנים בשנים האחרונות לעומת שאר קבוצות הליגה ( ובפרט רכישת שחקנים מתוך הליגה ) שם אני בטוח שמכבי לא נמצאת אפילו בטופ 3 . 

פשוט הזיה שהם מאמינים לנרטיב הזה של ״אי אפשר להתחרות בכסף הגדול של גולדהאר״ כשהתקציב שלהם כבר הגיע ל 100 מיליון וכשהם מוציאים כל קיץ סכומי עתק על העברות שחקנים. 

4 hours ago, zeudemort said:

שכטר עזב את ביתר וחיפה

לא זוכר מתי הייתה פה אלופה כל כך דומיננטית עם כמות כזאת של שחקני בית. בטח רק בשנות התשעים לפני הכסף הגדול.

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

לדעתי אם תשווה שכר אני אנחנו נהיה ראשונים בפער די גדול מהשאר כשרק יענקלה משלם סכומים דומים. 

אותי מעניינת לראות השוואה של הוצאה על רכישת שחקנים בשנים האחרונות לעומת שאר קבוצות הליגה ( ובפרט רכישת שחקנים מתוך הליגה ) שם אני בטוח שמכבי לא נמצאת בטופ 3 . 

פשוט הזיה שהם מאמינים לנרטיב הזה של ״אי אפשר להתחרות בכסף הגדול של גולדהאר״ שהתקציב שלהם כבר הגיע ל 100 מיליון וכשהם מוציאים כל קיץ סכומי עתק על העברות שחקנים. 

אשכרה.

אגב שחר החליף באזור ה-100 שחקנים בעשור האחרון. זאת כמות מטורפת! ממוצע של 10 שחקנים בעונה. 

3 hours ago, Krishi said:

אשכרה.

אגב שחר החליף באזור ה-100 שחקנים בעשור האחרון. זאת כמות מטורפת! ממוצע של 10 שחקנים בעונה. 

איזה לוזר, בהפועל עושים את זה בחמש. 

4 hours ago, הנדון said:

חובה לראות את הפלייאוף האחרון שהם מדברים על רכש לעונה הבאה מדקה 30 בפייסבוק של נפאנל.

תן לי לנחש.

דסה, "טאלב", דן ביטון, בן חיים, שלושה זרים תותחים, "תומר", "ברם" ו"קרים"?

"ת"א עם תקציב ענק מביאים זרים כמו סבוריט, כמה הוא מרוויח בן דור? 500-550 אלף יורו, אמאדור עולה פי 3 מכל מה שיש לך פה"

9 hours ago, turgi said:

תן לי לנחש.

דסה, "טאלב", דן ביטון, בן חיים, שלושה זרים תותחים, "תומר", "ברם" ו"קרים"?

מה עם "ליאור", לא חוזר הביתה?