Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

1 hour ago, הנדון said:

עלק לקטן אין שמחה לאיד די לא נמאס לו כבר. 

שמתי לב למשהו(בכל זאת תכנית שלישית שלו,  בפרק זמן קצר שאני שומע) 

כל פעם שקטן  אומר למאזין ''תקשיב, אתה נשמע לי בחור אינטיליגנט'' . אתה יודע שהשיחה הולכת להדרדר מרגע לדודלי למחוזות שרק הכימיקלים של חיפה יכולים לגרום. 

Just now, erantheking21 said:

רדיו חיפה, יש נציגות שם להפועל?

אני חושב שיש שם עיתונאי אחד שאני זוכר שאמר שהוא אוהד הפועל חיפה

אני לא מבין את השקר הזה שההתקפה שלהם יותר טובה..

כולה נתנו כמה גולים יותר וסגנון המשחק שלהם שונה בטירוף ואני גם די בטוח שההתקפה של מכבי מגיעה ליותר מצבים.

ואני קל לוקח כל שחקן של מכבי בהתקפה לפני שאני לוקח שחקן של חיפה. איזה שחקן של חיפה פותח אצלנו ב11? על מה הם מדברים בכלל.

אבל זה טוב, שיחשבו שרק ההגנה זה מה שצריך לשפר..

4 דקות לפני, Gabay10 said:

כולה נתנו כמה גולים יותר וסגנון המשחק שלהם שונה בטירוף ואני גם די בטוח שההתקפה של מכבי מגיעה ליותר מצבים.

ואני קל לוקח כל שחקן של מכבי בהתקפה לפני שאני לוקח שחקן של חיפה. איזה שחקן של חיפה פותח אצלנו ב11? על מה הם מדברים בכלל.

שימשיכו להגיד כמה אנחנו בינוניים ולוקחים אליפות רק כי הליגה חלשה ככה הם בחיים לא יתקדמו וכל עונה יקבלו כאפה עם הפרש דו ספרתי.

6 דקות לפני, Gabay10 said:

רוקאביצה, ואולי צ'רי גם יכול להשתחל

18 דקות לפני, Moryo said:

משאיר גם עוד שנתיים את שכטר על רוקאביצה. 

וצ'רי לא עומד בקצב של אף אחד מהקשרים שלנו... אולי מיכה וגם זה אני לא בטוח. 

7 דקות לפני, המכביסטית15 said:

לא מכניסה בחיים את שרי להרכב במקום גלזר-גולסה-פרץ 

כן אבל אולי במשחקים נגד קבוצות שסוגרות יכול לבוא על חשבון מיכה או ריקן, במכבי הוא לא יצטרך לרדת עד השוער בשביל לקחת כדור וכן יכול לאיים מרחוק ולפתוח הגנות. בקבוצה טובה שתשחרר אותו לעשות רק את מה שהוא צריך, הוא יכול להיות בעל משמעות גבוהה.

52 דקות לפני, Moryo said:

לא פותח עם רוקאביצה בחיייים, לא מחזיק ממנו. 

אולי אולי שרי, אבל תכלס? מעדיף את יוני או את אצילי

52 דקות לפני, Moryo said:

לא חושב שיש לשרי מקום במכבי, הוא כלכך חסר תאכלס שזה מפחיד, מזכיר לי שחקנים שהזלנו עליהם ריר בעבר כשהיינו מוגבלים כמו חיפה ביכולת לייצר ריצות ארוכות ואיכותיות לאליפות.

לא נותן לו להחליף את את אחד משלישיית הקישור שלנו בכל אופן.

לגבי רוקאביצה בהחלט יחלט להיות במקום אופואדו ולהתחרות עם שכטר על המקום בהרכב.

ואם יש שחקן שני שאני חושב שיכל להתאים זה חזיזה שמציג יכולת טובה מאוד באגף לא יודע אם הוא פותח לפני יהונתן כהן ואצילי אבל הוא בהחלט היה מתחרה לאורך העונה על מקום בהרכב לצידם.

אם יש שחקן שבוודאות הייתי מביא להרכב הפותח של מכבי מחיפה ל30 מתוך 36 משחקי ליגה בעונה? לא

די נו, רוקאביצה נותן עונה פסיכית.

עם כל האהבה לשכטר, איך אתם יכולים להגיד שאתם מעדיפים חלוץ עם 6 שערים על פני חלוץ עם 19?

נכון, שכטר נותן המון למשחק של מכבי, גם בדברים שלא רואים בסטטיסטיקה, אבל רוקאביצה נותן עונה משוגעת והוא בהחלט החלוץ הטוב בליגה כרגע.

לגבי צ'רי, כתבתי שאולי הוא משתחל להרכב כי אני לא סגור לגביו, אבל מול קבוצות שמסתגרות, שחקן כמוהו יכול להועיל לנו מאוד.

מבין מה אתה אומר מוריו, אבל בעיניי הוא כולה נותן עונה טובה השנה, ודי ברור לי שאם היה במכבי הוא לא היה מגיע למספרים האלה בחיים.. 

זה תלוי מאוד בסגנון ובחלוקת הנטל, ובמכבי כאמור הוא לא היה משחק את אותו תפקיד שהוא משחק בחיפה(הכוונה לא במגרש). 

1 hour ago, ebibo said:

אם יש שחקן שני שאני חושב שיכל להתאים זה חזיזה שמציג יכולת טובה מאוד באגף לא יודע אם הוא פותח לפני יהונתן כהן ואצילי אבל הוא בהחלט היה מתחרה לאורך העונה על מקום בהרכב לצידם.

לא חושב שחזיזה מתקרב ליונתן ואצילי במספרים ובתרומה עם כל הכבוד.

מסכים איתו, חזיזה פוטנציאל מטורף הבן זונה, כן שווה הרכב אצלנו. מאמין שאם היה אצלנו היה תורם לא פחות מאצילי ויונתן כהן והיה משתפר. וזה נכון גם הפוך, שימו אותם בחיפה ותקבלו פחות.

זה שילוב של מאמן, אימונים ברמה אחרת ובכללי משהו מערכתי ששונה ב-2 הקבוצות.