Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

2 דקות לפני, Krishi said:

למה צביעות? הוא הלך לקבוצה המקצועית השניה הכי טובה שקיימת. לשחקן ברמתו זה הגיוני. מה ציפית? שהוא יבוא לקרקס של בית"ר? או אולי לחממה במכבי פ"ת? זה היה ברור לכולם שזה רק עניין של זמן שהוא יחתום 

אתה קצת לא מסתכל רחב אח יקר.

אחרי חצי עונה בקפריסין עם חיים סבבה לגמרי הוא החליט שזהו הוא מעדיף אפילו פחות כסף והעיקר לבוא לארץ למכבי חיפה(היה הולך גם להפועל אם הם היו קבוצה נורמלית שמשלמת) כדי להכאיב לנו בסוף העונה כמו שאנחנו "הכאבנו" לו.

תבין, מבחינתו, הוא רוצה לראות אותך מפורק עם בכי בסוף העונה. הוא רוצה להכאיב לך. יצר הנקמה הוא הדבר הגרוע ביותר שהאנושות יודעת ליצר כי המעשים בה הם כל כך מרחיקי לכת עד שהוא ירצה לראות אותך גם יורד ליגה.

עומר אצילי היום הוא הסכנה הכי גדולה למכבי, הוא ניסה בוודאות לחבל אצלינו בתוך הקבוצה ואני לא אתפלא אם הוא עדיין מנסה להעביר שחקנים או לבקש לא להאריך חוזה. 

לסיכום, אצילי חוגג את השער של פלאניץ במשחק האחרון

FB_IMG_1619680486248.jpg

19 דקות לפני, Krishi said:

למה צביעות? הוא הלך לקבוצה המקצועית השניה הכי טובה שקיימת. לשחקן ברמתו זה הגיוני. מה ציפית? שהוא יבוא לקרקס של בית"ר? או אולי לחממה במכבי פ"ת? זה היה ברור לכולם שזה רק עניין של זמן שהוא יחתום 

צביעות זה לחתום במועדון שעשה לך את המוות מאחורי הקלעים ואתה יודע את זה...אתה היית חותם שם אחרי כל הסיפור הזה? הכי טוב מבחינתו היה לשבת בחו"ל לפחות עד סוף השנה שהענינים ירגעו 

Just now, קובי השועל said:

אתה קצת לא מסתכל רחב אח יקר.

אחרי חצי עונה בקפריסין עם חיים סבבה לגמרי הוא החליט שזהו הוא מעדיף אפילו פחות כסף והעיקר לבוא לארץ למכבי חיפה(היה הולך גם להפועל אם הם היו קבוצה נורמלית שמשלמת) כדי להכאיב לנו בסוף העונה כמו שאנחנו "הכאבנו" לו.

תבין, מבחינתו, הוא רוצה לראות אותך מפורק עם בכי בסוף העונה. הוא רוצה להכאיב לך. יצר הנקמה הוא הדבר הגרוע ביותר שהאנושות יודעת ליצר כי המעשים בה הם כל כך מרחיקי לכת עד שהוא ירצה לראות אותך גם יורד ליגה.

עומר אצילי היום הוא הסכנה הכי גדולה למכבי, הוא ניסה בוודאות לחבל אצלינו בתוך הקבוצה ואני לא אתפלא אם הוא עדיין מנסה להעביר שחקנים או לבקש לא להאריך חוזה. 

לסיכום, אצילי חוגג את השער של פלאניץ במשחק האחרון

FB_IMG_1619680486248.jpg

אני מסתכל מאוד רוחבי, דווקא בגלל זה אני מבין למה שהוא יתנהג כמו שהוא יתנהג אחרי היחס המזוויע שהוא חווה מהמועדון. וכמו שאמרתי, זה  היה ברור לכולנו שהוא יגיע לחיפה בסופו של דבר. קפריסין היה רק תקופת צינון קצרה וזה הכל. אף אחד לא הופתע וכולנו ידענו שזה בדיוק מה שיקרה כי מה לעשות חיפה מקצועית זה המועדון השני הכי טוב בארץ אז זה רק הגיוני ששחקן ברמה שלו ירצה להגיע לשם עכשיו שהדלת במכבי סגורה.

לגבי זה שהוא הסכנה הכי גדולה למכבי היום חחח זה נראה לי קצת מוגזם להגיד. הוא שחקן טוב אבל לא עד כדי כך, גם בהשפעה שלו במגרש וגם מחוץ למגרש. מכבי מספיק מועדון גדול להתמודד עם איזה שחקן שמנסה להעביר אליו שחקנים אחרים. שמנו הולך לפנינו גם מקצועית וגם ניהולית, ויש לנו מספיק עתודות לעוד 2 קבוצות שונות. 

וואו הוא חגג עם האוהדים של הקבוצה שלו שער, באמת הזוי. היה צריך לקרוע חולצה ולהשתטח בבכי... 

1 דקה לפני, erantheking21 said:

צביעות זה לחתום במועדון שעשה לך את המוות מאחורי הקלעים ואתה יודע את זה...אתה היית חותם שם אחרי כל הסיפור הזה? הכי טוב מבחינתו היה לשבת בחו"ל לפחות עד סוף השנה שהענינים ירגעו 

המועדון עשה לו את המוות? או חלק מהאוהדים? תפריד. 

במקומו בוודאי שהייתי חותם שם בהתחשב בזה שקריירה אירופאית לא באמת תהיה לו וקפריסין זה היה סתם תקופת צינון קצרה.

לפני2 שעות , דקסטר said:

הילדות שבכרמל, תתחילו כבר להתרגל

ישקו אתכן בוודקה, יחליפו בזוגות

אצילי מנצל קטינות

...

ענק

39 דקות לפני, Krishi said:

זה לא שאני סולח, אבל בעיקר מבין. כי כשהמועדון שלי פועל בצורה לא נכונה יש לזה גם השלכות וצריך להכיר בזה. 

וזה שאני מבין אותו לא אומר שאני מאחל לו הצלחה מקצועית כלשהי, בקטע הזה מצדי שישבור את הרגל ויגמור את הקריירה. אבל אין לי שום דבר אישי נגדו ואישית אני לא אקלל אותו במשחקים בינינו. 

אולי זה יעבור לי עוד עונה או שתיים, אבל בינתיים זה הכל עוד מאוד טרי מבחינתי. 

עזוב את הכל. לקלל אותו רק יוציא אותו מדעתו ויעזור למכבי. זה מה שחשוב.

14 דקות לפני, סלבה said:

אין כאן אפילו חרוז אחד, זה מדהים.

חחחח

2 דקות לפני, Krishi said:

המועדון עשה לו את המוות? או חלק מהאוהדים? תפריד. 

במקומו בוודאי שהייתי חותם שם בהתחשב בזה שקריירה אירופאית לא באמת תהיה לו וקפריסין זה היה סתם תקופת צינון קצרה.

לא משנה, האוהדים, המועדון..זה אותו רוח מבחינתי המועדון הרקוב הזה והאוהדים אותו דבר, אין שם דבר טוב והשנאה במועדון כאחרון האוהדים בדומה להפועל.

אז כמו שאמרתי, חתם שם, צביעות מבחינתני=המשיך הלאה מבחינתו=שלא יצפה לקבל פרחים מהאוהדים שלנו, תמכנו בו ועשינו מעל ומעבר, לא מצפה ממנו להיות לויאלי למכבי ולא מצפה מבן אדם להיות בצינון כל הקריירה, אבל זה שהוא רץ וחתם שם(רצה לחתום שם כבר בקיץ) זה רק מראה כמה התרגיל שלהם עבד והוא זרם עם החרא הזה.

אני שונא את הרוח שיש בחיפה וכל מה שהיא מייצגת וכל מה שיש שם זה ריקבון אחד גדול אז בהצלחה לו להרקב שם.

אנחנו זרקנו אותו מהמועדון למרות שיצא בסוף זכאי. מה הייתם עושים במקומו? חתם במקום הכי נכון לו מבחינה מקצועית. מה ציפיתם? שהוא ייזרק וגם יוריד תראש? נתן פה שנים יפות ואת כולו למועדון. אפילו קילל את הכימיקלים מרוב שהיה כל כולו איתנו. זרקנו אותו. מי אתם שתקללו אותו?

59 דקות לפני, Krishi said:

זה לא שאני סולח, אבל בעיקר מבין. כי כשהמועדון שלי פועל בצורה לא נכונה יש לזה גם השלכות וצריך להכיר בזה. 

וזה שאני מבין אותו לא אומר שאני מאחל לו הצלחה מקצועית כלשהי, בקטע הזה מצדי שישבור את הרגל ויגמור את הקריירה. אבל אין לי שום דבר אישי נגדו ואישית אני לא אקלל אותו במשחקים בינינו. 

אולי זה יעבור לי עוד עונה או שתיים, אבל בינתיים זה הכל עוד מאוד טרי מבחינתי. 

מזכיר לי טיפה את הסיפור עם ביבי

אני אהבתי את ביבי, ואז השמאל והתקשורת עשו דברים נגדו לא בסדר, הגנתי עליו חזק יותר. ואז כתוצאה מהפעולות שעשו נגדו הוא התחיל לעשות פעולות נגד ישראל (בדוגמה הזאת ישראל היא מכבי) ואז אמרתי לעצמי עד כאן. והתהפכתי עליו. מבין?

אתה כנראה יותר אדם של פולחן אישיות ופחות אכפת לך מהקבוצה, קשה לך קצת לשחרר את ההערצה האישית כנראה. סיפור די מוזר כי אתה במקור כן אוהד מכבי וכשמישהו עושה בצורה ככ ברורה נגד הקבוצה שלך חשבתי שתגיב, אבל גם אתה תראה בסוף את האור. על אצילי ועל ביבי..

וואלה נכנסתם לזה עמוק מידי.. מי שלא איתנו נגדנו, בטח כשהוא חותם ביריבה הישירה שלנו על האליפות.. מוכן לקלל גם את הסבתא שלו אם זה יוציא אותו משיווי משקל במשחק ויעזור למכבי

אצילי הבן זונה הזה שונא מכבי הכי גדול שיש כרגע במדינה

כדאי שתבינו את זה

הבנאדם ניסה בקיץ ובינואר להרוס למכבי עם שחקנים ובחידוש חוזים

הבנאדם מספר לכל חבר קרוב אליו שהוא מת לקחת לנו אליפות על הראש ושנבכה, יותר נכון גם הוא וגם אשתו שלא חסר לה בכלל...

הבנאדם הזה בחימום בסמי הלך לקהל רץ אליהם וצעק להם "לזיין אותם!!!!" כן כן במילים האלו (איך אני יודע? מחבר אוהד חיפה ולא הוא לא חרטט אותי..)

הבנאדם הזה בגול של פלאניץ חגג כאילו לקח אליפות או כבש שער בגמר מונדיאל עם נבחרת ישראל

אתה פגוע מהמועדון? סבבה, איך הקהל קשור? הקהל שתמיד היה לצדו ותמך בו(סורי שלפעמים תמכו יותר בדור כי דור 20 שנה במכבי מגיל 6, אל תעלב)

איפה הכבוד שלך?יא חתיכת סמרטוט רצפה?

אני אפילו לא מדבר על זה שהוא הלך לקבוצה שהאוהדים שלה "לכאורה" גרמו להתפוצצות הפרשה או מי יודע מה מעבר..

ועכשיו לסיום, אפשר לדבר על זה שהוא פגע במכבי? פגע בקהל? במועדון? מעניין מה היה קורה אם הדבר הזה היה מתפוצץ לפני הפלייאוף ולא אחרי שאנחנו 12 הפרש על מכבי חיפה

קיבלנו התנצלות?לא, קיבלנו את כל מה שרשמתי למעלה. השונא הכי גדול שקיים כרגע למכבי תא. שמו עומר אצילי, והאפס הזה צריך לעבור גהנום במשחק בבלומפילד עוד שבוע וחצי, לאנוס אותו שהוא נוגע בכדור ומגיע להרים קרן. פשוט וחלק.

12 דקות לפני, Sawyer said:

מזכיר לי טיפה את הסיפור עם ביבי

אני אהבתי את ביבי, ואז השמאל והתקשורת עשו דברים נגדו לא בסדר, הגנתי עליו חזק יותר. ואז כתוצאה מהפעולות שעשו נגדו הוא התחיל לעשות פעולות נגד ישראל (בדוגמה הזאת ישראל היא מכבי) ואז אמרתי לעצמי עד כאן. והתהפכתי עליו. מבין?

אתה כנראה יותר אדם של פולחן אישיות ופחות אכפת לך מהקבוצה, קשה לך קצת לשחרר את ההערצה האישית כנראה. סיפור די מוזר כי אתה במקור כן אוהד מכבי וכשמישהו עושה בצורה ככ ברורה נגד הקבוצה שלך חשבתי שתגיב, אבל גם אתה תראה בסוף את האור. על אצילי ועל ביבי..

אתה כמובן טועה בכל מילה שאמרת פה אבל זה יהיה מיותר מצדי לנסות לשכנע אותך אחרת אז אני אפילו לא אנסה. 

16 דקות לפני, ברק8 said:

וואלה נכנסתם לזה עמוק מידי.. מי שלא איתנו נגדנו, בטח כשהוא חותם ביריבה הישירה שלנו על האליפות.. מוכן לקלל גם את הסבתא שלו אם זה יוציא אותו משיווי משקל במשחק ויעזור למכבי

אז גם את מיכה תקלל אני מבין

צריכים לזכור דבר אחד

אנחנו אוהדי מכבי ת"א, לא אבי נמני, לא עומר אצילי, לא דור מיכה ..יש בעלים בשם גולדהאר שהוא אחראי על המועדון ובסופו של דבר אין לנו מה היה לעשות בנושא הזה וזהו (וניסינו, זה לא עובד אצל מיץ' הדברים האלה, כנראה שלטובה)

עם כל הכבוד להערכה המקצועית הרבה שיש לי לאצילי ולזה שהוא כועס על איך שלטענתו המועדון טיפל בו(מה שלא אהבתי בכלל) הוא המשיך הלאה מבחינתו והתקדם למועדון שמנסה להיות כמו מכבי ת"א בכל דרך. אני לא אקלל אותו בפאן האישי בנושא של הקטינות כי כל מה שהיה שם זה פארסה גדולה שלמה שאוהדי הקבוצה הזאת עשו כדאי לגרום לחבלה רצינית במועדון שלנו, אבל מי שבא ומקצועית(יש שטוענים גם מאחורי הקלעים גם אישית) מנסה לקחת ממני את התואר ולא משנה איך יקראו לו, הוא יהיה היריב שלי...אפילו אם אצילי היה חותם במועדון כמו הפועל לא היה איכפת לי כמו שהוא חתם בחיפה, כי מבחינתי זה שהוא שכח את מה שהם עשו לו מאחורי הקלעים ובחר לשתף איתם פעולה עוד מהקיץ אחרי שאנחנו הקהל הוא הדבר היחיד שעמד מאחוריו(לא עשינו לו כלום, ההפך) אז שלא יצפה לקבל מאיתנו פרחים!

יחד עם זאת אי אפשר להתכחש לעובדה שמקצועית הוא אבידה עצומה ואנחנו צריכים לתקן את זה בקיץ.

מתי אצילי בא לידי ביטוי נגד קבוצות עבר שלו?

שהוא היה אצלנו נגד ביתר הוא תמיד לא היה קיים.

לא צריך לקלל את אצילי, אבל אפשר לשרוק לו בוז בכל נגיעה, להלחיץ אותו..

אצילי שחקן טוב אבל לא מתמודד טוב עם לחץ.

גם במשחק מולנו הוא לא היה קיים, צריך לשים עליו שמירה צמודה, שריקות בוז ולהוציא אותו מהמשחק.

ד"א,

אני תמכתי באצילי ומיכה כל הזמן אבל ברגע שאצילי בחיפה אין לי שום סיבה לראות אותו מצליח.

4 דקות לפני, זיפו said:

מתי אצילי בא לידי ביטוי נגד קבוצות עבר שלו?

שהוא היה אצלנו נגד ביתר הוא תמיד לא היה קיים.

לא צריך לקלל את אצילי, אבל אפשר לשרוק לו בוז בכל נגיעה, להלחיץ אותו..

אצילי שחקן טוב אבל לא מתמודד טוב עם לחץ.

גם במשחק מולנו הוא לא היה קיים, צריך לשים עליו שמירה צמודה, שריקות בוז ולהוציא אותו מהמשחק.

ד"א,

אני תמכתי באצילי ומיכה כל הזמן אבל ברגע שאצילי בחיפה אין לי שום סיבה לראות אותו מצליח.

ליגת העל: מכבי תל אביב ניצחה 0:2 את בית"ר ירושלים - וואלה! ספורט (walla.co.il)

אצילי משחק אצלנו - מבקיע נגד בית''ר ולא חוגג

אצילי בחיפה - חוגג שער שלא הוא הבקיע כאילו לקח אליפות

האם הוא תרם לנו כששיחק אצלנו? המון

האם מעניין אותי שהוא שונא אותנו כי הוא נעלב מהמועדון שהפך אותו לעשיר וזרק אותו לכלבים ברגע שהוא פגע במותג של המועדון? ממש לא. 

אז שיתכבד עומר אצילי היקר וילך לעזאזל. הרוויח ביושר כל בוז וכל קללה שהוא הולך לקבל בבלומפילד.

Just now, erantheking21 said:

משחק 1.

אני זוכר המון משחקים של אצילי שהוא התבטל ונעלם כל המשחק.

האמת אין מה ללכת לעבר, משחק אחרון מולנו הוא שיחק, סמי עופר, לא משחק "בית" שלנו ומה הוא עשה?

כלום.

הוא לא עשה משהו שאתה אומר ואווו..

לעומת זאת, נגד קבוצת אחרות השנה אצילי כן היה משמעותי.

נגד קבוצות עבר אצילי לא מופיע.

10 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

אם מיכה עונה הבאה מתמודד מולנו על אליפות (לא בדיבורים לפני העונה והצהרות אלא ממש מתמודד) אין לי בעיה לקלל אותו אם זה יפריע למשחק שלו, אני את החלק הקטן שלי כאוהד אתן לקבוצה 

49 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

אנחנו זרקנו אותו מהמועדון למרות שיצא בסוף זכאי. מה הייתם עושים במקומו? חתם במקום הכי נכון לו מבחינה מקצועית. מה ציפיתם? שהוא ייזרק וגם יוריד תראש? נתן פה שנים יפות ואת כולו למועדון. אפילו קילל את הכימיקלים מרוב שהיה כל כולו איתנו. זרקנו אותו. מי אתם שתקללו אותו?

אחי כולה שכיר חרב. את האמת הזריקה של אצילי פחות הכאיבה לי. עכשיו הוא ביריבה הגדולה במאבק האליפות אז שיקבל את כל הקללות כי ברור לכולם שהוא יחגוג מולנו אם יכבוש

שרת חיפה חיזבאללה
את אשתך לא שאלה
כל הילדות תהיו ערניות

כי עומר מזיין קטינות

37 דקות לפני, ברק8 said:

בדיוק

25 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

אצילי לא היה במכבי מגיל 6. אצילי לא היה קפטן. סתם שכיר חרב.

ואם מיכה יתנהג כמו אצילי גם הוא יחטוף, אבל למרות שהוא כועס על המועדון הוא כן מעריך את הקהל, אז הוא לא יעשה את זה.

יש משהו שבגדול הוא Work In Progress אבל יש שם חתיכת פוטנציאל:

עומר,עומר אצילי,הלך לחפש ילדות קטנות בשדות.
פיצה וסושי והן פתחו לו ת'רגליים.
הוא אמר כן והן אמרו לו די עומר די,אבל הוא הכניס את האיבר לתוכן.
עומר תסתכל מאחוריך,המשטרה הגיעה לחפש פדופיל ומצאה אותך עומר אצילי.
ועומר מזיין קטינות X2. 

שורה שתיווסף למקרה של זכיה באליפות(צריך תיקון אבל יש בזה משהו): 
קוראים לזה קארמה, אבל חתמת בקופים ואיבדת ת'תואר.
איבדת את הכבוד וזכית בבושה

23 דקות לפני, Double said:

אחי כולה שכיר חרב. את האמת הזריקה של אצילי פחות הכאיבה לי. עכשיו הוא ביריבה הגדולה במאבק האליפות אז שיקבל את כל הקללות כי ברור לכולם שהוא יחגוג מולנו אם יכבוש

שרת חיפה חיזבאללה
את אשתך לא שאלה
כל הילדות תהיו ערניות

כי עומר מזיין קטינות

מגעיל בעיניי. יש כבוד גם לשכירי חרב שנתנו הרבה למועדון, בטח כשהמועדון בחר לזרוק אותם ולא ההפך. אבל בסדר כל אחד ומה שהוא בוחר לשיר.