Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

לא תכננתי לגדף את אצילי או להביע איזשהו כעס כלפיו במשחקים מולו, אבל אחרי ההתנהגות המכוערת שלו נגדנו והרצון הבוער שלו לנקמה, הקללות מגיעות לו פי כמה.

לפני2 שעות , דרור שווץ said:

מקווה מאוד שברגע שהוא דורך על הדשא בבלומפילד 30 אלף איש מזכירים לו שהוא אנס במשך 90 דקית

שלט בסגנון "בוגד נשאר בוגד"  ,   וליד זה שלט גדול "מועדון עם ערכים"  / "האדם מעל הקבוצה"  כעקיצה יפה

לפני4 שעות , קובי השועל said:

תלונות של האוהדים שהוא רך מידי ומאבד יותר מדי.

כאמור אוהדי חיפה, יום ממליכים ויום מלכלכים.

המשאלה שלי היא שהם יפסידו תאליפות/גביע איכשהו בעזרת החמצת פנדל או משהו דומה ואז יתחיל לאבד את הביטחון והקהל יתהפך עליו. זה מה מגיע לו על החגיגה בסמי בגול נגדנו ועל הכניסות המסריחות שלו.

התלוננו אצל קטן?

לפני2 שעות , danielone said:

אפשר להלביש שיר טוב על הלחן של אלירן שודד זקנות

הלכת לזיין קטינה

בגדת גם באישה

כולם עכשיו לשיר ביחד לבוגד

שעומר מזיין קטינות

עומר מזיין קטינות...

שרת שהם חיזבאלה

תפרו לך תפרשה

כולם במדינה יודעים את האמת

שעומר הוא סתם פדופילללל

לפני11 שעות , דרור שווץ said:

מקווה מאוד שברגע שהוא דורך על הדשא בבלומפילד 30 אלף איש מזכירים לו שהוא אנס במשך 90 דקית

איך אני מחכה כבר למשחק נגדו בבלומפילד, אני הולך לקלל אותו בלי הספקה והאמיץ ביציע שינסה להשתיק אותי כי יש לו עדיין סנטימנטים אליו (תתפלו שיש עדיין כאלו) יקבל ממני כאפה עם הצד המעליב של כף היד 

לפני11 שעות , judymaccabi said:

לא תכננתי לגדף את אצילי או להביע איזשהו כעס כלפיו במשחקים מולו, אבל אחרי ההתנהגות המכוערת שלו נגדנו והרצון הבוער שלו לנקמה, הקללות מגיעות לו פי כמה.

הוא רוצה להוכיח את עצמו ואת מה שאמר, למי איכפת.

לפני11 שעות , antonio_margheriti2 said:

אני זוכר שמכבי נפרדה ממנו, כתבתי שאני אשיר עליו שירי קטינות במידה והוא יחתום בקבוצה בישראל.

קיללו אותי על זה כאן בלי סוף, מי ישמע מדובר באיזה סמל, שחקן טוב, אבל לא מכביסט, עכשיו שהוא בחיפה ורוצה לקחת לנו אליפות, אין לי ספק שכולם בדעה שלנו.

מקווה שכבר מישהו מחבר לו שיר ראוי 

צריכים לקנות תחתונים של ילדות עם כל מיני דמויות מצויירות ולזרוק על אצילי 

על הדרך נראה איזה עונש נקבל אחרי שהם קיבלו 5 אלף בלבד עבור זריקת חפצים על שחקנים שלנו (נעל אפילו) כולל חפץ (ארטיק) שפגע בפנים 'ל טב"ח.

סליחה, לא מסוגל לקלל אותו. לפחות לא בעונה הקרובה. שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה כמובן, אני לא אגיד למישהו לא לקלל שחקן יריב, אבל מבחינתי הוא נזרק מהמועדון שלא בצדק וכל ההתנהלות של מכבי כלפיו הייתה בזיונית ולא כמו שציפיתי מהמועדון שאני אוהד להתנהג. היה לי ברור שהוא יגיע לחיפה בסוף כי הוא שחקן ברמה גבוהה ואם לא אנחנו אז חיפה זה האופציה ב'. לצערי אני די בטוח שבמועדון לא יציינו בשום צורה את השנים ששיחק אצלנו ומה שהוא תרם שזה רק המשך ליחס המבזה לו הוא זכה. 

11 דקות לפני, אנדרס8 said:

בן אדם עושה אורגיה עם ילדות בנות 15, מערבב פיצה עם סושי, וכל זה תוך כדי שהוא בוגד באשתו אבל היחס המבזה הוא של המועדון.

כן. 

מה שהוא עושה בזמנו החופשי מעניין לי ת'תחת. 

הוא שחקן כדורגל, לא אמא תרזה. 

המועדון זרק אותו לכלבים והתנער לגמרי מקיומו במקום לעמוד מאחורי השחקן שלהם תוך כדי התעלמות מוחלטת מכל התרומה של השחקן למועדון. לדעתי זאת הייתה התנהגות דוחה ובזיונית וזה גם אם הוא באמת היה אשם. אבל פה הוא אפילו לא אשם שזה בכלל ביזיון אחד ענק. 

מצחיק הסנטימנטים שיש לך אליו כשהוא משתין עלינו בקשת.

מעניין לי ת'תחת התרומה שלו למועדון, מי ישמע הוא שיחק פה בחינם. מיץ' הפך אותו לבן אדם עשיר והוא סה"כ עשה את המוטל עליו בתמורה על המגרש. מה לעשות שמשחקנים שלנו מצפים לנורמות מסויימות גם מחוץ למגרש? 

שחקן שלא מכבד את זה גם לא מכבד אותי ואותך בתור אוהדים.

1 hour ago, דקסטר said:

הילדות שבכרמל, תתחילו כבר להתרגל

ישקו אתכן בוודקה, יחליפו בזוגות

עומר מנצל קטינות

...

למה שלא באמת נריץ את זה?

קרישי היקר,

מהרגע שהוא עזב את מכבי הוא סימן אותנו באיקס אדום בתור האויב, מסיט נגדנו בכל דרך אפשרית לרבות לנסות לשכנע שחקני מפתח לא להאריך חוזה אצלנו ולהצטרף ל"אלופה החדשה" בחיפה. כי "מכבי סיימה את הסיפור שלה אחרי הטעות איתו"

לפני13 שעות , דרור שווץ said:

מקווה שיעודדו את מכבי ולא יתתעסקו איתו יותר ממה שצריך.

9 דקות לפני, אנדרס8 said:

מצחיק הסנטימנטים שיש לך אליו כשהוא משתין עלינו בקשת.

מעניין לי ת'תחת התרומה שלו למועדון, מי ישמע הוא שיחק פה בחינם. מיץ' הפך אותו לבן אדם עשיר והוא סה"כ עשה את המוטל עליו בתמורה על המגרש. מה לעשות שמשחקנים שלנו מצפים לנורמות מסויימות גם מחוץ למגרש? 

שחקן שלא מכבד את זה גם לא מכבד אותי ואותך בתור אוהדים.

לא הבנתי איפה בדיוק הוא השתין עליך בקשת. 

אותך לא מעניין התרומה שלו למועדון, אותי כן. כזה אני, מעריך את השחקנים שמשחקים למען מכבי. אולי בשבילך הם סתם איזה רובוטים שרק באים לעשות את המוטל עליהם בשביל שכר, אצלי מעורב בזה גם קצת רגש, טיפה. וכן מן הסתם הוא קיבל על זה כסף, כל שחקני הכדורגל מקבלים כסף, זה עדיין לא אומר שאפשר להתנהג אליהם כמו אל מצורעים בגלל דברים שלא קשורים למשחק. 

מי מצפה לנורמות האלה מחוץ למגרש? אני לא מצפה וזה לא מעניין אותי. ולדעתי גם המועדון לא היה צריך להיות כל כך נחרץ. אם כבר אותו לו כיבדו ולא הוא אותנו. אצל שמעון מזרחי למשל זה בחיים לא היה קורה. 

5 דקות לפני, Sawyer said:

למה שלא באמת נריץ את זה?

קרישי היקר,

מהרגע שהוא עזב את מכבי הוא סימן אותנו באיקס אדום בתור האויב, מסיט נגדנו בכל דרך אפשרית לרבות לנסות לשכנע שחקני מפתח לא להאריך חוזה אצלנו ולהצטרף ל"אלופה החדשה" בחיפה. כי "מכבי סיימה את הסיפור שלה אחרי הטעות איתו"

וואלה הגיוני שהוא יכעס, מי לא היה כועס אחרי שנעשה לו כזה עוול? לא מכיר את כל מה שאתה מספר פה אבל זה גם לא משנה, הכעס שלו קודם כל מוצדק לגמרי. דבר שני כולנו ראינו מה קרה, גם השחקנים. זה לא איזה סוד. השחקנים מספיק חכמים להחליט גם בלי ההשפעות שלו, אם זה בכלל נכון מה שאתה אומר. 

הכל טוב קרישי, אני פשוט אוהד מכבי. ומי שמוציא נגדי חוזה ועושה מה שהוא יכול נגדי - אני אלחם בו.

ואין צל של ספק, בגזרת השחקנים מאז קהת לא היה מישהו שעזב את מכבי ככה אנטי וככה ניסה לפגוע במועדון. 

אתה מערבב כל מני אינטרסים/מחשבות אחרות כמו שחקנים שאתה אוהב/זוכר להם חסד וכו. זה בסדר זאת זכותך, פשוט מפתיע שבתור אוהד מכבי אתה מוכן לסלוח על התנהגות כזאת..

ולנושא, חייבים לזיין אותו מקסימום במשחק בבלומפילד. להוריד אותו מהדשא בוכה.

עמדנו מאחוריו לאורך כל הדרך בפרשה, אני עדין מעריך את התרומה האדירה של אצילי למועדון ומאוד כאב לי מקצועית מה שקרה, אבל לצערי הרב אצילי כרגע בחר לשחק ביריבה הכי גדולה שלנו ב30 שנה האחורונות(כברירת מחדל) תוך כדי שהוא מקבל מהם הגנה צבועה וחוסר לקיחת אחריות בעליל(גם בזמן הזה שהוא היה פה ויכל פשוט להתנצל והוא בחר להצטדק), אז שלא יצפה שיקבל מאיתנו פרחים..כמו שהוא המשיך הלאה מבחינתו וחתם בחיפה, גם אנחנו צריכים להמשיך הלאה מבחינתנו, זה רק הוכחה שהכל ענין של כסף ואין סמלים..

אין לי שום ענין אישי איתו, מאוד אהבתי אותו כשחקן ואני חושב שאין לו תחליף, יחד עם זאת אני אישית מאוד נפגעתי שהוא חתם דווקא ביריבה שדרשה להעיף אותו לחצי שנה(וחבל שלא הצליחה, אול הפרשה הזאת לא היתה מתרחשת) ואחרי זה האוהדים שלה(ככה אומרים בלחשושים) הם אלה שדחפו את הנערות להתלונן ולעשות מהמעשים היומיומיים האלה שכנראה היו קורים(לצערי) סרט שלם(בגלל הסיפור של הקללות לחיפה)..אם היה חותם בבית"ר אף אחד לא היה מתלונן(מן הסתם הוא לא חתם שם כי זה לא השתלם לו מקצועית) אז אם מבחינתו הכל מקצועי שיבושם לו, שלא יצפה מאיתנו לקבל כבוד ואני היתי פה באמת מהאנשים שתמכו בו ואי אפשר להגיד שלא וכולם יודעים שהיתי מאלה שהכי רצו שמיץ' ישנה את דעתו ולא הסכים עם הדבר הזה בעליל(למרות שזה החלטה של מיץ' וזהו זכותו) ועשינו מעל ומעבר כדאי לנסות לכתוב מכתבים למיץ' לשנות את ההחלטות שלו(שזה חוסר כבוד מאיתנו כלפי מיץ') יחד עם זאת שלא יהיה לו בהצלחה בחיפה(למרות שבינתים הוא הוכיח מקצועית שהוא עדין שחקן של מספרים בצורה מפחידה) וזה מגעיל ומעצבן לראות אותו שם.

1 דקה לפני, Sawyer said:

הכל טוב קרישי, אני פשוט אוהד מכבי. ומי שמוציא נגדי חוזה ועושה מה שהוא יכול נגדי - אני אלחם בו.

ואין צל של ספק, בגזרת השחקנים מאז קהת לא היה מישהו שעזב את מכבי ככה אנטי וככה ניסה לפגוע במועדון. 

אתה מערבב כל מני אינטרסים/מחשבות אחרות כמו שחקנים שאתה אוהב/זוכר להם חסד וכו. זה בסדר זאת זכותך, פשוט מפתיע שבתור אוהד מכבי אתה מוכן לסלוח על התנהגות כזאת..

ולנושא, חייבים לזיין אותו מקסימום במשחק בבלומפילד. להוריד אותו מהדשא בוכה.

זה לא שאני סולח, אבל בעיקר מבין. כי כשהמועדון שלי פועל בצורה לא נכונה יש לזה גם השלכות וצריך להכיר בזה. 

וזה שאני מבין אותו לא אומר שאני מאחל לו הצלחה מקצועית כלשהי, בקטע הזה מצדי שישבור את הרגל ויגמור את הקריירה. אבל אין לי שום דבר אישי נגדו ואישית אני לא אקלל אותו במשחקים בינינו. 

אולי זה יעבור לי עוד עונה או שתיים, אבל בינתיים זה הכל עוד מאוד טרי מבחינתי. 

אני יכול להבין שחקן שכועס על המועדון, זכותו לכעוס על המועדון שלא גיבה אותו...אבל אני לא מבין צביעות גדולה זה אני שונא ומבחינתי זה צביעות גדולה מה שהוא עשה שהוא חתם דווקא בחיפה, הכבוד שלו ברצפה והוא פשוט זרק אותו מתחת לכל המדרגות וירק על אלה שהגנו עליו ועל עצמו בפרצוף, לא אשנא אותו, אבל בטח שאבין גם את אלה שמקללים אותו.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

אני יכול להבין שחקן שכועס על המועדון, זכותו לכעוס על המועדון שלא גיבה אותו...אבל אני לא מבין צביעות גדולה זה אני שונא ומבחינתי זה צביעות גדולה מה שהוא עשה שהוא חתם דווקא בחיפה, הכבוד שלו ברצפה והוא פשוט זרק אותו מתחת לכל המדרגות וירק על אלה שהגנו עליו ועל עצמו בפרצוף, לא אשנא אותו, אבל בטח שאבין גם את אלה שמקללים אותו.

למה צביעות? הוא הלך לקבוצה המקצועית השניה הכי טובה שקיימת. לשחקן ברמתו זה הגיוני. מה ציפית? שהוא יבוא לקרקס של בית"ר? או אולי לחממה במכבי פ"ת? זה היה ברור לכולם שזה רק עניין של זמן שהוא יחתום 

לפני8 שעות , קובי השועל said:

הלכת לזיין קטינה

בגדת גם באישה

כולם עכשיו לשיר ביחד לבוגד

שעומר מזיין קטינות

עומר מזיין קטינות...

שרת שהם חיזבאלה

תפרו לך תפרשה

כולם במדינה יודעים את האמת

שעומר הוא סתם פדופילללל

אין כאן אפילו חרוז אחד, זה מדהים.