Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

מי זה לעזאזל הניסן קניאס הזה? ברצינות שואל, איך הוא הגיע לרדיו, חוץ מלהיות אוהד חיפה?

מאיפה מופלצים כל הפרשנים החיפאיים האלה כמוהו וכמו בנדו ואהרונוביץ' שלוקחים אותם לכתוב פרשנות באתרים הגדולים?

חייב לציין שתום בנאדו פרשן סביר 

הצרחות שלו בחילוף של טאווטחה במשחק מולנו הם רגע נדיר של פרשנות, 

בדרך כלל פרשנים צורחים ביקורת רק בדיעבד, הוא ראה את הפאשלה בזמן אמת. 

רק סאן מנחם יקבל איזה 2-3 בחוץ וזהו. אולי איזה קנס לקבוצות.

לגבי כל הכתבלים של חיפלה ואירועי שרי, זה מצחיק, למה? כי הם אחת הבעיות של חיפה, והם מנסים להסתיר בעיות אחרות. כאלה מפגרים.

7 דקות לפני, וזה ברשת said:

מי זה לעזאזל הניסן קניאס הזה? ברצינות שואל, איך הוא הגיע לרדיו, חוץ מלהיות אוהד חיפה?

מאיפה מופלצים כל הפרשנים החיפאיים האלה כמוהו וכמו בנדו ואהרונוביץ' שלוקחים אותם לכתוב פרשנות באתרים הגדולים?

אסף אבולעפיה העורך של אתר ערוץ הספורט "הצהוב" אוהד חיפה 

20 דקות לפני, Mtamir said:

ההסתברות של טיפות הדלק האחרונות שווה להסתברות של טיפות השלשול הראשונות.

יש מצב. אין לדעת. אבל יש לי תפקיד...

אני עדיין לא רואה אותנו כפיבוריטים גם בקרב עד הבאזר(אם וכאשר). אני צריך יותר מספרים מההתקפה בשביל זה.  

לפני1 שעה , המכבייה said:

לגמרי. האופוריה פה פשוט מוגזמת. חיפה עדיין פיבוריטית במירוץ הזה.

30 דקות לפני, המכבייה said:

אני מקווה שאנחנו רואים את המהפך ולא את טיפות הדלק האחרונות שלנו. 

:( 

41 דקות לפני, המכבייה said:

אני מקווה שאנחנו רואים את המהפך ולא את טיפות הדלק האחרונות שלנו. 

מזה אני מפחד, שנגיע עם הלשון בחוץ לפלייאוף אחרי רצף מטורף ומלא פצועים כשחיפה עשו סיבוב בינוני שיתאזן בפלייאוף. זה בדיוק העונה של ג'ורדי.

23 דקות לפני, Art Vandelay said:

אסף אבולעפיה העורך של אתר ערוץ הספורט "הצהוב" אוהד חיפה 

דווקא ממה שהבנתי הוא הסגן עורך והוא אוהד הפועל, והעורך הראשי זה אורי דגון שהוא אוהד חיפה.

אינפלציית הכתבים והפרשנים אוהדי חיפה באתר ספורט 5 מורגשת היטב (יש עוד איזה אחד שאני לא זוכר את שמו), אבל מודה שמבחינת תכנים שלכאורה אובייקטיביים, אני לא מרגיש שם ששמים את חיפה בפרונט. כלומר הם לא בכותרת הראשית יותר מדי. מה שכן למכבי אין שם יור מדי התייחסות מעבר לכתבות הכמעט ריקות מתוכן של תומר לוי.

9 דקות לפני, וזה ברשת said:

דווקא ממה שהבנתי הוא הסגן עורך והוא אוהד הפועל, והעורך הראשי זה אורי דגון שהוא אוהד חיפה.

אינפלציית הכתבים והפרשנים אוהדי חיפה באתר ספורט 5 מורגשת היטב (יש עוד איזה אחד שאני לא זוכר את שמו), אבל מודה שמבחינת תכנים שלכאורה אובייקטיביים, אני לא מרגיש שם ששמים את חיפה בפרונט. כלומר הם לא בכותרת הראשית יותר מדי. מה שכן למכבי אין שם יור מדי התייחסות מעבר לכתבות הכמעט ריקות מתוכן של תומר לוי.

יש טור של אוהד ירוק מדי משחק של חיפה.

צוותי השידור של תכניות הספורט השונות בחיפה מקבלים חשיפה רחבה ומעלים מדי פעם טורים ״מקצועיים״.

24 דקות לפני, Keano said:

מזה אני מפחד, שנגיע עם הלשון בחוץ לפלייאוף אחרי רצף מטורף ומלא פצועים כשחיפה עשו סיבוב בינוני שיתאזן בפלייאוף. זה בדיוק העונה של ג'ורדי.

יש בזה משהו ואני מתפלל שלא. מצד שני, בש של אותה אליפות טיפה מזכירה אותנו. היא כבר לא היתה במיטבה אבל ממן והסאווגר של בק טו בק עשו עבורה את ההבדל. השאלה היא מי יכול להיות הממן שלנו? אולי ואן לוון? 

7 דקות לפני, קמחי said:

יש טור של אוהד ירוק מדי משחק של חיפה.

צוותי השידור של תכניות הספורט השונות בחיפה מקבלים חשיפה רחבה ומעלים מדי פעם טורים ״מקצועיים״.

כן, לגבי זה אין ספק. כתבתי שזה מורגש היטב. ואין ספק שמרגישים שלהם יש הכי הרבה כתבים, פרשנים, ומחברי כתבות עמוקות יותר על הקבוצה והמועדון ("כתבות צבע").

התכוונתי שמשאר הערוץ, אלה שלא אוהדי חיפה אלא לכאורה אובייקטיביים, אני לא מרגיש שמתעסקים בחיפה יותר מאשר במועדונים הגדולים האחרים. וגם מבחינת עריכה אני לא מרגיש שהכותרות הראשיות הן בעיקר על חיפה.

ושוב לצד זאת, ההתעסקות במכבי, בקושי קיימת, ביחס לגודל המועדון. דווקא במובן הזה, חייב לומר שאתר ONE לגמרי מקדיש למכבי תכנים וכותרות.

2 דקות לפני, המכבייה said:

יש בזה משהו ואני מתפלל שלא. מצד שני, בש של אותה אליפות טיפה מזכירה אותנו. היא כבר לא היתה במיטבה אבל ממן והסאווגר של בק טו בק עשו עבורה את ההבדל. השאלה היא מי יכול להיות הממן שלנו? אולי ואן לוון? 

ביום אופטימי אני אגיד ניקוליץ', אבל אם נצליח למשוך צמוד לחיפה בלי יוני הוא יהיה האקס פקטור בפלייאוף. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

ניקוליץ׳

26 דקות לפני, Keano said:

ביום אופטימי אני אגיד ניקוליץ', אבל אם נצליח למשוך צמוד לחיפה בלי יוני הוא יהיה האקס פקטור בפלייאוף. 

ניקוליץ זה אופטימי ברמת שלום עולמי ואין גבולות יותר. 

29 דקות לפני, המכבייה said:

ניקוליץ זה אופטימי ברמת שלום עולמי ואין גבולות יותר. 

לא יודע, העובדה שמכבי רשמו אותו לליגה אולי מרמזת משהו

חייב להודות שקצת מקנא בהם שיש להם שעתיים (יאניב והפלייאוף) של תוכן יומי שמוקדש לקבוצה. מי מרים את הכפפה לפודקאסט (מצולם?) יומי?

3 דקות לפני, לנצח צהוב said:

חייב להודות שקצת מקנא בהם שיש להם שעתיים (יאניב והפלייאוף) של תוכן יומי שמוקדש לקבוצה. מי מרים את הכפפה לפודקאסט (מצולם?) יומי?

הכל רק לא זה.

9 דקות לפני, לנצח צהוב said:

לא תודה. 

4 דקות לפני, קובי השועל said:

הכל רק לא זה.

למה? באמת שואל? אם זה איכותי (כמה שאפשר) וחדשותי, ופחות בקטע של לעלות אוהדים לשידור (בואו נודה על האמת, זה מעניין)- אז מה הבעיה. קהל יש לזה, בהחלט רואה את עצמי צופה כמה פעמים בשבוע. אם כרגע אני מעדיף לשמוע את הפודקאסט של יוסיפוביץ ואפילו יוטיוב של רדיו חיפה, ברור שאעדיף תוכן רק על מכבי. מעריך שיש עוד הרבה.

1 hour ago, לנצח צהוב said:

למה? באמת שואל? אם זה איכותי (כמה שאפשר) וחדשותי, ופחות בקטע של לעלות אוהדים לשידור (בואו נודה על האמת, זה מעניין)- אז מה הבעיה. קהל יש לזה, בהחלט רואה את עצמי צופה כמה פעמים בשבוע. אם כרגע אני מעדיף לשמוע את הפודקאסט של יוסיפוביץ ואפילו יוטיוב של רדיו חיפה, ברור שאעדיף תוכן רק על מכבי. מעריך שיש עוד הרבה.

אתה פשוט יכול לקרוא בקבוצת פייסבוק רנדומלית של אוהדי מכבי והרעיון ירד לך. 

קל לומר את זה. אני מדמיין, נגיד, את רענן ברנובסקי, יחד בפאנל עם שחקן עבר (אחד הברומרים לדוגמא, ויקי פרץ) עם עוד פרשן שהוא תאכלס קודם כל אוהד (סטייל ניר צדוק של הפודיום כזה). אפשר לעלות אוהדים, אפשר שלא, ובעיקר, מוזר שזה לא קיים עדיין לקבוצה הכי גדולה בארץ.