Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה עם המעסה של מכבי חיפה שהרביץ שם לכל עבר

3 דקות לפני, Sawyer said:

לא מבין איפה אבו פאני ולירן סרדל.. איך הם לא חלק מזה?

נעלמו כמו דמי ההעברה על יחזקאל

ובינתייים באתר של הערוץ הצהוב:

יתפוצץ בפנים: הניפוח המוגזם של אירועי הדרבי

הפחתת נקודות? הרחקות ארוכות? התערבות של שר הספורט? הסערה סביב העימות בדרבי החיפאי איבדה כל פרופורציות ועלולה לגרום לביה"ד לקבל החלטה שגויה. ניסן קניאס על הימים המתוחים בחיפה, הסיבה שהיריבות בעיר צפה מחדש ומופע הצדקנות הציבורי. דעה

ניסן קניאס  15.02.21 - 13:05

220

איזה מטומטם האיש הזה

חוץ מלהיות סתם אוהד שמשדר ברדיו ניסן קניאס מה הוא? שואל באמת כי אני לא יודע.

גם לי בא לכתוב טור עם אינטרס לעזור לקבוצה שלי, העיקר תקשורת צהובה איזה עלובים הערוץ הזה.

36 דקות לפני, Naor23 said:

חוץ מלהיות סתם אוהד שמשדר ברדיו ניסן קניאס מה הוא? שואל באמת כי אני לא יודע.

גם לי בא לכתוב טור עם אינטרס לעזור לקבוצה שלי, העיקר תקשורת צהובה איזה עלובים הערוץ הזה.

היית צריך לשמוע את יגאל גולדשטיין, ''עיתונאי ערוץ הספורט'' מגן על בן דב ועל מכבי חיפה להקיא עליהם

והבלגן עם שרי שאף אחד לא מעיז לפרסם, קבוצה של כימיקלים הולכים בדרך של הפועל ויהיו כמוהם, חלאות

מה ישאר מהם אחרי שיבינו שלא יראו תארים-הפועל

יגאל גולדשטיין ניסן קניאס, מי אלו האנשים האלה?

יגאל גולדשטיין זה ההוא שמראיין את ואן לייבן בג'יבריש, לא?

אני מזכיר שאנחנו בדרבי שפואד פרץ למגרש, קיבלנו הורדת נקודות. זאת לא השפעה על מאבק האליפות?

מזל שהניסן קניאס הזה לא ביקש שיוסיפו לחיפה 3 נקודות בשביל לא להרוס את "מאבק האליפות"

לפני1 שעה , Insigne said:

יגאל גולדשטיין ניסן קניאס, מי אלו האנשים האלה?

יגאל גולדשטיין זה ההוא שמראיין את ואן לייבן בג'יבריש, לא?

אני מזכיר שאנחנו בדרבי שפואד פרץ למגרש, קיבלנו הורדת נקודות. זאת לא השפעה על מאבק האליפות?

מזל שהניסן קניאס הזה לא ביקש שיוסיפו לחיפה 3 נקודות בשביל לא להרוס את "מאבק האליפות"

אוהד הפועל יורד מהיציע, מרביץ לשחקן מכבי, שחקן מכבי מקבל אדום, המשחק מאבד שליטה ומפוצץ, בית הדין מאשים את מכבי ומכבי נענשת במינוס 4 נקודות וההרחקה של זהבי לא מתבטלת (מינוס נקודה ופסילה של משחק שככל הנראה היינו מנצחים).  

לעומת זאת, במקרה של חיפה, חצי מועדון רב מכות (לא מדבר על מה שקרה על הדשא, שם זה נראה כמו משהו שאמור להסתיים בכמה אדומים לכל קבוצה, אבל לפי מה שאומרים הם ממש הלכו מכות בחדרי הלבשה), והם טוענים שבית הדין צהוב עוד לפני שהם קיבלו עונש. 

אוהדי חיפה אלו האוהדים הכי מסכנים בליגה, שילוב של רגשי נחיתות חמורים, קנאה, שאיפת אוויר מזוהם בקבוע ופיזית ראש קטן יותר מאדם ממוצע. 

*רק מוסיף שבגלל שאנחנו מדברים על זה ואסור לשכוח, ריינשטרייבר, איזה נבלה, לא נשכח ולא נסלח לעולם, חלאת אדם מטונפת, מאחל לו רק רע.

1 דקה לפני, ravid said:

אם מישהו פה חושב שרמת הבכיינות אצלנו נמוכה יותר, אז יש לי חדשות מבאסות: אם היתה לנו תחנת רדיו, סיכוי טוב שזה היה נשמע דומה.

מתייג

22 דקות לפני, nirnir20 said:

אוהד הפועל יורד מהיציע, מרביץ לשחקן מכבי, שחקן מכבי מקבל אדום, המשחק מאבד שליטה ומפוצץ, בית הדין מאשים את מכבי ומכבי נענשת במינוס 4 נקודות וההרחקה של זהבי לא מתבטלת (מינוס נקודה ופסילה של משחק שככל הנראה היינו מנצחים).  

לעומת זאת, במקרה של חיפה, חצי מועדון רב מכות (לא מדבר על מה שקרה על הדשא, שם זה נראה כמו משהו שאמור להסתיים בכמה אדומים לכל קבוצה, אבל לפי מה שאומרים הם ממש הלכו מכות בחדרי הלבשה), והם טוענים שבין הדין צהוב עוד לפני שהם קיבלו עונש. 

אוהדי חיפה אלו האוהדים הכי מסכנים בליגה, שילוב של רגשי נחיתות חמורים, קנאה, שאיפת אוויר מזוהם בקבוע ופיזית ראש קטן יותר מאדם ממוצע. 

*רק מוסיף שבגלל שאנחנו מדברים על זה ואסור לשכוח, ריינשטרייבר, איזה נבלה, לא נשכח ולא נסלח לעולם, חלאת אדם מטונפת, מאחל לו רק רע.

חוץ מאוהדי מכבי כל זה לא קיים ולא קרה לעולם 

קראתי כתבה בוואלה ספורט שמתייחסת למקרים דומים שבהם הורדו נקודות על אותם סעיפים, הוזכרו שם מכבי פתח תקווה, בני לוד והפועל רמת גן ושום מילה על מקרה פואד, שזה הזיה משוגעת העונש שקיבלנו

1 hour ago, nirnir20 said:

לעומת זאת, במקרה של חיפה, חצי מועדון רב מכות (לא מדבר על מה שקרה על הדשא, שם זה נראה כמו משהו שאמור להסתיים בכמה אדומים לכל קבוצה, אבל לפי מה שאומרים הם ממש הלכו מכות בחדרי הלבשה), והם טוענים שבין הדין צהוב עוד לפני שהם קיבלו עונש. 

מסכים כמובן אבל בנוסף בהקשר של אותו דרבי- ברקוביץ יושב באולפן ומגן על חיפה כאילו זה לא הזוי שמנהל קבוצה יירד לדשא כדי ללכת מכות, ובוני יושב ולא שואל אותה חצי שאלה על אותו אירוע,שברקוביץ כמובן היה אז באיזה תפקיד מונפץ בהפועל.

הם פשוט בהלם.

לא היה לי ספק שכשנהיה קרובים הם ישלשלו אבל באמת שלא חשבתי שזה יהיה ככה.

רק בחיפה יש מכבי? אשכרה הפועל פחות שלשלנים מהם, הם הפועל שקוראים לעצמם מכבי.

1 hour ago, ravid said:

אם מישהו פה חושב שרמת הבכיינות אצלנו נמוכה יותר, אז יש לי חדשות מבאסות: אם היתה לנו תחנת רדיו, סיכוי טוב שזה היה נשמע דומה.

avatars-000088772952-2cg4u9-t500x500.jpg

לפני2 שעות , nirnir20 said:

רוצה לשמוע משהו מצחיק? היה אוהד חיפה שטען שיש כמה שופטים צהובים אוהדי מכבי שכל הזמן נותנים לנו מתנות. הוא מנה שלושה מהם - אחד מהם היה ריינשרייבר :doh:

בתאכלס? על דברים כאלה כמו הקטטה הזאת מקבלים מעבר להרחקות וקנסות גם הורדת נקודות. 

אבל ברור שחיפה לא יקבלו שום דבר משמעותי. אני עוד זוכר איך דחו להם עונש של משחק ללא קהל כי הוא נפל על הדרבי ו"חבל להרוס חוויית דרבי לאוהדים". ועוד כל מיני הנפצות הזויות, הילד מהטיול שנתי עדיין מחכה שישיגו אותו אגב. או הסגירה של חצי מהיציע הצפוני חח קיצר לא חסר. 

בכל מקרה, הארבעה שהועמדו לדין מחיפה יקבלו לפחות 2-3 משחקים בחוץ. שזה כבר משמעותי. 

בקיצור - מכלום ציפייה יש לנו מופע נחמד לצפות בו ביום רביעי. הpreview כבר התחיל עם כל הכתבות והבכי שלהם ברדיו חיפה, שמעתי גם שהקופים הולכים להפגין שם מול ההתאחדות בזמן הדיונים. תכינו את הפופקורן יהיה משעשע.

1 hour ago, Dalembert said:

אני חושב שחגיגות השלשול קצת מוקדמות, במיוחד לאור מבול כתבות המסר והניצחון של אופי שהולך ליפול החל מהיום בלילה. 

לגמרי. האופוריה פה פשוט מוגזמת. חיפה עדיין פיבוריטית במירוץ הזה.

17 דקות לפני, המכבייה said:

חיפה לא הייתה פייבוריטית גם כשהיינו במינוס 8, אז בטח ובטח לא עכשיו. 

15 דקות לפני, Krishi said:

חיפה לא הייתה פייבוריטית גם כשהיינו במינוס 8, אז בטח ובטח לא עכשיו. 

יש לך תפקיד מוגדר בקרב האליפות, תן לי לעשות את התפקיד שלי(:

זה עבד עד עכשיו. 

56 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא מתיימר להיות מנהיג הריאליסטיים או האנטי נאחסים אבל המצב הגיע ל50-50 לפחות גם בלי לדעת את התוצאה הערב. 

1 דקה לפני, Mtamir said:

אני לא מתיימר להיות מנהיג הריאליסטיים או האנטי נאחסים אבל המצב הגיע ל50-50 לפחות גם בלי לדעת את התוצאה הערב. 

אני מקווה שאנחנו רואים את המהפך ולא את טיפות הדלק האחרונות שלנו. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אני מקווה שאנחנו רואים את המהפך ולא את טיפות הדלק האחרונות שלנו. 

ההסתברות של טיפות הדלק האחרונות שווה להסתברות של טיפות השלשול הראשונות.