Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

נשבע שאני מתגעגע לימים שהיינו אשכרה ביריבות עם קהל אינטילגנטי כמו הפועל עם כל השנאה ולא המנותקים מחיפה וב"ש. פשוט אנשים שהשנאה מעוורת אותם, לראות ולא להאמין שהם מנסים ליצור קונצנזוס שדופקים אותם כשעוד לא הייתה שום התייחסות של בית הדין לנושא.

הבנתי שהם הורידו כאקט מסויים את הדירוג של אפליקציית ספורט 5, כמה אפשר להיות כל כך מנותק? ערוץ שהמסקר של מכבי הוא אבא של שחקן מכבי חיפה. 

אבל איך הפנאטיקס אמרו, אם הייתי אתם- הייתי רוצה להיות אני גם.

13 דקות לפני, Insigne said:

למה הסיפור עם שרי לא מתפרסם? איפה אביר הצדק אלמוג בוקר או מוטי פחשקצי הסכסכן הקטן? 

מה, לא שמעת? הוא פתאום באורח פלא התאושש מהפציעה המסתורית שלו. 

36 דקות לפני, BRoi said:

מה הסיפור עם שרי?

הכתבים בחיפה ככ אוהדים חיפה שאף אחד לא באמת יודע. 

מה יודעים בוודאות: היה עימות בין בכר לשרי.

חלק מהשמועות אומרות ששרי רב עם אצילי חלק אמרו שסתם בכר העיר לו באימון ואז בוודאות בכר דחף את שרי ואמר שיכבד אותו או משהו כזה ואז חלק מהאנשים אומרים ששרי דחף חזרה והסתובב וירד לחדר הלבשה, חלק אומרים ששרי ממש "נתן לו אחת" או כמו שהקשר האחורי הקוקסינל שלהם הדליף "הרים עליו יד" 

בכל מקרה היה עימות כנראה פיזי בינהם, שתיקת הכבשים בתקשורת.

5 דקות לפני, Sawyer said:

חלק מהשמועות אומרות ששרי רב עם אצילי חלק אמרו שסתם בכר העיר לו באימון ואז בוודאות בכר דחף את שרי ואמר שיכבד אותו או משהו כזה ואז חלק מהאנשים אומרים ששרי דחף חזרה והסתובב וירד לחדר הלבשה, חלק אומרים ששרי ממש "נתן לו אחת" או כמו שהקשר האחורי הקוקסינל שלהם הדליף "הרים עליו יד" 

העיקר שכתבי החצר בתקשורת ה״תל אביבית הצהובה״ אשכרה הוציאו אתמול פוש-״שרי החלים מהפציעה,יחזור להרכב נגד בית״ר״ 

:whistling:

סיפור די מגעיל ובושה שלא יצא החוצה, מראה כמה התקשורת כאן חובבנית ושומרת על האינטרסים של החברים וכמובן נגועה מכף רגל ועד ראש.

לגבי הכלב דורון בן דור וכל החבר'ה האלה שאין להם הכנה למוח זה עוד בסדר, אבל מה עם גידי ליפקין? למה הוא לא עוקף את ההגנה שדורון בן דור מקנה לחיפה בוואן ומפרסם?

מה עם איציק יצחקי ועורך וואלה? מה קורה עם ספורט 5 הרשעים? כאילו באמת, עד כמה אפשר להיות רקוב.

קמפיין לברקוביץ - מספרים לנו מה רוטשטיינר אכל לארוחת בוקר ואיך הוא סחב עוד גבינת פילדלפיה מהבופה. מכות באימון חיפה בין מאמן לשחקן = שקט תקשורתי.

מעניין שיעקב שחר לא הזמין כרטיס טיסה לשרי.  תקשורת בזויה, איזה אפסים. 

הראיונות ששחר נתן בתחילת השנה + לפני שבועיים נותנים לו מעטפת הגנה תקשורתית. 2021 והתקשורת כאן עדיין כמו משמרות המהפכה.

עריכה: מה עם פיד מכבי-גראלדש בטוויטר? חוץ מבודדים גם שם שקט בנושא הזה

21 דקות לפני, עמית ר said:

לא הבנתי מאיפה אתם בטוחים שהיה משהו עם שרי?

הרבה אוהדי חיפה נשבעים בזה

*עדיין לא יודע כמה זה אמין.. זה הרי אותם אנשים שחושבים שבוני גינזבורג בעדנו

אגב, עורך באתר ספורט גדול במדינה אמר לי שהוא לא יכול לפרסם גם אחרי שהראתי לו את נטע לביא מודה בפני חבר שלי ששרי "הרים יד" על בכר בגלל שהכתב שלו לענייני חיפה "לא מכיר את המקרה" וממה שהוא מבין זה חרטא והוא פצוע.

וכל המעורבים יודעים שהוא לא חושב את זה הרי.. מטורף רמת השכונה וכמה הם חיילים של כבוד הנשיא.

Just now, Sawyer said:

אגב, עורך באתר ספורט גדול במדינה אמר לי שהוא לא יכול לפרסם גם אחרי שהראתי לו את נטע לביא מודה בפני חבר שלי ששרי "הרים יד" על בכר בגלל שהכתב שלו לענייני חיפה "לא מכיר את המקרה" וממה שהוא מבין זה חרטא והוא פצוע.

וכל המעורבים יודעים שהוא לא חושב את זה הרי.. מטורף רמת השכונה וכמה הם חיילים של כבוד הנשיא.

העיקר שהתקשורת אוהדת מכבי.

כמה מנותקים הם יכולים להיות? הם אשכרה עד היום חוגגים על ה"כדורגל איזה כדורגל" ואז הם אומרים שהתקשורת אוהדת מכבי

לפני3 שעות , Sawyer said:

תקשורת צהובה של תל אביב.

אני יכול להבין למה הם מתאבדים על זה שהסיפור לא ידלוף.

זה גם יסיט את האש ממאבק הצדק המרגש שלהם מול מדינת תל אביב וגם יאלץ אותם לייחס את החרבון שלהם באופן פנימי ולא חיצוני כמו שהם עושים כבר שבועות

כותב את זה כאן כי זה קשור לחיפה, אבל כתב האישום פורסם על אירועי הדרבי. לפי מה שכתוב חזיזה וחבשי ופלאניץ יאכלו אותה קשה מהצד הירוק.

אבו פאני לא נכלל בכלל בכתב אישום.

42 דקות לפני, Almogl said:

אני יכול להבין למה הם מתאבדים על זה שהסיפור לא ידלוף.

זה גם יסיט את האש ממאבק הצדק המרגש שלהם מול מדינת תל אביב וגם יאלץ אותם לייחס את החרבון שלהם באופן פנימי ולא חיצוני כמו שהם עושים כבר שבועות

מי זה הם? התקשורת או חיפה?

מובן ולגיטימי למה חיפה נלחמים שזה לא יודלף. מה שלא מובן ולא ברור זה למה התקשורת שמקבלת סיפור כזה על מגש של כסף - מתעלמת במכוון.

הייתי מבין אם הייתה יושרה עיתונאית ולא היו מפרסמים ששחקנים הולכים מכות באימון, אבל אני יכול למצוא כאן עשרה סיפורים מהשנים האחרונות שאנשי התקשורת רצו ומיהרו לפרסם בכל פלטפורמה על מכות באימון. כשזה נוגע למכבי חיפה אז לא מפרסמים למרות שיודעים. הזייה.

7 דקות לפני, ebibo said:

לא חושב שמישהו שם יקבל מעל 2 משחקי הרחקה שאחד מהם יהיה בגביע מול א.א פאחם(נדמה לי)

כן? דולב חזיזה נאשם בהשתתפות בקטטה בנסיבות מחמירות והפרת סדר על כך שהכה שחקן במנהרת השחקנים.

אתה רוצה להגיד לי שהוא יקבל פחות על מה שעשה זוסאווה?

חזיזה וחבשי יאכלו אותה הכי חזק מבין שחקני מכבי חיפה. חבשי גם ככה פצוע נראה לי. השניים הנוספים יקבלו עונש קל יותר.

העניין הוא שגם מכבי חיפה עצמה מואשמת בנסיבות מחמירות, אז מעניין מה יקרה עם זה.

להלן הסעיפים שבהם מואשם כל שחקן ובעל תפקיד: מנחם - התנהגות בלתי ספורטיבית והפרת סדר; חבשי - השתתפות בקטטה בנסיבות מחמירות והפרת סדר; חזיזה - השתתפות בקטטה בנסיבות מחמירות והפרת סדר; פלאניץ' - השתתפות בקטטה והפרת סדר; אראל - השתתפות בקטטה והפרת סדר; בן בסט - השתתפות בקטטה והפרת סדר; מלול - השתתפות בקטטה והפרת סדר; תורג'מן - השתתפות בקטטה בנסיבות מחמירות והפרת סדר; קפילוטו - השתתפות בקטטה בנסיבות מחמירות והפרת סדר; בן דב - השתתפות בקטטה והפרת סדר; ביבס - השתתפות בקטטה בנסיבות מחמירות והפרת סדר.

חבשי, חזיזה, פלאניץ, אראל, בן בסט, מלול, תורגמן, קפילטו - אלה יקבלו הרחקה בדוק, השאלה כמה זמן ...