Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

On 20.11.2020 at 22:00, קובי השועל said:

הפועל חיפה אגדת הכדורגל הישראלי.

עכשיו הם רוצים גם להגיד שהדרבי שלהם יותר גדול? אני באמת לא מבין הם חיים עם עצמם שם. אוסף של מתוסכלים עם זנב..

הם צודקים, הדרבי של חיפה מעניין יותר. מהפכים, דרמות, מתח , דמעות , אנשים לא ישנים שבוע לפני הדרבי ... בקיצור חגיגה

בתל אביב מה ? איזה מתח ? איזה תחרות ? ליגה, גביע וטוטו גם יחד הנצחון האחרון של הפועל היה ב 2014 אחרי שמכבי הבטיחו כבר מעשית את התואר הראש היה בחגיגות ועלינו בהרכב מזלזל 

זה דרבי זה ? 
צריך להודות באמת, הכושל הזה ג'ורדי הרס פה הכל גם את המתח בדרבי 

לפני8 שעות , Sawyer said:

קבל קטע מפגר.

אני נכנס ללינק לא עובד לי, כתוב שצריך להיות חבר אנערף. רואה את שם הכותב: בונים חומה.

היום בטיפוס הייתי עם חולצה של שרן מישהו אמר לי בלה בלה אתה עם החולצה הנכונה קצת דיברנו אמר לי אני בונים חומה באינסטגרם. שיאללה.

ריגשת סוייר.

On 20.11.2020 at 22:00, קובי השועל said:

הפועל חיפה אגדת הכדורגל הישראלי.

עכשיו הם רוצים גם להגיד שהדרבי שלהם יותר גדול? אני באמת לא מבין הם חיים עם עצמם שם. אוסף של מתוסכלים עם זנב..

הדרבי שלהם כמובן לא יותר גדול, אבל בשנים האחרונות הוא כן יותר שיוויוני. כמות השלישיות שמכבי חיפה קיבלה מהפועל חיפה ב3 שנים האחרונות היא יותר ממה שהם קיבלו בשישים שנה לפני. 

ועדין, אוהדי כדורגל בארץ שלא אוהדים את אחת הקבוצות יעדיפו לראות דרבי תל אביב מאשר הדרבי של חיפה.

אני אישית דווקא אוהב את הדרבי של חיפה כי הקופים תמיד מגיעים בתחושה שהם בלתי מנוצחים ובשנים האחרונות הפועל חיפה משפילה אותם לפחות פעם בעונה.

1 hour ago, שחר צהוב said:

כמות השלישיות שמכבי חיפה קיבלה מהפועל חיפה ב3 שנים האחרונות היא יותר ממה שהם קיבלו בשישים שנה לפני.

עשר פעמים שלוש?

לפני15 שעות , דקסטר said:

תודה אבל זה לא אותו דבר כשהוא לא ביציע

אמת.

לראות ברקע את האוהדים המבואסים שלהם וכאלה, לראות אותו יוצא בעצבים מהמגרש ומקלל.

47 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אמת.

לראות ברקע את האוהדים המבואסים שלהם וכאלה, לראות אותו יוצא בעצבים מהמגרש ומקלל.

לשמוע את הקהל שלנו שר תשתחוו כשהוא בדרך לאוטו היה הטופ קלאס שלו.

אני אוהב את זה שכל שידור שלהם, כל השדרנים שלהם, כל האוהדים שלהם שעולים לאוויר, כולם בלי יוצא מן הכלל כל הזמן משווים את חיפה למכבי. כל הזמן השוואות בין היכולות של חיפה לשל מכבי, ותראו במכבי ת"א עושים ככה וככה ובגלל זה הם ככה וככה ובחיפה עושים ככה וככה ומתי נתחיל לעשות כמו מכבי ובלה בלה בלה...

וכמובן השחקנים אצלנו יושבים על הספסל ולא מצייצים רק בגלל שהם מקבלים הרבה כסף... קבוצה של כסף מסריחה ופריצה המניאק... 

2 דקות לפני, Krishi said:

אני אוהב את זה שכל שידור שלהם, כל השדרנים שלהם, כל האוהדים שלהם שעולים לאוויר, כולם בלי יוצא מן הכלל כל הזמן משווים את חיפה למכבי. כל הזמן השוואות בין היכולות של חיפה לשל מכבי, ותראו במכבי ת"א עושים ככה וככה ובגלל זה הם ככה וככה ובחיפה עושים ככה וככה ומתי נתחיל לעשות כמו מכבי ובלה בלה בלה...

וכמובן השחקנים אצלנו יושבים על הספסל ולא מצייצים רק בגלל שהם מקבלים הרבה כסף... קבוצה של כסף מסריחה ופריצה המניאק... 

"כל אחד שם מקבל פי 3"