Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

למה אנשי הספורט פה בארץ כל כך טיפשים עם ראיה מצומצמת של ילד בכיתה ג'? ואני מדבר על כולם- פרשנים, שחקנים, מאמנים, אני צוות כאלה ואחרים וכו'...

ברוב המדינות שמכבדות את עצמן ואני די עוקב אחרי תקשורת הספורט העולמית- השיח הוא ענייני ומשכיל, יש תרבות, אין את כל המערכת אינטרסים ההזויה הזאת.

Just now, קובי השועל said:

למה אנשי הספורט פה בארץ כל כך טיפשים עם ראיה מצומצמת של ילד בכיתה ג'? ואני מדבר על כולם- פרשנים, שחקנים, מאמנים, אני צוות כאלה ואחרים וכו'...

ברוב המדינות שמכבדות את עצמן ואני די עוקב אחרי תקשורת הספורט העולמית- השיח הוא ענייני ומשכיל, יש תרבות, אין את כל המערכת אינטרסים ההזויה הזאת.

מגיל 18 בערך אני לא מסוגל לצרוך ברצינות תקשורת ספורט בארץ. 

הפעמים היחידות שאני רואה או שומע משהו כזה זה רדיו חיפה וזה כי כיף להסתלבט עליהם. 

תת רמה זה אנדרסטייטמנט למה שקורה פה בארץ בתחום הזה, מביך. 

כתבים שלא יודעים אנגלית, לדוגמה פשכע הנבלה שמנסה לראיין את איביץ' בקושי מצליח להוציא משפט מהפה, ושהוא כבר מוציא משהו אז בשאלה השנייה שהוא שואל, רגע אחרי משחק עונה שסגר את הסיפור של האליפות, זה על שמועות שהוא חותם בבלגיה. 

20 דקות לפני, nirnir20 said:

כתבים שלא יודעים אנגלית, לדוגמה פשכע הנבלה שמנסה לראיין את איביץ' בקושי מצליח להוציא משפט מהפה, ושהוא כבר מוציא משהו אז בשאלה השנייה שהוא שואל, רגע אחרי משחק עונה שסגר את הסיפור של האליפות, זה על שמועות שהוא חותם בבלגיה. 

היה איזה משחק העונה שאיביץ' עוד שנייה הוריד לו ראסיה.

On 4.6.2020 at 13:34, nirc2 said:

אהרונוביץ': "גולסה היה מדבר איתי יום יום בטלפון, היה בוכה לי עם דמעות שהוא רוצה לשחק במכבי חיפה, אבל זה נפל בגלל כמה דולרים"

מסכן גולסה :(

לא שזה קריטי במיוחד, אבל גולסה חתם במכבי על חוזה של 230 אלף דולר, שכר סטנדרטי גם במכבי חיפה. איזה נפל על כמה דולרים ואיזה עמיאת.

16 hours ago, קובי השועל said:

הם פשוט מסוגלים לראות את הדברים רק  בצורה הכי פשוטה שיש, ברובד הנמוך ביותר, כי רק ככה הם יכולים לעבד את האירוע, הם לא מסוגלים, טכנית, לחשיבה מעמיקה יותר,
זה המפרט, זה מה יש להם בקופסא. 
לדוגמה: סיטאציה: שחקן א' מתאים יותר לאסטרטגיית המשחק של המאמן למשחק הספציפי הזה מאשר שחקן ב', שפותח ברוב המשחקים. 
הם לא מסוגלים להבין שיש מחשבה על סגנון משחק והתאמה ליריב לצורך העניין, אז כדי להבין את הסיטואציה שהם רואים הם מפרשים את זה בתור: זה לא מקצועי, כי שחקן ב' הוא בבירור שחקן טוב יותר, קרה משהו בינו לבין המאמן (ה"צנציפרים" גם יוסיפו ציטוטים מפוברקים על אירוע חריג באימון) ואם במקרה השחקן בשנת חוזה אז זה בכלל נופל להם כפרי בשל והם מוסיפים שאלו "משחקי חוזה מצד ההנהלה".  ואם במקרה תפסיד את המשחק? יוציאו למאמן את הנשמה אחר כך שבגלל משחקי אגו וחוזה הפסידו את המשחק, ז"א שהם לא רק נותנים פירוש שגוי לחלוטין לסיטואציה, הם גם תוקפים אחר כך את המעורבים על סמך הפירוש השגוי שלהם. 

"אני אומר לך... אם אתה לוקח את כל הבלמים של מכבי חיפה, כן? לוקח אותם ומערבל אותם לא יוצא מהם חצי אמאדור"

א.אהרונוביץ'.

למה לכל הרוחות מגיע לנו כל הטוב הזה??

34 דקות לפני, Elirandani said:

זה ענק

אני שומע את זה בלופים.

הנה היא עולה! האלופה! הנה היא עולה, מכבי חיפה...

לא מבין את יאניב

הוא מדבר על השחקנים של היום שמתבטלים מול מכבי.

הוא כאילו שכח שגם הוא קיבל מאיתנו חזק בראש כשהוא "רץ" על המגרש?

אם יש פה כמה חבר'ה שרוצים קצת רדיו חיפה הארקדור לוריד - חפשו בפייסבוק את תוכנית "הפלייאוף" של אתמול, ים פנינים. 

מאיפה התעוזה לחגוג אליפות באוגוסט כשמדובר במועדון שכמעט עשור לא ראה צלחת, ומאז ברוב העונות בעיקר נלחם עד הרגע האחרון להיות בפלייאוף העליון?

45 דקות לפני, YoniC said:

מאיפה התעוזה לחגוג אליפות באוגוסט כשמדובר במועדון שכמעט עשור לא ראה צלחת, ומאז ברוב העונות בעיקר נלחם עד הרגע האחרון להיות בפלייאוף העליון?

בכלל המועדון הזה תחרותי רק משהו כמו 30-35 שנה האחרונות בזמן ששאר המועדונים הגדולים רלוונטים פי 2 מזה בזמן. עשו עשור או שניים יפים ועל זה הם מנסים ליצור איזשהו קונצנזוס שהם מועדון מעל הליגה.

אני מבין שזה כואב לראות אותנו לוקחים עוד תואר ועוד תואר בזמן שהם היו בטוחים שהם יעקפו אותנו בטבלת אליפויות או הישגים כאלה ואחרים אבל מכאן ועד לחגוג אליפות שלהם באוגוסט אחרי שהודחנו מאירופה וחצי קבוצה הייתה פצועה זה כבר שיט אמיתי

1 hour ago, Moryo said:

אם יש פה כמה חבר'ה שרוצים קצת רדיו חיפה הארקדור לוריד - חפשו בפייסבוק את תוכנית "הפלייאוף" של אתמול, ים פנינים. 

מטורף כמה תכניות יש להם

יש להם גם תכניות "רגילות" ברדיו חיפה? משהו שלא קשור למכבי חיפה?

אקטואליה, הומור, יחסים, בריאות, מיסטיקה, סתם שירים, משהו?

על מה הם מדברים? איזה שטויות, יענקלה לא פותח את הכיס? יענקלה לא ניסה לשנות כל פעם?

אם זה צוות זר למנהל מקצועי למאמן ישראלי להמשכיות לישראלים מובילים לזרים בהעברה חופשית או לזרים בתשלום.

קטן הוא חתיכת מכונה של קלישאות מה זה? הבן אדם מנותק יש לו מחולל מילים וזהו.

הם פשוט צריכים להבין שזה לא תלוי בהם, בהם זה במכבי חיפה באופן כללי, זה תלוי במכבי, האמיתית אבל.

1 hour ago, nirc2 said:

יש להם גם תכניות "רגילות" ברדיו חיפה? משהו שלא קשור למכבי חיפה?

אקטואליה, הומור, יחסים, בריאות, מיסטיקה, סתם שירים, משהו?

כדורסל? נראה לי הם שוב שכחו שיש שם קבוצת כדורסל. 

22 דקות לפני, Gabay10 said:

על מה הם מדברים? איזה שטויות, יענקלה לא פותח את הכיס? יענקלה לא ניסה לשנות כל פעם?

אם זה צוות זר למנהל מקצועי למאמן ישראלי להמשכיות לישראלים מובילים לזרים בהעברה חופשית או לזרים בתשלום.

קטן הוא חתיכת מכונה של קלישאות מה זה? הבן אדם מנותק יש לו מחולל מילים וזהו.

הם פשוט צריכים להבין שזה לא תלוי בהם, בהם זה במכבי חיפה באופן כללי, זה תלוי במכבי, האמיתית אבל.

הם התקציב השני בגודלו בליגה בכל עונה לא יודע מאיפה החוצפה שלהם להגיד שהוא לא משקיע. אולי הייתה איזו עונה אחת שאלונה השקיעה יותר משחר.