Jump to content

רדיו חיפה

הרוסונרי

Recommended Posts

46 דקות לפני, Elirandani said:

העקיצה מאוד כאבה לו. 

תתעסקו בקקי ינבלות.

במקרה אני זה שדיברתי

כמו כל משחק נגדם עולה לשידור ודופק סתלבט היה כיף במיוחד 

אחרי מחקר עומק אני בטוח שיאניב יותר מטומטם מאלון מזרחי ביי פאר 

הבנאדם היחיד בעולם שמסתובב נטול מוח, כל הראש זו דקורציה בלבד

1 hour ago, הנדון said:

אף פעם אסור להאמין להם שיש רק אוהדים. פעם אחת לא קרה שהם אמרו רק אוהדים זה באמת קרה אי אפשר לעשות נגדם תביעה יצוגית על הולכת שולל או משהו כזה?

כל פעם מחדש אנחנו נופלים בזה. אני איתך בייצוגית.

1 hour ago, avrahami said:

אחרי מחקר עומק אני בטוח שיאניב יותר מטומטם מאלון מזרחי ביי פאר 

הבנאדם היחיד בעולם שמסתובב נטול מוח, כל הראש זו דקורציה בלבד

ממש לא מטומטם. הוא יודע בדיוק על איזה נקודות ללחוץ בשביל שהמפגרים האלה ימשיכו לאהוב אותו

לדעתי קטן יותר אינטיליגנט, יותר ורבלי ופחות עילג מרוב כדורגלני העבר בארץ

ובניגוד מוחלט אליהם הבנאדם גם אוהד. איזה שחקן עבר של מכבי אתם מדמיינים לא ישן בלילה בגלל הפסד משפיל ? 

אוהדים בחיפה מפגרים. אבל קטן לא. הוא לא קורא לנו "תל אביב", שמדבר על שתי הקבוצות יגיד מכבי חיפה ומכבי תל אביב בלי חרטות.

לא נגרר לעליבות הזו, גם באותו טור בוואן ראו שזה פרובוקציה של עורך. איפה שהוא יוצא מטומטם זה טימטום לגיטימי של אוהד כדורגל. 

בלי ציניות. 

25 דקות לפני, קאוביין said:

לדעתי קטן יותר אינטיליגנט, יותר ורבלי ופחות עילג מרוב כדורגלני העבר בארץ

ובניגוד מוחלט אליהם הבנאדם גם אוהד. איזה שחקן עבר של מכבי אתם מדמיינים לא ישן בלילה בגלל הפסד משפיל ? 

אוהדים בחיפה מפגרים. אבל קטן לא. הוא לא קורא לנו "תל אביב", שמדבר על שתי הקבוצות יגיד מכבי חיפה ומכבי תל אביב בלי חרטות.

לא נגרר לעליבות הזו, גם באותו טור בוואן ראו שזה פרובוקציה של עורך. איפה שהוא יוצא מטומטם זה טימטום לגיטימי של אוהד כדורגל. 

בלי ציניות. 

מסכים.

הוא ממש לא מדען טילים והוא אפילו לא חכם כל כך,אבל מכאן ועד השוואות לאנשים שאין להם הכנה למוח המרחק גדול מאוד.

הבן אדם חזק מאוד מאוד חברתית והוא שנים שלט שם בחדר הלבשה,זה שהוא ערס טמבל ואין לו תואר שני בפיזיקה לא סותר את זה.

45 דקות לפני, BODIROGA10 said:

דקה 14:54 של שעון המשחק,  יאניב:  "מכבי חיפה מופקרת, מכבי חיפה מופקרת חברים" !!

מופקרות היא הנוהג של קיום יחסי מין לעיתים קרובות עם שותפים מזדמנים שונים או קיום יחסי מין ללא הבחנה. ההגדרה של התנהגות מופקרת משתנה מאוד מתרבות לתרבות, ובין קבוצות שונות בתוך אותה התרבות. המונח נתפס לעיתים באופן שלילי בעיקר בחברות בהן האידיאל החברתי לפעילות מינית הוא יחסים מונוגמיים. דוגמה שכיחה של התנהגות שנחשבת בתרבויות מסוימות כמופקרות היא סטוץ. מופקרות מינית היא התנהגות שכיחה גם אצל בעלי חיים.

!!

שתבינו למה הצפונים מעולם לא יגיעו למשהו, כשזה מה שהולך בין העיתונאים לשחקנים שלהם זה לא מפתיע,, החל מדקה 23:45 (או 30:55- למי שרואה את הזמן הפוך)

גם משעשע לראות את הסרט שהם חיים בו לגבי וילדסחוט האיום חחח

אהרונוביץ אומר שם : "אוהדי מכבי ת"א אמרו לי היחיד ממכבי חיפה שיכול לשחק אצלנו באגף זה ווילדסחוט, הם נתנו לו מחמאות, סיפרתי את זה לווילדסחוט היום הוא השתגע"

אם קטן היה שם הוא היה מרביץ לו. 

On 11.1.2020 at 12:25, eran_7 said:

מאיפה אהרונוביץ' הביא את הציטוט "אחרי הפסדים איביץ' רודף אחריהם עם מקל, אחרי ניצחונות עם הגזר"

ענק

איזה הפסדים

On 11.1.2020 at 12:25, eran_7 said:

מאיפה אהרונוביץ' הביא את הציטוט "אחרי הפסדים איביץ' רודף אחריהם עם מקל, אחרי ניצחונות עם הגזר"

ענק

אחרי הפסד*