Jump to content

חגיגות האליפות של חיפה בסיום

Omer

Recommended Posts

8 hours ago, yuval11 said:

ואללה שיש על מה, אני הראשון שיבקר את הקהל של מכבי.

היום הקהל עשה 10-0 ל"קהל הטוב בעולם מחיפה", נראה היה שכמות המעודדים בשער 11 יותר מהכפילה את עצמה מהכמות בנתניה.

הקהל שלנו לא מסוגל לפרגן לעצמו גם אם ממש ממש תרצה. 

אוהדי חיפה לרוב מעודדים טוב רק כשהם שמים גול (לשער היריבה לא עצמי).

אמנם חיפה מ' מבחינתי, אבל הניצחון בבלומפילד, בעיר שלנו כ"כ אבל כ"כ חשוב.  שרו לנו אליפות ללא קהל, אתמול הם קיבלו אלפי אוהדים בצהוב בעיר ת"א על הפרצוף הירוק שלהם

41 דקות לפני, nirc2 said:

מאחל להם כל משחק לחגוג אחרי הפסד.

אגב, אני לא מעודד אלימות, אבל אוהדים של יריבות צריכים לדעת שזה מסוכן להדליק רימונים ביציעי משפחות של מכבי, ויש סיכוי שלארוחת הבוקר למחרת הם יקבלו באדי תות ודייסה דלוחה בבית חולים לבושים בחלוק.

זה לא היה ביציע משפחות אלא בשער 10

רק אני לא הבנתי מה הקטע שהם קיללו את נימני ועטר? 

כנראה הם לא מעודכנים ששניהם לא שיחקו כי אין קליטה בחיפה ובכל זאת יש להם סיוט משניהם...

2 hours ago, החתול הצהוב said:

בכלל כל הקטע הזה של "וואי וואי איזו השפלה פתחנו להם רימון שלנו ביציע שלהם".

מזיז ת'אצבע הקטנה ברגל.

אותי זה הצחיק, חייב להגיד

גם אותי, ובכנות אני שמח שהם פתחו. שיפתחו רימון בכל הפסד שלהם, זה מצחיק רצח.

כמו כן, יש לציין שזאת כבר פעם שנייה שיש פירו מולנו בשניות הסיום כי הם חיכו לשער יתרון שלא הגיע.

אני דווקא שמח לדעת שהקוקסינל הזה שהדליק את הרימון קיבל מכות, אם הוא היה עלול לפגוע באוהדים שלנו וראו אותו בזמן זה לא רע לדעתי, אני לא מביו איך מישהו הצליח לפרשן מה שקורה בסרטון שם

הקהל של חיפה פשוט מעורר רחמים. זאת לא הפעם הראשונה שהם מדליקים רימון ירוק ביצע שלנו, אבל זה תמיד בדרכים פחדניות. 

גם אם אתה משחק אותה אולטראס ומדליק רימון עשן ביציע של היריבה, תעשה את זה כמו גבר. 

לא דקה 90 כשפותחים את השערים, בפינה של האיצטדיון ליד משפחות. כשבאר שבע הדליקו רימון ב11 זה היה בדקה עשירית באמצע הגוש.

מרגיז, אבל לפחות היה להם אומץ (ולא הרבה שכל).  

מקרה אחר שאני זוכר,  זה שאוהד של חיפה הדליק רימון בסמי עופר במשחק שלנו נגד הפועל חיפה בכלל, אחרי שהמשחק נגמר וכולם התחילו להתקפל ליציאה.

אשכרה קוף בלי מוח בה למשחק שלנו נגד הפועל חיפה, חיכה את כל המשחק כדי להדליק רימון כשכולם יוצאים.

אבל בשורה התחתונה, כמה שהרימון הזה עשה להם כיף בסוף של המשחק, היום בבוקר הם קמו שוב עם התחושה שהם לא יכולים עלינו.

לתחושה הזאת אין שום דבר שינחם אותם :yellow_cool1: 

נחמת עניים....

כל המפחידים שלהם נטולי החולצות אשכרה לא יצאו החוצה רק כדי לשיר רימון ירוק

כנראה הארובות שם עובדות שעות נוספות בזמן האחרון

בסיום המשחק עברתי ליד שער 5, עמדה שם נרקומנית ירוקה שצעקה לאשתי "זאת עם הצהוב זונה".

אשתי עשתה לה זין עם האצבע ואני אמרתי לנרקומנית - כנראה חסר לך חום של גבר ואיזה בולבול שאת ככה צועקת ברחוב כמו זונה, הדלקתי אותה עוד יותר המשיכה לקלל יותר חזק המטומטמת חחח :yahoo:

כל אוהד שלהם שראיתי בדרך חזור צעקתי לו הביתה במקרה הטוב וחטף קללות במקרה הרע, אפילו שלא צייצו מילה. לא שלטתי בזה.

שונא אותם ברמות אחרות.

הדבר הכי טוב שיכל לקרות לקהל שלנו במשחק הזה עם הכדורגל הלא הכי מבריק בינתיים זה קהל חוץ גדול שמנסה קצת להשמיע את עצמו ורק מעיר אותנו לשיר חזק יותר.

היה כיף ביציע, הרגשתי את הבלומפילד שחיכיתי להרגיש.

אולי זה ילדותי אבל אני לא מבין למה אנחנו לא יכולים להרים תפאורה ברמה קצת יותר גבוהה מיציע אחד עם דגל שמכסה רק חלק קטן ממנו.

אם לא במשחק הראשון אז לפחות אתמול ציפיתי לאיזה תפאורה של 11+8+7 או לפחות משהו קצת יותר משמעותי ב-11, בוא נגיד שזה לא נכנס לטופ20 תפאורות שלנו.

באמת לא מתלונן כי מגיעות רק מילים טובות לארגון שלנו על אתמול, יותר נובע מסקרנות, זה מגבלות משטרה? אי שיתוף פעולה של המועדון? כסף?

באמת שהם קהל חלש מאוד

מעניין אם הם עיכלו את זה או שעדיין בטוחים שהם פרטיזן.

אגב, אם אתה כבר משחק משחקי אולטראס לדעתי הרימון הזה מביך ביותר מבחינתם. פעם הבאה שייפתחו בשער 7.

12 דקות לפני, yellow_blood said:

כל אוהד שלהם שראיתי בדרך חזור צעקתי לו הביתה במקרה הטוב וחטף קללות במקרה הרע, אפילו שלא צייצו מילה. לא שלטתי בזה.

שונא אותם ברמות אחרות.

לא גאה בזה, אבל מה אפשר לעשות

18 דקות לפני, שמש צהובה said:

בסיום המשחק עברתי ליד שער 5, עמדה שם נרקומנית ירוקה שצעקה לאשתי "זאת עם הצהוב זונה".

אשתי עשתה לה זין עם האצבע ואני אמרתי לנרקומנית - כנראה חסר לך חום של גבר ואיזה בולבול שאת ככה צועקת ברחוב כמו זונה, הדלקתי אותה עוד יותר המשיכה לקלל יותר חזק המטומטמת חחח :yahoo:

תמיד אחרי הליכות מסמי עופר עד לרכב אני מרגיש כמו בסרט זומבים סוג ז.

8 דקות לפני, silentyogi said:

הדבר הכי טוב שיכל לקרות לקהל שלנו במשחק הזה עם הכדורגל הלא הכי מבריק בינתיים זה קהל חוץ גדול שמנסה קצת להשמיע את עצמו ורק מעיר אותנו לשיר חזק יותר.

אולי זה ילדותי אבל אני לא מבין למה אנחנו לא יכולים להרים תפאורה ברמה קצת יותר גבוהה מיציע אחד עם דגל שמכסה רק חלק קטן ממנו.

אם לא במשחק הראשון אז לפחות אתמול ציפיתי לאיזה תפאורה של 11+8+7 או לפחות משהו קצת יותר משמעותי ב-11, בוא נגיד שזה לא נכנס לטופ20 תפאורות שלנו.

באמת לא מתלונן כי מגיעות רק מילים טובות לארגון שלנו על אתמול, יותר נובע מסקרנות, זה מגבלות משטרה? אי שיתוף פעולה של המועדון? כסף?

גם הארגון עוד צריכים ללמוד את המימדים של האצטדיון

8 hours ago, silentyogi said:

הגודל שלו היה כמו הפריסה של freedom for ultras 

6 hours ago, aviadh said:

אולי אני לא פופולרי אבל לתת למישהו מכות בגלל שזרק רימון עשן? WTF לאן הגענו? תתפסו אותו ושהמשטרה תטפל בו

אתה יודע מה אומרים:

Don't do the crime if you can't do the time

6 hours ago, aviadh said:

אולי אני לא פופולרי אבל לתת למישהו מכות בגלל שזרק רימון עשן? WTF לאן הגענו? תתפסו אותו ושהמשטרה תטפל בו

לא קשור לפופולארי לא פופולארי, זה עניין של אולטראס ותאמין לי שהבנאדם לקח בחשבון שיש מצב שהוא יחטוף מכות. ארגון אולטראס לא אמור לערב משטרה בכלום זה בטוח.

4 hours ago, מכביסט לעד said:

רק אני לא הבנתי מה הקטע שהם קיללו את נימני ועטר? 

כנראה הם לא מעודכנים ששניהם לא שיחקו כי אין קליטה בחיפה ובכל זאת יש להם סיוט משניהם...

זה היה הזוי רצח שהם קיללו את נימני... מילא עטר אבל נימני?