Jump to content

איביץ' נגד חיפה

Armagedon

Recommended Posts

17 דקות לפני, Mark said:

טוב מאוד שאמר את זה.

תומך באיביץ' באלף אחוז אבל עדיין לא צריך להוציא כביסה מלוכלכת החוצה בטח מצד מאמן. שנה שעברה ששאלו אותו על עטר הוא כמעט נגח בכתב.

גם שנה שעברה הוא דיבר על עטר בעקיפין  (אמר שהוא מעדיף שחקנים שעושים עבודה בשני צידי המגרש) אחרי שבעט בבקבוק וכולם היו בטוחים שהוא עושה לו סדרת חינוך בגלל זה.

2 hours ago, אליהו_הנביא said:

יאללה חלאס לאתרג את כל הכוכבים כאן. יש רק מאמן אחד ורק הוא קובע. אם הם לא יבינו אחרי כל השיחות שעושים להם, הם יבינו בעקיצות ומהיציע. 

לא יודע איך למישהו עוד יש ספק באיביץ אחרי כל מה שנאמר כאן לפני שבת ואחרי שבת.

אם אנחנו צריכים את התקשורת/יציע כדי להעביר מסר לשחקנים אז הלכנו הרבה שנים אחורה.

מאמן צריך להעביר את המסר ישירות לשחקן ואם זה לא עבר אז קדימה ליציע ופה זה נגמר, אין שום תרומה בכותרות שליליות של התקשורת

2 hours ago, silentyogi said:

האמירה של איביץ' על עטר/יוני/שניהם היא אמירה קשה מאוד שבטח לא מסייעת להחזרה שלהם לתלם , גם אם היא באמת נכונה, הייתי מקווה שלא תאמר במסיבת עיתונאים.

לאמירה שלו אין שום משמעות.

יש דרך מקצועית ורמה מקצועית שמכבי דורשת, מי שלא מתיישר - הביתה.

במקום להתבכיין על איפה נאמרים הדברים, תדאגו ששחקנים במכבי לא יעשו טובה שהם משחקים.

2 hours ago, הנדון said:

תומך באיביץ' באלף אחוז אבל עדיין לא צריך להוציא כביסה מלוכלכת החוצה בטח מצד מאמן. שנה שעברה ששאלו אותו על עטר הוא כמעט נגח בכתב.

כן, אבל זה שונה כי את יוני עוד אפשר להציל. ואני לא רואה את זה כיציאה על יוני, אני רואה את זה כאזהרה כנה שהוא צריך לשמוע.

איביץ׳ עד עכשיו נראה שהוא יודע לנהל חדר הלבשה, אז אני סומך עליו שהוא יודע מה הוא עושה.

3 hours ago, silentyogi said:

האמירה של איביץ' על עטר/יוני/שניהם היא אמירה קשה מאוד שבטח לא מסייעת להחזרה שלהם לתלם , גם אם היא באמת נכונה, הייתי מקווה שלא תאמר במסיבת עיתונאים.

ואתה בטח יודע שהוא כיוון לעטר/יוני/שניהם נכון?

משרה בוואן מחכה לך.

1 hour ago, silentyogi said:

אם אנחנו צריכים את התקשורת/יציע כדי להעביר מסר לשחקנים אז הלכנו הרבה שנים אחורה.

מאמן צריך להעביר את המסר ישירות לשחקן ואם זה לא עבר אז קדימה ליציע ופה זה נגמר, אין שום תרומה בכותרות שליליות של התקשורת

מאמן כדורגל יכול וצריך להשתמש בתקשורת ככלי, זה בסדר גמור. החוכמה היא לשלוט בתקשורת ושהיא לא תשלוט בך.

1 דקה לפני, avielmaccabi4 said:

די נו.. למי נראה לך שהוא התכוון?

אני מקבל את האמירה ככללית, אחת שמצביעה על מה שהמאמן מחפש ולא מנסה למצוא כל מיני משמעויות ורמזים

עטר זה כבר מוצר מוגמר. לא יודע כמה יתיישר עם איביץ ולא אתפלא אם בסוף ילך לבית"ר או אפילו באר שבע.

יוני כהן זה פרוספקט יקר למכבי. יש לו כדורגל שאין להרבה שחקנים בארץ.

מכבי לא רוצה שיתקלקל.

ראיתי את המסיבת עיתונאים של איביץ'

וואו למרות שיש קו ברור של ההנהלה (להיות טמבלים ג'נטלמנים) ולא לצאת נגד הטיית השיפוט נגדנו- הוא נכנס בשופט שהיה פנדל על שכטר והגיע לסאן מנחם אדום על העבירה על ג'ראלדס (ואמר שבדק את 2 המקרים כבר במצלמות)

מקווה שלא יענישו אותו כמו השמועות בזמנו שהענישו את סוזה ואולי יתחילו לפעול נגד האיגוד המושחת הזה

5 דקות לפני, tkui said:

ראיתי את המסיבת עיתונאים של איביץ'

וואו למרות שיש קו ברור של ההנהלה (להיות טמבלים ג'נטלמנים) ולא לצאת נגד הטיית השיפוט נגדנו- הוא נכנס בשופט שהיה פנדל על שכטר והגיע לסאן מנחם אדום על העבירה על ג'ראלדס (ואמר שבדק את 2 המקרים כבר במצלמות)

מקווה שלא יענישו אותו כמו השמועות בזמנו שהענישו את סוזה ואולי יתחילו לפעול נגד האיגוד המושחת הזה

מה יענישו אותו? מנספורד בעצמו יצא ואפילו פרונטלית על ריינשרייבר נגד בני יהודה.

נראה שזה שינוי מכוון ומבורך מצד המועדון.

18 דקות לפני, yellow_blood said:

מה יענישו אותו? מנספורד בעצמו יצא ואפילו פרונטלית על ריינשרייבר נגד בני יהודה.

נראה שזה שינוי מכוון ומבורך מצד המועדון.

הגיע הזמן

10 hours ago, Brandon Roy said:

אני מהמשתפכים הגדולים על איביץ' אבל אתמול, היה חייב להתאים את עצמו לשינוי המערך של בלבול.

המערך ההתחלתי עבד מעולה כל עוד מנגד שיחקו באותה המערך, אנחנו פשוט קבוצה טובה יותר.

ברגע שבלבול עבר לארבעה מאחור, נוצר מצב ובו יש להם יתרון במרכז המגרש ומפה שתי הקבוצות נכנסו לסחרור ובו לכל קבוצה שהחזיקה בכדור, היה יתרון מסוים. שתי הקבוצות הגיעו לאזורים המסוכנים בקלות יחסית, אבל לנו לא הייתה שום סיבה להיכנס לסוג כזה של משחק. גם עם בעיית הפציעות והחיסורים, אל מול ההרכב ששיחקה בו חיפה עם ארד, מאיר ומנחם, זה היה צריך להיות יותר קל עבורנו ולא להיכנס להמון דקות שבהם לשחקנים שלהם יש המון מבטים פנויים קרוב לרחבה.

חוץ מהספסול של עטר וכהן(דבר מבורך לדעתי,אבל איפה איילון אלמוג ??????????????????)

מסכים מאוד עם מה שנאמר פה בהודעה.

היה אפשר לוותר על פיבן ולהכניס שחקן אגף יחד עם ציקו/שכטר/בלקמן (כלומר שניים מהשלושה+חוזז+שחקן לאגף)

41 דקות לפני, OB_MTA said:

חוץ מהספסול של עטר וכהן(דבר מבורך לדעתי,אבל איפה איילון אלמוג ??????????????????)

מסכים מאוד עם מה שנאמר פה בהודעה.

היה אפשר לוותר על פיבן ולהכניס שחקן אגף יחד עם ציקו/שכטר/בלקמן (כלומר שניים מהשלושה+חוזז+שחקן לאגף)

הוא עוד יקבל את הדקות שלו אני מאמין, אחרת הוא היה מושאל.

23 hours ago, matis said:

ניראה שעטר בתחילת המשחק לא עבר דרך המנהרה רק כדי להמנע מאיביץ'

רק על זה הייתי נותן כמה משחקים מחוץ לסגל, חצוף 

חוזר בי, בסרטון של המנהלת בעליית שחקנים רואים את עטר במסדרון

יכול להיות שהוא פשוט התחמק מהמצלמה בסרטון שרואים אותו עושה אחורה פנה במנהרה 

1 hour ago, tomer958 said:

במקרה יצא לי לראות כמה דקות בתוכנית ספורט שקר כלשהו 

אשכרה פרימו מגן על איביץ בזמן שכל השאר מטנפים 

ראיתי את שלמה שרף מגן על איביץ הזוי

On 22.9.2019 at 13:38, דקסטר said:

שלא הגיע צהוב לשכטר, שלשחקן שעשה פאול על ג'רלדאש 5 דק' לסיום(מודה לא שמתי לב מהיציע) הגיע אדום ושכולם צריכים להיות מקצוענים, גם השופטים + מה שכתבתי כציטוט

הוא אמר בדקה 55 (טעה זה היה ב57)

וראיתי -איביץ' כמובן צודק- בדקה 57  סאן מנחם בועט בג'ראלדס פעמיים בלי שום קשר כששניהם מחוץ לתחומי המגרש
בנוסף הוא גם הכניס לג'ראלדס בדקה 15 (בערך)  ברכית לגב (כביכול ניסה לנגוח כדור שיצא לחוץ)

בכלל אחרי ש"ח לא מובן לי איך הם קיבלו כ"כ קצת צהובים 

וזה בלי לדבר על הפנדל שהוציאו לנו בו צהוב ולהם שבאמת התחזו כלום (לחזיזה הגיע צהוב על איך שהוא עשה את זה כ"כ גרוע)

שופט מכור

On 24.9.2019 at 11:28, Dr. Caligari said:

הוא אמר בדקה 55 (טעה זה היה ב57)

וראיתי -איביץ' כמובן צודק- בדקה 57  סאן מנחם בועט בג'ראלדס פעמיים בלי שום קשר כששניהם מחוץ לתחומי המגרש
בנוסף הוא גם הכניס לג'ראלדס בדקה 15 (בערך)  ברכית לגב (כביכול ניסה לנגוח כדור שיצא לחוץ)

בכלל אחרי ש"ח לא מובן לי איך הם קיבלו כ"כ קצת צהובים 

וזה בלי לדבר על הפנדל שהוציאו לנו בו צהוב ולהם שבאמת התחזו כלום (לחזיזה הגיע צהוב על איך שהוא עשה את זה כ"כ גרוע)

שופט מכור

העבירות על שכטר במחצית שניה היו פשוט הזויות, כל פעם שיוצאים למתפרצת עושים עבירה על שכטר, השופט שורק ולא נותן צהוב.

העיקר כשחקן של מכבי עוצר מתפרצת זה "צהוב כהה"