Jump to content

איביץ' נגד חיפה

Armagedon

Recommended Posts

21 דקות לפני, itanar said:

רותם ישראל מערוץ הספורט יצאה עליו על איך שדיבר לשירי אלג׳ם. טענה שזה בגלל שהיא אישה.

את מי הפוסטמה הזו מעניינת, הוא יצא על מספיק עיתונאים כדי לדעת שהוא ייצא על כל אחד שישאל אותו שאלה מטומטמת, אז למי אכפת מזיוני השכל שלה.

הרכב מעולה, שיטת משחק מפתיעה ונכונה, חילופים טובים ומסר ברור לשחקנים למרות שחצי סגל בחוץ.

עם חלוץ 9 בסגל זה היה נגמר עם עוד 2-3 גולים.

נוקאאוט קליל של איביץ'.

ניראה שעטר בתחילת המשחק לא עבר דרך המנהרה רק כדי להמנע מאיביץ'

רק על זה הייתי נותן כמה משחקים מחוץ לסגל, חצוף 

7 hours ago, matis said:

ניראה שעטר בתחילת המשחק לא עבר דרך המנהרה רק כדי להמנע מאיביץ'

רק על זה הייתי נותן כמה משחקים מחוץ לסגל, חצוף 

שיילך להזדיין.

ההתנהלות שלו ביזיונית אם כך.

עטר גם לא ישב ביחד עם כל השחקנים שלא בסגל, 

עמד שם במרפסת הראשית בפוזה כאילו הוא הבעלים של האיצטדיון.

בגיל שלו, אחרי שתי אליפויות, אחרי שמכבי סידרה אותו כלכלית ושילמה הרבה כסף לחלץ אותו מהבית קברות בחיפה, 

איך הוא עדיין כזה מפגר 

9 hours ago, itanar said:

רותם ישראל מערוץ הספורט יצאה עליו על איך שדיבר לשירי אלג׳ם. טענה שזה בגלל שהיא אישה.

עדיף שתתמקד בנינג'ה הסתומה הזו.

אני מהמשתפכים הגדולים על איביץ' אבל אתמול, היה חייב להתאים את עצמו לשינוי המערך של בלבול.

המערך ההתחלתי עבד מעולה כל עוד מנגד שיחקו באותה המערך, אנחנו פשוט קבוצה טובה יותר.

ברגע שבלבול עבר לארבעה מאחור, נוצר מצב ובו יש להם יתרון במרכז המגרש ומפה שתי הקבוצות נכנסו לסחרור ובו לכל קבוצה שהחזיקה בכדור, היה יתרון מסוים. שתי הקבוצות הגיעו לאזורים המסוכנים בקלות יחסית, אבל לנו לא הייתה שום סיבה להיכנס לסוג כזה של משחק. גם עם בעיית הפציעות והחיסורים, אל מול ההרכב ששיחקה בו חיפה עם ארד, מאיר ומנחם, זה היה צריך להיות יותר קל עבורנו ולא להיכנס להמון דקות שבהם לשחקנים שלהם יש המון מבטים פנויים קרוב לרחבה.

2 hours ago, Dalembert said:

מה אמר?

שלא הגיע צהוב לשכטר, שלשחקן שעשה פאול על ג'רלדאש 5 דק' לסיום(מודה לא שמתי לב מהיציע) הגיע אדום ושכולם צריכים להיות מקצוענים, גם השופטים + מה שכתבתי כציטוט

מי שנתן משחק אחד טוב וכתבו שהוא כוכב, לא יכול לאבד את הראש. מה שנכתב עליך בעבר לא נספר יותר. בכדורגל מה שחשוב זה מה תעשה מחר ולא מה שעשית אתמול".

מקווה שכהן יפנים את הדברים של איביץ׳.

האמירה של איביץ' על עטר/יוני/שניהם היא אמירה קשה מאוד שבטח לא מסייעת להחזרה שלהם לתלם , גם אם היא באמת נכונה, הייתי מקווה שלא תאמר במסיבת עיתונאים.

13 דקות לפני, silentyogi said:

האמירה של איביץ' על עטר/יוני/שניהם היא אמירה קשה מאוד שבטח לא מסייעת להחזרה שלהם לתלם , גם אם היא באמת נכונה, הייתי מקווה שלא תאמר במסיבת עיתונאים.

יאללה חלאס לאתרג את כל הכוכבים כאן. יש רק מאמן אחד ורק הוא קובע. אם הם לא יבינו אחרי כל השיחות שעושים להם, הם יבינו בעקיצות ומהיציע. 

לא יודע איך למישהו עוד יש ספק באיביץ אחרי כל מה שנאמר כאן לפני שבת ואחרי שבת.

16 דקות לפני, silentyogi said:

טוב מאוד שאמר את זה.

59 דקות לפני, Brandon Roy said:

אני מהמשתפכים הגדולים על איביץ' אבל אתמול, היה חייב להתאים את עצמו לשינוי המערך של בלבול.

המערך ההתחלתי עבד מעולה כל עוד מנגד שיחקו באותה המערך, אנחנו פשוט קבוצה טובה יותר.

ברגע שבלבול עבר לארבעה מאחור, נוצר מצב ובו יש להם יתרון במרכז המגרש ומפה שתי הקבוצות נכנסו לסחרור ובו לכל קבוצה שהחזיקה בכדור, היה יתרון מסוים. שתי הקבוצות הגיעו לאזורים המסוכנים בקלות יחסית, אבל לנו לא הייתה שום סיבה להיכנס לסוג כזה של משחק. גם עם בעיית הפציעות והחיסורים, אל מול ההרכב ששיחקה בו חיפה עם ארד, מאיר ומנחם, זה היה צריך להיות יותר קל עבורנו ולא להיכנס להמון דקות שבהם לשחקנים שלהם יש המון מבטים פנויים קרוב לרחבה.

מדוייק,  טעות גדולה לא להכניס עוד שחקן קישור בחצי השני.

הגאונות ב5 בהגנה הייתה המראה לחיפה ולא 3 הבלמים כשלעצמם (על אף ששלושתם היו במשחק טוב), בחצי השני הייתה טיילת לא כי דן/דור לא היו טובים אלא כי הם היו בחסרון מספרי קבוע.

הרגיש לי קצת שהוא עושה אול אין על המשחק הזה. המהלך של עטר + יוני החוצה מהסגל.

שמח שהוא הצליח עם זה. היה חשוב שיחזיר את הכבוד שהוא ראוי לו גם מהשחקנים וגם מכל הגורמים החיצוניים. 

מקווה שתהיה למהלך הזה השפעה לטווח ארוך ונחזור לראות קצת מהמחוייבות של שנה שעברה.

6 דקות לפני, yuval11 said:

מדוייק,  טעות גדולה לא להכניס עוד שחקן קישור בחצי השני.

הגאונות ב5 בהגנה הייתה המראה לחיפה ולא 3 הבלמים כשלעצמם (על אף ששלושתם היו במשחק טוב), בחצי השני הייתה טיילת לא כי דן/דור לא היו טובים אלא כי הם היו בחסרון מספרי קבוע.

"טיילת" היתה כאשר נכשלנו לכבוש את השני והשלישי. זה היה לחץ אופטי צפוי של קבוצה(לא רעה) בפיגור.

פרץ פשוט היה לא טוב.