Jump to content

לקראת מכבי חיפה בבלומפילד

דקסטר

Recommended Posts

6 דקות לפני, אדביסי said:

תן לי רגע להבין, בעיניך להוציא את עטר ומיכה במחצית, לא לפתוח עם מיכה נגד קלוז' ועכשיו להוציא את עטר וכהן מחוץ לסגל רגע לפני מכבי חיפה כשכמעט ואין 18 זה שיקול מקצועי נטו? אין כאן שום מסר מצד איביץ'? אין משחקי כוח?

בסדר. יש גבול כמה אפשר לטמון את הראש בחול.

לא. ההחלטה להוציא את עטר ומיכה הייתה הגיונית מקצועית. היא גם עבדה טוב במשחק עצמו. באופן מעניין, שני השחקנים המדוברים עלו בהרכב משחק אחר כך. גם ההחלטה הנוכחית נראית לי נכונה מקצועית.

ונניח באמת יש כאן מימד משמעתי. אז? משבר? בסך הכל החלטת מאמן, מעניינת למדי, שאין בה שום דבר חריג באמת. אתה רוצה לעשות מזה איזה סיפור גדול כדי שיהיה לך מה לכתוב בפורום? אני לא יכול לעצור אותך.

4 דקות לפני, אדביסי said:

אם זה היה קורה כרעם ביום בהיר אז לא הייתי מבלבל את המוח. אבל מתחילת העונה לא היה משחק אחד בלי "זעזוע" או החלטה מקצועית שגרמה לכולם לרכל במשך כל השבוע עד המשחק הבא. הגיע הזמן לייצר יציבות ואווירה יותר בריאה בקבוצה אחרת חבל על הזמן. הייתי בטוח שאחרי הפגרה נחזור להתעסק במה שחשוב, לצערי זה לא קורה.

ואני בצד של איביץ' כאן אל תטעו, אם הוא היה מבקש לחתוך את עטר רגע לפני החלון הייתי לוקח את הצד שלו.

יש לי הרגשה(לא מידע, סתם תחושה) כשבכל פעם שאיביץ מנסה להרגיע(ההרכב מול כפס, מסיבת עיתונאים משותפת דווקא עם מיכה לפני חיפה), נדלק גיץ חדש. 

ובקשר למשחקי כח, בעיני יש רק צד אחד שקובע. אין שני צדדים שווי כוחות. יש דרישות ומטרות שהצד השני צריך לקיים.

16 דקות לפני, itanar said:

רז אמיר הזה כזה חרטטן. 

אם היה יודע על מתיחות "קשה" בין עטר למאמן היה מדווח אתמול ולא אחרי שפורסם שהוא לא בסגל..

למה לא כתב מתיחות קשה בין יונתן כהן לאיביץ? פשוט זה מסתדר לו עם הנארטיב.

לגמרי. בדיחה

35 דקות לפני, אדביסי said:

אם זה היה קורה כרעם ביום בהיר אז לא הייתי מבלבל את המוח. אבל מתחילת העונה לא היה משחק אחד בלי "זעזוע" או החלטה מקצועית שגרמה לכולם לרכל במשך כל השבוע עד המשחק הבא. הגיע הזמן לייצר יציבות ואווירה יותר בריאה בקבוצה אחרת חבל על הזמן. הייתי בטוח שאחרי הפגרה נחזור להתעסק במה שחשוב, לצערי זה לא קורה.

דווקא נראה שזה מה ש(הכי)חשוב כרגע.

אנשים מדברים כאילו בשנה שעברה כולם הבינו את ההחלטות של איביץ׳. יש לכם זיכרון מאוד קצר אם כבר הספקתם לשכוח איך ההחלטות שלו נראו הזויות לכולם, עד שהבינו שהוא יודע מה הוא עושה.

יהיה בסדר. העיקר שמי שיפתח מחר יגרום לכל הפסימים להתהפך.

בסך הכל יוני ועטר היו חלשים בשלושת המשחקים האחרונים וזה לא משנה מה הסיבה שהם מחוץ לסגל.

הכי מצחיק בסוף שניהם בסגל ואולי אפילו בהרכב. אישית לדעתי אתם עושים יותר ממה שזה באמת. היום ביציע שבוע הבא בהרכב. אחלה איביץ'. הכל בסדר. אנשים פה כבר פיתחו כאלה תיאוריות שחבל על הזמן. 

16 דקות לפני, Krishi said:

הכי מצחיק בסוף שניהם בסגל ואולי אפילו בהרכב. אישית לדעתי אתם עושים יותר ממה שזה באמת. היום ביציע שבוע הבא בהרכב. אחלה איביץ'. הכל בסדר. אנשים פה כבר פיתחו כאלה תיאוריות שחבל על הזמן. 

זה לא הם, זו התקשורת שמשפיעה עליהם.

שמת כבר תדגל באוטו?

אני יושב בשמונה תחתון, אולי אשלח את הבן שלי ככח עזר

ליונתן כהן של סוף שנה שעברה צריך להיות פוטנציאל של 15 שערים בעונה, מה שאומר בערך גול כל 2 משחקים. 

3, 4 משחקים אולי בעט פעם אחת למסגרת, עטר כנ''ל.  

אם היו מראים לכם סטטיסטיקה ולא שמות הייתם אומרים שזה מהלך לגיטימי.  

לא תפגע, תשב ביציע/בחוץ. 

ככה צריך לעשות והכל טוב. 

1 hour ago, Adir12 said:

שנה שעברה איביץ עשה מהלך דומה עם פיבן וטיבי והרווחנו את פיבן. מה שונה הפעם?אלמוג וחוזז שחקני סגל והם ראויים לצאנס לשחק

נכון מאוד. שנה שעברה הרווחנו את פיבן והשנה הרווחנו את טיבי. 

מה האופציות שיש לאיביץ'?

להמשיך בלי זעזוע ולהציג יכולת גרועה כמו מתחילת העונה ולחכות שהפצועים יחזרו, או שמנסים זעזוע כזה ואחר והולכים איתו עד הסוף.

אם איביץ' חושב שהבעיה היא אצל עטר ויוני אז אני איתו עד הסוף. גם בלעדיהם הסגל שלנו חזק וטוב מחיפה.

6 hours ago, אדביסי said:

אבל גם בעונה שעברה היו בלאגנים איתו, ונראה שמי שהתהפך זה לא עטר אלא איביץ' עם כל הכבוד וההערכה האינסופית שיש לי לבן אדם הזה

מאז קלוז' הוא רב עם יותר מדי שחקני מפתח. אין לי ספק שהוא צודק ברוב המקרים אבל כמו שאמרתי עדיף להיות חכם ולא צודק

רב עם יותר מדי שחקני מפתח זה משפט שמתאים אולי למכבי חיפה או הפועל תל אביב, לא למועדון בריא כמו מכבי תל אביב. מי זה (אני באמת שואל) יונתן כהן שאסור להוציא אותו מהסגל אם הוא לא בכושר? מי זה עטר? מה הם עשו עד עכשיו בעונה? מה יונתן כהן או אלירן עטר בלי מכבי תל אביב?

8 דקות לפני, דקסטר said:

איזה מבאס לראות את זה ככה

20190920_223312.jpg

מדכא.

תוסיף לזה את עטר ויונתן כהן, את ניקוליץ שעדיין נחשב לפצוע בשבילי.

22 דקות לפני, yellow_blood said:

יש לנו 2 יתרונות מהותיים מחר שדוחקים הצידה את כל הפצועים

זה בלומפילד וזה מרקו בלבול

גם עם חצי סגל, יפתיע אם לא ננצח

אחלה מרקו

16 hours ago, רויקלה said:

נכון מאוד. שנה שעברה הרווחנו את פיבן והשנה הרווחנו את טיבי. 

נגד מי כבר שיחקנו ש״הרווחנו״ את טיבי?!

ז׳איר מתחילת העונה הוא הבלם בכושר הטוב מבין השניים ואם זו הייתה קבוצה קצת פחות נאיבית מכ״ס, הטעות (הכמעט קבועה) של טיבי הייתה שווה נגדנו גול. 

חיכיתי למשחק הזה ואין טיימינג גרוע יוצר למכבי להגיע אליו. 

מצב גדול לדעתי שייגמר 0-0 משמים. 

עוד 0-0 כזה בבלומפילד ואני לא שורד. 

מה שכן נראה לי שם איזה 100₪ בווינר על 0-0 מה איכפת לי