Jump to content

לקראת מכבי חיפה בבלומפילד

דקסטר

Recommended Posts

הקבוצה מתחילת השנה משחקת כמו חרא כלבים. זעזוע יעשה רק טוב.

השחקנים שהודחו פשוט לא עשו כלום ושום דבר, 0 דברים טובים אני לא זוכר לא שער ולא בישול , לא מלחמה לא התלהבות - כלום אחד גדול.

אם יעלה אלמוג וחוזז וירקו דם יחד עם שניים שיקח מנהיגות בקישור ובהגנה ניתן את המשחק הכי טוב עד כה. 

מבלי להיכנס לכל מיני התפלספויות, מקצועית אני מבסוט מהמהלך. עטר נראה פשוט זוועה מתחילת העונה, ליוני עוד היו משחק-שניים טובים באירופה אבל מאז גם הוא לא שוס. יש חבר'ה מוכשרים בספסל, בוא ניתן להם הזדמנות.

כמו שאמרתי אחרי כפ"ס, האמונה בפיבן על פני טיבי היא אחת הסיבות העיקריות שלקחנו אליפות שנה שעברה. בוא ננסה אותו דבר עם עטר ואלמוג או חוזז.

אני עם איביץ ב100 אחוז. 

ולמי שכותב פה שברור שזה לא מקצועי, למה זה לא יכול להיות מקצועי? שניהם חלשים מתחילת השנה, השער שדה האחרון של עטר היה במרץ, וליונתן עלה האף למעלה יותר מדי מכמה גולים בפלייאוף. 

לא יקרה כלום אם חוזז או אלמוג יקבלו צ'אנס, כי איך שיונתן ואלירן נראים לא יהיה הבדל.

מסכים עם מי שכתב שלא יהיה אותו אפקט אן היו עושים מהלך כזה נגד כס.

2 hours ago, eran_7 said:

החסרון במהלך זה השקט שהופר, בכל הימים האחרונים רק חיפה דיברו, עכשיו ההתעסקות עברה אלינו.

זה הדבר הכי מדאיג.

הרפש ממשיך לצאת החוצה.

זה לא כזה וואו, פשוט כל האתרים יצאו עם הפוש הזה באותו רגע, אז נוצר רעש.

איביץ' עשה את זה המון פעמים עונה שעברה. חבל שזה קורה רק עכשיו, אבל לא נורא. להגנתו יאמר שהפציעות הקשו עליו בעניין.

אגב, אני לא אתפלא אם בסוף אחד מהם יהיה בסגל.

תסלחו לי, אבל מהלך גרוע בטיימינג עוד יותר גרוע.

נראה אתכם מגיבים פה "אני עם איביץ" אם נקבל שלוש מחר בלי איום אחד על השער.

לפעמים גם צריך להיות חכם ולא רק צודק, אין לנו פאקינג מי שייתן גולים אז אתה מוציא אותם מהסגל בגלל שהם עושים פוזות? תנשוך שפתיים שים אותם בספסל ובגמר טוטו + טדי תעשה מה בא לך.

לפי דעתי מהלך מיותר מאוד בלי טיפת מחשבה וחבל.

8 דקות לפני, ניר ג. said:

לפעמים גם צריך להיות חכם ולא רק צודק, אין לנו פאקינג מי שייתן גולים אז אתה מוציא אותם מהסגל בגלל שהם עושים פוזות? תנשוך שפתיים שים אותם בספסל  ובגמר טוטו + טדי תעשה מה בא לך.

לומר שאי הימצאותם בסגל יכולה להיות ההבדל בין לחטוף 3 לבין לעשות תוצאה טובה, זו הודעה הזויה.

היא הזויה כי אלו שיכולים לשחק במקומם הם לא שחקנים נערים א'. צ'יקו, שכטר, בלקמן ואלמוג הם שחקנים לא פחות משניהם. בייחוד בכושרם הנוכחי.

מה גם שהתגובה הזאת לא מתייחסת ליכולת של שניהם ולעובדה שלמרות שמאחורינו 9 משחקים רשמיים כשבחלק גדול מהם שיחקו, הם ניפקו שער 1 ( שדה ). 

4 דקות לפני, ניר ג. said:

לפעמים גם צריך להיות חכם ולא רק צודק, אין לנו פאקינג מי שייתן גולים אז אתה מוציא אותם מהסגל בגלל שהם עושים פוזות? תנשוך שפתיים שים אותם בספסל ובגמר טוטו + טדי תעשה מה בא לך.

בדיוק.

משחק ראשון העונה שהוא עם הרבה משמעות ואמנם אנחנו עדיין לא יודעים איך יראה ההרכב, אבל מסתמן שריקן WTF יעלה שוב בחלק הקדמי, ו2 מתוך בלקמן/שכטר/צ׳יקו יפתחו עם מיכה גלזר ופרץ.

החלטת לתת להם בראש מקובל ואף רצוי

שישבו על הספסל. לא תצטרך אותם? עוד יותר טוב, יישבו שם 90 דקות. לייצר חוסר שקט תקשורתי לפני המשחק הוא צעד הזוי, מה שגם זה לא יצא החוצה דרך המועדון. 

8 דקות לפני, ניר ג. said:

כמה גולים יוני ועטר שמו מתחילת העונה?

2 דקות לפני, Kimhistan said:

כמה גולים יוני ועטר שמו מתחילת העונה?

מה הקשר ?

כמה כבשו צ׳יקו שכטר ובלקמן ?

אף אחד לא ביקש להלחים אותם בהרכב.

תשאיר אותם בסגל.

מי שטוב באימונים מבין החמישה שישחק.

2 hours ago, המכבייה said:

מאז חתימת החוזה(באישורו של איביץ) , עטר התהפך. קרו המון דברים בחודשים האחרונים.

אבל גם בעונה שעברה היו בלאגנים איתו, ונראה שמי שהתהפך זה לא עטר אלא איביץ' עם כל הכבוד וההערכה האינסופית שיש לי לבן אדם הזה

מאז קלוז' הוא רב עם יותר מדי שחקני מפתח. אין לי ספק שהוא צודק ברוב המקרים אבל כמו שאמרתי עדיף להיות חכם ולא צודק

Just now, אדביסי said:

אבל גם בעונה שעברה היו בלאגנים איתו, ונראה שמי שהתהפך זה לא עטר אלא איביץ' עם כל הכבוד וההערכה האינסופית שיש לי לבן אדם הזה

מאז קלוז' הוא רב עם יותר מדי שחקני מפתח. אין לי ספק שהוא צודק ברוב המקרים אבל כמו שאמרתי עדיף להיות חכם ולא צודק

ואולי איביץ מקיים את מה שאתה אומר והוא בוחר להיות חכם - 

הוא בוחר, למרות שהחשיבות של המשחק הזה, דווא עכשיו למגר ולהרתיע בכדי להרוויח אותם ואולי שחקנים נוספים לקראת המשך המטרות שלנו העונה, במקום להבליג רק בשביל שהמשחק הזה לא "ייפגע".

15 דקות לפני, MTA For Ever said:

מה הקשר ?

כמה כבשו צ׳יקו שכטר ובלקמן ?

אף אחד לא ביקש להלחים אותם בהרכב.

תשאיר אותם בסגל.

מי שטוב באימונים מבין החמישה שישחק.

בלקמן כבש יותר מעטר וכמו יוני. 

צ'יקו כבש אותו מספר כמו עטר רק שעטר עשה את זה בפנדל.

40 דקות לפני, ניר ג. said:

לא רלוונטית התוצאה מחר למהלך. אתה כבר קובע בדיעבד עוד לפני שהבדיעבד קרה? לתת גולים? הם נותנים? אין ליוני ועטר שום יתרון על שחקני ההתקפה האחרים. הם היו טובים בזכות איביץ וכי היו אגרוף אחד, לא בגלל שמדובר בכוכבי על. אף אחד מהם לא כוכב על. תשאל בסודובה.

31 דקות לפני, אדביסי said:

לא, חושב שאיביץ השתנה במילימטר. שנה שעברה הם התיישרו, השנה כנראה פחות. אז הם הולכים לנוח קצת. 

וכשאתה אומר חכם ולא צודק- 

1- מה הוא קיבל מהם עד עכשיו?

2- למה שיקבל מהם משהו שונה אם ימשיך לתת בהם אמון? חכם זה להעלים עין ולעבוד על עצמך שזה גשם?

29 דקות לפני, אדביסי said:

"רב עם יותר מידי שחקני מפתח"? מה? עם מי הוא רב? מה זו השטות הזו?

בכלל, למה כולם מיישרים קו עם הנרטיב של התקשורת שמדובר באיזה מהלך משמעתי/משבר?

בואו נניח ואפילו אכן ישנה מתיחות בין איביץ' לעטר. וואו. לא נשמע כדבר הזה. שחקן ומאמן שנמצאים במתיחות. ממש חסר תקדים. במקום להתייחס לזה כחלק נורמלי, גם אם פחות נעים, בהתנהלות שוטפת של קבוצה, אתם משחקים לידיים של מחרחרי ריב בדמות כתבי ספורט.

10 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

"רב עם יותר מידי שחקני מפתח"? מה? עם מי הוא רב? מה זו השטות הזו?

בכלל, למה כולם מיישרים קו עם הנרטיב של התקשורת שמדובר באיזה מהלך משמעתי/משבר?

כי הצורך להיות דרמה קווינס היסטריות ומבוהלות גובר ומחפה על כל האין מידע שיש לגביי המהלך (?) הזה

1 דקה לפני, Maximus said:

תמיד אעדיף שחקן רעב שמת לטרוף את הדשא (גם אם מקצועית הוא "פחות" טוב), מאשר שחקן שחושב שהוא איזה סטאר גדול ועושה פרצופים וטובה.

ואתה יודע בוודאות שעטר/כהן חושבים שהם סטארים גדולים, עושים פרצופים וטובה, ולא, נגיד, סתם לא בכושר?

עזבו שטויות ורכילויות. יש עובדות. פתחנו את העונה בצורה מחורבנת, יש אווירה שלילית מאוד בקרב האוהדים והמון לחץ. עשינו 7/9 שזאת התחלה סולידית בסה"כ, ציפיתי שבשלב הזה נגיע מפוקסים לקראת משחק חשוב מאוד שיעיד על המשך העונה, במקום זה איביץ' יוצר עוד משבר ובלאגן פוטנציאלי כל זה שמקצועית הקבוצה חסרה מאוד ושיוני היה אחד מהבאנקרים שלו העונה.

בעיניי זאת לא התנהלות נכונה. חשבתי שאחרי הפגרה נחזור למסלול. אז חשבתי

הסיפור עם עטר בכלל לא מובן כמו כל המהלכים שנעשו בקיץ. למה להאריך לו חוזה אם איביץ' לא מחזיק ממנו מספיק? הרי עטר לא פה לא יום ולא יומיים, כולם יודעים שאם לא בונים עליו אז מאבדים אותו, למה להשאיר אם זה המצב?

8 דקות לפני, אדביסי said:

עזבו שטויות ורכילויות. יש עובדות. פתחנו את העונה בצורה מחורבנת, יש אווירה שלילית מאוד במכבי. עשינו 7/9, ציפיתי שבשלב הזה נגיע מפוקסים לקראת משחק חשוב מאוד שיעיד על המשך העונה, במקום זה איביץ' יוצר עוד משבר ובלאגן פוטנציאלי כל זה שמקצועית הקבוצה חסרה מאוד ושיוני היה אחד מהבאנקרים שלו העונה.

איביץ' יוצר (!) "משבר" ו-"בלאגן פוטנציאלי". אתה זורק מילים לאוויר על פראייר, כי למה לא, ועוד מדבר על עובדות!

אפילו מקצועית זו הודעה תמוהה. כהן ועטר, שחקנים שפתחו במשחק האחרון כזכור לך, לא שיחקו טוב במשחקים האחרונים, כנראה לא ישחקו במשחק הקרוב. איפה הבעיה?

רז אמיר הזה כזה חרטטן. 

אם היה יודע על מתיחות "קשה" בין עטר למאמן היה מדווח אתמול ולא אחרי שפורסם שהוא לא בסגל..

למה לא כתב מתיחות קשה בין יונתן כהן לאיביץ? פשוט זה מסתדר לו עם הנארטיב.

8 דקות לפני, אדביסי said:

עזבו שטויות ורכילויות. יש עובדות. פתחנו את העונה בצורה מחורבנת, יש אווירה שלילית מאוד בקרב האוהדים והמון לחץ. עשינו 7/9 שזאת התחלה סולידית בסה"כ, ציפיתי שבשלב הזה נגיע מפוקסים לקראת משחק חשוב מאוד שיעיד על המשך העונה, במקום זה איביץ' יוצר עוד משבר ובלאגן פוטנציאלי כל זה שמקצועית הקבוצה חסרה מאוד ושיוני היה אחד מהבאנקרים שלו העונה.

הסיפור עם עטר בכלל לא מובן כמו כל המהלכים שנעשו בקיץ. למה להאריך לו חוזה אם איביץ' לא מחזיק ממנו מספיק? הרי עטר לא פה לא יום ולא יומיים, כולם יודעים שאם לא בונים עליו אז מאבדים אותו, למה להשאיר אם זה המצב?

אנחנו פשוט לא יודעים הכל. ואולי מדובר בהפרת משמעת חמורה? אנחנו סתם מנחשים. בשורה התחתונה- לא מרגיש חוסר גדול מחר. הם לא טובים משמעותית מאלה שיחליפו אותם. זאת החלטה רגילה של מאמן בתוך כרוניקת עונה של קבוצת כדורגל. לא צריך להגדיל מידי צמד חלוצים שכבש שער אחד בדיוק באיזה עשרה משחקים רשמיים ונראה לא משהו בשאר הדקות.

5 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

איביץ' יוצר (!) "משבר" ו-"בלאגן פוטנציאלי". אתה זורק מילים לאוויר על פראייר, כי למה לא, ועוד מדבר על עובדות!

אפילו מקצועית זו הודעה תמוהה. כהן ועטר, שחקנים שפתחו במשחק האחרון כזכור לך, לא שיחקו טוב במשחקים האחרונים, כנראה לא ישחקו במשחק הקרוב. איפה הבעיה?

תן לי רגע להבין, בעיניך להוציא את עטר ומיכה במחצית, לא לפתוח עם מיכה נגד קלוז' ועכשיו להוציא את עטר וכהן מחוץ לסגל רגע לפני מכבי חיפה כשכמעט ואין 18 זה שיקול מקצועי נטו? אין כאן שום מסר מצד איביץ'? אין משחקי כוח?

בסדר. יש גבול כמה אפשר לטמון את הראש בחול.

1 דקה לפני, המכבייה said:

אנחנו פשוט לא יודעים הכל. ואולי מדובר בהפרת משמעת חמורה? אנחנו סתם מנחשים. בשורה התחתונה- לא מרגיש חוסר גדול מחר. הם לא טובים משמעותית מאלה שיחליפו אותם. זאת החלטה רגילה של מאמן בתוך כרוניקת עונה של קבוצת כדורגל. לא צריך להגדיל מידי צמד חלוצים שכבש שער אחד בדיוק באיזה עשרה משחקים רשמיים ונראה לא משהו בשאר הדקות.

אם זה היה קורה כרעם ביום בהיר אז לא הייתי מבלבל את המוח. אבל מתחילת העונה לא היה משחק אחד בלי "זעזוע" או החלטה מקצועית שגרמה לכולם לרכל במשך כל השבוע עד המשחק הבא. הגיע הזמן לייצר יציבות ואווירה יותר בריאה בקבוצה אחרת חבל על הזמן. הייתי בטוח שאחרי הפגרה נחזור להתעסק במה שחשוב, לצערי זה לא קורה.

ואני בצד של איביץ' כאן אל תטעו, אם הוא היה מבקש לחתוך את עטר רגע לפני החלון הייתי לוקח את הצד שלו.