Jump to content

לקראת מכבי חיפה בבלומפילד

דקסטר

Recommended Posts

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אפשר לסמוך עלייך שאם הוא מוכר אותנו אתה מטפל בו?

קושר אותו, שם גג בפה וכולא אותו באחד הכלובים בחוות שרתים, מהכלובים שאף אחד לא מבקר אף פעם... 

50 דקות לפני, itanar said:

בעידן הואר אפשר לשים ילד בן 12 קוון.

הואר תקף רק בפנדלים שערים ועבירות שדינן אדום. יש המון דברים אחרים שהחלטת הקוון היא היחידה שעוזרת לשופט, כל מיני עבירות לא חמורות שנשרקות או לא, כדורי חוץ, קרנות... לא חסר. 

מפתיע אותי שכהן עדיין באנקר ברוב ההרכבים כאן למרות שלושה משחקי פתיחת עונה שבהם הוא חלק מהמשחק בכלל.

טננבאום

סבוריט טיבי אמאדור גראלדש

גלזר פרץ/ריקן

מיכה

עטר צ'יקו בלקמן

לדעתי ניצחון יפה פה גומר את הבטחון ואת האמונה של חיפה ומשאיר לנו מסלול בטוח.

כל תוצאה אחרת תעזור להם בצבירת הבטחון שלהם מתחילת העונה.

משחק חשובבבבבבבבבבבבבבבבב

חחח אהבתי שאנשים רושמים שיוני גרוע והוא לא צריך להיות בהרכב ואז שמים את עטר בהרכב.

טננבאום

סבוריט, אמאדור, טיבי, ג'רלדש

גלזר, פרץ

יוני, מיכה, צ'יקו

שכטר

16 דקות לפני, daniel616 said:

חחח אהבתי שאנשים רושמים שיוני גרוע והוא לא צריך להיות בהרכב ואז שמים את עטר בהרכב.

טננבאום

סבוריט, אמאדור, טיבי, ג'רלדש

גלזר, פרץ

יוני, מיכה, צ'יקו

שכטר

רק ההרכב הזה.

אם בלקמן עולה ב-11 חבל לנו על הזמן

גלזר ופרץ ביחד זה לא טוב, זה לא עובד, זה מרכז מגרש פרוץ שגם לא תורם להתקפה. די עם השילוב הזה. לא היה משחק אחד שזה עבד טוב עוד מסוף עונה שעברה.

2 דקות לפני, Krishi said:

גלזר ופרץ ביחד זה לא טוב, זה לא עובד, זה מרכז מגרש פרוץ שגם לא תורם להתקפה. די עם השילוב הזה. לא היה משחק אחד שזה עבד טוב עוד מסוף עונה שעברה.

מה האלטרנטיבה?

למי שמעוניין, אני מארגן אוטובוס מהדרום שיוצא מבאר שבע ועוצר בבית קמה ובקרית גת

35-45 שקלים הלוך חזור, תלוי בכמות הנרשמים.

תשלחו לי הודעה לפרטי

1 hour ago, daniel616 said:

אם תשחרר קצת מהאנטי ותראה שוב פעם את המחצית הראשונה נגד כפר סבא תראה שעטר נותן הכל ודווקא מעורב מאוד במשחק התקפה.

מסכים שהוא לא בכושר מספיק טוב כמו כל החלק ההתקפי.

יוני לא גרוע, בכלל לא! הוא כנראה השחקן הצעיר עם הפוטנציאל הכי גדול בסגל להיות כוכב, אבל כחלק מזה לפעמים הוא צריך להבין שיש לו הרבה מלחמה לתת כדי להרוויח את מקומו.

במשחקים שהיו עד עכשיו בליגה הוא כמעט לא היה מעורב ולא ניסה גם לצאת מהפינה שלו. המשחק מול כפר סבא היה השיא של חוסר מעורבות בתוספת איבודי כדור.

3 דקות לפני, silentyogi said:

אם תשחרר קצת מהאנטי ותראה שוב פעם את המחצית הראשונה נגד כפר סבא תראה שעטר נותן הכל ודווקא מעורב מאוד במשחק התקפה.

יוני לא גרוע, בכלל לא! הוא כנראה השחקן הצעיר עם הפוטנציאל הכי גדול בסגל להיות כוכב, אבל כחלק מזה לפעמים הוא צריך להבין שיש לו הרבה מלחמה לתת כדי להרוויח את מקומו.

במשחקים שהיו עד עכשיו בליגה הוא כמעט לא היה מעורב ולא ניסה גם לצאת מהפינה שלו. המשחק מול כפר סבא היה השיא של חוסר מעורבות בתוספת איבודי כדור.

שום אנטי. עטר פשוט חלש מאוד כבר המון זמן.

יש בקהל שלנו מחשבה שהוא עוד כוכב אז אתם מוצצים לו, אבל אם קוראים לו בלקמן אתם כבר מזמן משחררים אותו (אני לא טוען שצריך לשחרר אותו, אחלה שחקן רוטציה).

53 דקות לפני, silentyogi said:

חחח אתה מבין מה הטיעון שלך? שהוא נתן הכל במחצית הראשונה נגד כפ"ס. הבנאדם לא כבש שער שדה חצי שנה.

49 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שום אנטי. עטר פשוט חלש מאוד כבר המון זמן.

יש בקהל שלנו מחשבה שהוא עוד כוכב אז אתם מוצצים לו, אבל אם קוראים לו בלקמן אתם כבר מזמן משחררים אותו (אני לא טוען שצריך לשחרר אותו, אחלה שחקן רוטציה).

אני מדבר איתך על המשחק האחרון, מה עשה עטר כשהיה על המגרש ומה עשה כהן, אם באמת לא מדובר באנטי למרות שזה מורגש מכל מילה שלך אז תענה ענייני.

אני דווקא חושב שבלקמן צריך לפתוח במשחק הקרוב על חשבון כהן.

חחח אתה מבין מה הטיעון שלך? שהוא נתן הכל במחצית הראשונה נגד כפ"ס. הבנאדם לא כבש שער שדה חצי שנה.

הטיעון שלי הוא המשחק האחרון כדי לדבר על כושר נוכחי, סופר רלוונטי.

להזכירך הוציא פנדל גם במחזור הראשון, כשכמובן הוא מקבל מחצית אחת בכל משחק ולא מעבר. מי עשה יותר בינתיים בשלישיה ההתקפית?

אם אתה מדבר טווח ארוך, בשורה התחתונה מדובר במלך השערים שלך בעונה האחרונה, גם בליגה וגם באירופה.

כרגע מבין האופציות, אני מעדיף אותו. 

2 דקות לפני, daniel616 said:

אז בוא נדבר גם על העשרה משחקים לפני כפ"ס, מה עשה יונתן כהן ומה עשה אלירן עטר

בשלושה משחקים אחרונים כהן שיחק 90 דקות אם אני לא טועה ולדעתי האישית היה רחוקקקקק מאוד מהשחקן שקיוותי לראות העונה.

אני עדיין מאמין בו אבל חושב שקיבל מהר מדי את הבאנקר...צריך עוד להוכיח.

באירופה ובחלק גדול מהפלייאוף העליון שנה שעברה עטר לא היה חלק אז לא רלוונטי.

1 hour ago, silentyogi said:

בשלושה משחקים אחרונים כהן שיחק 90 דקות אם אני לא טועה ולדעתי האישית היה רחוקקקקק מאוד מהשחקן שקיוותי לראות העונה.

אני עדיין מאמין בו אבל חושב שקיבל מהר מדי את הבאנקר...צריך עוד להוכיח.

באירופה ובחלק גדול מהפלייאוף העליון שנה שעברה עטר לא היה חלק אז לא רלוונטי.

זה לא משנה. במשחק נגד בני יהודה הוא היה טוב מעטר וגם באירופה.

במשחק נגד כפר סבא שניהם היו פחות או יותר באותה רמה.

וזה שעטר היה המלך שערים בעונה שעברה לא אומר כלום. הוא לא שחקן צעיר שהולך ומשתפר.

4 hours ago, Mark said:

תחושה של תיקו פחדני מצד שתי הקבוצות.

בהחלט. ניצחון של חיפה על מכבי בבלומפילד זה חתיכת הצהרה ולא נראה לי שהם במקום הזה כרגע. מהצד השני אנחנו לא נראים כאילו אנחנו מסוגלים לנצח יריבה רצינית. למרות שמבחינתנו יש 3 משחקים בשבוע מול 2 יריבות חזקות ואנחנו חייבים להעלות הילוך

12 דקות לפני, תמיר8 said:

בהחלט. ניצחון של חיפה על מכבי בבלומפילד זה חתיכת הצהרה ולא נראה לי שהם במקום הזה כרגע. מהצד השני אנחנו לא נראים כאילו אנחנו מסוגלים לנצח יריבה רצינית. למרות שמבחינתנו יש 3 משחקים בשבוע מול 2 יריבות חזקות ואנחנו חייבים להעלות הילוך

אולי שבוע כזה יעיר קצת את השחקנים.