Jump to content

רשמים מהניצחון על כפ"ס במושבה אחריי צפייה בש.ח | 3 נק' חשובות

Sawyer

Recommended Posts

4 hours ago, eran_7 said:

איזה חלוץ 9 היה לך עונה שעברה? 

זה לא הבעיה פה, זה רק גישה וכושר משחק של שחקנים. האליפות ב31 הפרש יצרה סוג של שובע שרק רענון בסגל אולי יכול לפתור. 

שנה שעברה לא היה חלוץ 9, אבל היה חלוקת שערים נדירה שלא תקרה בעתיד הקרוב. גם בקבוצות הגדולות באירופה אין חלוקה כזאת. 

1 דקה לפני, Meron's said:

שנה שעברה לא היה חלוץ 9, אבל היה חלוקת שערים נדירה שלא תקרה בעתיד הקרוב. גם בקבוצות הגדולות באירופה אין חלוקה כזאת. 

חלוקת השערים היתה בגלל עבודת אימון של איביץ', הסגל נשאר פחות או יותר אותו דבר.

אין סיבה שלא יקרה שוב, שחקנים צריכים לחזור לכושר + פצועים שיחזרו וייצרו מלחמה על ההרכב וזה יחזור. 

לא מבין איך אנשים רושמים ישחקו כמו בחצי הראשון ויהיה בסדר. מכבי בפתיחת עונה זוועתית ברמת היכולת, פערים מטורפים ביכולת בין החצי הראשון לשני, וכל שחקני ההתקפה שלנו נראים כל-כך רע שאני לא יודע איפה להתחיל.

5 hours ago, eran_7 said:

איזה חלוץ 9 היה לך עונה שעברה? 

זה לא הבעיה פה, זה רק גישה וכושר משחק של שחקנים. האליפות ב31 הפרש יצרה סוג של שובע שרק רענון בסגל אולי יכול לפתור. 

כולנו יודעים שעונה כמו העונה שעברה לא תקרה יותר. כל הכוכבים הסתדרו בדיוק כמו שצריך ומה שצריך לקרות קרה. הסגל דורש רענון והוא לא בוצע.

לא כהרגלי ראיתי את המשחק של חיפה נגד ק״ש, אם ק״ש היו מרוכזים היה נגמר 2-0 להם במחצית הראשונה ולא להיפך. ההגנה של חיפה חלשה, השאלה איך הם ישחקו מולנו - בונקר מתפרצות או נסיון לשלוט במשחק...

המחצית הראשונה לא נפלה מהסטנדרטים של שנה שעברה. מהר, מהצדדים, אינטנסיבי. לא הגענו לחוף מבטחים רק בגלל הוצאה לפועל לקויה. 

על השניה אין מה להרחיב. כמו מכונה שלחצו לה על האוף בבת אחת.

5 דקות לפני, המכבייה said:

המחצית הראשונה לא נפלה מהסטנדרטים של שנה שעברה. מהר, מהצדדים, אינטנסיבי. לא הגענו לחוף מבטחים רק בגלל הוצאה לפועל לקויה. 

על השניה אין מה להרחיב. כמו מכונה שלחצו לה על האוף בבת אחת.

המחצית הראשונה הייתה טובה עם ליקויים בדיוק איפה שאנחנו יודעים שיש, הרמות של מגן שלא צריך להיות בסגל, קשר אמצע שלא בועט למסגרת גם במצב נוח, חלוץ שהוא לא ממש חלוץ(ועדיין היה מעולה אתמול וגם בישל). 

ככה שיש מקום לאופטימיות. 

מי שאומר שזאת אותה קבוצה של שנה שעברה שילך לבדוק שוב. 

ההגנה ללא סבוריט לא שיחקה ביחד שנה שעברה, שילוב הקשרים פרץ וגלזר התחיל רק מאמצע סוף שנה שעברה ולא היה מוצלח. 

ככה שאי אפשר להיות מופתעים. 

לפני חלוץ, חייב חייב חייב קשר 50-50 דומיננטי. 

1 דקה לפני, Meron's said:

המחצית הראשונה הייתה טובה עם ליקויים בדיוק איפה שאנחנו יודעים שיש, הרמות של מגן שלא צריך להיות בסגל, קשר אמצע שלא בועט למסגרת גם במצב נוח, חלוץ שהוא לא ממש חלוץ(ועדיין היה מעולה אתמול וגם בישל). 

ככה שיש מקום לאופטימיות. 

מי שאומר שזאת אותה קבוצה של שנה שעברה שילך לבדוק שוב. 

ההגנה ללא סבוריט לא שיחקה ביחד שנה שעברה, שילוב הקשרים פרץ וגלזר התחיל רק מאמצע סוף שנה שעברה ולא היה מוצלח. 

ככה שאי אפשר להיות מופתעים. 

לפני חלוץ, חייב חייב חייב קשר 50-50 דומיננטי. 

בוודאי שדווידזה זה פחות טוב מסאבוריט ולכן ההוצאה לפועל נפגעה עם כדורי רוחב שלא הגיעו אבל התנועה של שני המגינים אתמול היתה טובה ומאד עזרה לנו. הבעיה שלי מתחילה שלא היתה את אותה תנועה בחצי השני. אי אפשר לתקוף היום במשחק עומד ללא נוכחות של מגינים. לכן אני פחות " מתרגש" מכדור שלא הגיע. אני רוצה אותם שם, מאפשרים אופציות מסירה, כמה שיותר.

1 hour ago, המכבייה said:

בוודאי שדווידזה זה פחות טוב מסאבוריט ולכן ההוצאה לפועל נפגעה עם כדורי רוחב שלא הגיעו אבל התנועה של שני המגינים אתמול היתה טובה ומאד עזרה לנו. הבעיה שלי מתחילה שלא היתה את אותה תנועה בחצי השני. אי אפשר לתקוף היום במשחק עומד ללא נוכחות של מגינים. לכן אני פחות " מתרגש" מכדור שלא הגיע. אני רוצה אותם שם, מאפשרים אופציות מסירה, כמה שיותר.

אבל כמו שהמסירות לא מדוייקות כך גם הכושר והיכולת של המערך ירוד כרגע ולא יכול לתת תפוקה מלאה וכרגע בקושי חצי משחק. 

מה שכן חזר לפחות בחצי הראשון זה הלחץ המהיר על הכדור אחרי איבוד. 

מחצית שנייה כדור עומק לכיוון יוני והוא הפסיק לרוץ עוד שהכדור באוויר בלי ללחוץ אפילו, כמו שלא מבינים למה המחצית השנייה הייתה חלשה ולמה הרכב דומה לא נותן מוצר דומה.

לדעתי זה כי סה''כ המרקם נפגם כמו דומינו ומספיק שאחד שם באמצע ירים בחזרה(רק על המגרש לאיביץ' כבר אין מה לעשות מפה) ואז נתחיל לראות את הכל מתחבר. 

מקווה שהמשחק נגד חיפה יעורר שם משהו. 

7 hours ago, itanar said:

למה אומרים שכפ"ס עשו שינוי מערך במחצית השנייה? הם לא שיחקו עם 3 בלמים גם בראשונה?

יש למערך של שלושה בלמים שיטה הגנתית שהמגנים נשארים למטה להגן ויש גם שיטה התקפית שהמגנים הופכים לקיצונים ומצטרפים הרבה להתקפות.