Jump to content

רשמים מהניצחון על כפ"ס במושבה אחריי צפייה בש.ח | 3 נק' חשובות

Sawyer

Recommended Posts

13 דקות לפני, itan17 said:

מדהים איך יוצאים פה מפרופורציות. גם עונה שערה למי ששכח גנבנו ניצחון מול נתניה עם גול הזוי של דסה.

קצת סבלנות דברים יתחברו, ואנחנו עם 7/9. הכל בסדר

אבל זה היה נגד נתניה אחרי משחק מרשים בבאר שבע.

באמת, מה נותן לכם סיבות לאופטימיות במה שראיתם אתמול? זה היה נורא.

37 דקות לפני, itan17 said:

מדהים איך יוצאים פה מפרופורציות. גם עונה שערה למי ששכח גנבנו ניצחון מול נתניה עם גול הזוי של דסה.

מסכים לגבי היציאה מפרופורציות אבל אל תשכח שהיינו עם 7/9 אחרי ניצחון על מכבי חיפה בנתניה ו1-1 בטרנר מול האלופה המכהנת במשחק די מרשים.

*אגב בדקתי עכשיו, נתניה זה היה מחזור רביעי, מחזור 3 ניצחנו את רעננה 4-1.

מצחיק שמצד אחד אני רואה הודעות "קונים תיקו?" ו"הולכים לקבל בראש שבוע הבא" לצד "משחק רע, מחצית ראשונה נוראית אבל הכי חשוב זה הנקודות" של אוהדי חיפה.

1 דקה לפני, Saar said:

לא כל משחק צריך להכנס לקטגוריה של "סיבות לאופטימיות" או ל-"זה היה נורא". היה משחק בינוני, ודי משעמם, שנצחנו בו, וזהו.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא כל משחק צריך להכנס לקטגוריה של "סיבות לאופטימיות" או ל-"זה היה נורא". היה משחק בינוני, ודי משעמם, שנצחנו בו, וזהו.

לא כל משחק, אבל 4 הפסדים באירופה, 3 מחזורי ליגה ועוד 2 משחקים בטוטו כנגד אפס משחקים בהם נראינו טוב עם רצון לשחק, אפשר לדאוג?

Just now, Saar said:

לא כל משחק, אבל 4 הפסדים באירופה, 3 מחזורי ליגה ועוד 2 משחקים בטוטו כנגד אפס משחקים בהם נראינו טוב עם רצון לשחק, אפשר לדאוג?

גם אני מודאג, אבל מהתגובות פה נדמה שאנחנו על סף ירידת ליגה, לא אחרי נצחון בתקופה לא טובה (שאגב, לא טובה, אבל 7/9 בלי שום ספיגה. יש דברים גרועים מאלה).

3 דקות לפני, Saar said:

שנה שעברה תיקו וב"ש וניצחון דחוק בחאווה בנתניה היו סיבה לאופטימיות

השנה אם לא דורסים יש היסטריה..

ברור שמשהו נדפק עם המשחק אגפים, הפציעות זו גם בעיה בעיקר אצילי, 

יוני נראה מאוד רחוק מהכושר שלו בשנה שעברה, אין היררכיה בחלק הקדמי שכולם נדפקים ממנה (אנסו אותי לפני חודשיים שרשמתי את זה, לא מדמיין שיש מישהו שלא מסכים עם זה עכשיו) 

ועדיין הבסיס של הגנה חזקה, משחק לחץ ושליטה בכדור - בפער עצום טוב יותר משאר הליגה. ופאקינג בלומפילד שצריך להביא נקודות. 

שחיפה יבואו לנגב את השועה. 

1 דקה לפני, Saar said:

סה"כ אני מסכים שאנחנו לא נראים טוב מתחילת העונה, אבל 3 הפסדים באירופה, שמתוכם 2 לא מחויבים למציאות. 

סבלנו גם מחוסר מזל מזעזע ואנחנו עדיין סובלים ממכת פציעות די פסיכית .

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

גם אני מודאג, אבל מהתגובות פה נדמה שאנחנו על סף ירידת ליגה, לא אחרי נצחון בתקופה לא טובה (שאגב, לא טובה, אבל 7/9 בלי שום ספיגה. יש דברים גרועים מאלה).

שיחקת נגד כפס נס ציונה ובני יהודה... 

לא ננצח את חיפה ביכולת הזאת המנטלית והפיזית

1 דקה לפני, Shroud said:

שיחקת נגד כפס נס ציונה ובני יהודה... 

לא ננצח את חיפה ביכולת הזאת המנטלית והפיזית

כן, ואלמלא פרץ היה דביל, כנראה שהיינו מנצחים גם את בני יהודה במשחק שהיה ממש לא רע עד לדקה ההיא, ולמעשה היה די מרשים גם אחריה, אם כי במובנים לא קונבציונלים. מה גם שהיינו ממש לא רעים במחצית הראשונה במשחק הזה. אני לא יודע מה יהיה נגד חיפה, אבל האמת שכל זה פחות משנה לדיון פה. גם אני חושב שמכבי די חורקת בפתיחת העונה הזו, אבל יש הבדל ללהיות "לא מרשים" לאוסף התגובות כאן. אפשר לחשוב שמדובר במועדון בקריסה.

גם בעונה של פאקו היו הרבה משחקים ששיחקנו כדורגל אפור ומשעמם ובכל זאת לקחנו טראבל.

נכון שאז היה לנו את זהבי והכל, אבל כשיחזרו הפצועים נראה מכבי יותר טובה.

21 דקות לפני, nirnir20 said:

סה"כ אני מסכים שאנחנו לא נראים טוב מתחילת העונה, אבל 3 הפסדים באירופה, שמתוכם 2 לא מחויבים למציאות. 

סבלנו גם מחוסר מזל מזעזע ואנחנו עדיין סובלים ממכת פציעות די פסיכית .

חוסר מזל יכול להיות משחק אחד או שניים, אין חוסר מזל לאורך זמן.

לגבי הפציעות, אם שחקני מפתח צפויים לחזור רק בינואר, אי אפשר לומר שכרגע חסרים לנו שחקנים, זה הסגל שלנו לחצי עונה לפחות, בהנחה שגולסה וניקוליץ יצטרפו מתישהו, אני כבר לא מאמין.

24 דקות לפני, קאוביין said:

שנה שעברה תיקו וב"ש וניצחון דחוק בחאווה בנתניה היו סיבה לאופטימיות

השנה אם לא דורסים יש היסטריה..

ברור שמשהו נדפק עם המשחק אגפים, הפציעות זו גם בעיה בעיקר אצילי, 

יוני נראה מאוד רחוק מהכושר שלו בשנה שעברה, אין היררכיה בחלק הקדמי שכולם נדפקים ממנה (אנסו אותי לפני חודשיים שרשמתי את זה, לא מדמיין שיש מישהו שלא מסכים עם זה עכשיו) 

ועדיין הבסיס של הגנה חזקה, משחק לחץ ושליטה בכדור - בפער עצום טוב יותר משאר הליגה. ופאקינג בלומפילד שצריך להביא נקודות. 

שחיפה יבואו לנגב את השועה. 

לא צריך לדרוס בשלב הזה, אבל כן לראות רצון ומגמת שיפור, מה שאפשר היה לראות בעונה הקודמת מתחילת הליגה עד שגמרנו אותה בדצמבר.

בחודשיים האחרונים אנחנו נראים אותו דבר בכל משחק, ומה שגרוע יותר בעיני, איביץ לא מצליח לשפר את הקבוצה במהלך משחק, דבר שהיה יתרון שלו ושלנו שנה שעברה.

2 דקות לפני, Saar said:

לא צריך לדרוס בשלב הזה, אבל כן לראות רצון ומגמת שיפור, מה שאפשר היה לראות בעונה הקודמת מתחילת הליגה עד שגמרנו אותה בדצמבר.

בחודשיים האחרונים אנחנו נראים אותו דבר בכל משחק, ומה שגרוע יותר בעיני, איביץ לא מצליח לשפר את הקבוצה במהלך משחק, דבר שהיה יתרון שלו ושלנו שנה שעברה.

לא ראית שיפור במחצית הראשונה?

2 hours ago, Saar said:

חוסר מזל יכול להיות משחק אחד או שניים, אין חוסר מזל לאורך זמן.

לגבי הפציעות, אם שחקני מפתח צפויים לחזור רק בינואר, אי אפשר לומר שכרגע חסרים לנו שחקנים, זה הסגל שלנו לחצי עונה לפחות, בהנחה שגולסה וניקוליץ יצטרפו מתישהו, אני כבר לא מאמין.

זה תלוי איך אתה רואה את הדברים.

מה הפתרון לדעתך? לצעוק שזאת העונה הכי גרועה בעשור האחרון (אפילו לא בטופ 3 כרגע) לא יעזור. לדעתך צריך לפטר את איביץ' כי הוא לא משפר אותנו? לשחרר שחקנים שנראים כאילו הם לא מתאמצים מספיק?

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה תלוי איל אתה רואה את הדברים.

מה הפתרון לדעתך? לצעוק שזאת העונה הכי גרועה בעשור האחרון (אפילו לא בטופ 3 כרגע) לא יעזור. לדעתך צריך לפטר את איביץ' כי הוא לא משפר אותנו? לשחרר שחקנים שנראים כאילו הם לא מתאמצים מספיק?

זו השאלה, כי ברור שלהגיד אל תדאגו יהיה בסדר זה לא נכון וגם לא מקצועי.

אם אתם מנתחים את היכולת ואת את הציפיות מהעונה, אל תשקרו לעצמכם.

מה הפתרון? לא יודע, אבל זה נראה כאילו מישהו ישן וחושב שדברים יסתדרו כי עונה שעברה הסגל הזה הצליח.

8 דקות לפני, Sawyerdroid said:

באמת שאין קהל יעד יותר ממוקד הפורום השחקן ה-12 למכירה של טמפונים ותחבושות. אין.

בוא תרגיע אותי, ספר לי למה אתה חושב שדברים יסתדרו.

אבל מקצועית, לא כי טמפונים ואנחנו מכבי וכל זה.

איך אתם תולים תקווה בפצועים שכל שחקן אצלנו גומר את העונה מאפצ'י? וגם אם יחזרו עד שיהיו בכושר זה כבר ינואר. 

פחות היכולת ( שעליה דובר מספיק וכולנו יודעים איפה המקומות שבהם צריך להתחזק) אלה זו הגישה במחצית השנייה שמעצבנת. שחקנים פשוט זחלו על הדשא, אגואיסטים לפעמים, נראים חסרי כושר. זה מתסכל בטירוף. איביץ' בנוסף מאוד מקובע. אותם שחקנים, אותו מערך. 

מדהים שאין לנו בסגל חלוץ 9 אחד אמיתי. אחד. כולם ליד. שלושה משחקים, שני גולים של מיכה ואחד של עטר בפנדל.

מישהו חייב לתת את הדעת על הדבר הזה.

יש מישהו אחד שיכול להסביר לי למה דוידזאדה במכבי ועולה בהרכב ומתן בלטקסה בבני יהודה???

איך זה הגיוני הדבר הזה? רק אני לא מצליח לזכור משחק אחד טוב שלו אצלנו?

2 hours ago, itan17 said:

חוץ מלוח המשחקים, יש עוד הבדל שקשור לציפיות. שנה שעברה דרסנו את הליגה ב-30 הפרש, לפני שנתיים אנשים היו בטוחים שג'ורדי חירב את המועדון לשנים. זה ההבדל העיקרי בעיניי.

אכן יש יציאה מפרופורציה, בכל זאת אנחנו אוהדי כדורגל, אבל בהחלט יש סיבה להיות מוטרדים, שנה שעברה היה לנו יתרון גדול של רעב. השנה אין לנו. להפך. זה דורש ממך להיות יותר איכותי ויותר מפוקס, כרגע זה לא המצב.

ה"פחד" מהמחזורים הקרובים הוא לא בגלל שאנחנו בדרך לרדת ליגה, אלא בגלל שעל פניו זה היה אמור להיות לוח משחקים טוב - לפני שחיפה מתחברים אנחנו נותנים להם בראש והורסים להם את המשך העונה. זה מצחיק להגיד שמחזור רביעי הוא כל כך מכריע, אבל עובדתית זה מה שקרה בשנים האחרונות. טאטאנו את חיפה עוד לפני שהם הבינו בכלל מה קורה.

51 דקות לפני, Wade said:

מדהים שאין לנו בסגל חלוץ 9 אחד אמיתי. אחד. כולם ליד. שלושה משחקים, שני גולים של מיכה ואחד של עטר בפנדל.

מישהו חייב לתת את הדעת על הדבר הזה.

איזה חלוץ 9 היה לך עונה שעברה? 

זה לא הבעיה פה, זה רק גישה וכושר משחק של שחקנים. האליפות ב31 הפרש יצרה סוג של שובע שרק רענון בסגל אולי יכול לפתור. 

20 דקות לפני, אלק נילאש said:

חוץ מלוח המשחקים, יש עוד הבדל שקשור לציפיות. שנה שעברה דרסנו את הליגה ב-30 הפרש, לפני שנתיים אנשים היו בטוחים שג'ורדי חירב את המועדון לשנים. זה ההבדל העיקרי בעיניי.

אכן יש יציאה מפרופורציה, בכל זאת אנחנו אוהדי כדורגל, אבל בהחלט יש סיבה להיות מוטרדים, שנה שעברה היה לנו יתרון גדול של רעב. השנה אין לנו. להפך. זה דורש ממך להיות יותר איכותי ויותר מפוקס, כרגע זה לא המצב.

ה"פחד" מהמחזורים הקרובים הוא לא בגלל שאנחנו בדרך לרדת ליגה, אלא בגלל שעל פניו זה היה אמור להיות לוח משחקים טוב - לפני שחיפה מתחברים אנחנו נותנים להם בראש והורסים להם את המשך העונה. זה מצחיק להגיד שמחזור רביעי הוא כל כך מכריע, אבל עובדתית זה מה שקרה בשנים האחרונות. טאטאנו את חיפה עוד לפני שהם הבינו בכלל מה קורה.

אני מסכים איתך שהמחזור הקרוב יהיה בעל השלכות יותר ממחזור רגיל בסיבוב הראשון.