Jump to content

רשמים מהניצחון על כפ"ס במושבה אחריי צפייה בש.ח | 3 נק' חשובות

Sawyer

Recommended Posts

בינתיים חובת ההוכחה על סאבוריט.

הוא לא שיחק טוב העונה , ככשיחק. אף אחד לא אומר שאם הוא יישחק מול חיפה נראה את סאבוריט של עונה שעברה בכלל.

אפילו שזה לא היה משחק גדול שלו, צ'יקו הוכיח שהוא צריך להיות בחירה ראשונה שלנו בהתקפה. הרבה יותר טוב מבלקמן, ויותר טוב גם משכטר כרגע. משהו בשלישיה הקדמית חוץ מצ'יקו מרגיש לי קצת "עייף".  צריך לרענן קצת עם חוזז ואלמוג על חשבון עטר ויונתן כהן עד שאצילי יחזור.

הקישור שלנו זועק לעוד שחקן תזיזתי ויוצר חוץ ממיכה, גלזר הוא גרזן גדול אבל הוא לא דוחף מספיק קדימה, ולכן הקשר הנוסף(ריקן) ומיכה צריכים לדחוף קדימה. זה לא נכון להפיל הכל על מיכה, והקישור שלנו זועק לעוד שחקן יצירתי. זה מצחיק אבל לדעתי אפילו הקשר הזר מהנוער היה נראה טוב יותר מריקן.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

גם אני. סה"כ הייתי מרוצה במחצית.

על הפנים. נראה לי שפעם אחרונה כפ"ס ככה היו מעלינו במחצית ספציפית כשהם לקחו אליפות ב-82'......

בלי מכבי אחרת שבת הבאה, אין לנו מה למכור מול חיפה. נפסיד מולם.

צ'מע

אתה לא חתול צהוב- אתה חתול שחור

כמה אתה יכול להתעסק בנאחס?!

הנוער פה לוטש אליך עיניים בהערצה, גלה קצת שאר רוח

אני רוצה שהמקלדת שלך תפלוט את המילים: "מנצחים את חיפה"

"טקס העברת שרביט...משחק על עונה...קו פרשת מים"

אפשר גם אחרת:

"סתם עוד משחק על 3 נקודות...מפגש 1 מבין 5 איתם...יש עוד 96 נק' בקופה...לא הפסדנו להם איזה עשור"

בקיצור, משחק מעניין והכל

הפסד יכאיב, אבל קצת פרופורציות

גמר הצ'מפיונס זה במאי

קוראים לעצמנו מועדון גדול?

מועדון גדול יודע לנשום, לשתות מים, להסתכל לטווח הארוך.

ניצחנו? טוב

לא ניצחנו? מה טוב...נתמודד

גרוע, גרוע, גרוע.

הקבוצה הכי חלשה בעשור האחרון, אם לא הייתי יודע הייתי חושב שתחילת יולי עכשיו.

כדאי שיתעוררו כי בשבת אין לנו מה למכור מול חיפה.

היסטוריה לא מביאה נקודות.

נק' חיוביות מהמשחק הזה: המחצית הראשונה, מרכז ההגנה+גלזר ומיכה.

מנגד, עטר ויונתן היו פשוט בלתי נסבלים. מרתיח אותי שאני יודע שגם אין להם תחליף כזה טוב במצב הסגל הנוכחי, אז הם מרשים לעצמם לעשות טובה

לא ברור לי איך אלמוג לא מקבל הזדמנות. הווינגרים שלנו לא מייצרים כלום והוא אפילו לא מקבל דקה אחת בתוספת זמן.

שנה שעברה איביץ' הרוויח אליפות שנתן לפיבן קרדיט על חשבון טיבי. לא ברור לי למה לא לנסות מהלך דומה עם אלמוג ועטר. כשהקבוצה נראית כל כך כבויה וחסרת רעיונות, מה כבר יש להפסיד?

6 דקות לפני, Saar said:

גרוע, גרוע, גרוע.

כדאי שיתעוררו כי בשבת אין לנו מה למכור מול חיפה.

היסטוריה לא מביאה נקודות.

Bitch, please...

58 דקות לפני, ששון הצהוב said:

צ'מע

אתה לא חתול צהוב- אתה חתול שחור

כמה אתה יכול להתעסק בנאחס?!

הנוער פה לוטש אליך עיניים בהערצה, גלה קצת שאר רוח

אני רוצה שהמקלדת שלך תפלוט את המילים: "מנצחים את חיפה"

עזוב שניה נאחס בצד, אנחנו נראים כמו כלום ושום דבר בגדול.

זה לא שחיפה היא חיפה של פראליה ורוסו אבל הם מספיק טובים בשביל לדפוק אותנו בשבת אם נמשיך להראות ככה, ואנחנו לא מראים שיפור. 

58 דקות לפני, ששון הצהוב said:

"טקס העברת שרביט...משחק על עונה...קו פרשת מים"

אפשר גם אחרת:

"סתם עוד משחק על 3 נקודות...מפגש 1 מבין 5 איתם...יש עוד 96 נק' בקופה...לא הפסדנו להם איזה עשור"

אתה צודק. מצד שני, עם איך שאנחנו נראים, הפסד להם בשבת בהחלט ייתן את התחושות הללו בכדורגל שלנו. זה לא אומר שהן נכונות כמובן, כולה מחזור 4, אבל שנזכיר איך כולנו פה בעונת אוסקר התרפקנו שניצחנו אותם במחזור ה-1 ?

3 hours ago, judymaccabi said:

לא נראה את מכבי של המחצית השניה בשבוע הבא, משחק עם אנרגיות אחרות, מול קבוצה שתגיע לשחק פתוח, יהיה משחק שונה בתכלית. נקווה שלפחות חלק מהפצועים יחזרו ויהיה אפשר לייצר משהו יותר מרענן עם יותר איכות בהתקפה. 

אבל כפר סבא שיחקה פתוח מחצית שניה ופה בדיוק הבעיה, זה היה אמור להקל עלינו לא לגרום לנו ללכת אחורה ולהרחיק כדורים בלחץ.

55 דקות לפני, Saar said:

גרוע, גרוע, גרוע.

נו מה יהיה עם הזיכרון של אנשים פה

אתה זוכר שהיו פה קבוצות שג'ורדי וליטו וידיגל אימנו, כן?

10 דקות לפני, daniel616 said:

בהחלט, היו קבוצות טובות יותר ממה שיש כרגע.

14 דקות לפני, daniel616 said:

זה נראה די דומה 

לא חושב שזאת צריכה להיות ההשוואה ומתבאס מאוד לקחת חלק מהדיון המטומטם הזה אבל אין מה להשוות בין מכבי האפורה והלא מרשימה שאנחנו רואים כרגע לבין קבוצות ומשחקים של ליטו..נסחפתם..

מסכים בגדול עם הסיכום.

חושב שההגנה מתחילה להתייצב וזה חצי הכוס המלאה שאני לוקח איתי מתחילת העונה.

יש לנו בעיה בהתקפה, אני חושב שאולי איביץ הפך את יוני מהר מדי לשחקן באנקר והוא צריך לחזור להוכיח את עצמו כמו בשנה שעברה כי הוא בפתיחת עונה רעה מאוד, מתחיל לחשוב שהוא לא יכול לשחק אצלנו על עמדת הכנף אלא רק במשחקים שבהם נבחר לשחק עם 2 חלוצים כי רק ככה הוא מצליח לבוא לידי ביטוי.

חושב שכל עוד אין אצילי בלקמן עדיף בכנף יחד עם עטר וצ'יקו בחוד ואולי יוני כמחליף יצליח לתרום יותר.

ברסקי ודוידזאדה יצטרכו להיות השחקנים הבאים בתור לעזוב כי מדובר בעמדות שאתה פשוט רואה את הירידה הגדולה ברמה כשהם נכנסים.

ריקן בתקופה פחות טובה אבל אני חושב שהוא אחלה שחקן 12 כל עוד אין גולסה וניקוליץ וביחד איתם יש לנו אחלה שלישיה ותחרות על עמדת ה50-50.

דור פרץ כשיחזור שבוע הבא יצטרך להתחרות עם גלזר וכרגע גלזר בכושר טוב יותר, מת על השחקן הזה.

עוד לא גיבשתי דיעה על ג'ראלדש אבל בגדול אני אופטימי ויש מצב שככל שיעלה הבטחון נקבל סבוריט בימין.

לא חושב שטננבאום עמד במבחנים גדולים כדי לפרגן או לבקר יותר מדי, הוא כן נותן שקט להגנה אבל יש לו משחק רגל רע.

ומה נגיד על מיכה? שער ענק, עצירת כדור גדולה, בעיטה מושלמת, מלך!

אין כמעט שום דבר שניתן להסיק מהמשחק פה למשחק מול חיפה, אני דווקא מגיע אופטימי, חיכיתי למשחק כזה ועוד בבלומפילד כדי שנתעורר ונכנס לעונה.

12 דקות לפני, Sawyerdroid said:

לא חושב שזאת צריכה להיות ההשוואה ומתבאס מאוד לקחת חלק מהדיון המטומטם הזה אבל אין מה להשוות בין מכבי האפורה והלא מרשימה שאנחנו רואים כרגע לבין קבוצות ומשחקים של ליטו..נסחפתם..

הרבה פחות ליטו אבל זה מאוד מזכיר את הקבוצה של גורדי

5 דקות לפני, Sawyerdroid said:

9 דקות לפני, erantheking21 said:

הקבוצה הכי חלשה ? לא לא

בסופו של דבר ניצחנו והצגנו מחצית ראשונה יפה

אבל אין ספק שלאיביץ' יש מלא מלא עבודה שם.

העובדות, אמצע חודש ספטמבר והניצחונות היחידים שלנו היו על בני יהודה בסופרקאפ במשחק מזעזע, נכון זה היה מוקדם וללא חצי הרכב בערך.

ניצחון לא משכנע על נס ציונה ועוד אחד פחות משכנע על כפר סבא. וזהו.

בקיץ נראינו כמו קבוצה שהביאה 22 שחקנים שלא הכירו אחד את השני קודם לכן, היום אנחנו נראים כאילו אתמול שיחקו פעם ראשונה במחנה האימון בקצב מרדים.

בעונה שעברה אפשר היה לראות שיפור ממשחק למשחק, שיפור בעמידה, בלחץ ובהנעת הכדור.

היום שחקנים לא מצליחים לתת פס מדויק בהגנה, אין הנעת כדור גם כשלא מופעל עליהם לחץ, הדרך היחידה להזיז כדור לחצי המגרש של היריבה זה בדריבל או באיזו הברקה של מיכה שנמצא בכושר בינוני ולא יכול להחזיק את הקבוצה לבד, על משחק לחץ של החלק הקדמי אין בכלל מה לדבר.

אם אלה היו אלמנטים נקודתיים שצריך היה לשפר אז ניחא, אבל הרמה הכללית מדאיגה ביותר, כרגע יכולת של מרכז טבלה.

מקווה שאתבדה, אבל אופתע מאוד אם ננצח בשבת את חיפה.

הגנה לוקחת אליפויות והיא בהחלט נקודת האור כרגע. אבל צריך גם להעמיד דברים בפרופורציות, שיחקנו נגד שתי העולות החדשות ונגד קבוצה שהבונקר כלכך טבוע בה שגם ביתרון מספרי היא המשיכה לחפש 0-0. שבוע הבא נהיה חכמים יותר.

מדהים איך יוצאים פה מפרופורציות. גם עונה שערה למי ששכח גנבנו ניצחון מול נתניה עם גול הזוי של דסה.

קצת סבלנות דברים יתחברו, ואנחנו עם 7/9. הכל בסדר

לא מתחבר לכל ההקצנה פה.
סבבה מחצית שניה באמת אחת הגרועות שאני זוכר בשנים האחרונות, גם אני התבאסתי מהצורת משחק וקיוויתי רק שלא נספוג בסוף אבל עפתם רחוק מדי. דרך אגב, כפ"ס לא כל כך גרועים, יש להם אחלה זרים ונראה שהבעיה העיקרית שלהם זה נכות ברגל המסיימת. ברמת המשחק לא נופלים מהרבה הקבוצות בליגה לדעתי.

בטח לא מתחבר לכל הנבואות של יהיה לא נעים מול חיפה.
חטפו שלוש מרעננה אצלם בבית, אותה רעננה שאתמול קיבלה 4-0 מחדרה. גם קרית שמונה בנס לא השוו להם אתמול והיו עדיפים עליהם בהרבה דקות.
לא רואה אצלם שום הבדל מהשנים האחרונות, פח כמו שהיו + שועה. רק שהפעם פתחו עם 7 מ-9 במקום 4 מ-9. טירוף.
שלא נדבר על המאמן. כל עוד בלבול שם אני רגוע.
מבין את החשש שקבוצה עם יותר דיוק בהתקפה והיינו אוכלים אותה אתמול, זה נכון אבל זאת רק חיפה ועוד בבלומפילד. האווירה תהיה אחרת. באים עם אש, חובה עלינו בתור אוהדים. זה ידביק את השחקנים וכבר יראה אחרת.
אמשיך לזלזל בחיפה עד שיוכיחו אחרת (מקווה שזה לא יקרה במילניום הקרוב, או לפחות כל עוד נשמה באפי).

בראיה יותר רחבה, לא נשכח (איך אפשר?) את הכמות פצועים שנחתה עלינו, אין קבוצה בעולם שזה לא היה משפיע עליה. משוכנע שיחזרו וניראה הרבה יותר טוב.

אם יש משהו שמדאיג אותי זה לא המקצועי אלא יותר איביץ'. זה כבר לא סוד שמשהו התקלקל בדינמיקה עם חלק מהשחקנים, משהו הלך לאיבוד שם. גם במשחקים מרגישים את זה.
אי אפשר להתכחש לזה, יונתן כהן ומיכה הודו שהיו תאקלים. שנה שעברה מי היה מעיז לנשום לידו בזווית לא נכונה? מדאיג.
לדעתי התחיל בגלל הפאדיחות באירופה ונגרר עד עכשיו. השאלה אם זה בר תיקון וידעך או יבעבע כל פעם ובסוף יתפוצץ לנו בפנים. נקווה לאופציה א'.

שיהיה לנו שבוע טוב ובשורות טובות בלי פצועים בשטח לשם שינוי.

יאללה מכבי (הבאמת אמיתית)