Jump to content

דור מיכה אחרי כפ״ס

itan17

Recommended Posts

1 דקה לפני, zeudemort said:

חושב שהשחקן שהכי נכון להשוות אליו את גלזר זה אלברמן, גם אלברמן לא תרם המון התקפית ולא הרבה לבעוט מרחוק, ובכל זאת הקבוצה שיחקה כדורגל התקפי עם ניצחונות גדולים.

כשכל החלק הקדמי לא משחק אין טעם לבוא בטענות למי שהתפקיד שלו מלכתחילה הוא לא לתקוף

יש לגלזר עוד הרבה מה ללמוד כדי להגיע לאלברמן גם בצד ההתקפי,

אלברמן נתן מסירות סרגל מצד לצד בכדורים הארוכים, בעיטה הרבה יותר נקיה, אינטיליגנציית משחק הרבה יותר גבוהה (כרגע).

57 דקות לפני, zeudemort said:

חושב שהשחקן שהכי נכון להשוות אליו את גלזר זה אלברמן, גם אלברמן לא תרם המון התקפית ולא הרבה לבעוט מרחוק, ובכל זאת הקבוצה שיחקה כדורגל התקפי עם ניצחונות גדולים.

כשכל החלק הקדמי לא משחק אין טעם לבוא בטענות למי שהתפקיד שלו מלכתחילה הוא לא לתקוף

דווקא השוואה של גלזר לאלברמן מראה כמה לגלזר יש מקום להשתפר. אלברמן היה מתמודד עם לחץ בצורה מעולה, מבקש את הכדור מהבלמים גם שלחוץ,דוחף קדימה. בשנות השיא אפילו שובר קווי הגנה עם דריבל. אלברמן בשיאו ( אל תזכרו לו רק את השנה האחרונה) היה אדיר. 

1 hour ago, zion8 said:

דווקא השוואה של גלזר לאלברמן מראה כמה לגלזר יש מקום להשתפר. אלברמן היה מתמודד עם לחץ בצורה מעולה, מבקש את הכדור מהבלמים גם שלחוץ,דוחף קדימה. בשנות השיא אפילו שובר קווי הגנה עם דריבל. אלברמן בשיאו ( אל תזכרו לו רק את השנה האחרונה) היה אדיר. 

עדיין, בסגנון המשחק גלזר מזכיר הרבה יותר את אלברמן מאשר את פרץ.

43 דקות לפני, zeudemort said:

עדיין, בסגנון המשחק גלזר מזכיר הרבה יותר את אלברמן מאשר את פרץ.

אין בעיה. אני מבין את ההשוואה ומאיפה היא באה. אבל אתה אומר שהתרומה ההתקפית של גלזר היא כמו של אלברמן ועל זה אני לא מסכים.   

המשחק אתמול הוא דווקא דוגמה מעולה. מחצית שנייה כפר סבא החליטו שאין להם מה להפסיד, העזו יותר, לחצו יותר גבוה וזה חירבן לנו את כל המשחק.  במקום לנצל את זה ולתפור אותם עם השטחים שקיבלנו הסתבכנו עם הלחץ, העפנו כדורים לא מדויקים והכל התבלגן.  לא מפיל הכל על גלזר ובסך הכל הוא בסדר גמור מתחילת העונה אבל שחקן כמו אלברמן היה עוזר מאוד לקבוצה כרגע.

לגלזר יש עוד את כל הקריירה לפניו. זה לא פייר להשוות אותו לאלברמן שכבר סיים את הקריירה והגיע לשיאו.

אלברמן היה שחקן נדיר שאני לא בטוח אם נראה שחקן כזה בעתיד. גלזר כרגע לא צריך להיות אלברמן. הוא צריך להיות גלזר ולשחק טוב ואתמול הוא עשה את זה יפה.

מבחינתי גלזר הוא הבעיה האחרונה שלנו כרגע.

זה נכון לדעתי להשוות את גלזר לאלברמן ויש ביניהם קווי דימיון לא מעטים בכלל.

ברור שאלברמן בשיאו היה טוב יותר, בעיקר בצד הטכני, ומסירות והשתחררות עם הכדור. אבל גלזר עוד צעיר.

ועם זאת, יש אלמנטים שגלזר כבר עכשיו טוב יותר - אתלטיות, פיזיות, משחק ראש. גם מרגיש שהוא מעט נייד יותר. והוא גם מנהיג על הדשא כבר עכשיו. וצועק ומכוון שחקנים מבוגרים. אלברמן לא כזה.

6 דקות לפני, וזה ברשת said:

זה נכון לדעתי להשוות את גלזר לאלברמן ויש ביניהם קווי דימיון לא מעטים בכלל.

ברור שאלברמן בשיאו היה טוב יותר, בעיקר בצד הטכני, ומסירות והשתחררות עם הכדור. אבל גלזר עוד צעיר.

ועם זאת, יש אלמנטים שגלזר כבר עכשיו טוב יותר - אתלטיות, פיזיות, משחק ראש. גם מרגיש שהוא מעט נייד יותר. והוא גם מנהיג על הדשא כבר עכשיו. וצועק ומכוון שחקנים מבוגרים. אלברמן לא כזה.

אמרתי שזה לא נכון כי אמרו שאלברמן היה עוזר יותר להתקפה ותורם יותר למשחק.

גלזר עוד יכול לשפר את זה. את אלברמן ראינו בשיאו ואת גלזר עדיין לא אז אין טעם להשוות את גלזר לאלברמן בשיאו.

30 דקות לפני, erantheking21 said:

אלברמן בתקופתו בבית"ר היה שילוב של פרץ וגלזר, בעיקר בעונה האחרונה שלו.

אם היו לו את היכולות הפיזיות של דור פרץ ותנועה קדימה הוא לא היה מבלה אצלנו 7 שנים.

לא נשמע לי נכון מה שאתה אומר.

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אמרתי שזה לא נכון כי אמרו שאלברמן היה עוזר יותר להתקפה ותורם יותר למשחק.

גלזר עוד יכול לשפר את זה. את אלברמן ראינו בשיאו ואת גלזר עדיין לא אז אין טעם להשוות את גלזר לאלברמן בשיאו.

שאני לא אובן לא נכון... אני גם חושב שקשר 6 כמעט ולא צריך לעלות להתקפה או יכולות התקפיות. מסכים בדיוק עם מה שחומץ רשם על זה.

רק השוויתי בין אלברמן וגלזר באופן כללי. גלזר ממש אבל ממש לא הבעיה שלנו, ואני פשוט לא מבין למה רוצים תרומה התקפית מקשר גרזן. הוא לא זה שצריך למסור מסירות מפתח או לכבוש ולבשל אצלנו.

25 דקות לפני, וזה ברשת said:

שאני לא אובן לא נכון... אני גם חושב שקשר 6 כמעט ולא צריך לעלות להתקפה או יכולות התקפיות. מסכים בדיוק עם מה שחומץ רשם על זה.

רק השוויתי בין אלברמן וגלזר באופן כללי. גלזר ממש אבל ממש לא הבעיה שלנו, ואני פשוט לא מבין למה רוצים תרומה התקפית מקשר גרזן. הוא לא זה שצריך למסור מסירות מפתח או לכבוש ולבשל אצלנו.

אז אני מסכים איתך לגמרי.

מעדיף קשר 6 שיהיה פחות טוב הגנתית אבל טוב התקפית וידע לבנות התקפות. 

לא אומר שגלזר גרוע.  פשוט שחקן ברמתו צריך לדעת גם למסור טוב קדימה ולדעת להוציא מתפרצות

גלזר לא צריך לכבוש מה שכן חייב לעבוד על המסירה שלו לא יודע אם זה עיניין של ביטחון או יכולת אבל חייב לשפר את זה יש לו מסירות מגוכחות לפעמים