Jump to content

הפועל כפ"ס - מכבי ת"א | המשחק הכי חשוב העונה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

2 דקות לפני, אדביסי said:

שיחקנו נגד שתי קבוצות גרועות ובני יהודה שהגיעו למצבים יפים, גם כפס טיילו ברחבה, יש הפקרות בכל בלטה במגרש

קיץ נוראיוהכי גרוע שלא מתקנים. תסכול

כמעט ולא מגיעים מולנו למצבים. זה בזכות ההגנה והקישור האחורי.

השלישייה הקדמית כמעט ולא מתפקדת (למרות מחצית ראשונה טובה של צ'יקו ועטר).

Just now, itanar said:

כמעט ולא מגיעים מולנו למצבים. זה בזכות ההגנה והקישור האחורי.

השלישייה הקדמית כמעט ולא מתפקדת (למרות מחצית ראשונה טובה של צ'יקו ועטר).

שוב חבר שיחקת נגד נס ציונה וכפ"ס, כן?

בני יהודה הגיעו למצבים ודי בקלות. על אירופה עדיף שלא לדבר.

שבוע הבא יהיה "מבחן" להגנה... מבחן שאני לא רוצה לראות את התוצאה עם איך שאנחנו נראים.

לדעתי ריקן לא היה כזה חלש. היו לו כמה מהשטויות הרגילות, אבל בסך הכל לא היה כזה גרוע.

עטר וכהן לדעתי היו חלשים ממנו בהרבה.

אני לא מבין למה אתם חושבים שאיביץ' איבד את הקבוצה? אולי פשוט זאת היכולת שלנו? אולי קבוצות למדו אותנו? 

אצילי וסאבוריט חסרים לנו מאוד (על גולסה אני כבר לא מדבר).

Just now, erantheking21 said:

איביץ צודק על כהן , כבר אמרתי כמה פעמים שהוא נהיה סוג של פרימדונה

בגלל היכולת של כהן ויתר שחקני הקו היינו צריכים לנסות העונה 3 בלמים ו-2 חלוצים.

מוזר לי שלא ניסה את זה עד כה העונה.

מחצית ראשונה סבירה עם תנועה וניסיון לשחק מהר. מחצית שניה, שומרים על מה שיש. הפחד להפסיד גובר על הרצון לנצח. זה טבעי אחרי הקיץ המסוייט שמכבי עברה. זה לא נעים, זה לא נחמד לצפיה אבל זה המצב המנטלי של מכבי כיום. ניצחונות קשים כאלה רק יחזקו אותה. אין ארוחות חינם ואין לנצח מראש בכדורגל. על הכל נלחמים. 

משחק ההגנה בסדר גמור, ההתקפה מדאיגה ולדעתי בגלל שני המגנים שחסרים.

כבר לא יודע מה האופציות בלי אצילי - עטר לא רלוונטי לכלום ויונתן צריך ניעור.

טוב עשינו בדקות האחרונות עם ההנעת כדור, הרי גול נוסף לא באמת היה נותן משהו מיוחד. 

שכטר גם צריך לחזור ל-11

קצת לחץ ונראה שאנחנו לא מתפקדים. יונתן, ריקן ועטר בכלל שיחקו?

ראיתי שכפר סבא פתחו התקפי מחצית שניה, ואמרתי לעצמי - איזה כיף, קבוצה שלא מנסה בונקר 90 דקות. רק יהיה לנו קל יותר.

בפועל הלכנו אחורה והרחקנו בלחץ, כשאיביץ מחזק את הקישור, נראה שהוא משדר לשחקנים שצריך לשמור על התוצאה.

באמת לא ברור ההבדל העצום הזה ביכולת משנה שעברה, בסופו של יום רוב הסגל נשמר.

משחק מאוד קשה לצפייה, לא האמנתי שזו מכבי.

דוידזאדה עם כל הרצון הטוב לא מספק את הסחורה, 5\5 הרמות שהלכו לפח במחצית הראשונה (כשעוד ניסינו).

ומה קורה ליונתן כהן? כמות בלתי נתפסת של איבודים

שוקל להשלים עם הפורמה של הקבוצה לפחות עד ינואר, לא רואה מאיפה מגיע שינוי

9 דקות לפני, GoldenAxe said:

קצת לחץ ונראה שאנחנו לא מתפקדים. יונתן, ריקן ועטר בכלל שיחקו?

ראיתי שכפר סבא פתחו התקפי מחצית שניה, ואמרתי לעצמי - איזה כיף, קבוצה שלא מנסה בונקר 90 דקות. רק יהיה לנו קל יותר.

בפועל הלכנו אחורה והרחקנו בלחץ, כשאיביץ מחזק את הקישור, נראה שהוא משדר לשחקנים שצריך לשמור על התוצאה.

באמת לא ברור ההבדל העצום הזה ביכולת משנה שעברה, בסופו של יום רוב הסגל נשמר.

את העונה שעברה פתחנו חזק מאוד עם קישור נהדר של פרץ, גולסה, אצילי, מיכה שגם גלזר שיחק פה ושם. זה היה גם הכדורגל הטוב שלנו באותה עונה.

הפציעות וחוסר החיזוק בהתקפה פוגעים בנו.

אצילי כל כך אנדרייטד בעיני.  

16 דקות לפני, המכבייה said:

מחצית ראשונה סבירה עם תנועה וניסיון לשחק מהר. מחצית שניה, שומרים על מה שיש. הפחד להפסיד גובר על הרצון לנצח. זה טבעי אחרי הקיץ המסוייט שמכבי עברה. זה לא נעים, זה לא נחמד לצפיה אבל זה המצב המנטלי של מכבי כיום. ניצחונות קשים כאלה רק יחזקו אותה. אין ארוחות חינם ואין לנצח מראש בכדורגל. על הכל נלחמים. 

מה שראינו אחרי האדום של כפ"ס מתאים לתיאור שלך. מה שקרה לפני ממש לא. מכבי לא שלטה במגרש ולא הייתה אדון לגורלה. למעשה, האיכות הנמוכה של שחקני ההתקפה של כפ"ס היא זו ששמרה על הניצחון ולא שומדבר אחר. ככה לא נראית קבוצה שרק רוצה לשמור על הניצחון, ככה נראית קבוצה שלא מסוגלת לייצר עליונות במרגז המגרש ולא מסוגלת לסגור הרמטית את ההגנה.

נעשו המון טעויות בקיץ ויחד עם הפצועים זו התוצאה. מכבי כבויה ועצובה. חסרת מעוף ויכולת לייצר כדורגל יותר מכדורי עומק של מיכה. מדאיג מאוד מאוד, בעיקר לקראת צמד המשחקים הבאים. כמו שאמרת, כרגע צריך להסתכל רק על התוצאה בתקווה לשינוי ביכולת בהמשך העונה ועם החזרה של הפצועים.

אגב למרות שאני לא מת על השילוב הזה, פותח עם פרץ וגלזר מול חיפה.

הם פחות טובים ביחד שצריך ליצור, אבל מול קבוצה שבאה ליזום היתרונות של שניהם באים לידי ביטוי.

קבוצה שקופה, עייפה, רדומה, איטית ומסורבלת.

בואו נתחיל מזה שאנחנו צועקים כל הקיץ שחייבים חיזוק ורענון.

דבר נוסף, כשמשחקים נגדנו בונקר חייבים שחקני קו מהירים שיודעים לחתוך על הקו ולא רק לחתוך לאמצע - שחקנים שחותכים לאמצע רק יוצרים יותר צפיפות ובלגן.

חוץ ממיכה אין שחקן יצירתי בקישור.

חלוץ כבר אמרנו???

28 דקות לפני, duduha said:

מעניין אותי כמה מכל המטנפים פה בזמן המשחק היו במושבה.

יש לי הימור, אשמור אותו לעצמי

תגיד, למה זה בכלל רלבנטי???? בגלל שאני גר מעבר לים אני לא יכול לשתף פה את התיסכול מהנעשה בקבוצה? לא מבין את הטענה שלך.

2 דקות לפני, shaif said:

תגיד, למה זה בכלל רלבנטי???? בגלל שאני גר מעבר לים אני לא יכול לשתף פה את התיסכול מהנעשה בקבוצה? לא מבין את הטענה שלך.

תסכול אפשרי, בהחלט אפשרי. אבל יש הבדל בין תסכול לטינוף וקללות. לא עוקב אחרי מי אומר מה, ולכן זה מופנה באופן כללי.

47 דקות לפני, אלק נילאש said:

מה שראינו אחרי האדום של כפ"ס מתאים לתיאור שלך. מה שקרה לפני ממש לא. מכבי לא שלטה במגרש ולא הייתה אדון לגורלה. למעשה, האיכות הנמוכה של שחקני ההתקפה של כפ"ס היא זו ששמרה על הניצחון ולא שומדבר אחר. ככה לא נראית קבוצה שרק רוצה לשמור על הניצחון, ככה נראית קבוצה שלא מסוגלת לייצר עליונות במרגז המגרש ולא מסוגלת לסגור הרמטית את ההגנה.

נעשו המון טעויות בקיץ ויחד עם הפצועים זו התוצאה. מכבי כבויה ועצובה. חסרת מעוף ויכולת לייצר כדורגל יותר מכדורי עומק של מיכה. מדאיג מאוד מאוד, בעיקר לקראת צמד המשחקים הבאים. כמו שאמרת, כרגע צריך להסתכל רק על התוצאה בתקווה לשינוי ביכולת בהמשך העונה ועם החזרה של הפצועים.

לא הבנתי איפה טעיתי. כתבתי  מה שהיה, היינו רעים בחצי השני, וההרחקה היתה ממש בסוף. אתה יכול להוסיף עוד שמות תואר שליליים למחצית השניה. לא עוצר אותך. 

7 דקות לפני, duduha said:

תסכול אפשרי, בהחלט אפשרי. אבל יש הבדל בין תסכול לטינוף וקללות. לא עוקב אחרי מי אומר מה, ולכן זה מופנה באופן כללי.

מסכים לגמרי!!

10 hours ago, המכבייה said:

לא הבנתי איפה טעיתי. כתבתי  מה שהיה, היינו רעים בחצי השני, וההרחקה היתה ממש בסוף. אתה יכול להוסיף עוד שמות תואר שליליים למחצית השניה. לא עוצר אותך. 

כשאתה כותב שמכבי רק רצתה לשמור על הניצחון זה נשמע כאילו היא שולטת במה שקורה. הכל בסדר, אנחנו יכולים לתת עוד אחד אבל יש סיכוי שגם נחטוף, נלך אחורה ונחרבן את המשחק. זה לא מה שקרה, לא חירבנו את המשחק, פשוט לא היינו קיימים. בפועל זה תלוי לא מעט ביריבה, שכפ"ס הבינו שאין להם מה להפסיד ותהחילו לצאת קדיצה נראינו אובדי עצות. זה משחק שבשנים הרעות היינו מסיימים במקסימום תיקו. בינתיים, נשאר לנו התחת/ווינריות של שנה שעברה. לא לאורך זמן.