Jump to content

קבוצות בליגת העל יוזמות: הגדלת מס' הזרים ל-8

Double

Recommended Posts

52 דקות לפני, daniel616 said:

חחחחח איזה תגובה הזייה. 

למה אחי?

תחשוב על זה רגע,מאז קפיצת המחירים באירופה מתוך כל הזרים שנחתו בישראל אולי 15 אחוז היו שחקנים שקידמו את הכדורגל הישראלי.

להציף את השוק בזרים לדעתי לא הפיתרון.

4 hours ago, Spring said:

למה לשלם לשחקן כמו דגני למשל 200 אלף דולר בשנה אם אפשר להביא את המקביל האפריקאי/סקנדינבי שלו ב25% שכר פחות ובפחות מס.

למה לקחת מונית ב-200 שקל כשאפשר לקחת נהג פרילנסר מאובר או ליפט ב-25% פחות?

אין סיבה. 

ועדיין, אתה לא תוכל לעשות את שניהם.

25 דקות לפני, Kimhistan said:

למה אחי?

תחשוב על זה רגע,מאז קפיצת המחירים באירופה מתוך כל הזרים שנחתו בישראל אולי 15 אחוז היו שחקנים שקידמו את הכדורגל הישראלי.

להציף את השוק בזרים לדעתי לא הפיתרון.

"להציף", כולה 2 יותר. בכל מקרה על כל זר גרוע שנחת פה אני יכול לתת לך כדוגמא 10 ישראלים גרועים שלא קידמו את הכדורגל הישראלי לשום מקום. התלות של הקבוצות פה בשחקן הישראלי היא מוגזמת מדי וצריך לאזן את זה. 

1 hour ago, YoniC said:

אבל הם לא רוצים להתאמן ולהיות יותר טובים. סבבה להם להיות בינוניים במקרה הטוב ולקבל משכורות כפולות ומשולשות לעומת מה שהם באמת שווים

כשיבינו שרק לשלושה מהם יש מקום בטוח בהרכב הם יתאמנו יותר חזק וימתחו את הגבולות של עצמם

31 דקות לפני, zeudemort said:

כשיבינו שרק לשלושה מהם יש מקום בטוח בהרכב הם יתאמנו יותר חזק וימתחו את הגבולות של עצמם

וואו זה כל כך לא נכון.

אם אתם חושבים שהם לא מותחים את הגבול זה פשוט גניבת דעת.

הספורטאים בארץ פח כי התנאים לאימון פה פח.אין מגרשים,אין תקציבים ורמת האימון היא נמוכה מאוד.

וגולת הכותרת היא צה"ל שהוא המכשול העיקרי של כל ספורטאי יהודי בישראל.

אז מה נעשה?

תביא אקמול לסרטן,נגדיל את הזרים.

אם אתם חושבים שהזרים מתאמנים טוב יותר מהישראלים,וואו כמה שאתם טועים.

הישראלים פשוט נדפקו מרמת אימון נמוכה ומצה"ל.

ברור, זה יעשה טוב לשחקן הישראלי. בגלל זה נבחרת קפריסין נראית מעולה מאז שיש שם מיליון זרים.

זה לא ישפיע על השחקן הישראלי, חוץ מעל שחקנים בקבוצות תחתית שיחתימו במקומם שחקנים שעושים את אותה עבודה בחצי כסף.

זה יעשה טוב לקבוצות מבחינה כלכלית, כי זרים יותר זולים מישראלים. זהו. ואם איגוד השחקנים ישבות הוא צודק במאה אחוז 

2 דקות לפני, Omer said:

ברור, זה יעשה טוב לשחקן הישראלי. בגלל זה נבחרת קפריסין נראית מעולה מאז שיש שם מיליון זרים.

זה לא ישפיע על השחקן הישראלי, חוץ מעל שחקנים בקבוצות תחתית שיחתימו במקומם שחקנים שעושים את אותה עבודה בחצי כסף.

זה יעשה טוב לקבוצות מבחינה כלכלית, כי זרים יותר זולים מישראלים. זהו. ואם איגוד השחקנים ישבות הוא צודק במאה אחוז 

ב-ד-י-ו-ק

3 דקות לפני, Omer said:

מה שישפר את השחקן הישראלי זה לא יותר או פחות זרים, אלא מאמנים יותר טובים לנוער, מסגרת מסודרת של קבוצות בת שבה הם יוכלו להשתפשף ולעשות את המעבר מהנוער לבוגרים בצורה חלקה, מי שיהיה טוב, אף זר לא יתפוס לו את המקום. מצד שני, יותר זרים ישפרו בוודאות את הקבוצות ויתנו להן סיכוי אמיתי להתמודד בצורה טובה באירופה.  

1 hour ago, Kimhistan said:

וואו זה כל כך לא נכון.

אם אתם חושבים שהם לא מותחים את הגבול זה פשוט גניבת דעת.

הספורטאים בארץ פח כי התנאים לאימון פה פח.אין מגרשים,אין תקציבים ורמת האימון היא נמוכה מאוד.

וגולת הכותרת היא צה"ל שהוא המכשול העיקרי של כל ספורטאי יהודי בישראל.

אז מה נעשה?

תביא אקמול לסרטן,נגדיל את הזרים.

אם אתם חושבים שהזרים מתאמנים טוב יותר מהישראלים,וואו כמה שאתם טועים.

הישראלים פשוט נדפקו מרמת אימון נמוכה ומצה"ל.

אני שם רגע בצד את צה"ל, שזה עניין בפני עצמו, אבל יותר זרים פרושו משכורות נמוכות יותר לשחקנים מקומיים, שבתורו אומר:

א. יותר כסף שמפונה לטובת תשתיות מצד המועדונים עצמם. זה לא נכון עבור כל בעלים וכל מועדון, מן הסתם, אבל המצב השתפר מלפני כמה שנים. אין לי ספק שאצלנו, בנתניה, ברעננה בחיפה, ב"ש, ק"ש, ובני יהודה (אולי שכחתי מישהו), הכסף, או לפחות חלק ניכר ממנו, היה מופנה בדיוק למקומות האלה.

ב. פחות מדברים על זה,  אבל ברגע שהסכומים שישראלים מקבלים ירדו, הפיתוי להישאר בארץ עבור שחקנים צעירים עם פוטנציאל ירד. עדיף כבר לצאת לחו"ל, לקבוצות שבהן אכן רמת אימון גבוהה יותר (הולנד, בלגיה, אוסטריה, ליגה גרמנית שנייה, וכו'), כבר כשהם ילדים, בני 21-22. בלי הפיתוי הכספי המקומי, זו תהיה הבחירה ההגיונית ברמת הקריירה. כשתצא מסה של שחקנים החוצה, זה יהיה קידום לכלל הכדורגל הישראלי. חלקם יצליחו יותר וחלקם יצליחו פחות, אבל זה פחות משנה. הכדורגלן הישראלי יחשף הרבה יותר לרמת מקצוענות אחרת. חלק מהשחקנים האלה יחזרו לארץ בשלב כזה או אחר ויביאו את מה שהם למדו בחזרה לפה. זה לא שונה מכל רילוקיישן בשוק העבודה.

אין כמעט שום דבר שהוא רק טוב, אבל על פניו הגדלת זרים בארץ היא באמת צעד שיקדם את הכדורגל הישראלי.

למי איכפת מהשחקן הישראלי הנחות פיזית, טכנית, מנטלית. ערסים בינוניים שכל מערב אפריקאי ממוצע נותן להם נוק אאוט בכל אספקט. 

להביא כמה שיותר זרים מאפריקה ודרום אמריקה, לא חסר מציאות. אז יהיו הרבה נפילות אבל עדיין 8 זרים בזירה אירופית נותן לך הרבה יותר אופציות מהרכב ישראלי נחות ועייף בדקה 60. גם ככה הנבחרת מורכבת מליגיונרים כושלים למעט יחיד סגולה. 

4 hours ago, Omer said:

אני מסכים. חוץ מהקטע של מה אכפת לי שזה לא משפר את הנבחרת? כאילו, אכפת לי. אני רוצה שתצליח. אבל הנה עבר שבוע מהמשחק מול סלובניה וכבר שכחתי מהמשחק. אני רואה את הנבחרת פעם ב4 חודש בערך, לא כזה מרגש אותי.   טובת מכבי לנגד עייני.  

כמו שאמרת זה יעשה טוב מבחינה כלכלית, יגדיל את היצע השחקנים והפחד של לקחת סיכון עם איזה זר צעיר ייעלם.  זה יכול לעשות רק טוב למכבי. 

למה שישראלים לא יתאמצו יותר אם יהיה להם מאבק קשה על ההרכב??

כיום פותחים בכל משחק לפחות 6 ישראלים שמקבלים משכורת יפה מאוד למה להם לשאוף להגיע לאירופה ?? (ברור שיש כאלה שתמיד ירצו  אבל יש כאלה שנוח להם פה ואין להם טעם לעבור לחול)

אם כמו שכתבו פה זה יפנה יותר מקום למכבי בתקציב ואותו נוכל להשקיע יותר בנוער זה ברכה.

נירסי כתב היום על האימונים שהבן שלו עושה בגרמניה,הלוואי עלינו שנהיה חצי מהדבר הזה.

וכמו שכתבו פה ברגע שלישראלים לא יהיה פה מקום מובטח הם  גם ירצו לצאת לאירופה בגילאים יותר מוקדמים וזה תמיד טוב

8 hours ago, Omer said:

אנחנו 10 מקומות מעל קפריסין בדירוג פיפ"א, כן? הבדלים זניחים ואנחנו מדינה של 8 מיליון תושבים והם מיליון וקצת. תבדוק מה הקבוצות שם עושות באירופה.

11 hours ago, zeudemort said:

בטווח הרחוק זה גם יקדם את הכדורגלן הישראלי, יבין שכדי לשחק יצטרך להתאמן ולהיות טוב יותר

מסכים אבל מה שבאמת יקדם אותנו זה עצם זה שהישראלי ישחק בליגה טובה יותר (ובהנחה שמספר הזרים בהרכב יעלה- וברור שהזר הממוצע טוב מהישראלי הממוצע- אז הליגה תהיה) חזקה יותר
3 ישראלים ל14 קבוצות= 42 ישראלים שיהיו באמת שווים לנבחרת
בפועל יהיו יותר כי ברור שלא יפגעו ב8/8 זרים

מה עוד שזה יגרום לליגה להיות תחרותית יותר ויותר מהנה לצפייה וממילא ימשוך עוד צופים, רייטינג והכנסות

ועדיין אני לא יודע כמה אני בעד הגדלת מספר הזרים
אנחנו שולטים בליגה בעיקר בזכות שהישראלים הטובים אצלנו (בזכות המחלקת נוער אבל גם בזכות חוזים גבוהים ללגיונרים)

אם ניתן ליריבות כאן להרכיב 8 זרים בהרכב- היתרון ירד באופן משמעותי, רק אשתקד חדרה פגעה בכלום כסף ב4 זרים אלמוניים שהביאו אותה כבר בינואר לפלייאוף עליון, מה טוב לנו בלחזק את היריבות שלנו?!
נ.ב. כמובן שאכפת לי מאירופה אבל זה לא שווה לי איבוד של 10% שליטה בליגה

17 hours ago, Kimhistan said:

אחרי שראיתי עכשיו ציוץ של רז אמיר על צמד שפארפה כבש חשבתי על זה שאפשר לעשות אפשרות לזר שביעי מתחת לגיל 21, בסופו של דבר אף אחד מהזרים שאנחנו מביאים לנוער לא ימשיך במכבי כי הם יתפסו מקום של שחקן בשל יותר, אז למה לא לעשות סעיף מיוחד כדי לתת אפשרות להשביח אותם?

נ.ב הציטוט זה בטעות, לא נתן לי לבטל אותו

צריך להבין שבמצב הנוכחי השוק הישראלי נשלט על ידי כל מיני ויטסה וגנט.

כל שחקן בינוני עם סוכן סביר מקבל משם הצעות ענק שאותם הקבוצות הישראליות צריכות להשוות, מה שגורם לשחקן הישראלי להיות מאוד מאוד יקר אם לקבוצות פה יש שאיפות לשחק כדורגל בינוני אפילו.

את כל השטויות על מעמד השחקן הישראלי והפגיעה בנבחרת כבר שמענו, כלום לא עובר את מבחן המציאות.

נבחרת ישראל והשחקן הישראלי בשפל היסטורי בזמן שקבוצות מליגות בהן אין הגבלת זרים מתקדמות, אנחנו הולכים אחורה.

תחרות זה טוב וזה הזוי שבמדינה קפיטליסטית כמו ישראל שבה כמעט ואף אחד לא דואג לרווחתם של האזרחים יש חוקים כמו הגבלת זרים שמבטיחים לשחקן הישראלי מאות אלפי שקלים בחודש.