Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

מכביסט לעד

Recommended Posts

1 hour ago, Saar said:

איזו סיבה יש לעיריית תל אביב להשקיע באיצטדיון בשביל בני יהודה?

מאוד הגיוני שלא נותנים להם לארח בשכונה, יש תקן לאיצטדיון בליגת העל ואם הוא לא עומד בו אי אפשר להשתמש בו.

רעננה לא מארחת ברעננה מאותה סיבה, חדרה, נס ציונה, כפר סבא. סכנין וקרית שמונה גם לא יכלו לארח במגרש הביתי שלהם לתקופות מסוימות.

מאמין שגם האיצטדיון באשדוד יאבד את התקן שלו בשנים הקרובות.

אי אפשר לשחק במקומות האלה יותר שנראים כמו מגרשים של ליגה א.

מסכים איתך לגמרי שלא צריך לשחק בחורבות.

אבל צריך לתת מענה לקבוצות מצד העיריות .

ההפסד כולו של עיריית רעננה,נס ציונה וכפר סבא.

עיריית נתניה ופתח תקווה עושות מיליונים על הסכמי שכירויות

41 דקות לפני, Kimhistan said:

מסכים איתך לגמרי שלא צריך לשחק בחורבות.

אבל צריך לתת מענה לקבוצות מצד העיריות .

ההפסד כולו של עיריית רעננה,נס ציונה וכפר סבא.

עיריית נתניה ופתח תקווה עושות מיליונים על הסכמי שכירויות

במקור אני מרעננה, לפני 20 שנה ביילסקי הבטיח שיבנה איצטדיון חדש בעיר. כמובן שזה היה מס שפתיים ולא נראה שהייתה לו כוונה לקיים.

מאז שהפועל רעננה עלתה לליגת העל נשמעים מדי פעם קולות לבנות את האיצטדיון הזה בעיר.

בתור תושב רעננה לשעבר לא הייתי רוצה שהעירייה תשקיע את כספי הציבור במשהו שלדעתי לא תהיה לו שום תועלת, בטח שלא כלכלית, אז מה יגידו אנשים שלא מעניין אותם כדורגל?

אם הטוטו/הקבוצות רוצים להשקיע בשיפוץ או בבניית איצטדיונים זו החלטה פרטית, אבל אני נוטה להיות נגד השקעה של כסף ציבורי במשהו שהוא מותרות כשיש הרבה מאוד דברים שדורשים השקעה קודם.

לכן ביקשתי הסבר שיצדיק איצטדיון לקבוצה שממוצע האוהדים שלה הוא 2500-3000(משוער) כשיש אופציות באזור.

אתם לא יכולים לשים עיריות כמו רעננה וכפ"ס , או בערך כל עירייה אחרת באותה שורה עם עיריית ת"א.

מבחינת כסף אין שום בעיה להרים אצטדיון יפה וצנוע בדרום ת"א לבני יהודה, יעשה טוב לא רק לבני יהודה אלא גם לכל האוכלוסייה באזור. 

הבעיה אם כבר זה השטח.

47 דקות לפני, Saar said:

במקור אני מרעננה, לפני 20 שנה ביילסקי הבטיח שיבנה איצטדיון חדש בעיר. כמובן שזה היה מס שפתיים ולא נראה שהייתה לו כוונה לקיים.

מאז שהפועל רעננה עלתה לליגת העל נשמעים מדי פעם קולות לבנות את האיצטדיון הזה בעיר.

בתור תושב רעננה לשעבר לא הייתי רוצה שהעירייה תשקיע את כספי הציבור במשהו שלדעתי לא תהיה לו שום תועלת, בטח שלא כלכלית, אז מה יגידו אנשים שלא מעניין אותם כדורגל?

אם הטוטו/הקבוצות רוצים להשקיע בשיפוץ או בבניית איצטדיונים זו החלטה פרטית, אבל אני נוטה להיות נגד השקעה של כסף ציבורי במשהו שהוא מותרות כשיש הרבה מאוד דברים שדורשים השקעה קודם.

לכן ביקשתי הסבר שיצדיק איצטדיון לקבוצה שממוצע האוהדים שלה הוא 2500-3000(משוער) כשיש אופציות באזור.

עיריית תל אביב השקיע חצי מיליארד מכספי ציבור על בלומפילד,זה לא הפריע לך?

ספורט הוא חלק מפיזור הכספים וחבל מאוד שלא כל העיריות מבינות את החשיבות שלו.

אגב אחרי בדיקה,שכונת התקווה לא יכול לעבור שיפוץ אלא רק הריסה ובניה מחדש+בניה מחדש של כל הדרכי גישה שלו.

49 דקות לפני, Kimhistan said:

עיריית תל אביב השקיע חצי מיליארד מכספי ציבור על בלומפילד,זה לא הפריע לך?

ספורט הוא חלק מפיזור הכספים וחבל מאוד שלא כל העיריות מבינות את החשיבות שלו.

אגב אחרי בדיקה,שכונת התקווה לא יכול לעבור שיפוץ אלא רק הריסה ובניה מחדש+בניה מחדש של כל הדרכי גישה שלו.

שיפוץ בלומפילד היה כלכלי עבור העירייה, לבנות פיל לבן ברעננה או בשכונת התקווה, פחות.

1 hour ago, סלבה said:

אצטדיון שכונת התקווה הוא פרטי, של בני יהודה. שימכרו אותו ואת השטח ויבנו איצטדיון חדש, או לפחות ישקיעו את הרוב.

תאני חושב שאתה טועה, שייך להיכלי הספורט, קרי העיריה.

4 hours ago, Spring said:

ממש לא ירדתי על הקבוצה שלנו ומעולם לא האדרתי אף קבוצה אחרת, אבל בוא נכתוב משפט שלא קשור למציאות ונוסיף שלוש נקודות בסוף בשביל האפקט הדרמתי....

נכון, שאר הקבוצות נראות רע יותר הגנתית. אבל שכחתם כבר את הפיאסקו שהלך כאן אחרי קלוז' וסודובה מבחינת הגנה? שוב, שלא תבינו לא נכון. ההגנה סבבה לגמרי וטיבי הוסיף משמעותית לחוזק שלה, ועדיין עם כל זה שהקבצות האחרות ספגו יותר מאיתנו(שלא ספגנו בכלל) זה אחלה נתון ומעודד.

זה שלדעתי כפר סבא, נס ציונה, ובני יהודה זה עדיין לא מספיק והייתי רוצה שנשמור על זה מול קבוצות יותר חזקות זה תלוש מהמציאות? 

אני בספק שמישהו שכח, רק שההגנה ששיחקה במשחקים האלה היא לא אותה הגנה (כולל שוער).

קלוז':

אנדראס יאניוטיס

אופיר דוידזאדה, ז'איר אמאדור, שחר פיבן, מאור קנדיל

סודובה:

אנדראס יאניוטיס

אנריק סבוריט, ז'איר אמאדור, שחר פיבן, מאור קנדיל  \ אנדרה ג'ראלדש

נס ציונה + בני יהודה + כפר סבא (דוידזאדה מחליף את סבוריט):

דניאל טננבאום

אנריק סבוריט, ז'איר אמאדור, איתן טיבי, אנדרה ג'ראלדש

אם אתה מוציא את המשחק האחרון נגד כפ"ס אלה 4 שינויים בחלק האחורי מהמשחקים נגד קלוז', זה המון!

אני גם חושב שזה מוקדם מדי בשביל להסיק משהו לגבי ההגנה שלנו, אבל כן צריך להגיד שזאת הגנה שונה מההגנה ששיחקה באירופה.

2 hours ago, itan17 said:

מגיע לבני יהודה אצטדיון ריק כזה, איך הם התעוררו רק עכשיו. מה חשבו שיביאו 6 אלף כל משחק

גם 6 אלף בבלומפילד זה כלום

14 דקות לפני, duduha said:

אז למה שהעיריה תשפץ להם? אם זה שלהם, שישפצו.

כל המחאה מגוחכת

אין מועדון בישראל שיכול לעמוד בהוצאות של שיפוץ

זה משו שיכול לבוא רק מהעיריה.

אם יהיה הסכם בין המועדון לעיריה על שיפוץ תמורת השטח זה יכול לעבוד

אבל כל אחד מתבצר בעמדתו

2 דקות לפני, Yellowald said:

הקהל של בית"ר לא מאכזב ובקושי ממלא את המזרחי כבר במחזור השלישי.

מה ישך הם לא עושים מנויים כי זה לא במסורת אצלם אין קשר להיותם אוהדי הצלחות

Just now, Yellowald said:

הקהל של בית"ר לא מאכזב ובקושי ממלא את המזרחי כבר במחזור השלישי.

מה קורה איתם? הם כבר שנים מביכים עם הכמויות קהל שלהם בטדי