Jump to content

Fifa 20

daniel616

Recommended Posts

6 hours ago, Mentel said:

יודעים אפ יש אפשרות לעשות משחק זוגות של 4 חברים, שכל אחד בבית שלו?

יודע איך עושים זוגות נגד זוג ראדומלי, השאלה אם אפשר לבחור נכד מי לשחק?

איך עושים? 
ניסיתי פעמיים ויצא ששיחקנו 2 על 1 חח

• 2 weeks later...
On 29.4.2020 at 18:47, נמניהו said:

יש אפשרות לשחק שני שחקנים מאותה קונסולה מול חבר (בקונוסלה אחרת) באונליין? 

לדעתי כן, יודע שבסיזנס בטוח אפשר. יש לך אופציה של Add Guest על ידי לחיצה על משולש כש2 השלטים מחוברים. 

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

חברים, יש לי ערוץ יוטיוב שפתחתי לפני כמה שבועות, אני משחק שם מלא פיפא ועושה תוכן ודברים מעניינים שקשורים לפיפא

יצאתי היום בקמפיין של הגרלת עותק פיפא 21 לזוכה אחד מתוך כמה מאות אנשים, לדעתי לכל מי שירשם לערוץ שלי יש סיכוי, אם בא לכם להירשם או סתם ככה אפילו לתמוך בי אעריך את זה מאוד

אגב הייתי מפרסם את זה בתור נושא אבל לא נעים לי אני לא בטוח שיקבלו את זה יפה כלכך אז מפרסם כאן בתוך הנושא של פיפא 20

אם אתם רוצים לדעת איך נרשמים זה בסרטון אם תעברו לראות את הסרטון ביוטיוב בתיאור שלו גם רשום בדיוק איך נרשמים אם אין לכם כח לצפות

20 דקות לפני, Rotiman said:

מחרפן לי את החיים שכל תחת עם קבוצה 95 אובראול באולטימייט טים, אי אפשר לשחק באונליין ככה

כבר אחרי חודש במשחק כולם היו עם קבוצות מטורפות.

האולטימייט מכניס לEA יותר ממליארד דולר בשנה, רק ממכירת חבילות, בלי להחשיב את קניית המשחק.

אני אישית הפסקתי לשחק בו, יש לי אינטרנט פצצה ובכל זאת אני מקבל דיליי מרגיז תוך כדיי, חבל על הבריאות שלי.

2 hours ago, Rotiman said:

מחרפן לי את החיים שכל תחת עם קבוצה 95 אובראול באולטימייט טים, אי אפשר לשחק באונליין ככה

אחי אנחנו בחודש יולי, זה המשחק..

1 hour ago, Sawyerdroid said:

אחי אנחנו בחודש יולי, זה המשחק..

זה ככה גם חודש אחרי שיצא המשחק זה הקטע..

אני אחד שלא משחק יותר מדי באולטימייט ככה שיש לי קבוצה חמודה של 85 אובראול, וכשאני משחק אז אני משחק באונליין וזה פסיכי הקבוצות של האנשים מהרגע שהמשחק יצא

• 1 month later...

מארה"ב. קנה קוד לחנות של הסוני ב60 דולר באמזון וטען בחשבון. במידת הצורך שנה את הכתובת למדינת דלאוור/ניו המפשיר/אלסקה/מונטנה/אורגון שם אין מס רכישה.

החסימה האזורית בסוני לא מאפשרת רכישה של משחקים מטורקיה/אינדונזיה/איחוד האמירויות ללא כרטיס אשראי מקומי, שם לפעמים זה זול יותר בכמה דולרים בודדים.

קיבלתי הזמנה לשחק בבטא של 21, המשחק ניהיה הזוי עם ההגנה.

בלמים מצילים כדורים כמו מפלצות, AI משוגע, לא כיף בכלל, גם הקצב של המשחק ניהיה איטי, יותר מ20.