Jump to content

חברות סלולר וקליטה בבלומפילד

עמית ר

Recommended Posts

בעקבות המצב הגרוע שהיה לי מבחינת קליטה בבלומפילד, שוקל לעבור חברה. 

*תמיד גרוע במשחקים, אבל לאנשים לידי עוד הייתה קצת קליטה בעוד אצלי הודעה ששלחתי בערך 5 דקות לפני השריקה, נשלחה בתאכלס בסביבות דקה 20. 

האמת שגם בעוד מקומות אני חווה לפעמים בעיות.

וגם בנתניה המצב שלי לא היה משהו לעומת אחרים.  

אז בקיצור, באיזו חברה אתם ומה היה המצב שלכם בבלומפילד/נתניה

זה לא רק החברה, מכל החברות היו אנשים בלי קליטה. בכל מקרה להחליף רשת בגלל שעתיים קשות בבלומפילד זה די מטופש.

28 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אולי זה תלוי איפה ישבנו? אולי מי שיושב למעלה יש לו יותר קליטה?......

לי ולידי היה משהו כמו עמית ונראה שכל מי שבאיזור היה ככה. 

8 עליון מסומן. 

זה תלוי בהרבה דברים הקליטה בפלאפון בבלומפילד, גם החברה (פחות) אבל גם בתחום התדרים שהמכשיר תומך (גם לא כזה סביר אבל לא קשה לבדוק) וכן בעיקר בעומס על האנטנה ומה מותקן עליה.

במקרה כזה דווקא תדרים נמוכים יותר טובים יותר (בגלל זה בחברות מסויימות הורדה ל3g יכול לשפר את המצב, בחלקן גם בדור 4 יש את התדרים הנמוכים).

יש דרך באנדרואיד לבדוק כמה קליטה יש לך בdbm ברגע נתון שזה טיפה יותר מדוייק מהקווים למעלה, נראה לי זה בהגדרות ובסטטוס sim או משהו כזה.

וכן אם זה לא ברור מההסבר הקצרצר יכול להיות מצב באירוע כזה כמו משחק בבלומפילד ששני מכשירים (אפילו מדגם דומה) שיושבים באותו מקום מקבלים קליטה שונה.

גולן טלקום, שער 11

לא היתה קליטה

מעניין אם חברות הסלולר יחוו בקרוב "סיבת ההתנתקות: אין קליטה בבלומפילד עם החברה הזאת"

זה לא רק החברה. 

אם האנטנה קולטת עד 10 אלף מנויים בסביבה אתה לא תוכל להתווסף ואז מישהו אחר מתנתק לשניה ואז זה מוסיף אותך.

שיש עומס מוגזם אז פעם ב... אתה תוכל לשלוח הודעה רגילה אבל עומס תמיד יהיה. 

אני מניח שאם יוסיפו אנטנה אחת באיזור זה יפתור את רוב הבעיות אבל לפי מה שידוע לי ת''א בכל מקרה בעומס גם בברירת המחדל שלה. 

הייתי עם גולן טלקום ב-8 עליון, לא הייתה לי קליטה כמעט לכל אורך המשחק. מדי פעם זה בכל זאת התחבר והעביר/קיבל הודעות באיחור אבל בגדול היה ממש על הפנים. לעומת זאת לאח שלי הקטן שישב לידי הייתה קליטה סבירה (לדעתי הוא עם פרטנר אבל אני לא בטוח).

לצערי רק בארץ אני נתקל בבעיות קליטה באירועים המוניים, הייתי במספיק משחקים והופעות בחו"ל עם איצטדיונים גדולים יותר מבלומפילד ומעולם לא הייתה לי בעיה. מאכזב ממש שזה לא משתפר + לא רואים לנכון אפילו לספק איזשהו Wifi חינמי במקומות כאלה כדי להוריד עומס על הרשתות הסלולריות. ולפני שיהיו כאן כאלה שמתלוננים על 'למה אתה צריך את הטלפון בזמן משחק?' - מה לעשות שתמיד יש אנשים שצריכים להיות זמינים בשביל האישה/ילדים/עבודה וכו', אני אישית חיכיתי לעדכונים על מצב רפואי של מישהו במשפחה + השארתי תינוקת בבית והיה נחמד לפחות לדעת שהכל בסדר. נכון שברוב המקרים זה לא סוף העולם אם הטלפון לא זמין אבל וואלה - מבאס לדעת שכל משחק מחדש אני לא יכול להיות 100% רגוע שמי שצריך אותי יוכל להשיג אותי.

• 2 weeks later...