Jump to content

סוף עונת המלפפון - אלי דסה בחצי מחיר

הצבר

Recommended Posts

דסה חותם בהולנד כמעט בחצי מחיר ממה שהציעו לו במכבי ( בהתחשב בהשפעות המס) 
אז מצד אחד יוצא לו הרבה פחות כסף ובגלל עלויות המעבר זה גם הרבה פחות מחצי

מצד שני, אם החלום זה לשחק בחו"ל אז כמובן שהולנד זאת ליגה נחשבת בפני עצמה וגם במה טובה אם וכאשר יצליח לככב שם. 

יש להדגיש שלמכבי זה טוב ששחקנים ילמדו שעדיף חוזה ביד במכבי מאשר הרבה דיבורים והבטחות על העץ 

מאחל לו שייהנה ויצליח למרות הסיום הקצת צורם

רק מוכיח שההתנהלות של מכבי איתו כנראה הייתה נכונה, ולא הייתה לו שום הצעה מ״אירופה״ ביד לאורך כל המשא ומתן.. 

עשה טעות של אגו שאין לי ספק שהוא מתחרט עליה 

שיהיה לו בהצלחה ורק טוב

עדיין לא מאוחר להחתים אותו ולעשות סולחה לשחרר את ג'רלדס ולהנחית פה כבר חולצה 9 נורמלי.

מהלך שיביא אותנו לאליפות קלילה שוב והכנה טובה יותר לאירופה בעונה הבאה.

חבל עבור שני הצדדים, לא לשכוח שאם ישחק פחות מ5 שנים בחול(סביר להניח) אז הוא יהיה חייב במיסוי נוסף בישראל.

מצד מכבי, הביאו שחקן שתופס משבצת של זר ונראה פחות איכותי מדסה.

16 דקות לפני, קובי השועל said:

עדיין לא מאוחר להחתים אותו ולעשות סולחה לשחרר את ג'רלדס ולהנחית פה כבר חולצה 9 נורמלי.

איזה "חלוץ 9 נורמלי" אתה יכל להביא בשלב הזה כשהחלון ברוב המוחלט של הליגות כבר נסגר ושהסגלים הושלמו? המקסימום שתתחיל לגרד זה שחקן סגל רחב שבקושי שיחק או משהו בסגנון. זה לא משחק מנג'ר. 

מקווה שגם מכבי למדו מזה. 

שחקן שרוצה להישאר במכבי, נשאר. לא צריך לחכות עד לסוף החוזה. המועדון לא צריך להיות ברירת מחדל של אף אחד וההכנות לכל עונה חשובות יותר משחקן כזה או אחר. 

שיהיה לדסה בהצלחה בהולנד. 

55 דקות לפני, קובי השועל said:

איך לשחרר את ג'ראלדס אם הוא מושאל אלייך? תשלם לו חוזה נוסף בזמן פייר פליי?

ואם מכבי לא מצאו חלוץ זר בתחילת החלון אז עכשיו הם ימצאו?

אני מאוד שמח שזה המצב של דסה ובטוח שעכשיו הוא למד את הלקח. 

הלך אחרי הכסף ונשאר עם הזין ביד.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ממש לא נשאר עם הזין ביד,

הוא בליגה טובה יותר עם חשיפה ומשחק בקבוצה שמתאימה לו שמשחקת התקפי, ייתן עונה טובה ויכול לעבור בקלות לאיזה פיינורד עם שכר כפול.

5 דקות לפני, eran_7 said:

ממש לא נשאר עם הזין ביד,

הוא בליגה טובה יותר עם חשיפה ומשחק בקבוצה שמתאימה לו שמשחקת התקפי, ייתן עונה טובה ויכול לעבור בקלות לאיזה פיינורד עם שכר כפול.

אתה יודע מי המגנים בפיינורד שאתה רושם דבר כזה?

13 דקות לפני, eran_7 said:

ממש לא נשאר עם הזין ביד,

מי ישמע הוא יתקדם אחרי זה לפריימרליג.

Just now, eran_7 said:

אתה יודע איך הוא יתפתח כשחקן שם בעוד שנה מהיום?

גם חיים מגרלשווילי ודן מורי שיחקו בויטסה. זה לא אומר שום דבר. יש יותר סיכוי שבעוד שנה הוא פה מאשר בפיינורד.

2 דקות לפני, eran_7 said:

אתה יודע איך הוא יתפתח כשחקן שם בעוד שנה מהיום?

אני יודע. מאחל לו בהצלחה אבל מה שיקרה בפועל הוא יפצע בעוד חודשיים שלוש, יחליפו מאמן, יחזור ולא יראה דקות משחק כי המאמן התחלף ואז יחפש קבוצה בארץ.

7 דקות לפני, daniel616 said:

גם חיים מגרלשווילי ודן מורי שיחקו בויטסה. זה לא אומר שום דבר. יש יותר סיכוי שבעוד שנה הוא פה מאשר בפיינורד.

עם כל הכבוד להם הוא ברמה אחרת

6 דקות לפני, הנדון said:

אני יודע. מאחל לו בהצלחה אבל מה שיקרה בפועל הוא יפצע בעוד חודשיים שלוש, יחליפו מאמן, יחזור ולא יראה דקות משחק כי המאמן התחלף ואז יחפש קבוצה בארץ.

אני דווקא חושב שהוא יצליח שם

1 hour ago, snufkin said:

איזה "חלוץ 9 נורמלי" אתה יכל להביא בשלב הזה כשהחלון ברוב המוחלט של הליגות כבר נסגר ושהסגלים הושלמו? המקסימום שתתחיל לגרד זה שחקן סגל רחב שבקושי שיחק או משהו בסגנון. זה לא משחק מנג'ר. 

הייתי ממש שמח לבצ'יראי של נתניה - הוכיח עצמו עונה שעברה והיה מקושר למכבי לא מעט פעמים, לא הבנתי איך בסוף לא חתם פה.

13 דקות לפני, Maximus said:

דסה שחקן פציע והאינטנסיביות בהולנד, שגדולה פי כמה מונים מכאן, תהיה בעוכריו לדעתי.

תוך שנה-שנתיים חוזר לארץ. 

אין הרבה יותר אינטנסיבי ממכבי+נבחרת. בכמות האימונים ומשחקים רשמיים.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא הבנתי איך הוא הלך אחרי הכסף אם הוא העדיף להתפשר על כסף ולשחק בחול .

גם ממש לא נשאר עם הזין ביד. יגשים חלום וישחק באירופה באחלה ליגה ואחלה מדינה. אם יילך טוב- מעולה, אם לא- יחזור לארץ לכל קבוצה שרק ייבחר. הלוואי ויצליח.

53 דקות לפני, zion8 said:

לא הבנתי איך הוא הלך אחרי הכסף אם הוא העדיף להתפשר על כסף ולשחק בחול .

גם ממש לא נשאר עם הזין ביד. יגשים חלום וישחק באירופה באחלה ליגה ואחלה מדינה. אם יילך טוב- מעולה, אם לא- יחזור לארץ לכל קבוצה שרק ייבחר. הלוואי ויצליח.

אני מניח שהכוונה היא שכל ההתנהלות של דסה הייתה סביב זה שהוא חשב שהוא יכול, או שמגיע לו, לקבל יותר כסף. מאוסף השמועות והידיעות על המו"מ בינו לבין מכבי עולה שדסה רצה להיות במכבי, אבל חשב שיקבל מהקבוצה יותר ממה שבפועל הוצע לו  (סכום מכובד, ככל הנראה), ושאם לא - יהיו לו הצעות טובות מספיק מארופה בסכומים דומים.

פיננסית, זה כנראה היה הימור כושל, כי הוא מקבל פחות כסף, אבל בהחלט יכול להיות שבטווח הארוך זה יצא לו טוב, וזה לא שהוא יחיה על נזיד עדשים. לא היה פה מישהו "לא בסדר". לא מכבי, וגם לא דסה עצמו. לפעמים דברים לא מסתדרים וממשיכים הלאה. שיהיה לו בהצלחה.

2 hours ago, eran_7 said:

ממש לא נשאר עם הזין ביד,

אח שלי נראה לי שאתה חי קצת בפנטזיה.

אם הקבוצה הכי טובה שאלי דסה הצליח לקבל כשחקן חופשי עם הכרטיס ביד זאת ויטסה אז כנראה שהוא לא כזאת סחורה באירופה כמו שהוא חשב. בכלל, "מוזר" איך מחוזים של 700 אלף יורו ש"הציעו" לו הוא יורד פתאום ל-300 אלף יורו.

עוד משהו שאתה שוכח זה שאם הוא חוזר לארץ לפני שהוא משלים 4-5 שנים(לא סגור על המספר) אז הוא צריך לשלם מס על הכספים שהוא הרוויח שם וזה כבר מוריד לו את השכר מה-300 אלף שהוא יקבל.

את חאתם עבד אלחמיד סלטיק קנו ב-2 מיליון יורו, אבל את אלי דסה הם לא לקחו בחינם. תעשה חושבים לבד מה חושבים על אלי דסה באירופה.

38 דקות לפני, Adir12 said:

אח שלי נראה לי שאתה חי קצת בפנטזיה.

אם הקבוצה הכי טובה שאלי דסה הצליח לקבל כשחקן חופשי עם הכרטיס ביד זאת ויטסה אז כנראה שהוא לא כזאת סחורה באירופה כמו שהוא חשב. בכלל, "מוזר" איך מחוזים של 700 אלף יורו ש"הציעו" לו הוא יורד פתאום ל-300 אלף יורו.

עוד משהו שאתה שוכח זה שאם הוא חוזר לארץ לפני שהוא משלים 4-5 שנים(לא סגור על המספר) אז הוא צריך לשלם מס על הכספים שהוא הרוויח שם וזה כבר מוריד לו את השכר מה-300 אלף שהוא יקבל.

את חאתם עבד אלחמיד סלטיק קנו ב-2 מיליון יורו, אבל את אלי דסה הם לא לקחו בחינם. תעשה חושבים לבד מה חושבים על אלי דסה באירופה.

300k זה שכר יפה בשביל ההתחלה למגן שמגיע מישראל, אמרתי *אם* ייתן שם עונה טובה הוא יכול להגיע לקבוצה גדולה שם, זה ממש לא מופרך. 

25 דקות לפני, eran_7 said:

300k זה שכר יפה בשביל ההתחלה למגן שמגיע מישראל, אמרתי *אם* ייתן שם עונה טובה הוא יכול להגיע לקבוצה גדולה שם, זה ממש לא מופרך. 

הוא קיבל שכר מינימום לזר בליגה ההולנדית.. והוא שחקן חופשי.. זה מראה על ה'ביקוש' שלו.

בכל מקרה מאחל לו בהצלחה