Jump to content

תחזור כבר טייק 631

הנדון

Recommended Posts

רוב הגולים של ערן בנבחרת, אלו גולים שרק הוא יכול היה לתת. לא מקרי שאין קבוצות ישראליות במפעלים האירופאיים כבר שנתיים. הצניחה בכישרון היא מדהימה... לא גדל פה בלם בינוני כבר שנים.

ועם זאת, הנבחרת של הרצוג מעניינת יותר מרוב קודמותיה.

ערן הוא חלוץ טופ קלאס ממש. אין שום סיכוי שישראל טובה יותר בלעדיו. הוא גם חלק משמעותי מבניית המשחק והדחיפה קדימה. בוודאי המנטליות חסרת הפחד שלו(הוא לא פוחד לטעות). כל ההמצאות האחרות(חמד למשל) לא יכולים בכלל לעבור באותה מדרכה. 

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מוצא הגיון במה שאתה אומר.

אם זהבי לא היה בקמפיין שלנו באלופות היינו זוכים? אם למסי לא היה את בארסה אם לא היו נפגעים בהרבה?

מה זהבי אשם שהמאמן מזמן את בן הרוש ודגני ושההגנה הישראלית פח?

הבאתי דוגמא של הקמפיינים האחרונים, העניין הוא שאת הקטנות אנחנו תמיד מנצחים בלי קשר למי משחק, ומול הגדולות מפסידים גם עם זהבי, פלוס משחק אחד נדיר בכל קמפיין שמנצחים מדורגת 2-3, ככה שלא משנה מי משחק נהיה עם אותם נקודות פחות או יותר. 

דאבור מעולם לא בא לידי ביטוי בנבחרת, עם זהבי או בלעדיו. 

העניין הוא שאת הקטנות אנחנו תמיד מנצחים בלי קשר למי משחק,

תמיד? הפסדנו לקפריסין בבית לפני 2 קמפיינים, הפסדנו גם למקדוניה בבית לפני שהם נהיו טובים. 

1 hour ago, daniel616 said:

דאבור מעולם לא בא לידי ביטוי בנבחרת, עם זהבי או בלעדיו. 

תמיד? הפסדנו לקפריסין בבית לפני 2 קמפיינים, הפסדנו גם למקדוניה בבית לפני שהם נהיו טובים. 

יש פה ושם יוצאי דופן, היסטורית את רוב הנק אנחנו לוקחים נגדם, כדי להגיע לממוצע של 12-13 נק' זה מה שצריך לעשות. 

18 דקות לפני, nirnir20 said:

ניחא הגולים שלו היו פנדלים ודחיקות. 

הבנאדם לוקח כדור מ-30 מטר ושם אותו בחיבור משחק אחרי משחק, על מה מזיינים פה את המוח ? 

ועושה את זה נגד אחד השוערים הכי טובים בעולם.

אי אפשר להגיד מה היה אם הוא לא היה משחק. כשהוא על המגרש, לטוב ולרע כל המשחק סובב סביבו.

זה לא שאפשר לנחש אם שחקן אחר היה באותו מצב מה הוא היה עושה, כי אם שחקן אחר היה במשחק במקומו, כל הנבחרת הייתה משחקת שונה.

אם לשפוט על פי המשחקים של הנבחרת כשהוא לא שיחק (שזה לא מדד מדוייק, אבל זה המעט שיש), סביר להניח שהיינו באותו מקום כרגע בבית (כי לא היינו יותר טובים, ולא היינו יורדים למקום האחרון), אבל אולי עם נקודה או שתיים פחות, היינו כנראה עושים משחק הגנה קבוצתי יותר מוצלח, וסביר להניח שהיינו עם פחות גולים, ובטח שפחות מלהיבים, ואלו שהיו כנראה היו בעיקר אחרי משחק חפירות.

אבל לנחש מה היינו עושים במשחק ספציפי אם הוא לא היה זה פשוט לא רלוונטי. כנראה שהיינו פחות טובים, אבל זה לא שהיינו חסרי יכולת כמו ששאר השחקנים היו עכשיו. בשורה התחתונה, גם אצלו יש מה לשפר (קשה לי עם שחקנים שלא עושים הרבה הגנה, לא משנה כמה הם טובים התקפית), אבל הוא בערך האחרון שצריך להחליף בנבחרת (אולי יחד עם מרציאנו, שנתן משחק מעולה), ככה שלא מובנות לי הטענות של לא מעט. ואי אפשר לחשוד בי באהבה גדולה אליו או משהו.

לא מבין איך זהבי משפיע לרעה על המשחק ההגנתי.  דווקא אני רואה איך הוא תורם לו. 

הוא משחרר את השחקנים מ"העול" ההתקפי, לוקח כדור מ30 מטר ושם אותו ברשת. לא צריך שיבנו לו יותר מהלכים ולא צריך לקבל כדור לגול.  

1 hour ago, Mike said:

אלון מזרחי: "בתקופתי היו 10 ערן זהבי". אמיתי.

הבנאדם מטומטם עם קבלות.

מביך בעיקר את עצמו

ראיתי את הקטע שפירסמו בפייסבוק וזה לא הכי מטומטם שלו.

בוני אומר לו: הוא עבר אותך בכיבושים בנבחרת והוא עונה לו: אבל ביותר הופעות. אני מסתכל רק על מספרים, אני שיחקתי פחות ממנו וזה מה שחשוב.

יותר דפוק משניצל זה. 

נראה לי במהלך השנים בגלל כל ההמראות שלו הוא לא קיבל מספיק חמצן למוח ונהיה לו נזק בלתי הפיך שמה, אין הסבר אחר.

זה הגיע למצב שאפילו בוני ופרימו מרגישים לא בנוח לשבת לידו.

3 hours ago, eran_7 said:

יש פה ושם יוצאי דופן, היסטורית את רוב הנק אנחנו לוקחים נגדם, כדי להגיע לממוצע של 12-13 נק' זה מה שצריך לעשות. 

אתה מתעלם מהחלשות הכדורגל פה. מה שהיה טריוויאלי לפני 10 שנים לא טריוויאלי היום. פעם היינו פייבוריטים מול נבחרות כמו מקדוניה, היום זה לא המצב. למעשה זה שאנחנו בדרג 3 דיי מעיד על הדירוג המגוחך של אופ"א.

5 דקות לפני, daniel616 said:

אתה מתעלם מהחלשות הכדורגל פה. מה שהיה טריוויאלי לפני 10 שנים לא טריוויאלי היום. פעם היינו פייבוריטים מול נבחרות כמו מקדוניה, היום זה לא המצב. למעשה זה שאנחנו בדרג 3 דיי מעיד על הדירוג המגוחך של אופ"א.

לא דיברתי על עשור אחורה, ב-2 הקמפיינים שלפני הרצוג לקחנו 13.

12 דקות לפני, eran_7 said:

לא דיברתי על עשור אחורה, ב-2 הקמפיינים שלפני הרצוג לקחנו 13.

בקמפיין מוקדמות היורו הקודם היו 2 נבחרות משמעותית פחות טובות מאיתנו כמו אנדורה ולטביה, זה 12 נקודות בליינד למרות שאיכשהו הצלחנו לחרבן את זה ולהפסיד לקפריסין בבית. אולי פשוט זאת התקרה שלנו, להביא 11-13 נקודות בקמפיין? כנראה שאף מאמן לא יוכל לשנות את זה בשנים הקרובות אבל אני יכול לומר שמאז שאנדי הרצוג מאמן את הנבחרת אני מחכה למשחקים שלה ומת שתצליח, מה שלא הרגשתי בשנים של גוטמן או אלישע.

2 hours ago, yellow_blood said:

ראיתי את הקטע שפירסמו בפייסבוק וזה לא הכי מטומטם שלו.

בוני אומר לו: הוא עבר אותך בכיבושים בנבחרת והוא עונה לו: אבל ביותר הופעות. אני מסתכל רק על מספרים, אני שיחקתי פחות ממנו וזה מה שחשוב.

יותר דפוק משניצל זה. 

נראה לי במהלך השנים בגלל כל ההמראות שלו הוא לא קיבל מספיק חמצן למוח ונהיה לו נזק בלתי הפיך שמה, אין הסבר אחר.

זה הגיע למצב שאפילו בוני ופרימו מרגישים לא בנוח לשבת לידו.

כמה גולים יש לזהבי בליגה? בכמה הופעות?
כמה למזרחי? בכמה הופעות?
עזוב מדובר בליצן 

אלון מזרחי פשוט הזוי

הבנאדם שיחק עם 4-5 שחקנים שהיו מוסרים מעולים .

אם לזהבי היה אפילו 2 כאלה שמשחקים איתו(מיכה לא משחק) היינו אולי מעפילים למשהו.

זהבי משחק בלי אף שחקן שיודע לתת כדור לגול 

7 hours ago, hairy2hell said:

אי אפשר להגיד מה היה אם הוא לא היה משחק. כשהוא על המגרש, לטוב ולרע כל המשחק סובב סביבו.

זה לא שאפשר לנחש אם שחקן אחר היה באותו מצב מה הוא היה עושה, כי אם שחקן אחר היה במשחק במקומו, כל הנבחרת הייתה משחקת שונה.

אם לשפוט על פי המשחקים של הנבחרת כשהוא לא שיחק (שזה לא מדד מדוייק, אבל זה המעט שיש), סביר להניח שהיינו באותו מקום כרגע בבית (כי לא היינו יותר טובים, ולא היינו יורדים למקום האחרון), אבל אולי עם נקודה או שתיים פחות, היינו כנראה עושים משחק הגנה קבוצתי יותר מוצלח, וסביר להניח שהיינו עם פחות גולים, ובטח שפחות מלהיבים, ואלו שהיו כנראה היו בעיקר אחרי משחק חפירות.

אבל לנחש מה היינו עושים במשחק ספציפי אם הוא לא היה זה פשוט לא רלוונטי. כנראה שהיינו פחות טובים, אבל זה לא שהיינו חסרי יכולת כמו ששאר השחקנים היו עכשיו. בשורה התחתונה, גם אצלו יש מה לשפר (קשה לי עם שחקנים שלא עושים הרבה הגנה, לא משנה כמה הם טובים התקפית), אבל הוא בערך האחרון שצריך להחליף בנבחרת (אולי יחד עם מרציאנו, שנתן משחק מעולה), ככה שלא מובנות לי הטענות של לא מעט. ואי אפשר לחשוד בי באהבה גדולה אליו או משהו.

הנבחרת אבל שונה לגמרי ממה שהיה לפני, תבדוק כמה ספגנו קמפיינים קודמים ומול אילו נבחרות התמודדנו.

אני אישית לא ראיתי מהלך אחד ששווה גול וזהבי לא היה המעורב העיקרי בו - זה הזוי.

הנבחרת פשוט נוראית ובלי זהבי כנראה היינו נאבקים עם לטביה לא לסיים אחרונים, וגם נניח מסיימים אותו מקום יש הבדל בין להפסיד 3-2 לסלובניה בחוץ כשאתה מוביל, להפסיד 3-1 לאוסטריה בחוץ כשהובלת, לנצח את אוסטריה בבית

מאשר להפסיד 3-0 בכל משחק.

18 hours ago, eran_7 said:

הבאתי דוגמא של הקמפיינים האחרונים, העניין הוא שאת הקטנות אנחנו תמיד מנצחים בלי קשר למי משחק, ומול הגדולות מפסידים גם עם זהבי, פלוס משחק אחד נדיר בכל קמפיין שמנצחים מדורגת 2-3, ככה שלא משנה מי משחק נהיה עם אותם נקודות פחות או יותר. 

זהבי בישראל= מסי בארגנטינה

9 hours ago, tomer958 said:

אלון מזרחי פשוט הזוי

הבנאדם שיחק עם 4-5 שחקנים שהיו מוסרים מעולים .

אם לזהבי היה אפילו 2 כאלה שמשחקים איתו(מיכה לא משחק) היינו אולי מעפילים למשהו.

זהבי משחק בלי אף שחקן שיודע לתת כדור לגול 

הוא סותר את עצמו כל פעם מחדש ורק מראה כמה זהבי גדול אם הוא עושה את זה באחת הנבחרות הכי חלשות שהיו פה.

15 hours ago, hairy2hell said:

לא מאד קשה לנחש שהחלוצים שלנו פשוט לא היו יוצרים מספיק כי אף אחד מהם לא ממש טוב בזה.

ערן זהבי נותן להגנה שלנו אופק. נתיב למסירה, כתובת לכדור ארוך, וזה מעבר ללחץ שהוא עושה על הגנת היריב. זה קצת כמו להיות נבחרת וולס עם גיגסי או צפון אירלנד עם בסט. האם הוולשים שאלו את עצמם שאלות כאלה בכלל? בוודאי שלא. רק מומחי הכדורגל פה יכולים להמציא את הגלגל מחדש. ברור. כל שער של ישראל ללא זהבי(נניח שהוא לא היה קיים) הוא כמו לידה. אז האיש בועט למזוזות(ולוקח כדור ראשון בראש) ככה סתם להנאתו. אז מה עושים? מנהלים דיון על גדולתו חחחח....

לא גדל כאן בלם בינוני מעל לעשור. סיכוי טוב שזהבי יכול להיות בלם לא פחות טוב מאלה שרשומים ככאלה...