Jump to content

תחזור כבר טייק 631

הנדון

Recommended Posts

8 hours ago, itanar said:

הוא יחזור עונה הבאה שיגמר לו החוזה בסין.

יש לו עוד שנה וחצי בחוזה..

אם לא יחדשו לו שוב פעם ואני אופתע אם לא אז יחזור בעונת 2021-2022

אני חושב שהוא אחד השחקנים הכי מפוספסים בכל אירופה.

אם היו מחתימים אותו בקבוצה קטנה מספרד לפני 4-5 שנים הוא היום היה בקבוצה גדולה באירופה בוודאות.

הוא יכול לעשות מכלום גול. היחיד שגורם לי להתרגש שוב מהנבחרת.

38 דקות לפני, silentyogi said:

יש לו עוד שנה וחצי בחוזה..

אם לא יחדשו לו שוב פעם ואני אופתע אם לא אז יחזור בעונת 2021-2022

אני לא חושב שהוא ירצה להאריך שם עוד את החוזה. עשה את המכה מה שנקרא.

אם לא יאריך אין סיבה שלא יגיע לפה בינואר עוד שנה וקצת.

ערן זהבי הוא השחקן עם תעודת זהות ישראלית הכי טוב בהיסטוריה. נקודה.

זכינו להיות בדור של השחקן הענק הזה ואנחנו נספר לילדים ולנכדים בגאווה שהיינו איתו באותו מגרש כשהוא שיחק לטובת הקבוצה שלנו, ונתן לנו מאות רגעי אושר.

:wubyellow3:

22 דקות לפני, danielone said:

הוא חתום בסין עד 2023. 

הסיכוי קלוש אבל מי יודע מה יקרה, לפי החוזה אצלנו הוא היה אמור להיות עד 2020 במכבי...

חתום עד דצמבר 2020 אם אני זוכר נכון

7 hours ago, מכביסט לעד said:

אני חושב שהוא אחד השחקנים הכי מפוספסים בכל אירופה.

אם היו מחתימים אותו בקבוצה קטנה מספרד לפני 4-5 שנים הוא היום היה בקבוצה גדולה באירופה בוודאות.

הוא יכול לעשות מכלום גול. היחיד שגורם לי להתרגש שוב מהנבחרת.

אני חושב שהבעיה הכי גדולה שלו הייתה שהוא נפל על מאמן חסר מושג שסירס אותו. כשכבר היה תחת מאמן נורמלי זה היה מאוחר מדי בשביל הקריירה שלו, והוא בחר בכסף על פני מלחמה כדי להגיע למה שאתה מתאר. 

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני חושב שהבעיה הכי גדולה שלו הייתה שהוא נפל על מאמן חסר מושג שסירס אותו. כשכבר היה תחת מאמן נורמלי זה היה מאוחר מדי בשביל הקריירה שלו, והוא בחר בכסף על פני מלחמה כדי להגיע למה שאתה מתאר. 

מה שמדהים זה שאצל גוטמן בהפועל הוא אפילו לא היה שחקן מרכזי.

הוא לייט בלומר נדיר ממש בכל קנה מידה. שחקנים לא הופכים פתאום למכונות שערים בגיל 27 לאחר ששיחקו בכלל תפקידים אחרים ברוב הקאריירה שלהם. ערן בעצמו לא ידע עד כמה הוא טוב. אף אחד לא ידע. וערן שחקן הרבה הרבה יותר טוב היום מאשר עונת הדאבל של הפועל. אף אחד לא יכול היה לחזות לאן זה הולך...

מתי הוא התחיל לשחק כחלוץ? -נדמה לי שגם כשהוא הגיע אלינו אוסקר שיחק איתו בהתחלה כקשר במקום אלברמן. אם אני זוכר נכון אז סוזה היה זה שמיקם אותו כחלוץ מדומה. 

Just now, רויקלה said:

מתי הוא התחיל לשחק כחלוץ? -נדמה לי שגם כשהוא הגיע אלינו אוסקר שיחק איתו בהתחלה כקשר במקום אלברמן. אם אני זוכר נכון אז סוזה היה זה שמיקם אותו כחלוץ מדומה. 

אוסקר שיחק איתו בקישור, לצד ראדי ואלברמן. והוא היה נהדר.

11 דקות לפני, רויקלה said:

את השינוי הסופי לחלוץ הוא עשה אצל פאקו, לפני זה עוד היה בקישור/חלוץ מדומה

5 דקות לפני, רויקלה said:

אצל אוסקר הוא היה קשר לפני עטר ופריצה.

ממה שאני זוכר, באמצע העונה של סוזה בערך עבר להיות חלוץ.

גם הגיוני כי בדיוק באותה תקופה יצחקי נפצע ודאבור עזב. 

1 hour ago, המכבייה said:

הוא לייט בלומר נדיר ממש בכל קנה מידה. שחקנים לא הופכים פתאום למכונות שערים בגיל 27 לאחר ששיחקו בכלל תפקידים אחרים ברוב הקאריירה שלהם. ערן בעצמו לא ידע עד כמה הוא טוב. אף אחד לא ידע. וערן שחקן הרבה הרבה יותר טוב היום מאשר עונת הדאבל של הפועל. אף אחד לא יכול היה לחזות לאן זה הולך...

איזו מהפכה בתמונה שלך. אם לא היית כותב "לייט בלומר" לא הייתי מזהה שזה אתה :)

11 hours ago, Dalembert said:

איזו מהפכה בתמונה שלך. אם לא היית כותב "לייט בלומר" לא הייתי מזהה שזה אתה :)

וואי נכון.

סוף סוף לא אתבלבל בינו לבין קוסמיק.

וכן, ליואב יש נטייה לכתוב מושגים באנגלית, די קל לקלוט את סגנון ההודעות שלו.

On 10.9.2019 at 19:35, רויקלה said:

הוא עלה לבוגרים של הפועל כחלוץ (והיה סבבה לגמרי כשעלה מהספסל, כבש כמה שערים), אבל גוטמן הגאון החליט שזה לא התפקיד שלו והעביר אותו אחורה.

ואם לא פציעות ולא העזיבה של נאתכו, החלוץ הישראלי הטוב בהיסטוריה לא היה בהרכב של הפועל של הקיזוז.

On 11.9.2019 at 22:56, Omer said:

הוא עלה לבוגרים של הפועל כחלוץ (והיה סבבה לגמרי כשעלה מהספסל, כבש כמה שערים), אבל גוטמן הגאון החליט שזה לא התפקיד שלו והעביר אותו אחורה.

ואם לא פציעות ולא העזיבה של נאתכו, החלוץ הישראלי הטוב בהיסטוריה לא היה בהרכב של הפועל של הקיזוז.

אם זכרונני איננו מטעני, גוטמן העביר אותו אחורה כי הוא היה משופע בחלוצים טובים מצד אחד, וחסר בקשרים אחוריים מאידך, ומכיוון שהוא טכני ועם תנועה טובה, הגאון חשב שזה רעיון טוב, אבל גם איבד את האמצע וגם (ובעיקר) אותו כחלוץ.

On 11.9.2019 at 22:56, Omer said:

אתה בטוח שהוא לא עלה לבוגרים כשחקן כנף?

דווקא אני זוכר שהוא הסיט אותו לאמצע רק לעיתים, ולאחר שנאתכו נמכר לרוסיה בחודש מרץ (כשגם הרבה פעמים שיחק באגף/קישור התקפי לאחר שווצ'יצ'ביץ' או איך שלא קוראים לו נפצע והוקפא.