Jump to content

ישראל נגד צפון מקדוניה | חמישי 21:45

Armagedon

Recommended Posts

2 hours ago, eran_7 said:

אם הוא לא היה נותן את הגולים מישהו אחר או כמה שחקנים היו נכנסים לואקום הזה, אולי חמד ודאבור.

אין מצב שהיינו מסיימים עם הגולים שיש כרגע פחות הגולים של זהבי.

לא היית מנצח את אוסטריה זה בטוח, זה היה אשכרה מופע של איש אחד

אני לא זוכר אף התקפה מסודרת של הנבחרת, הכל היה התעלות של זהבי 

ספק אם אנחנו בועטים לשער בלעדיו

עד שהתקפית יש לנו אחלה כלים יחסית, הגנתית המצב על הפנים. אני עדיין חושב שבזימונים טיפה אחרים גם אם זה אומר שינוי טקטיקה היינו מוציאים מהנבחרת הזאת יותר. 

הקיבעון של הרצוג על שחקנים מסויימים פשוט לא ברור. כמו גם חלק מהזימונים עצמם. מה לעזאזל בן הרוש ודגני עושים בנבחרת (דסה שלא משחק כבר כמה חודשים נראה יותר טוב וחד מהם), יש לנו את טווטחה ואורן ביטון בשמאל הם בטח יותר טובים מבן הרוש בכל מצב. גם טהא זה בור מהלך. למה נאתכו ממשיך להיות מזומן למרות שהוא בור הגנתי אחד ענק מאבד כדורים ללא הפסקה וכמעט ולא תורם כלום בהתקפה, הזימון של תומר חמד ממשיך להיות תמוהה, כבר עדיף את וייסמן במקומו לפחות הוא משחק וכובש.  שחקן העונה שלך זה שמחלק את הכדורים הכי טובים אפילו לא מוזמן. ויש עוד אי אילו שינויים. לא היינו הופכים ישר לנבחרת צרפת או ברזיל אבל זה היה טיפה משפר אותנו ונותן לנו איזשהו סיכוי.

עוד תופעה מעצבנת מלבד זה שנאתכו פח אשפה כבר עשור ואף אחד לא מדבר על זה היא שכל שידור חייבים להוסיף הקפטן נאתכו בכל נגיעה שנייה שלו בכדור בסדר הבנו שהוא צ'רקסי וקפטן נבחרת ישראל לא צריך להגיד את זה 200 פעם בשידור. למה הוא אף פעם לא מקבל עשירית מהביקורת התקשורתית שזהבי מקבל על משחק לא טוב שלו. 

14 hours ago, הנדון said:

עוד תופעה מעצבנת מלבד זה שנאתכו פח אשפה כבר עשור ואף אחד לא מדבר על זה היא שכל שידור חייבים להוסיף הקפטן נאתכו בכל נגיעה שנייה שלו בכדור בסדר הבנו שהוא צ'רקסי וקפטן נבחרת ישראל לא צריך להגיד את זה 200 פעם בשידור. למה הוא אף פעם לא מקבל עשירית מהביקורת התקשורתית שזהבי מקבל על משחק לא טוב שלו. 

בשידור עד הגול שלו, השדרן המדהים קרא לו "זהבי לא בעט פעם אחת לשער" - זה חזר על עצמו מיליון פעם בערך, פשוט נוראי לשמוע כמה רעל יש נגדו.

אתה לא שומע שמתלוננים על חמד למשל או על מונס באותה צורה.

56 דקות לפני, erantheking21 said:

שונא את נאתכו

אף פעם לא תרם כלום

כיאל מתוכנן לחזור להרכב, במקום מי?? פרץ.

במקום שיחזור להרכב על חשבון הפח הזה נאתכו

44 דקות לפני, הישראלי היפה said:

כיאל מתוכנן לחזור להרכב, במקום מי?? פרץ.

במקום שיחזור להרכב על חשבון הפח הזה נאתכו

לא סובל את נאתכו. אבל בראייה מהזווית שלי כאוהד מכבי, לא יזיק שפרץ ישב קצת על הספסל. אולי זה מה שיעיר אותו.

On 6.9.2019 at 00:08, מכביסט לעד said:

איפה ההוא שהתלהב על הקריירה של נאתכו?

עכשיו אתה מבין על מה אני מדבר או שאתה רוצה לחכות למשחק הבא?

הוא תמיד חושך בנבחרת אבל טוב בהרבה במועדונים.

כמו רבים וטובים ממנו.

בשורה התחתונה סיימנו את הסיבוב במקום הרביעי, במקום הטבעי של הנבחרת. שעכשיו מתחילים את הסיבוב השני עם משחקי חוץ בסלובניה ואוסטריה.. סיכוי אין לנו. 

מאחל לערן לסיים את המוקדמות עם תואר אישי של מלכות שערים

מישהו פה הבין את שיטת ליגת האומות ויכול להסביר באיזה תוצאות זה תלוי האם נעפיל שם לפלייאוף או לא?

אתמול למשל בערוץ הקיבוץ טענו שאנחנו צריכים להחזיק אצבעות שסרביה תנצח את פורטוגל אבל החכמים האלה לא טרחו להסביר למה.

38 דקות לפני, Armagedon said:

מי פותח נושא על סלובניה?

לא הבאתי את המזל עם הנושא הזה...

זהבי כבש, הם לא הפסידו בינתיים אף שחקן שלנו לא נפצע בלי עין הרע. נראה לי עשית עבודה טובה. 

28 דקות לפני, yellow_blood said:

גם לי לקח כמה דקות לפענח

זה זה שהלך אחרי הכסף ובסוף קיבל פחות

זה סופי? 

כי אם לא, אתה חוטא פה בפתיחת פה לשרמוט ידידי.