Jump to content

ישראל נגד צפון מקדוניה | חמישי 21:45

Armagedon

Recommended Posts

1 hour ago, Miki6846 said:

מרגיש היחיד שחושב שמנור לא היה כזה טוב אתמול, הוא עלה במטרה אחת להראות מה הוא שווה

התמקד בעיקר בלעשות דריבלים ולהראות את הצעד הראשון שלו אבל היה סופר לא תכליתי

כמעט כל הדריבלים שלו לא הובילו לכלום, במקרה הטוב חזר אחורה ונתן פס במקרה הגרוע הלך הכדור

הפעם היחידה שיצא לו טוב זה בזכות זה שהכדור רוחב הלא טוב שלו פגע במגן ושינה כיוון.

כישרון רואים שיש שם, אז זה יפה ומרהיב את הקהל, אבל רוב הפעמים הוא עוצר את ההתקפה עומד מול השחקן ששומר אותו שעה ואז עושה דריבל.

הוא שחקן שיכול להוציא את הנבחרת מהשבלונה ולעשות משהו מיוחד אבל הוא חייב להיות יותר מכוון מטרה ויותר לדעת מה לעשות בפעולה האחרונה, וללמוד לגעת פחות בכדור ולשחק מהר בנגיעה שתיים לא יותר מזה

אתה מודע לזה שהוא רק בן 20 ועל תקן פרוייקט לאומי, לא איזה מוצר מוגמר, כן?

זה כמו להתאכזב מלצפות בילד שעושה את הצעדים הראשונים שלו ונופל באמצע. כרגע בשלב ההתפתחות שלו ובשלב של הקריירה שלו היכולת שלו היא די והותר.

אם היה עושה הכל מושלם היו קוראים לו עדן הזאר ולא מנור סולומון. ועם כל הבוסריות בקבלת ההחלטות היה עדיין הכי הטוב בנבחרת אתמול.

כולי תקווה שנצמיח עוד סולומונים כאלה.

1 hour ago, Miki6846 said:

מרגיש היחיד שחושב שמנור לא היה כזה טוב אתמול, הוא עלה במטרה אחת להראות מה הוא שווה

התמקד בעיקר בלעשות דריבלים ולהראות את הצעד הראשון שלו אבל היה סופר לא תכליתי

כמעט כל הדריבלים שלו לא הובילו לכלום, במקרה הטוב חזר אחורה ונתן פס במקרה הגרוע הלך הכדור

הפעם היחידה שיצא לו טוב זה בזכות זה שהכדור רוחב הלא טוב שלו פגע במגן ושינה כיוון.

כישרון רואים שיש שם, אז זה יפה ומרהיב את הקהל, אבל רוב הפעמים הוא עוצר את ההתקפה עומד מול השחקן ששומר אותו שעה ואז עושה דריבל.

הוא שחקן שיכול להוציא את הנבחרת מהשבלונה ולעשות משהו מיוחד אבל הוא חייב להיות יותר מכוון מטרה ויותר לדעת מה לעשות בפעולה האחרונה, וללמוד לגעת פחות בכדור ולשחק מהר בנגיעה שתיים לא יותר מזה

מנור היה מעולה אתמול, הוא מפתיע מאוד ביכולות הפיזיות שלו, נתן המון תחת בהגנה וכמובן יותר חשוב הראה הרבה פוטנציאל התקפי.

אני לא מצפה שכל דריבל שלו יסתיים בשער, אבל אין לנו דריבליסט אחד שאפילו באותו אזור חיוג כמוהו והוא רק בן 20.

מבחינת סט התכונות שיש לו כבר היום וכמובן הפוטנציאל לשיפור באספקטים שהוא קצת יותר חלש בהם ב5-7 השנים הבאות הוא באמת פוטנציאל עצום שלא היה פה הרבה שנים.

46 דקות לפני, Ambition said:

אתה מודע לזה שהוא רק בן 20 ועל תקן פרוייקט לאומי, לא איזה מוצר מוגמר, כן?

זה כמו להתאכזב מלצפות בילד שעושה את הצעדים הראשונים שלו ונופל באמצע. כרגע בשלב ההתפתחות שלו ובשלב של הקריירה שלו היכולת שלו היא די והותר.

אם היה עושה הכל מושלם היו קוראים לו עדן הזאר ולא מנור סולומון. ועם כל הבוסריות בקבלת ההחלטות היה עדיין הכי הטוב בנבחרת אתמול.

כולי תקווה שנצמיח עוד סולומונים כאלה.

אני לא אומר שאין כישרון, מבין לגמרי שהוא עוד יתפתח.

אני רק אומר שבתור שחקן, עזוב שניה הפונטציאל שיש לו והגיל שלו הייתה לו קבלת החלטות מאוד לא טובה אתמול, ועם כל הכבוד לדריבל מדהים, הדריבל לא שווה כלום אם לא יוצא מזה משהו

מפה אני מקווה בשבילו שישפר את זה ושיבין שלפעמים עדיף פס קטן לשחקן שנמצא קצת יותר חופשי ממך מאשר לנסות לעבור על הקו ובמקרה הטוב לחזור אחורה, הוא מאוד תקע את המשחק.

עם זאת מצד שני הוא היחיד שעשה פעולה לא צפויה, לטעמי שחקני הנבחרת היו צריכים יותר לכוון לזהבי הוא עשה פשוט תנועה בלתי פוסקת ודי ברור שהוא מי שיכול לעשות בנבחרת הזאת משהו.

2 hours ago, הישראלי היפה said:

והופ הנה ירדנו למקום ה4.

לא מנצחים את סלובניה במשחק הבא (הימור שלי) ונגמר הסיפור כמו תמיד

בחיים לא יעלו רחמים על זהבי אחד הקמפיינים האישיים הכי גדולים שאני זוכר משחקן נבחרת. האחרון שהיה ככה דומיננטי בנבחרת זה ברקוביץ' ולו היו עוד כמה שחקנים לשחק איתם. 

7 hours ago, הנדון said:

בחיים לא יעלו רחמים על זהבי אחד הקמפיינים האישיים הכי גדולים שאני זוכר משחקן נבחרת. האחרון שהיה ככה דומיננטי בנבחרת זה ברקוביץ' ולו היו עוד כמה שחקנים לשחק איתם. 

לברקו יש סך הכל 9 שערים בנבחרת בכל הקריירה. לזהבי רק בקמפיין הנוכחי יש 8 ועבר רק חצי קמפיין.

42 דקות לפני, ravid said:

לברקו יש סך הכל 9 שערים בנבחרת בכל הקריירה. לזהבי רק בקמפיין הנוכחי יש 8 ועבר רק חצי קמפיין.

איך אפשר להשוות? ברקוביץ' בכלל פליימייקר, 10 קלאסי ואחד הגדולים שאני זוכר שראיתי

2 hours ago, eran_7 said:

איך אפשר להשוות? ברקוביץ' בכלל פליימייקר, 10 קלאסי ואחד הגדולים שאני זוכר שראיתי

ללא ספק ברקו הוא 1 מ-3-4 שחקני הנבחרת הכי טובים שראיתי (יחד עם בניון, טב"ח ואולי רביבו). הבעיה של זהבי היא חוסר יציבות מאוד משמעותי: עד לפני 3 חודשים הוא היה חלש מאוד בנבחרת אבל מאז הוא בהתפוצצות שלא היתה משחקן נבחרת מעולם בעוד בניון וברקו היו טובים בנבחרת במשך כעשור.

אבל כאמור אף שחקן לא הראה יכולת אישית כמו שזהבי מראה בקמפיין הנוכחי ועוד עם נבחרת חלשה למדי סביבו.

10 hours ago, הנדון said:

בוא נגיד את האמת - מלבד זהבי (ואולי פה ושם קצת דאבור וסולומון) אין לנו איזה שחקן יוצא דופן.

על הנייר יש את דאבור. אבל עם כל ההערכה שיש לי אליו, בנבחרת הוא לא מספק מה שמצפים ממנו.

ככה לא נגיע רחוק, אי אפשר גם להגיע רחוק.

כמה אפשר להיות תלוים או להסתמך על שחקן אחד??

בלי קמפיין כזה גדול של זהבי אנחנו מסיימים את הקמפיין עם איזה כמה נקודות בודדות בלחץ.

זוכר שהוא היה מושהה הרבה חכמולוגים אמרו "נסתדר בלעדיו, לא צריך אותו"

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

בלי קמפיין כזה גדול של זהבי אנחנו מסיימים את הקמפיין עם איזה כמה נקודות בודדות בלחץ.

אם הוא לא היה נותן את הגולים מישהו אחר או כמה שחקנים היו נכנסים לואקום הזה, אולי חמד ודאבור.

אין מצב שהיינו מסיימים עם הגולים שיש כרגע פחות הגולים של זהבי.

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אם הרצוג לא מחזיר אותו הוא מפוטר אחרי שני משחקים, זוכר שהיו כאלה שקראו לא להחזיר אץ זהבי

26 דקות לפני, eran_7 said:

אם הוא לא היה נותן את הגולים מישהו אחר או כמה שחקנים היו נכנסים לואקום הזה, אולי חמד ודאבור.

אין מצב שהיינו מסיימים עם הגולים שיש כרגע פחות הגולים של זהבי.

אם זהבי לא היה משחק מול באזל אז עדן בן בסט היה משווה ל2-2 דקה 96

5 דקות לפני, דקסטר said:

אם זהבי לא היה משחק מול באזל אז עדן בן בסט היה משווה ל2-2 דקה 96

נוק אאוט זה התעלות רגעית, לא ליגה של 10 מחזורים, בטווח יותר ארוך זה נוטה להתאזן בסוף, פחות או יותר.

כולם ידברו על בעיית ההגנה אבל לטעמי העקב אכילס של הנבחרת כבר שנים על גבי שנים הוא מרכז שדה מחריד עם אפס יכולת לדרבל, אפס יכולת לדחוף כדור קדימה לחולייה ההתקפית ואפס יכולת

להשתחרר בצורה ראויה מלחץ. כאילו מאמני ילדים דילגו על התפקיד הקריטי הזה ומיינו שחקנים או להיות שחקני הגנה או שחקני התקפה.

עד שלא נגדל דור שחקני אמצע ראויים נמשיך להיות נבחרת שלוקח לה שעה להעביר כדור מהגנה להתקפה, ונבחרת שמרכז השדה שלה לא נותן לה שום ערך מוסף התקפי.

1 hour ago, הישראלי היפה said:

מושעה

1 hour ago, eran_7 said:

נוק אאוט זה התעלות רגעית, לא ליגה של 10 מחזורים, בטווח יותר ארוך זה נוטה להתאזן בסוף, פחות או יותר.

יש לו 8 שערים בקמפיין עד עכשיו, מי היה נכנס לוואקום הזה?

1 hour ago, Ambition said:

כולם ידברו על בעיית ההגנה אבל לטעמי העקב אכילס של הנבחרת כבר שנים על גבי שנים הוא מרכז שדה מחריד עם אפס יכולת לדרבל, אפס יכולת לדחוף כדור קדימה לחולייה ההתקפית ואפס יכולת

להשתחרר בצורה ראויה מלחץ. כאילו מאמני ילדים דילגו על התפקיד הקריטי הזה ומיינו שחקנים או להיות שחקני הגנה או שחקני התקפה.

עד שלא נגדל דור שחקני אמצע ראויים נמשיך להיות נבחרת שלוקח לה שעה להעביר כדור מהגנה להתקפה, ונבחרת שמרכז השדה שלה לא נותן לה שום ערך מוסף התקפי.

מרכז השדה הוא מהחזקים בנבחרת ולא סתם הרצוג שומר על אותם שחקנים שם לאורך כל המשחקים, כך שאין לי מושג מה אתה רוצה.

3 דקות לפני, סלבה said:

יש לו 8 שערים בקמפיין עד עכשיו, מי היה נכנס לוואקום הזה?

לאו דווקא שחקן אחד, מה היה בקמפיינים האחרונים שזהבי לא היה פקטור? טב"ח וחמד כבשו בעיקר וקצת דמארי.

נסיים פחות או יותר עם אותו מאזן כיבושים.

18 דקות לפני, eran_7 said:

לאו דווקא שחקן אחד, מה היה בקמפיינים האחרונים שזהבי לא היה פקטור? טב"ח וחמד כבשו בעיקר וקצת דמארי.

נסיים פחות או יותר עם אותו מאזן כיבושים.

לומר חמד אין 8 שערים ב-5 השנים האחרונות בנבחרת. כדי לאסוף את שמונת השערים האחרונים שלו בנבחרת צריך ללכת 7 שנים אחורה. אין שחקן יותר מיוחצן ממנו, והוא בדעיכה.

טל בן חיים עם 4 שערים בנבחרת בסך הכל.

זהבי עם 8 מ-9 שערים שהנבחרת הבקיעה בקמפיין הנוכחי. זה וואקום ברמה של חור שחור, באמת שאני לא רואה מישהו מדביק את זה בהיעדרו.

12 דקות לפני, סלבה said:

לומר חמד אין 8 שערים ב-5 השנים האחרונות בנבחרת. כדי לאסוף את שמונת השערים האחרונים שלו בנבחרת צריך ללכת 7 שנים אחורה. אין שחקן יותר מיוחצן ממנו, והוא בדעיכה.

טל בן חיים עם 4 שערים בנבחרת בסך הכל.

זהבי עם 8 מ-9 שערים שהנבחרת הבקיעה בקמפיין הנוכחי. זה וואקום ברמה של חור שחור, באמת שאני לא רואה מישהו מדביק את זה בהיעדרו.

שוב, זה לא חייב להיות רק שחקן אחד..

הכוונה שלי היתה שנסיים עם אותו מאזן פחות או יותר איתו ובלעדיו.