Jump to content

יתר איצטדיוני הליגה

Recommended Posts

3 hours ago, Sawyerdroid said:

אז זה שזה מצחיק אותך זה לא רלוונטי כי בקונטקסט הנוכחי, להתייחס לקראת 2020 בפעם הראשונה לסרטון שעלה לרשת ב2015.. זה מביך. 

אז צר לי שאני לא מתרשם מה"מצחיק מצחיק" שלך ונשאר בדעתי, יותר מביך ממצחיק.

ולעניין עצמו: עניין של טעם . אותי זה משעשע. אז עלה ב-2015. בו-הו. 

אתה חייב להפסיק עם הפרצופים העצובים, אני תמיד מתבאס שאולי נפגעת ואתה לא סתם מטריל אותי ומרגיש רע. 

זה מעבר למשעשע, זה יכל להיות היסטרי.

אבל בכל מקום יש חוקים כתובים/לא כתובים, בכל סצנה. 

לצחוק על משהו שקרה לפני 5 שנים ולהתלהב כאילו עלית על איזה משהו.. כאילו לקח להם לאתר את הוידאו 5 שנים!! אי אפשר שלא לבוז לקהל הטיפש במדינה*.

*חוץ מאולי בש שהם גם מיוחדים.

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אתה חייב להפסיק עם הפרצופים העצובים, אני תמיד מתבאס שאולי נפגעת ואתה לא סתם מטריל אותי ומרגיש רע. 

זה מעבר למשעשע, זה יכל להיות היסטרי.

אבל בכל מקום יש חוקים כתובים/לא כתובים, בכל סצנה. 

לצחוק על משהו שקרה לפני 5 שנים ולהתלהב כאילו עלית על איזה משהו.. כאילו לקח להם לאתר את הוידאו 5 שנים!! אי אפשר שלא לבוז לקהל הטיפש במדינה*.

*חוץ מאולי בש שהם גם מיוחדים.

צריך לפתוח על זה סקר אתה מוריד את אוהדי חיפה מהר מדי.

5 hours ago, תמיר8 said:

טדי האצטדיון הכי קר בארץ. חייבים לבנות לו גג נורמלי עד הדשא

אנחנו אמורים לפי התכנון לשחק שם באיזור תחילת אפריל (מקום 3 - מקום 1), ככה שזאת כבר תקופה נעימה.

אני לא אדריכל או מהנדס מבנים וגגות אבל איך קשור אורך הגג לקור ביציעים?

7 דקות לפני, הנדון said:

מה אומרים נחזור לקבל את היציע הצפוני בטדי אחרי שהשלימו את הגג בדרומי?

אין מצב, זה יציע שבנוי במיוחד בשביל אורחים עם כניסה נפרדת. 

הצפוני גם עדיין יותר ביתי מהדרומי, ככה נראה לי. 

11 hours ago, קובי השועל said:

לדעתי הוא התכוון שבגלל שהאצטדיון הזה נמצא באיזור מהקרים בארץ, אז לפחות שיהיה לו גג עד קצה היציע כדי לא לסבול מקור וגם מגשם בו זמנית.

21 hours ago, abusdinak said:

הגג בטדי בנוי בעיקר בשביל האקוסטיקה (חיפוי עץ פנימי למשל) מאשר הגנה מפני גשם למרות שאם יושבים יחסית למעלה אז זה אמור להספיק גם בגשם...

בכל מקרה לפי ההודעה שהעירייה שלהם הוציאה שבוע שעבר לתקשורת הם מתכוונים גם להתקין תאורת לד על הגג כמו בנתניה ולהחליף את הכיסאות הישנים ביציע הצפוני ובמרץ הם יחנכו את תאי הVIP החדשים שבונים במערבי ותוסיפו לכל זה את הכריזה החדשה ששמו שם במקום הבדיחה שהייתה לפני כן.

זה הולך להיות אצטדיון שממש יהיה כיף לבוא אליו, הבעיה שהדרך לשם היא סיוט (עובדים עכשיו על הקמה של תחנת רכבת קלה מחוץ לאצטדיון).

השאלה אם החיפוי בדרומי עשוי מעץ כמו בשאר היציעים,או שזה מחומר אחר שייתן פחות אפקט אקוסטי?

3 hours ago, שמש צהובה said:

לדעתי הוא התכוון שבגלל שהאצטדיון הזה נמצא באיזור מהקרים בארץ, אז לפחות שיהיה לו גג עד קצה היציע כדי לא לסבול מקור וגם מגשם בו זמנית.

גם.

וכמו הגג בסמי עופר, זה יוצר אפקט של חממה. האוויר נכלא, אין ערבול, מתקבל אוויר חמים יותר

7 hours ago, הרוסונרי said:

השאלה אם החיפוי בדרומי עשוי מעץ כמו בשאר היציעים,או שזה מחומר אחר שייתן פחות אפקט אקוסטי?

לפי התמונות זה נראה שהם שמו שם עץ אקוסטי כמו בשאר היציעים.

22 hours ago, קובי השועל said:

אנחנו אמורים לפי התכנון לשחק שם באיזור תחילת אפריל (מקום 3 - מקום 1), ככה שזאת כבר תקופה נעימה.

אני יושב ב2 מתחת לגג, למטה. במשחק נגד אשדוד היה הרבה יותר קר למעלה בצורה משמעותית. לא יודע אם זה קשור לגג או למשהו אחר.

• 2 weeks later...
On 29.1.2020 at 20:10, abusdinak said:

לפי התמונות זה נראה שהם שמו שם עץ אקוסטי כמו בשאר היציעים.

אני לא בטוח,מהסרטונים שראיתי אתמול מהמשחק של חיפה זה נראה שונה לעומת שאר היציעים,אולי בגלל שהם לא רצו שיהיה את אותו אפקט אקוסטי.

10 hours ago, הרוסונרי said:

אני לא בטוח,מהסרטונים שראיתי אתמול מהמשחק של חיפה זה נראה שונה לעומת שאר היציעים,אולי בגלל שהם לא רצו שיהיה את אותו אפקט אקוסטי.

דרך אגב, לא יודע אם שמתם לב אתמול אבל בתחילת המשחק כשחיפה עודדו עם האבוקות שמעו אותם ממש טוב... זה התערבב עם העידוד של בית''ר וזה משהו שבחיים לא היה עד עכשיו בטדי.

לא יודע אם זה כמו בצפוני שהוא באמת היציע הכי טוב בארץ מבחינת אקוסטיקה אבל עדיין זה יהיה הרבה יותר כיף להגיע לשם עכשיו...

1 hour ago, abusdinak said:

דרך אגב, לא יודע אם שמתם לב אתמול אבל בתחילת המשחק כשחיפה עודדו עם האבוקות שמעו אותם ממש טוב... זה התערבב עם העידוד של בית''ר וזה משהו שבחיים לא היה עד עכשיו בטדי.

לא יודע אם זה כמו בצפוני שהוא באמת היציע הכי טוב בארץ מבחינת אקוסטיקה אבל עדיין זה יהיה הרבה יותר כיף להגיע לשם עכשיו...

האמת שחיפה זה לא אומדן , מעבר לאבוקות ולשיר הזה הם לא נשמעו בכלל. לא יודע אם זה הגג, הקור או מה שזה לא יהיה אבל בגדול חיפה קהל פיקים. מבחינת מספרים הם בטופ אבל מבחינת עידוד הם הרבה אחרינו, הפועל וביתר.

10 hours ago, קובי השועל said:

האמת שחיפה זה לא אומדן , מעבר לאבוקות ולשיר הזה הם לא נשמעו בכלל. לא יודע אם זה הגג, הקור או מה שזה לא יהיה אבל בגדול חיפה קהל פיקים. מבחינת מספרים הם בטופ אבל מבחינת עידוד הם הרבה אחרינו, הפועל וביתר.

למרות שמדובר בסרטון... עדיין אני די בטוח שהקהל בדרומי אף פעם לא היה נשמע ככה:

נשמע שדרוג רציני באקוסטיקה, וזה עוד לפני שהם השלימו את ההרכבה של העץ האקוסטי במרכז היציע.

1 hour ago, abusdinak said:

למרות שמדובר בסרטון... עדיין אני די בטוח שהקהל בדרומי אף פעם לא היה נשמע ככה:

נשמע שדרוג רציני באקוסטיקה, וזה עוד לפני שהם השלימו את ההרכבה של העץ האקוסטי במרכז היציע.

השיר הכי יפה שלהם ועוד בטירוף של תחילת משחק אז שמעו אותם טוב מאוד,אין ספק שלפני זה בדרומי לא היו שומעים רבע מזה,ובאמת מעניין אם ישלימו את החיפוי עץ במרכז היציע ואז בכלל תהיה אקוסטיקה כמו בשאר היציעים ובמיוחד עם הפאנטיקס התמקמו למעלה ולא למטה כמו תמיד. 

1 hour ago, הרוסונרי said:

השיר הכי יפה שלהם ועוד בטירוף של תחילת משחק אז שמעו אותם טוב מאוד,אין ספק שלפני זה בדרומי לא היו שומעים רבע מזה,ובאמת מעניין אם ישלימו את החיפוי עץ במרכז היציע ואז בכלל תהיה אקוסטיקה כמו בשאר היציעים ובמיוחד עם הפאנטיקס התמקמו למעלה ולא למטה כמו תמיד. 

הבעיה להתמקם למעלה זה שאין איפה לתלות שם תופים