Jump to content

יתר איצטדיוני הליגה

Recommended Posts

5 hours ago, abusdinak said:

אלא אם כן יהיה איכשהו עוד פעם איזה 4-0 משוגע אני לא רואה איך בדיוק אנחנו עושים להם "בית ספר" בבית שלהם עם איך שאנחנו נראים כרגע...

בתקופות הטובות שלהם הקהל שלהם עוצמתי אחושרמוטה והגג הזה לדעתי ישפר את האקוסטיקה גם של המזרחי והמערבי.

מילא בתקופות הטובות, אבל השאלה אם זה ככה גמבההה תקופות הכי קשות? 

7 hours ago, abusdinak said:

אלא אם כן יהיה איכשהו עוד פעם איזה 4-0 משוגע אני לא רואה איך בדיוק אנחנו עושים להם "בית ספר" בבית שלהם עם איך שאנחנו נראים כרגע...

בתקופות הטובות שלהם הקהל שלהם עוצמתי אחושרמוטה והגג הזה לדעתי ישפר את האקוסטיקה גם של המזרחי והמערבי.

כן קהל 4 שירים עוצמתי. בחיאת אחי..

11 hours ago, abusdinak said:

חחחחח

שרים פעמים יאללה יא בית"ר, עוד פעמיים גם בתקופות הכי קשות ומקנחים עם תל אביב עולה באש. קהל גדול קהל ענק

מי שהופך את הדיון הזה לדיון קהלים זה אתם לא אני...

דיון אצטדיונים פרסמתי תמונה של טדי.

מה נסגר עם אנשים פה?

ואם בכל זאת אתם רוצים להיכנס לזה אז רק אגיד שהם כבר מזמן לא קהל של 3 שירים, הסטיגמות האלה כבר לא רלוונטיות.

אני עובד בת"א בחברה שיש בה אוהדים מכל הקבוצות, יוצא לנו לדבר הרבה גם על אווירה באצטדיונים וברור שכולם חושבים שהקהל שלהם הכי טוב כמו שאני חושב שהקהל של מכבי הכי טוב בארץ כי אי אפשר להיות אובייקטיבי בקטע הזה, אבל עדיין תמיד כששואלים מישהו אם לא הקהל של מכבי אז איזה קהל עושה את האווירה הכי משוגעת הרוב המוחלט אומר של בית"ר (ובטלוויזיה שומעים את זה טוב מאוד ברוב הפעמים כשרואים משחק שלהם).

8 hours ago, abusdinak said:

מה נסגר עם אנשים פה?

ואם בכל זאת אתם רוצים להיכנס לזה אז רק אגיד שהם כבר מזמן לא קהל של 3 שירים, הסטיגמות האלה כבר לא רלוונטיות.

אני עובד בת"א בחברה שיש בה אוהדים מכל הקבוצות, יוצא לנו לדבר הרבה גם על אווירה באצטדיונים וברור שכולם חושבים שהקהל שלהם הכי טוב כמו שאני חושב שהקהל של מכבי הכי טוב בארץ כי אי אפשר להיות אובייקטיבי בקטע הזה, אבל עדיין תמיד כששואלים מישהו אם לא הקהל של מכבי אז איזה קהל עושה את האווירה הכי משוגעת הרוב המוחלט אומר של בית"ר (ובטלוויזיה שומעים את זה טוב מאוד ברוב הפעמים כשרואים משחק שלהם).

אי אפשר לענות לך ברצינות אחי..

בנימת פשטות, אף קהל לא מעודד לאורך 90 דק' כמו הקהל של מכבי. היחידים שאולי מתקרבים אלינו בקטע הזה הם הפועל.

ואם אתה מתכוון לפיקים, גם כאן אני חושב שיש לנו יתרון עצום כשכולם שרים ביחד בלומפילד מתפוצץ.

הם סאחים מתים שם בבירה תעזוב אותך, במקסימום אוכלים סטלות של וודקא בטעמים.

9 hours ago, abusdinak said:

מה נסגר עם אנשים פה?

אי אפשר לרשום בפורום שתי מילים על טדי בלי קשר לנושא השיפוץ אפילו בלי שתצוץ מאיפשהו ותגיב שהקהל של בית"ר ג'וניורס ירעיד גם את השפלה בנוסף לנזק שהוא כבר עושה לאיזור המרכז כתוצאה מהשיפוץ הזה...

אתה לא משחרר מהם.

גם מי שהגיב לפניך התייחס בעצם רק לשיפוץ עצמו של הגג ובצדק רמז שזה יעזור לקהלי חוץ בפלייאוף.

איזו אירוניה מטורפת.

• 1 month later...
54 דקות לפני, abusdinak said:

הדרומי בטדי מלפני יומיים (מתוך פורום אייסוקר):

EPO8GsAUcAA9YpU?format=jpg&name=4096x409

נראה שהוא בקושי מכסה חצי מהיציע, אבל זה עדיף מכלום כמובן.

הארגון חייב לעלות לאמצע היציע בטדי ולא לשבת בשורה ראשונה צמוד לדשא.

19 דקות לפני, Krishi said:

לגמרי

20 דקות לפני, Krishi said:

בכל האיצטדיון זה מכסה בדיוק חצי מהיציע. 

On 19.12.2019 at 13:07, החתול הצהוב said:

האמת שזה מצחיק

הם באו עם זה איזה 5 שנים אחרי שהסרטון יצא + הם אחראיים לאוהדי ביתר בוכים

תחת שני אלו זה יותר מביך מצחיק. 

21 דקות לפני, Meron's said:

בכל האיצטדיון זה מכסה בדיוק חצי מהיציע. 

הגג בטדי בנוי בעיקר בשביל האקוסטיקה (חיפוי עץ פנימי למשל) מאשר הגנה מפני גשם למרות שאם יושבים יחסית למעלה אז זה אמור להספיק גם בגשם...

בכל מקרה לפי ההודעה שהעירייה שלהם הוציאה שבוע שעבר לתקשורת הם מתכוונים גם להתקין תאורת לד על הגג כמו בנתניה ולהחליף את הכיסאות הישנים ביציע הצפוני ובמרץ הם יחנכו את תאי הVIP החדשים שבונים במערבי ותוסיפו לכל זה את הכריזה החדשה ששמו שם במקום הבדיחה שהייתה לפני כן.

זה הולך להיות אצטדיון שממש יהיה כיף לבוא אליו, הבעיה שהדרך לשם היא סיוט (עובדים עכשיו על הקמה של תחנת רכבת קלה מחוץ לאצטדיון).

14 דקות לפני, Sawyerdroid said:

הם באו עם זה איזה 5 שנים אחרי שהסרטון יצא + הם אחראיים לאוהדי ביתר בוכים

תחת שני אלו זה יותר מביך מצחיק. 

מצחיק מצחיק

8 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מצחיק מצחיק

סבבה, אבל אתה תרח סאחי שלא מייצג את האנשים ששרים את זה או את תרבות האולטראס (וטוב שכך, תקח את זה כמחמאה לא כפרצוף עצוב) 

אז זה שזה מצחיק אותך זה לא רלוונטי כי בקונטקסט הנוכחי, להתייחס לקראת 2020 בפעם הראשונה לסרטון שעלה לרשת ב2015.. זה מביך. 

אז צר לי שאני לא מתרשם מה"מצחיק מצחיק" שלך ונשאר בדעתי, יותר מביך ממצחיק.

3 hours ago, Sawyerdroid said:

סבבה, אבל אתה תרח סאחי שלא מייצג את האנשים ששרים את זה או את תרבות האולטראס (וטוב שכך, תקח את זה כמחמאה לא כפרצוף עצוב) 

:(