Jump to content

יתר איצטדיוני הליגה

Recommended Posts

4 דקות לפני, abusdinak said:

תמונה של טדי מהמשחק היום בערב (מהפורום של אייסוקר):

fRPPirn.jpg

מי יתן ונהיה שם רק בעונה הבאה.

9 hours ago, abusdinak said:

תמונה של טדי מהמשחק היום בערב (מהפורום של אייסוקר):

fRPPirn.jpg

זה נראה שלא הרכיבו שם את העץ/חומר החום הזה שנותן את האפקט של האקוסטיקה,אולי בגלל שזה מיועד לקהל חוץ

16 דקות לפני, הרוסונרי said:

זה נראה שלא הרכיבו שם את העץ/חומר החום הזה שנותן את האפקט של האקוסטיקה,אולי בגלל שזה מיועד לקהל חוץ

מסכנים מה נעשה להם עם הגג הזה בפלייאוף עליון

1 hour ago, הרוסונרי said:

דווקא נראה שיש משהו דומה בצד ימין, עדיין לא סיימו אולי בסוף יריכבו.

22 דקות לפני, Adam_m said:

דווקא נראה שיש משהו דומה בצד ימין, עדיין לא סיימו אולי בסוף יריכבו.

נקווה,זה משמעותי מאוד לאווירה שם,אם הדרומי יהיה כמו שאר היציעים מבחינת אקוסטיקה,אנחנו נעשה להם בית ספר כל משחק

6 דקות לפני, הרוסונרי said:

נקווה,זה משמעותי מאוד לאווירה שם,אם הדרומי יהיה כמו שאר היציעים מבחינת אקוסטיקה,אנחנו נעשה להם בית ספר כל משחק

הקהל של בית''ר זה לא הקהל של חיפה... לא קל לעשות להם שם בית ספר בייחוד כשהם ממלאים גם את הצפוני שהוא היציע הכי טוב בארץ מבחינת אקוסטיקה.

דרך אגב, לדעתי הסגירה של הגג בדרומי תשפר מאוד גם את האקוסטיקה במזרחי ובמערבי...

אני במקום ההנהלה שלהם מתחם את הפינה הדרום מערבית ומושיב שם את הקהל חוץ, כי אם הם ימשיכו להושיב את הקהלי חוץ באמצע היציע עם הגג הזה הם יהיו משמעותיים מאוד.

בקיצור - עם הגג בדרומי טדי הולך להיות אצטדיון נדיר מבחינת ביתיות כשהוא מלא.

26 דקות לפני, abusdinak said:

הקהל של בית''ר זה לא הקהל של חיפה... לא קל לעשות להם שם בית ספר בייחוד כשהם ממלאים גם את הצפוני שהוא היציע הכי טוב בארץ מבחינת אקוסטיקה.

אני במקום ההנהלה שלהם מתחם את הפינה הדרום מערבית ומושיב שם את הקהל חוץ, כי אם הם ימשיכו להושיב את הקהלי חוץ באמצע היציע עם הגג הזה הם יהיו משמעותיים מאוד.

עשינו להם ב4-0 בית ספר בלי גג.

אז הם ישירו חזק אוהב מכל הלב וזהו. קהל מומנטום.

7 דקות לפני, חןחן said:

הוא מתכוון שאי אפשר לעשות לקהל של בית"ר בית ספר כי הם לא הלכו לבית הספר

#סליחה

למה לא סיימתם בית ספר

43 דקות לפני, abusdinak said:

אז אין לנו מה לדאוג

1 hour ago, מכביסט לעד said:

עשינו להם ב4-0 בית ספר בלי גג.

אז הם ישירו חזק אוהב מכל הלב וזהו. קהל מומנטום.

עם משחק כמו ה-4-0 הזה שפירקנו אותם עוד לפני דקה 60 כבר כל קהל חוץ היה עושה בית ספר לקבוצה הביתית.

המדד לדברים האלה הוא במשחק שקול...

אבל זה לא דיון קהלים אז אין מה להיכנס לזה

3 hours ago, abusdinak said:

קהל של אווירה,מה שעשינו להם במשחק ההוא עם סוזה,זה ייזכר לדורי דורות,העניין הוא שאז היינו בצפוני כמעט 8000 אוהדים,זה היה מטורף.

5 דקות לפני, הרוסונרי said:

קהל של אווירה,מה שעשינו להם במשחק ההוא עם סוזה,זה ייזכר לדורי דורות,העניין הוא שאז היינו בצפוני כמעט 8000 אוהדים,זה היה מטורף.

אחת מתצוגות הקהל החזקות שנראו בארץ. 

50 דקות לפני, הרוסונרי said:

אל תשכח שרצת לאליפות ושמת להם גול אחרי דקה וחצי בעונה שהם היו פחים, יש לזה משמעות גדולה מאוד בהשפעה על העידוד...

אבל אם כבר נכנסתם לזה אז לכל הקהלים בארץ יש עליות וירידות, פה זה עדיין לא ארגנטינה.

ואם להיות אובייקטיבי מבלי להתייחס לקהל שלנו אני חושב שמבין כל שאר הגדולות יש להם את הקהל הכי עוצמתי.

מבחינת כמות במשחקי בית הם לא מתקרבים לא אלינו ולא לחיפה.

8 דקות לפני, abusdinak said:

אל תשכח שרצת לאליפות ושמת להם גול אחרי דקה וחצי בעונה שהם היו פחים, יש לזה משמעות גדולה מאוד בהשפעה על העידוד...

אבל אם כבר נכנסתם לזה אז לכל הקהלים בארץ יש עליות וירידות, פה זה עדיין לא ארגנטינה.

ואם להיות אובייקטיבי מבלי להתייחס לקהל שלנו אני חושב שמבין כל שאר הגדולות יש להם את הקהל הכי עוצמתי.

כולל אותנו?

27 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כולל אותנו?

אמרתי בלי קשר אלינו...

אף אוהד של שום קבוצה לא יכול להיות אובייקטיבי כשמדברים על נושאים כאלה, ברור שאנחנו נגיד שיש לנו את הקהל הכי טוב (אוי ואבוי אם לא...)

בקיצור, מה שבטוח שהפעם הבאה שלנו בטדי תהיה עם גג ביציע הדרומי ויהיה מאוד מעניין לחוות אותו סופסוף בתור איצטדיון ''שלם''.

54 דקות לפני, abusdinak said:

אני באמת לא יודע מה אתה מתלהב מהם. מהגדולות יש להם את הקהל הכי גרוע בפער. קודם כל כמויות- ואי אפשר לשים את זה בצד- ממש מביכות. 

דבר שני בזמן המשחק עצמו. אתה חוזר אומר שאנחנו נהנו מ ה4-0  ומגול מהיר ושרצנו לאליפות. אז מה הם?? הם בבית באחד היציעים הכי טובים לעידוד שיש ועדיין יש להם פיק של 10 דקות בתחילת המשחק ואז הם לגמרי נתונים למומנטום,שזה טבעי, אבל אצלם זה יותר מכל קבוצה אחרת בארץ.

אני לא מדבר על הרפטואר שירים ביציע שזה באמת לא מעניין ורלוונטי לתמיכה. הם פשוט ה-קהל שחי על מומנטום. שים אותם בדרומי ולא תשמע אותם לשנייה.

52 דקות לפני, zion8 said:

אני באמת לא יודע מה אתה מתלהב מהם. מהגדולות יש להם את הקהל הכי גרוע בפער. קודם כל כמויות- ואי אפשר לשים את זה בצד- ממש מביכות. 

דבר שני בזמן המשחק עצמו. אתה חוזר אומר שאנחנו נהנו מ ה4-0  ומגול מהיר ושרצנו לאליפות. אז מה הם?? הם בבית באחד היציעים הכי טובים לעידוד שיש ועדיין יש להם פיק של 10 דקות בתחילת המשחק ואז הם לגמרי נתונים למומנטום,שזה טבעי, אבל אצלם זה יותר מכל קבוצה אחרת בארץ.

אני לא מדבר על הרפטואר שירים ביציע שזה באמת לא מעניין ורלוונטי לתמיכה. הם פשוט ה-קהל שחי על מומנטום. שים אותם בדרומי ולא תשמע אותם לשנייה.

לגבי הכמויות אמרתי שהם ממש מביכים ביחס לכמות האוהדים שיש להם בארץ.

לגבי העידוד לא מסכים איתך בכלל...

אני לא יודע אם יצא לך להיות בגמר גביע הטוטו אבל שם יכולת לשים לב טוב מאוד שבמשחק שקול באצטדיון ניטרלי כשהתוצאה היא שוויונית לאורך כל שלבי המשחק כמעט, הקהל שלהם עודד רוב הזמן (כמובן עם פיקים מסויימים בין לבין שזה טבעי), כשכמעט כל היציע שלהם משתתף בעידוד והיו לא מעט רגעים של עוצמה די מטורפת.

היציע הדרומי בלי גג הוא לא מדד לכלום...

בכל מקרה כולנו יודעים למה הקהל שלנו מסוגל כשיש לו תנאים טובים להישמע כמו שצריך והמשחק הבא בטדי יהיה זמן טוב לראות ולשמוע את זה.