Jump to content

איביץ'

ChenA

Recommended Posts

2 hours ago, omri_B_M said:

לא ממש מבין את הצער על העזיבה שלו

האליפות שנה שעברה בדצמבר שייכת הרבה יותר לג'ורדי אם כבר

ועל הקיץ האחרון מיותר לדבר

ישראלי טיפוסי . אף אחד לא ייקח מג׳ורדי מה שעשה עבור מכבי, באותה נשימה לבן מנספורד יש המון נקודות זכות. מה הבעיה בלהגיד תודה על הכל ולהיפרד כמו שצריך ? 

לא מכיר הרבה מועדונים שבמשך שנתיים פגעו ברכש מבלי יכולת מוכחת להוציא שקל מהכיס. 

נעשו טעויות הקיץ וזה ברור לכל אדם במועדון, הראיון שלו באותה נקודת זמן היה נכון ואף הכרחי כדי לא להוריד את הביטחון של השחקנים עוד יותר נמוך ממה שהיה. אני מעריך אותו על הראיון הזה, משוכנע שבדלתות סגורות הוא לא באמת חשב כך.

יאללה תתקדמו.

מעצבן שעד שעונה אחת אנחנו מתחילים עם אותו מאמן אז איש צוות חשוב אחר עוזב אותנו .

אנחנו צריכים המשכיות בצוות הניהולי (מנכל,מאמן וכל זה)

22 hours ago, tomer958 said:

מעצבן שעד שעונה אחת אנחנו מתחילים עם אותו מאמן אז איש צוות חשוב אחר עוזב אותנו .

אנחנו צריכים המשכיות בצוות הניהולי (מנכל,מאמן וכל זה)

לטעמי איביץ׳ יעזוב בתום העונה אלא אם לא יקבל הצעות אחרות ויצפה לשדרוג בשכר , מכבי כבר רגילה לזה , התקווה היא רק לא ליפול סטייל וידיגאל

On 19.10.2019 at 02:09, MTA For Ever said:

לטעמי איביץ׳ יעזוב בתום העונה אלא אם לא יקבל הצעות אחרות ויצפה לשדרוג בשכר , מכבי כבר רגילה לזה , התקווה היא רק לא ליפול סטייל וידיגאל

מניח שרובנו חושבים ככה

השאלה עכשיו כמה זמן נהיה בלי מנכל

פשוט מדאיג. גול בחוואה היום, הקבוצה משחקת פשוט מזעזע והבן אדם פסל על הקווים. הכנה לקויה, הרכב מוזר, חילופים מאוחרים ולא ברורים, חסרי מעוף וחסרי כל אוריינטציה התקפית פלוס יבוש לא ברור של שחקן שנתן שני משחקים מעולים. ניצחנו היום למרות איביץ׳ וממש לא בזכותו.

אין לי מושג מה קורה פה מקצועית, אין לי שום הסבר לדבר הזה.

2 דקות לפני, Wade said:

פשוט מדאיג. גול בחוואה היום, הקבוצה משחקת פשוט מזעזע והבן אדם פסל על הקווים. הכנה לקויה, הרכב מוזר, חילופים מאוחרים ולא ברורים, חסרי מעוף וחסרי כל אוריינטציה התקפית פלוס יבוש לא ברור של שחקן שנתן שני משחקים מעולים. ניצחנו היום למרות איביץ׳ וממש לא בזכותו.

לא הרכב מוזר,הרכב זוועה

השמועות היו שגולסה,ואיילון יחד עם צ'יקו וכהן,מה קשור בלקמן וברסקי ???

איפה איביץ' של שנה שעברה,זה כבר מעבר לבחירת שחקנים ..... 

3 דקות לפני, Wade said:

אני אגיב רק על עניין השחקן שהיה מעולה.

אילון אלמוג הראה פוטנציאל זה נכון אבל לא היו לא שני משחקים מעולים וקשה לי להאמין שדברים היו נראים שונה איתו.

1 דקה לפני, המכבייה said:

תוצאה נהדרת ומשחק סביר במגרש מחריד. לא שונה באמת מאיך שאנחנו נראים שם כל החיים. ישששששש

צר לי, המשחק ממש אבל ממש לא היה ברמת הסביר. היינו מתחת לרמתנו וזה ממש לא בגלל המגרש, ע״ע המשחק נגד חדרה. מדובר בתופעה ולא ב״מגרש קשה״.

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

אני אגיב רק על עניין השחקן שהיה מעולה.

אילון אלמוג הראה פוטנציאל זה נכון אבל לא היו לא שני משחקים מעולים וקשה לי להאמין שדברים היו נראים שונה איתו.

לא לתת לשחקן שהראה פוטנציאל אפילו להתלבש, זה תמוהה. לא משנה איך תהפוך את זה. אף אחד לא ציפה שיקח את מכבי על הגב, אבל הבן אדם צריך לקבל מינימום המשכיות. בטח ע״ח חוזז, החילוף הראשון שלך היום. 

3 דקות לפני, Wade said:

צר לי, המשחק ממש אבל ממש לא היה ברמת הסביר. היינו מתחת לרמתנו וזה ממש לא בגלל המגרש, ע״ע המשחק נגד חדרה. מדובר בתופעה ולא ב״מגרש קשה״.

לא חושב שהיינו מתחת לרמתנו. זה היה משחק רגיל של מכבי מודל 19/20. אנחנו אפורים, בינוניים ונוקשים הגנתית באופן עקבי. 

בנוסף, הגול היה ממהלך כדורגל ראוי, לא חוואה בשום צורה. 

5 דקות לפני, Wade said:

צר לי גם, אבל נראינו סביר בשקלול הגנה - התקפה. 

לא היינו במשהו שקרוב לסכנה אבל זה סבבה לשפוט רק התקפית(ושווים שלושה גולים לפחות).

מזמין אותך לספר לי על תצוגות שם, ועוד מול אשדוד פחות טובה. יאללה, פנק אותי ותזכור שיש לי זיכרון ופזמ רב משלך...

1 דקה לפני, המכבייה said:

צר לי גם, אבל נראינו סביר בשקלול הגנה - התקפה. 

לא היינו במשהו שקרוב לסכנה אבל זה סבבה לשפוט רק התקפית(ושווים שלושה גולים לפחות).

מזמין אותך לספר לי על תצוגות שם, ועוד מול אשדוד פחות טובה. יאללה, פנק.

זו השיטה עכשיו לטאטא מתחת לשטיח? ״שקלול הגנה התקפה״?

מול חדרה נראנו כמו פח אשפה אחד גדול ואני יכול לתת לך אחלה תצוגות מול קבוצות יותר טובות בבלומפילד. גם מול אשדוד, אגב. הבעיה היא לא במגרש. היא בקבוצה, במאמן, בסגל. להגיד שהסיבה היא המגרש באשדוד זה.. ואוו.

3 דקות לפני, Cosmic said:

לא חושב שהיינו מתחת לרמתנו. זה היה משחק רגיל של מכבי ב 19/20.

בנוסף, הגול היה ממהלך כדורגל ראוי, לא חוואה בשום צורה. 

אוי הטרחנות. הגול חוואה כי הוא היה בניגוד מוחלט לאיך ששיחקנו. נתנו מהלך אחד יפה, נכון, אבל אני לא מסתנוור כי ראיתי את כל התשעים דקות. היינו מתחת לרמת מכבי תל אביב ולא ל19/20. אתה קצת יותר חכם מזה, בוא תפסיק לנסות לנגח. 

5 דקות לפני, Wade said:

אוי הטרחנות. הגול חוואה כי הוא היה בניגוד מוחלט לאיך ששיחקנו. נתנו מהלך אחד יפה, נכון, אבל אני לא מסתנוור כי ראיתי את כל התשעים דקות. היינו מתחת לרמת מכבי תל אביב ולא ל19/20. אתה קצת יותר חכם מזה, בוא תפסיק לנסות לנגח. 

לא מסתנוור ולא בטיח, העיניים שלי פקוחות תמיד. 

אף אחד לא ניסה לנגח אותך. תגובה עניינית לחלוטין. 

באופן כללי - יש דרכים טובות יותר להגן על טיעונים ודעות מאשר לתקוף את מי ש״מעז״ להטיל בהם ספק. 

חבל שהוא כל כך מקובע העונה. חומר השחקנים ההתקפי בהחלט לא מספיק איכותי אבל זו בידיוק הסיבה לנסות לגוון במערכים ובשחקנים ולא לחכות לדקה 70 עם החילופים. עונה שעברה היינו כל כך דינמיים ומגיבים והעונה כל כך ההפך. פשוט מאכזב.

12 דקות לפני, Wade said:

זו השיטה עכשיו לטאטא מתחת לשטיח? ״שקלול הגנה התקפה״?

מול חדרה נראנו כמו פח אשפה אחד גדול ואני יכול לתת לך אחלה תצוגות מול קבוצות יותר טובות בבלומפילד. גם מול אשדוד, אגב. הבעיה היא לא במגרש. היא בקבוצה, במאמן, בסגל. להגיד שהסיבה היא המגרש באשדוד זה.. ואוו.

ברור שזאת השיטה- קבוצה נמדדת ביכולת שלה להגן ולהתקיף. מכבי היתה מעולה בהגנה ובינונית בהתקפה ועדיין ייצרה מספיק מצבים להבקיע.

לשכנע אותי שאנחנו לא טופ גיר, אתה לא צריך, יש לי עיניים משלי. לספר לי סיפורים על הסגל ושאין לנו חלוץ מוכח- אתה גם לא חייב  זה בסיסי מאד.

להגיד לי שבש נראתה שם נהדר לפני חודש- תחסוך ממני. לא היינו קרובים לספיגה ובש כמעט קיבלה שם 3 מתוך 7 מצבים. חוואה עלק. אולי אתה לא מבין מה שאתה רואה כי בעיני השער היה ביטוי לשליטה המוחלטת שלנו על הדשא.

ואני גם יכול- וואו. 

2 דקות לפני, אקיטה said:

אני חושב שפתיחת העונה שעברה הייתה דומה מאוד לשנה.

התקשינו התקפית, גם ההגנה יציבה.

תוצאות? אנחנו במאזן טוב מאוד.

התקפית, מכבי הייתה מעט טובה יותר בפתיחת העונה שעברה.

לא יודע מה קורה איתו

לא חושב שהתלכיד הזה ישרוד עד מאי בשיא הכנות, בטח אחרי שקיבלנו בומבה בדמות פציעה של פרץ

למזלנו האלטרנטיבות פחי אשפה

נקווה לניצחון על ב"ש שיוריד להם את האוויר....

אנשים הסתנוורו מהעונה שעברה יותר מדי.

זאת הרמה שלנו ואין הרבה מה לעשות עם זה. מיוחד שיש הרבה פצועים שלעולם לא יחזרו.

תמיד במגרש באשדוד קשה לנו ואין טעם להפיל הכל על המאמן. 

שכטר לא היה עושה יותר מבלקמן, את גולסה מפחדים לסכן כי מה לעשות שמכל דבר שחקנים שלנו נפצעים ועם כל הכבוד לאלמוג הוא הראה ניצוצות נגד בית"ר, אבל ממש לא היה מעולה.

איביץ' לא שכח לאמן.

23 דקות לפני, Wade said:

לא לתת לשחקן שהראה פוטנציאל אפילו להתלבש, זה תמוהה. לא משנה איך תהפוך את זה. אף אחד לא ציפה שיקח את מכבי על הגב, אבל הבן אדם צריך לקבל מינימום המשכיות. בטח ע״ח חוזז, החילוף הראשון שלך היום. 

אז כנראה שאיביץ בחר ש"הדם החדש" על הספסל יהיה חוזז ולא איילון. איזה דרמות אוהבים לעשות פה סביב שחקנים צעירים.